Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смішка усі пам"ятають?

Re: Смішка усі пам"ятають?

Правильно кажете, нє всьо так однозначно, правди нікто нє знаєт (с) :)
Я казав не це, не пересмикуйте, як юльок.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

НАХ нам вспоминать его! НАХ идёт!
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Я казав не це, не пересмикуйте, як юльок.
Ви ж сказали, що сусіди можуть вважати мене повією і бандитом, я з Вами погодилась, а Ви незадоволені :S
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

він ще пірамідки рекламував
Не тільки. Ще іпсошника Швеця, який до Гордона був ніхто, ще й на алкоголізм страждав.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ви ж сказали, що сусіди можуть вважати мене повією і бандитом, я з Вами погодилась, а Ви незадоволені :S
Я незадоволений пересмикуванням мирося-стайл. Можливо, це корпоративний стиль.
Так, ми всі можемо вважати ким завгодно інших людей, але заявляти про це категорично, наче про загальновідомий і загальновизнаний факт - або наївність, або методика штабної роботи.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

не за квартал потрібно боятися, в них буде все добре, і в Арестовича також буде все добре, біймося за себе.
Не буде в них добре. Могло бути, але самі все пересрали. Боятися що вони щось там узурпуют не варто. Едина реальна загроза це те що із-за всіх ціх мансів-шмансів у нас можуть бути проблеми з партнерами від яких ми зараз залежемо на 200%.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Я незадоволений пересмикуванням мирося-стайл. Можливо, це корпоративний стиль.
Так, ми всі можемо вважати ким завгодно інших людей, але заявляти про це категорично, наче про загальновідомий і загальновизнаний факт - або наївність, або методика штабної роботи.

Мирося, Нова, дідусі, олдбої і Ко - це юлеботи Тимошонки  :love:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Мирося, Нова, дідусі, олдбої і Ко - це юлеботи Тимошонки  :love:

Олдбой більше за кацапів топив
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Я незадоволений пересмикуванням мирося-стайл. Можливо, це корпоративний стиль.
Так, ми всі можемо вважати ким завгодно інших людей, але заявляти про це категорично, наче про загальновідомий і загальновизнаний факт - або наївність, або методика штабної роботи.
Де саме я про факт заявляла? Чи то Ви приказку за заяву про факт сприйняли? А до кого приказку приклали? :D

Про корпоративний стиль також повеселили. Вам би про стиль бяк-тыдыщей щось зауважити, бо Мирослава, як і всі ми, має свої таргани, але до тупого базарного хамства ніколи не скочується. Хіба що для Вас гівноротство - то така мила жіноча ізюминка.

ПС про замовну штабну роботу тут вірю мало, принаймні, масштаби явно перебільшені, як на мене
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

8% на Президентських.
Цікаво на скільки можно довіряти Мосійчук?

https://twitter.com/view/status/1555989904227721216
Згадали оперативно.  :laugh:  Цій новині вже більше тижня. Все покаже - час.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Смєшко  чувак стрьомний
Але Г+Г брєхунам які в стрибку перевзуваються віри точно нема
   
Re: Смішка усі пам"ятають?
MAG

8% на Президентських.
Цікаво на скільки можно довіряти Мосійчук?

https://twitter.com/view/status/1555989904227721216
Мосійчукча заявила?
Тоді "правда"! Ужос!


 ;o
 :tease:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

та сцко ніяк не розібрати, де ворожий агент, а де недооцінений геніальний патріот
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

за Петра Олексійовича такого шабашу, як той шабаш, що ми побачили з певного часу 2019 р. вкл гардонів, смєшків, портнових, рабиновичів, ведмедчуків, піховшеків не було. саме після приходу нової команди вся ця нечисть повилазила і саме вона зараз фігурує в теперішніх розслідуваннях.
гардон почав розкручувати смішка як кандидата в презики ще при порошенкові
більш того ще раніше той смішко встиг побувати радником самого порошенка
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

гардон почав розкручувати смішка як кандидата в презики ще при порошенкові
більш того ще раніше той смішко встиг побувати радником самого порошенка
Але зрадником той Смішко став при Зеленському :snooks:

Ось вам наочний приклад як діє біополе Непохитного Криголама та Лідера і як не діє. :(
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Де саме я про факт заявляла? Чи то Ви приказку за заяву про факт сприйняли? А до кого приказку приклали?
Ги-ги, мапєд нє мой, а ви про що падумалі?
Несерйозно і скучно...
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

заодно може отруєння Ющенка розслідують?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А взагалі, є хоч одна тема на хвупі, де страждальці не пересмикнуть на пальтрет парашенкі? :facepalm1:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?
LAR

Жду опровержение от Смешка.  B-)
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А взагалі, є хоч одна тема на хвупі, де страждальці не пересмикнуть на пальтрет парашенкі? :facepalm1:
Не зустрічав жодної де б 25% не казали, а от при Криголамі війни не було  і він на роялі не грав 8-)
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Завжди дивувалася захопленим візгам навкого цього гебіста навіть тут, на ФУПі.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Не зустрічав жодної де б 25% не казали, а от при Криголамі війни не було  і він на роялі не грав 8-)
Ти брешеш.
Хоча хій тебе знає, що за 25 % з криголамами.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Треба ще петро заарештувати.. бо він хотів бути замість Найвеличнішого гуаляйтером ще в 2019му.

Тема - брєд. Не то шо би Смєшко не міг бути шпигуном, але ця тема використовується щоб нести брєд про "ІПСОшників"


Ну сказали А говоріть і Б.
нагадаю фанатам найвеличнішого.. Що він прийшов до влади в результаті "ІПСО" - інтервю тому самому іпсошнику Гордону. (за вашою термінологією).

   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ти брешеш.
Хоча хій тебе знає, що за 25 % з криголамами.
А ти дурня клеїш.

Але НМД СБУ все ж збрехало про охуліард ботів і мільярд проксі серверів, бо меньше точно не стало.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А ти дурня клеїш.
Ні, ти. Крім того, що брешеш.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Схоже всіх конкурентів НАЙ будуть просто маркувати "гуаляйтерами"
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Ні, ти. Крім того, що брешеш.
добре поспілкувалися, продуктивно B-)
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

заодно може отруєння Ющенка розслідують?

 (tu) Давно пора повернутися до тієї справи
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

шось цієї новини ен бачив в жодному ТГ каналі  8-:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

(tu) Давно пора повернутися до тієї справи

Я б ще раніше повернувся, до справи Гонгадзе.

Замовляв Кучма чи нє і якщо нє то треба дати правової оцінки ІПСО з "кучму геть" і оце все.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Я б ще раніше повернувся, до справи Гонгадзе.

Замовляв Кучма чи нє і якщо нє то треба дати правової оцінки ІПСО з "кучму геть" і оце все.

ІПСО проти Кучми не обмежувалося справою Гонгадзе - тут і Кольчуги, і підозріле збиття літака, після якого Україна знищила багато авіації та ППО...
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Мосійчукча заявила?
Тоді "правда"! Ужос!


 ;o
 :tease:
Смєшко ще той уєбан,  але шо твіт від помийниці точно.
Де вона таке заявила? На загальнодержавному марафоні?
Точно не гавнапольський на "своєму" каналі?
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

ІПСО проти Кучми не обмежувалося справою Гонгадзе - тут і Кольчуги, і підозріле збиття літака, після якого Україна знищила багато авіації та ППО...
А я бач з дитячою наївністю вважав що саме справа Гонгадзе і була тим ричагом яким його сколупнули, а виявляється ні, то все кольчуги...
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А я бач з дитячою наївністю вважав що саме справа Гонгадзе і була тим ричагом яким його сколупнули, а виявляється ні, то все кольчуги...

Кольчуги підірвали до Кучми довіру на Заході та позбавили його західної підтримки
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

цікаво,  кого залишать  для Зе на екторальному полі 2024? Ну щоб для нього був 100%  результат  по табуретці №2
думаєте до 2024 війна скінчиться і можна буде вибори проводити?  :-)o 
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

джерело новини м'яко кажучи так собі
кращє, звісно, ніж смітник гужви чи колонка опініон NYT, але все одно ніяке
проте, якщо потрібен негайно цап-відбувайло, то смєшко підходить на цю роль
якби мене спитали, я б показав на васю-шмурдяка - по-перше він кумедний, по-друге, його подруга то мандянша
втім не шкода обидвох
щодо рейтингів зєлі та пелотону, складеного з петра, притули та арестовича, то бу-га-га тричі  :laugh:
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

А я бач з дитячою наївністю вважав що саме справа Гонгадзе і була тим ричагом яким його сколупнули, а виявляється ні, то все кольчуги...
хто його сколупнув?
відсидів два терміни та з чистою совістю на пензію
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

то смєшко підходить на цю роль
якби мене спитали,

Я от теж подумав, де Смєшко, там Цушко що Україну спас має бути  :D
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

:facepalm1: Точно.Смешко с его поддержкой в народе очень опасный конкурент.Правда большинство респондентов на вопрос о нем спросят:А кто это?

Хто їм лікар.

Для мене керівник СБУ Смішко при януковищу на вечері якого отруїли Ющенко і який брехав, що ніякого отруєння не було - 100 російський агент.
   
Re: Смішка усі пам"ятають?

Мирося, Нова, дідусі, олдбої і Ко - це юлеботи Тимошонки  :love:

Політсрач.  :dopovid:

Гнилу сільотку втираєш!   :punish: 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія