Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За какой грех в николы забанен Ruza

Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А шо там?  Кинь сюда ссылку. и Модерам будет интересно почитать, что думают некоторые  "юзеры" у них за спиной. :D
свіже  дрейкх знесла
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

порохоботи скаргами завалили

про якість роботи перкусіоністів можу судити по тому, які мені попередження приходять
то за "імбецил" на адресу того, хто обзиває психічно хворими людей з іншими поглядами, то за "швондер" на адресу того, хто політичних опонентів пропонує вбивати і їх органи продавати на експорт

тупо спамлять модератора кляузами
Бачиш і все в тему, тебе попереджають...  :lol:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

   коли   хамство  поррхні  для  тебе  було  криміналом ?
ТАК, мене коробило. А ЩО?

Бач яка у тебе білосердешна-ватна компанія? Подобається? :gigi:  :-B
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

свіже  дрейкх знесла
Вона наче тут забанена.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

свіже  дрейкх знесла
Формально за дописи на інших форумах не банять, бо не факт, що це таже людина а не просто хтось для тролінгу зареєстрував нік.

Хоча були виключення...

   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

ТАК, мене коробило. А ЩО?

Бач яка у тебе білосердешна-ватна компанія? Подобається? :gigi:  :-B

   де  ,  показуй .  Наразі ти  хамиш  ,  бо  Ruza      не  вата .  Ти писав  що  непотрібно  віз  кацапам  і  не  потрібно  кордон закривати .  Ну  і  як  це  розцінити ? Доречі  ,  чим  краще  впорота  п'яна компанія  супівської  порохні  ?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Хоча були виключення


бгг ,  так  вони  самі  зізнаються  ,  й  неховаються  за  лівими  ніками
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Вона наче тут забанена.

 та  ти шо ,  вона  кожного  дня  тут  ,  профіль  подивись . 
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Бачиш? І так само себе він поводив, а тоді упс і як такого культурного заблокували  :facepalm1:
і шо там некультурного ти побачив?
Баризі можна про свічки, а SOUTH BLOOD"у - зась?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А шо там?  Кинь сюда ссылку. и Модерам будет интересно почитать, что думают некоторые  "юзеры" у них за спиной. :D


Лови ось ссилку про "Донецкого". Читай уважно всю гілочьку, а не тільки СП:


https://zugunder.com/index.php?topic=260188.msg6991853#msg6991853


   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Вона наче тут забанена.

Та ні. Недавно я на її пост натикалася.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

   де  ,  показуй .  Наразі ти  хамиш  ,  бо  Ruza      не  вата .  Ти писав  що  непотрібно  віз  кацапам  і  не  потрібно  кордон закривати .  Ну  і  як  це  розцінити ? Доречі  ,  чим  краще  впорота  п'яна компанія  супівської  порохні  ?
Ну-ну, ти прям як комуністи перед преходом до влади, чим країні гірше тим краще для їх ідеології...

Писав, і ЩО кордон закрили ???
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

і шо там некультурного ти побачив?
Баризі можна про свічки, а SOUTH BLOOD"у - зась?

Н-да... :facepalm1:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Лови ось ссилку про "Донецкого". Читай уважно всю гілочьку, а не тільки СП:


https://zugunder.com/index.php?topic=260188.msg6991853#msg6991853
Ви якісь дивні, навіть Туя забанили по правилах, тому і інших банять тільки за дописи тут, по правилах... Далеко не факт, що таже людина...
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

бгг ,  так  вони  самі  зізнаються  ,  й  неховаються  за  лівими  ніками
Написати можна багато чого, запросто може хтось косити під іншого... Тиж знаєш це....
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

І кстаті прихильники Юлі Владіміровні, мені їх позиція нагадує позицію тогож ЦУГА, даже на фоні Цуга, вони виглядають ватою. Вата доречі теж  себе вважає патріотами України.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Тіммі  ,  ти  брешеш і  хамиш . Як  з  цим  бути ?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Тіммі  ,  ти  брешеш і  хамиш . Як  з  цим  бути ?
Зрозуміло, задля захисту прихильника Тимошенко, ти готовий бачити те що тобі хочеться?

То дай відповідь, як до Фінляндії наші заробітчани добираються автобусом? Через закритий кордон ...


зараз скажеш я не знаю, бо ти підозрюєш як вони добираються.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Тіммі  ,  ти  брешеш і  хамиш . Як  з  цим  бути ?


Мені чомусь здається, що обманюєш тут ти, притому обманюєш самого себе.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Мені чомусь здається, що обманюєш тут ти, притому обманюєш самого себе.
   
  В  тебе  виходить  так  -  рошенівські  свої ,  мають  право  робити  що  вздумається  ,  юльки  -  чужі  і  так  далі  .

 Моя позиція  така -  одні  інших  варті . Але  у  владі  РОШЕНІВЦІ ,  вони  відповідальні  за  ситуацію .
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

   
  В  тебе  виходить  так  -  рошенівські  свої ,  мають  право  робити  що  вздумається  ,  юльки  -  чужі  і  так  далі  .

 Моя позиція  така -  одні  інших  варті . Але  у  владі  РОШЕНІВЦІ ,  вони  відповідальні  за  ситуацію .

Це те саме речення що з верху, тільки в другу сторону... Не помічаєш?  :facepalm1:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Ну наверно как обычно прощай Ольгино.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Ви якісь дивні, навіть Туя забанили по правилах, тому і інших банять тільки за дописи тут, по правилах... Далеко не факт, що таже людина...

Ви якісь дивні. Он за Гео зараз топите. А ситуація аналогічьна. Тут бачу - тут не бачу? То я правильно зрозуміла, що ви зараз повним ходом топите і за Донєцкого ватана заразом?

І чого ви тоді чекаєте від мене у гілочці про розбан Гео?

Я ваш месидж болдом у тій гілці прочитала і взяла на карандаш. Вірніше, чхати я на нього хотіла, як і на вашу позицію стосовно Туя, який мені ніхто і звуть його ніяк.


Якщо ви не хочете, щоб розбанювали з НАШОГО табора, то ми так само засеремо і розтопчемо ваші слізниці за своїх. Тому, перш ніж топтатися по наших цінних кадрах, спочатку подумайте про свій бумеранг, бо бог любить тройцю - насру втричі більше.  :beee:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Ви якісь дивні. Он за Гео зараз топите. А ситуація аналогічьна. Тут бачу - тут не бачу? То я правильно зрозуміла, що ви зараз повним ходом топите і за Донєцкого ватана заразом?

І чого ви тоді чекаєте від мене у гілочці про розбан Гео?

Я ваш месидж болдом у тій гілці прочитала і взяла на карандаш. Вірніше, чхати я на нього хотіла, як і на вашу позицію стосовно Туя, який мені ніхто і звуть його ніяк.


Якщо ви не хочете, щоб розбанювали з НАШОГО табора, то ми так само засеремо і розтопчемо ваші слізниці за своїх. Тому, перш ніж топтатися по наших цінних кадрах, спочатку подумайте про свій бумеранг, бо бог любить тройцю - насру втричі більше.  :beee:

ЩО ти верзеш??? Я бачив тут гілку, і бачив хто там дописував і хто з провокував ситуацію, в принципі, лишній раз показується, що з себе представляєте прихильники ЖУЛІ.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Дідусь, який провокував ситуацію, має бути теж в ніколи...
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

ЩО ти верзеш??? Я бачив тут гілку, і бачив хто там дописував і хто з провокував ситуацію, в принципі, лишній раз показується, що з себе представляєте прихильники ЖУЛІ.

Та нахер мені твоя ситуація? Тобі ще раз на пальцях розказать і показать?
Мені не важко: Якщо хочеш, щоб і юльки були не проти розбану ВАШОГО Гео, то краще не відсвічуй у цій гілочці, якщо ти проти розбану НАШОГО Рузі. І мені начхати, хто там як і кого із себе представляє. Обмін так обмін і він повинен бути РІВНОЦІННИМ, а не оцього розбаньте, а той нехай сидить. Ваш Гео накакав більше, і то я вже НЕ ПРОТИ його розбану.
Просто уберися із цієї гілки і все.

Чи ти і ЩЕ не зрозумів?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Та нахер мені твоя ситуація? Тобі ще раз на пальцях розказать і показать?
Мені не важко: Якщо хочеш, щоб і юльки були не проти розбану ВАШОГО Гео, то краще не відсвічуй у цій гілочці, якщо ти проти розбану НАШОГО Рузі. І мені начхати, хто там як і кого із себе представляє. Обмін так обмін і він повинен бути РІВНОЦІННИМ, а не оцього розбаньте, а той нехай сидить. Ваш Гео накакав більше, і то я вже НЕ ПРОТИ його розбану.
Просто уберися із цієї гілки і все.

Чи ти і ЩЕ не зрозумів?
Ружа нецікавий троль, а от Гео і Дідусь погоджусь мають в бан на 3 місяці піти, а не в ніколи. Але обом однакове покарання. Якщо хтось хоче бути обєктивним в даній ситуації.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

 Ні  дідусь ні  руза  на  УП  фуп  чи  пані Притулу  не  наїзжали ,  Гео  це зробив . 

   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Ні  дідусь ні  руза  на  УП  фуп  чи  пані Притулу  не  наїзжали ,  Гео  це зробив . 
Ружа мені по барабану, а ватний дідусь провокує наїзди на УП.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Ружа мені по барабану, а ватний дідусь провокує наїзди на УП.

 покажи  де   . Посилання  .
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

покажи  де   . Посилання  .
Який зміст? Ти всерівно будеш на своїй хвилі...
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Який зміст? Ти всерівно будеш на своїй хвилі...
  не  зміст ,  сенс  .  А  він  є  ,  що  б твої  слова  небули черговим  блабла  в  цій  гілці  .
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

  не  зміст ,  сенс  .  А  він  є  ,  що  б твої  слова  небули черговим  блабла  в  цій  гілці  .

А мені байдуже, що думає вата в цій гілці.   :facepalm1:  ВОни здатні бути сліпі, бо їм це вигідно, навіть танки РФ побіжать зустрічати з хлібом і сіллю якщо Пу посадить на трон Юльку. Фанатікус , сер.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

в даному випадку, зміст, бо сенсу ніякого немає...
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А мені байдуже, що думає вата в цій гілці.   :facepalm1:  ВОни здатні бути сліпі, бо їм це вигідно, навіть танки РФ побіжать зустрічати з хлібом і сіллю якщо Пу посадить на трон Юльку. Фанатікус , сер.

 де  ти  тут  бачиш  вату ,    крім українофоба  піваса  pastor68 інших  не бачу .
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

в даному випадку, зміст, бо сенсу ніякого немає...
ти вчергове  злився  .
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

де  ти  тут  бачиш  вату ,    крім українофоба  піваса  pastor68 інших  не бачу .
Олдбой , мирося, Карофка, це типова вата...
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Олдбой , мирося, Карофка, це типова вата...
  Ти брешеш  .
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Я за розбан Ружі. Це якась помилка. Я дуже давно знаю цей нік. Він порядний. Прошу розібратись і Ружу розбанити. Дуже прошу.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Цитата: Karoffka link=topic=1027121.msg22132852#msg22132852 date=1548285432[b
]Якщо ви не хочете, щоб розбанювали з НАШОГО табора, то ми так само засеремо і розтопчемо ваші слізниці за своїх. Тому, перш ніж топтатися по наших цінних кадрах, спочатку подумайте про свій бумеранг, бо бог любить тройцю - насру втричі більше.


Дитячий садок якийсь... :facepalm:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія