Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

63% поляків хочуть щепитися третьою дозою ковід-вакцини

63% поляків хочуть вакцинуватися від коронавірусу підсилюючою третьою дозою, якщо їм нададуть таку можливість.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє PAP, наводячи дані опитування компанії United Surveys для Dziennik Gazeta Prawna.

63% опитаних висловили бажання щепитись, якщо така можливість буде надана, і трохи більше 34% не планують цього робити.

При цьому, готові щепитися третьою дозою понад 80% респондентів віком від 60 років та понад 70% віком від 50 років.

Якщо враховувати політичні погляди опитаних, найбільша частка охочих вакцинуватись додатковою дозою – серед симпатиків "Громадянської платформи" (81%) та "Лівиці" (77%), а найменше – серед прихильників "Конфедерації" (20%).

У Польщі вже повністю щеплені від коронавірусу 18,9 млн людей – приблизно половина населення країни. Найближчим часом усім охочим запропонують вакцинуватися підсилюючою дозою.

УП
   
Якщо щепилися двома дозами «половина населення країни», то як третю дозу може бажати 63%?
   
 (tu)
   
Якщо щепилися двома дозами «половина населення країни», то як третю дозу може бажати 63%?

А кто вы думаете эти "опросы"  заказывает и оплачивает?
У фармы начались не золотые , а бриллиантовые времена.  :gigi:
   
Якщо щепилися двома дозами «половина населення країни», то як третю дозу може бажати 63%?

63% з уже щеплених, а не з всього населення Польщі  :facepalm:
   
63% з уже щеплених, а не з всього населення Польщі  :facepalm:
я це зрозумів, але потрібно так і писати, а не «63% поляків хочуть вакцинуватись третьою дозою»
   
Вже вакцинуються, всі охочі.
   
Вже дозволили.
   
У США людям з ослабленим імунітетом дозволили 4 дозу вакцини проти COVID-19  :-)o
   
Я тоже хочу третью
Семейный не разрешает - нет рекомендаций сверху.. две астразенеки у меня.. последняя пол года назад
А как я обойду запрет?
   
Кстати, шо у нас с бустерами, когда можно прошивку обновить, WiFi 6 не ловит.
   
А кто вы думаете эти "опросы"  заказывает и оплачивает?
У фармы начались не золотые , а бриллиантовые времена.  :gigi:
Вот, что удивляет, найти почти любую информацию можно в два клика. Найти сравнить, а уже потом болтать чепухой. Но нет.
Pfizer Expects $33.5 Billion In Vaccine Revenue In 2021

Дохрена да? Но вот для понимания масштаба.
Global Games Market to Generate $175.8 Billion in 2021; Despite a Slight Decline, the Market Is on Track to Surpass $200 Billion in 2023
   
наркомани :facepalm:
   
63% поляків хочуть вакцинуватися від коронавірусу підсилюючою третьою дозою, якщо їм нададуть таку можливість.

У Польщі вже повністю щеплені від коронавірусу 18,9 млн людей – приблизно половина населення країни.

повністю вакциновано приблизно 50% а бустер хоче 63%.

Хорош  :super:
   
повністю вакциновано приблизно 50% а бустер хоче 63%.

Хорош  :super:
63% вже вакцинованих хоче бустер, так треба читати. З 2 листопада всі охочі без колейки тому шо пунктів вакцинації тисячі, на початку третьої були групи ризику і особи старші за 60 років, без примусу зрозуміло.
   
Я тоже хочу третью
Семейный не разрешает - нет рекомендаций сверху.. две астразенеки у меня.. последняя пол года назад
А как я обойду запрет?

Сдать тест на антитела, если мало думаю, что должны третью дозу сделать. По рекомендации семейного.
   
думаю, в марте тоже уколоться 3-й, если у нас разрешат. по идее - должны. уже будет опыт европы.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія