Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Вчора поспілкувався з переселенкою з Донецька. Коротко історія така:
В 2014 році її разом з дітьми вивезли з Донецька волонтери. Допомогли чим могли. Знайшли житло, допомогли з роботою.
Рідня її залишилася в Донецьку. Сестра працює в "міліції ДНР". Зарошувала її повернутися і обіцяла її влаштувати на робуоту в "міліцію".
Тепер найголовніше головне: Вона б повернулася і служила б там "міліції", як би там зарплата була більша.
З цього я зробив висновок, що "скільки вовка не годуй, а він до лісу дивиться".
Те, що вона при цьому скоїть злочин - її не хвилює.

   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

значит, для нее дом там.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

тут тоже самое
   
о, очередной срач про ВПЛ.

так пусть возвращается в чем проблема
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.
Svitlana Bykova

Поспілкувалася з ТС-ом

ніби українець, ніби патріот. А тепер найголовніше: зізнався, що насправді він онаніст і психічно хвора людина. А інших ненавидить, бо всі люди як люди. а в нього волосся на долонях росте.
Ось і розкидує усіляке лайно по тирнетам - щоб інші люди теж з підозрою дивилися один на одного та ненавиділи усіх, хто від них відрізняється.

Висновок: фуп таки треба чистити. Заєбали боти.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Поспілкувалася з ТС-ом

ніби українець, ніби патріот. А тепер найголовніше: зізнався, що насправді він онаніст і психічно хвора людина. А інших ненавидить, бо всі люди як люди. а в нього волосся на долонях росте.
Ось і розкидує усіляке лайно по тирнетам - щоб інші люди теж з підозрою дивилися один на одного та ненавиділи усіх, хто від них відрізняється.

Висновок: фуп таки треба чистити. Заєбали боти.

дрочать всі  :pooh_lol:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Поспілкувалася з ТС-ом

ніби українець, ніби патріот. А тепер найголовніше: зізнався, що насправді він онаніст і психічно хвора людина. А інших ненавидить, бо всі люди як люди. а в нього волосся на долонях росте.
Ось і розкидує усіляке лайно по тирнетам - щоб інші люди теж з підозрою дивилися один на одного та ненавиділи усіх, хто від них відрізняється.

Висновок: фуп таки треба чистити. Заєбали боти.
:(
Ты ведь сейчас не выкладываешь нам информацию, полученную в личном общении ( переписке)?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

:(
Ты ведь сейчас не выкладываешь нам информацию, полученную в личном общении ( переписке)?

Може у них роман був?
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=946897.0
А кого я цькую ?
Я просто говорю, що для таких людей головне де більше заплатять. Все інше їм "до одного місця". 
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.
Svitlana Bykova

:(
Ты ведь сейчас не выкладываешь нам информацию, полученную в личном общении ( переписке)?

:(
я не маю права приховувати від загалу такі речі - бо це суспільно важлива інформація...
   
А кого я цькую ?
Я просто говорю, що для таких людей головне де більше заплатять. Все інше їм "до одного місця". 
там хорошо платят в силовых структурах, странно что она не в курсе тем более, что ее сестра работает в полиции.
вы видимо не знаете, что милиции там сейчас нет
 
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Дело не в зарплате,точнее не совсем в ней.. Дело в том,что на Большой земле, с той зарплатой на которую могут претендовать ВПЛ сложно выжить снимая жильё да ещё и оплачивая запредельную коммуналку.

Вариант зарплата здесь ( сестра устроит) да,она ниже чем в Украине,особенно с учётом пок. способности),ног жильё своё и коммуналка на уровне начала 14 года.

Вот каждый для себя и решает. Патриотизм хорош,когда хоть что то есть в пузе ( и у детей тоже)

А когда пусто-вопрос  стоит только о выживании

Извините,если кого обидел
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

А кого я цькую ?
Я просто говорю, що для таких людей головне де більше заплатять. Все інше їм "до одного місця". 
Люди різні і непотрібно усіх грести одним гребінцем.
Я розумію тих форумчан, котрих такі теми ображають.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

там хорошо платят в силовых структурах, странно что она не в курсе тем более, что ее сестра работает в полиции.
вы видимо не знаете, что милиции там сейчас нет

 :facepalm:

Ты знаешь сколько тут платят в сил. структурах

МамаСказала?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.
Svitlana Bykova

А кого я цькую ?
Я просто говорю, що для таких людей головне де більше заплатять. Все інше їм "до одного місця". 

а я просто кажу, що для тебе головне - посіяти роздрай, підозрілість та ворожнечу. Більше аду, більше лайна, більше розлюднення, більше ярликів
все інше тобі до одного місця.

ну ось тримай і сам ярлик - ти тупий лайнобот, на фупі на роботі.
   
Дело не в зарплате,точнее не совсем в ней.. Дело в том,что на Большой земле, с той зарплатой на которую могут претендовать ВПЛ сложно выжить снимая жильё да ещё и оплачивая запредельную коммуналку.

Вариант зарплата здесь ( сестра устроит) да,она ниже чем в Украине,особенно с учётом пок. способности),ног жильё своё и коммуналка на уровне начала 14 года.

Вот каждый для себя и решает. Патриотизм хорош,когда хоть что то есть в пузе ( и у детей тоже)

А когда пусто-вопрос  стоит только о выживании

Извините,если кого обидел
а я не могу жить в зоне оккупации, например. и хочу чтобы у моих детей было будущее.
значит заработаем на оплату тех ужасов которые вы тут нам так красочно описали
   
:facepalm:

Ты знаешь сколько тут платят в сил. структурах

МамаСказала?
знаю значит, я никогда не пишу того чего не знаю. 

Останнє редагування: 10 грудня 2017 11:14:26 від Молли П
   
там хорошо платят в силовых структурах, странно что она не в курсе тем более, что ее сестра работает в полиции.
вы видимо не знаете, что милиции там сейчас нет
Я навів її слова. Як вона сказала, так я і написав. Чи "поліція" там, чи "міліція" - мені все одно. В сортах лайна не розбираюся.
Говорила, що при тамошіх цінах цієї зарплати все одно не вистачить. Це її слова. Так що "за що купив, за те продаю".
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

знаю значит, я никогда не пишу того чего не знаю. 

Ну да..Знакомые керчане  X(
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Я навів її слова. Як вона сказала, так я і написав. Чи "поліція" там, чи "міліція" - мені все одно. В сортах лайна не розбираюся.
Говорила, що при тамошіх цінах цієї зарплати все одно не вистачить. Це її слова. Так що "за що купив, за те продаю".

Никаких проблем! Говорит просто по старинке..Я,например тож не особо в курсе,полиция тут или милиция. Ибо пох
   
Я просто говорю, що для таких людей головне де більше заплатять. Все інше їм "до одного місця".
таких людей скрізь більшість. не можу сказати в відсотках, але більше половини точно. які хотять поменше напружуватись і побільше споживати, абстаргуючись від довколішнього світу. що тут дивного?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Дело не в зарплате,точнее не совсем в ней.. Дело в том,что на Большой земле, с той зарплатой на которую могут претендовать ВПЛ сложно выжить снимая жильё да ещё и оплачивая запредельную коммуналку.

Вариант зарплата здесь ( сестра устроит) да,она ниже чем в Украине,особенно с учётом пок. способности),ног жильё своё и коммуналка на уровне начала 14 года.

Вот каждый для себя и решает. Патриотизм хорош,когда хоть что то есть в пузе ( и у детей тоже)

А когда пусто-вопрос  стоит только о выживании

Извините,если кого обидел
маючи квартиру в дирі, маючи можливість влаштуватися на роботу в дирі - ми все одно обрали "жахи" в Україні
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

маючи квартиру в дирі, маючи можливість влаштуватися на роботу в дирі - ми все одно обрали "жахи" в Україні

У каждого свои олбстоятельства и каждый решает сам

Много моих знакомцев, оставшихся здесь,да и я сам,не идут работать на ДыРу чисто по принципиальным соображениям,хотя в пузе не густо
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.
Svitlana Bykova

маючи квартиру в дирі, маючи можливість влаштуватися на роботу в дирі - ми все одно обрали "жахи" в Україні
асті, облиш вбогого :) кому і що ти хочеш пояснити чи довести? :))))))
воно сидить де сидить, йому там тепло сухо і комфортно, ще й кидається на інших та намагається щось поганеньке про них виколупати або ж вкусити тих, хто на відміну від нього не шукав виправдань "чому я ткт сиджу" - а виїхав, незважаючи ні на що.

чисто щоб у власних очах знайти собі чергове виправдання "я такий не один, інші теж лайно, ось". :D

тож справді - обходь стороною. Я серйозно :) Бо закидає лайном і бігатиме вонятиме ще довго
   
маючи квартиру в дирі, маючи можливість влаштуватися на роботу в дирі - ми все одно обрали "жахи" в Україні

В 2014 році я ставив бойлер
Ставили хлопці із... Луганська
Дід перевіз всю сімю в село в Обухівському районі
Тут життя інше і люди інші , сказали хлопці
Чому ?
В кабаку незнайомому морду не бють
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Дело не в зарплате,точнее не совсем в ней.. Дело в том,что на Большой земле, с той зарплатой на которую могут претендовать ВПЛ сложно выжить снимая жильё да ещё и оплачивая запредельную коммуналку.

Вариант зарплата здесь ( сестра устроит) да,она ниже чем в Украине,особенно с учётом пок. способности),ног жильё своё и коммуналка на уровне начала 14 года.

Вот каждый для себя и решает. Патриотизм хорош,когда хоть что то есть в пузе ( и у детей тоже)

А когда пусто-вопрос  стоит только о выживании

Извините,если кого обидел
конечно обидел.тебе ж Молли сказала:как нормальний чел можете жить в оккуп.,если можно уехать.я,наприклад, себе даже не представляю как би я ТАМ жил сейчас.Три года как живу в Киеве.ТАМ все бросил.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

асті, облиш вбогого :) кому і що ти хочеш пояснити чи довести? :))))))
воно сидить де сидить, йому там тепло сухо і комфортно, ще й кидається на інших та намагається щось поганеньке про них виколупати або ж вкусити тих, хто на відміну від нього не шукав виправдань "чому я ткт сиджу" - а виїхав, незважаючи ні на що.

чисто щоб у власних очах знайти собі чергове виправдання "я такий не один, інші теж лайно, ось". :D

тож справді - обходь стороною. Я серйозно :) Бо закидає лайном і бігатиме вонятиме ще довго
Йож,плюсую!
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

конечно обидел.тебе ж Молли сказала:как нормальний чел можете жить в оккуп.,если можно уехать.я,наприклад, себе даже не представляю как би я ТАМ жил сейчас.Три года как живу в Киеве.ТАМ все бросил.
як ти міг, там же КАМУНАЛКА ? ;o
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

:(
я не маю права приховувати від загалу такі речі - бо це суспільно важлива інформація...
это неправильно Света
я лишь пишу иногда, что форумы - это место общения душевнобольных
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=946897.0

и где там глум от ТС ....я таких донецких и луганских тоже встречал в Киеве о которых ТС тут сообщил..

процент таких людей очень большой кстати среди переселенцев.

Но то таке.
   
Не знаю чи доречно буде після того як в деяких темах накинулися на мене з питаннячками))), але напишу про декількох знайомих---
1.Сім"я з Луганська.
В Луганську було з десяток квартир, які здавалися в оренду та один магазин великий продуктовий.
Залишили все як було і переіхали в Чернівці.
Практично з голого місця-- на приватівських кредитних карточках розпочав бізнес-- продуктовий магазинчик невеликий.
Звернулися в міськраду-- виграли якийсь конкурс для переселенців і отримали ще 20000 гривень на закупку обладнання торгового.
Було це все 3-4 роки тому.
На сьогодняшній день--- має три магазини в оренді і вже купив дві квартирки невеличкі-- в одній живуть, в іншу забирають зараз бабусю з Луганська.
Звичайно це поодинокий випадок, але показовий як на мене-- чувак з пробивною жилкою пробився і в Чернівцях.
2. Сім"я з Донецьку
З небідноі сім"і-- тому теж у власності декілька квартир залишилось, одна-- в самісінькому центрі Донецьку.
Чоловік -- ай-тішнік хороший--- пожили декілька років у Чернівцях-- не ставало ім якихось зручностей повсякденних-- переіхали в Бучу.
На момент від"ізду-- на руках була донька--2 роки-- іхали в нікуди практично.
На сьогодні-- народили ще одну доньку, чоловік добре влаштувався по ай-ті-- все добре.
Ще є декілька родин, але вони вже не показові-- такі як всіоо

Так ось-- усі ці родини-- патріоти Украіни, діти ходять тут до украінських шкіл. Не дивлячись на те що там залишились якісь статки--- ніхто не жалкує за тим( звичайно що хочуть повернути, але розуміють що це надовго і незрозуміло як) і ніхто не збирається повертатися.))
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Не знаю чи доречно буде після того як в деяких темах накинулися на мене з питаннячками))), але напишу про декількох знайомих---
1.Сім"я з Луганська.
В Луганську було з десяток квартир, які здавалися в оренду та один магазин великий продуктовий.
Залишили все як було і переіхали в Чернівці.
Практично з голого місця-- на приватівських кредитних карточках розпочав бізнес-- продуктовий магазинчик невеликий.
Звернулися в міськраду-- виграли якийсь конкурс для переселенців і отримали ще 20000 гривень на закупку обладнання торгового.
Було це все 3-4 роки тому.
На сьогодняшній день--- має три магазини в оренді і вже купив дві квартирки невеличкі-- в одній живуть, в іншу забирають зараз бабусю з Луганська.
Звичайно це поодинокий випадок, але показовий як на мене-- чувак з пробивною жилкою пробився і в Чернівцях.
2. Сім"я з Донецьку
З небідноі сім"і-- тому теж у власності декілька квартир залишилось, одна-- в самісінькому центрі Донецьку.
Чоловік -- ай-тішнік хороший--- пожили декілька років у Чернівцях-- не ставало ім якихось зручностей повсякденних-- переіхали в Бучу.
На момент від"ізду-- на руках була донька--2 роки-- іхали в нікуди практично.
На сьогодні-- народили ще одну доньку, чоловік добре влаштувався по ай-ті-- все добре.
Ще є декілька родин, але вони вже не показові-- такі як всіоо

Так ось-- усі ці родини-- патріоти Украіни, діти ходять тут до украінських шкіл. Не дивлячись на те що там залишились якісь статки--- ніхто не жалкує за тим( звичайно що хочуть повернути, але розуміють що це надовго і незрозуміло як) і ніхто не збирається повертатися.))

те, що вони добре влаштувалися, не означає, що в їхніх головах не вата.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Ксттати лично моё мнение..такое..
Госсударство очень мало помогает переселенцам...
Я,лично считаю..им таки должны выплачивать помощь на снятие квартиры,вплодь до построения жилья для переселенцев(я понимаю..шо начнут говорить им за что такие блага,но моё такое мнение)..
постараться предоставить работу или выплачивать субсидию по безроботице..даже постоянную..пока та територия не вернётся.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

як ти міг, там же КАМУНАЛКА ? ;o
:drinks:
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Ксттати лично моё мнение..такое..
Госсударство очень мало помогает переселенцам...
Я,лично считаю..им таки должны выплачивать помощь на снятие квартиры,вплодь до построения жилья для переселенцев(я понимаю..шо начнут говорить им за что такие блага,но моё такое мнение)..
постараться предоставить работу или выплачивать субсидию по безроботице..даже постоянную..пока та територия не вернётся.
+
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Ксттати лично моё мнение..такое..
Госсударство очень мало помогает переселенцам...
Я,лично считаю..им таки должны выплачивать помощь на снятие квартиры,вплодь до построения жилья для переселенцев(я понимаю..шо начнут говорить им за что такие блага,но моё такое мнение)..
постараться предоставить работу или выплачивать субсидию по безроботице..даже постоянную..пока та територия не вернётся.

За чий рахунок банкет?
Нагадую - у "гасударства" немає власних коштів, є лише гроші платників податків.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

У кожного свої обставини. Одним аби гроші платили, інші вибирають Україну свідомо, незважаючи на певні проблеми в матеріальному й особистому плані.
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

Ксттати лично моё мнение..такое..
Госсударство очень мало помогает переселенцам...
Я,лично считаю..им таки должны выплачивать помощь на снятие квартиры,вплодь до построения жилья для переселенцев(я понимаю..шо начнут говорить им за что такие блага,но моё такое мнение)..
постараться предоставить работу или выплачивать субсидию по безроботице..даже постоянную..пока та територия не вернётся.

1. Размечтался

2. А бабло на это есть?
   
Re: Поспілкувався з переселенкою з Донецька.

те, що вони добре влаштувалися, не означає, що в їхніх головах не вата.

-- Так ось-- усі ці родини-- патріоти Украіни, діти ходять тут до украінських шкіл. --

Звичайно, ця фраза не зупинила argo від того, щоб висратися в пості.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія