Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який сенс піднімати ціни на газ ?

Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

смысл сложный в поднятии цены на газ. Упрощенно это перекачка средств из промышленного сектора в финансовый. И куча вторичных целей. Это шахматы, где социальная справедливость играет последнюю скрипку.

У нас в шахматы играют воры-обезьяны, которые правил не знают, но знают, что если подставлять свои фигуры под удар, то их будут снимать с доски, и тогда их можно умыкнуть. В этом весь смысл игры для наших обезьян.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Та брехня.
Зайдіть на сайт перевірки отримувачів субсидій.
І перевірте своїх сусідів.
Виявиться, що заможніші отримують субсидію, а біднішим її нема.
Тому можна сказати, що бідні платять за багатих та хитрих (із зв'язками в місцевій адміністрації).
Перевірено вже по декільком містечкам.)

интересненько! А где этот сайт?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

интересненько! А где этот сайт?

https://subsidii.ioc.gov.ua/search/
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Племінниця мешкає у домі, зданому у 2000 р, початок будівництва 1998. Горизонтальна розводка, два роки тому поставила лічильник тепла, з ним платить у 3 рази менше.

У мене будинок 2003 року.
Мені так не пощастило, не дивлячись на те, що цегляний та добре тепло тримає.
У нас зараз до сих пір опалення не включили, але нічого, жити можна. Зовнішня стіна десь 75 см, тобто тепло добре тримає всередині.
Все рівно вертикальна розводка, також у всіх будинках навкруги, які будувалися приблизно в один час з нашим.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

НАК платить УГВ 4950 без ПДВ
Продає ( до 1 листопада) по 7000 з ПДВ

Або 5800 без ПДВ

З них ще іде 500 грн витрат на транзит
І пару сотень місцевим мережам

Маржа 4% у НАК
Навіщо державному підприємству маржа у 4%? Щоби що?
Бутерброди з червоною ікрою завжди були на столі у Коболєва та Вітренко?
Я розумію якщо то б було приватне підприємство по зароблянню грошей для власників, але тут... :facepalm1:
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

А у владі всі ж таки, як ти!
У владі нема таких як я. Але  після березня можуть бути такі як ти ото буде ще більший пииздець.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

У владі нема таких як я. Але  після березня можуть бути такі як ти ото буде ще більший пииздець.
То що свиноботи "совершать масове сєпукку"?
Ні, звичайно, перемалюються як Стіві або Алезка та почнуть "топити", за тих хто зараз при кориті, бо саме вони дають їм фінансування :K
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?
den

Навіщо державному підприємству маржа
(tu)  :lol:

Мадурівці нагнітають
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

(tu)  :lol:

Мадурівці нагнітають
Немадурівець, я знаю, що всі хто там сидить вважають ці гроші "зі своєї кишені", але все ж розкажи.
4% - це такі нехуйові гроші до речі, якщо мова йде про міліарди кубів газу. :K
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Немадурівець, я знаю, що всі хто там сидить вважають ці гроші "зі своєї кишені", але все ж розкажи.
4% - це такі нехуйові гроші до речі, якщо мова йде про міліарди кубів газу. :K
у юлиивладимировны друг нестор добывает газ. попросите что бы она попросила продать вам по себистоимости.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Немадурівець, я знаю, що всі хто там сидить вважають ці гроші "зі своєї кишені", але все ж розкажи.
4% - це такі нехуйові гроші до речі, якщо мова йде про міліарди кубів газу.

Ну то поїдь, привези собі той газ сам, дешевше.
І так, можеш у Юльки купити, вона каже, що має канал в 3 рази дешевшого газу.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Але на наступний сезон опалювання засуну совість подалі та знайду теж спосіб субсидію отримати.

А я тим часом написав листа до податкової, щоб нарешті порахували податки, які я маю сплатити за нерухомість та землю.
Ось у таких різних світах ми живемо.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Навіщо державному підприємству маржа у 4%? Щоби що?
Бутерброди з червоною ікрою завжди були на столі у Коболєва та Вітренко?
Я розумію якщо то б було приватне підприємство по зароблянню грошей для власників, але тут... :facepalm1:
підприємство за визначенням і є для заробляння грошей. у даномур азі для кінцевого власника - народу України.і відрізняється тіки тим, що дивідендами цей власник розпоряджається за допомогою делегованих ним депутатів через прийняття держбюджету. а до потрапляння гршейю у бюджет - все те саме. у нас по закону рівність всіх форм власності бай зе вей. то чому ти вимагаєш щоб держпідприємство працювало у збиток
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Лугандон уже послали с их углем,теперь закупаем его у России под переможные песни о том что будем закупать в США

Та да... Американские жыдочки купят газ у Хуйла и впарят сладеньким лошкам, как словаки сейчас впаривают.  :-B
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

А я тим часом написав листа до податкової, щоб нарешті порахували податки, які я маю сплатити за нерухомість та землю.
Ось у таких різних світах ми живемо.

Ты ж усирался не так давно, шо надо ждать ришення-повидомлэння из налоговой, а до того не платить.  :rotate:
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

підприємство за визначенням і є для заробляння грошей. у даномур азі для кінцевого власника - народу України.і відрізняється тіки тим, що дивідендами цей власник розпоряджається за допомогою делегованих ним депутатів через прийняття держбюджету. а до потрапляння гршейю у бюджет - все те саме. у нас по закону рівність всіх форм власності бай зе вей. то чому ти вимагаєш щоб держпідприємство працювало у збиток
Я вимагаю щоб держпідриємство працювало як належить, а не створювало поток "чорного кешу" на вибори, чи в "кишені вибраних людей". В Україні нажаль, всі державні підприємства - це "чорні дири", в яких зникає величезна сума грошей платників податків без жодного рапорту, куди та скільки саме було витрачено.
Обратний зв'язок - його не існує.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Ты ж усирался не так давно, шо надо ждать ришення-повидомлэння из налоговой, а до того не платить.  :rotate:

Усираються лише такі як ти, бо для такого як ти то є природній стан. А я пояснював, що залякування податкової то дурня повна і вони за законом мають надіслати повідомлення і лише після його отримання можуть бути нараховані якісь штрафні санкції, звісно в разі несплати. Все так і є, нічого не змінилося. Але працюють вони, тобто податкова, вкрай погано, доводиться громадянську свідомість включати.

Останнє редагування: 29 жовтня 2018 21:43:17 від Raha
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Я вимагаю щоб держпідриємство працювало як належить, а не створювало поток "чорного кешу" на вибори, чи в "кишені вибраних людей". В Україні нажаль, всі державні підприємства - це "чорні дири", в яких зникає величезна сума грошей платників податків без жодного рапорту, куди та скільки саме було витрачено.
Обратний зв'язок - його не існує.
вимагатєль, ти сам корисного щоо зробив?
команда наку вивела підприємство з 120 млрд ($10) млрд дол збитків у 2014, а у 2017 нафтогаз сплатив  110 мррд ($4 млрд) у бюджет
тобто зробив з чорної діри найбільшого платника податків.
а враховуючи, як ти среш тут на нафтогаз, хочеш ти зворотнього.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Я вимагаю щоб держпідриємство працювало як належить, а не створювало поток "чорного кешу" на вибори, чи в "кишені вибраних людей". В Україні нажаль, всі державні підприємства - це "чорні дири", в яких зникає величезна сума грошей платників податків без жодного рапорту, куди та скільки саме було витрачено.
Обратний зв'язок - його не існує.

нафтогаз 4 роки публікує чудові річні звіти, яких ніколи до цього не було у жодній держкомпанії, і які займають топові місця звітів в україні. і там не тільки сухі цифри, а сотні сторінок графіків і тексту з поясненням від бізнес моделі і до проблематики по всім сегментам діяльності. фінансова звітність щороку успішно проходить аудит компанії 4ки топових аудиторів світу.
всі звкупівлі публікуються не тільки у прозорро, а і на сайті нафтогазу.
всі витрати подаються в опен дата.

тому ти брехло, або ліниве, тому що не спромігся навіть на сайт зайти, або цинічне .уйло, яке тут копійчину відпрацьовує
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Зайдіть на сайт перевірки отримувачів субсидій.
І перевірте своїх сусідів.
Ну вот зайдите проверьте и воложите факты. Как уже задолбал этот вой на ровном месте.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Чий ?
Якщо вона за нього отримує гроші, то свій
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Та да... Американские жыдочки купят газ у Хуйла и впарят сладеньким лошкам, как словаки сейчас впаривают.  :-B
Словаки продают дешевле, чем предлагали в 2015 году твои братья по разуму. И сейчас газпром предложил в марте, наши уже сделали предоплату, но тут твои братья в присущей им манере передумали и пошли на разрыв контрактов. Подводя итог: не пыызды.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Якщо вона за нього отримує гроші, то свій
(tu)
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Ну вот зайдите проверьте и воложите факты. Как уже задолбал этот вой на ровном месте.

Власники одного з нових сусідніх будинків, вартістю у декілька сот тисяч доларів, раніше отримували субсидію, а зараз вже ні, тобто будуть платити по повній. Більше ніхто по моїй вулиці субсидію не отримував і не отримує.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Словаки продают дешевле, чем предлагали в 2015 году твои братья по разуму. И сейчас газпром предложил в марте, наши уже сделали предоплату, но тут твои братья в присущей им манере передумали и пошли на разрыв контрактов. Подводя итог: не пыызды.

Купують за 400 , продають за 250?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Купують за 400 , продають за 250?
де по 400?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Власники одного з нових сусідніх будинків, вартістю у декілька сот тисяч доларів, раніше отримували субсидію, а зараз вже ні, тобто будуть платити по повній. Більше ніхто по моїй вулиці субсидію не отримував і не отримує.
Сам пишешь отримували, какого куя?
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Сам пишешь отримували, какого куя?

Така система субсидій була, а моральні якості та соціальна відповідальність у деяких людей не на висоті.
Добре, що дірки у системі субсидій поступово прикривають.
   
Re: Який сенс піднімати ціни на газ ?

Пішло діло, мудріші першими скинуть старий мотлох, решта будуть продавати за копійки.

В Украине заметно возросли продажи квартир

С середины лета украинский рынок недвижимости активизировался
В третьем квартале 2018 года в Украине нотариусы заключили на 10,01% больше договоров с недвижимостью, чем за аналогичный период прошлого года. Об этом свидетельствуют данные ежеквартального отчета Министерства юстиции о количестве сделок с недвижимым имуществом.

С июля по сентябрь государственные нотариусы оформили 14 тыс. 172 договора с недвижимостью, частные - 166 тыс. 99. Большую часть сделок составляют договоры купли-продажи квартир.

Всего в июле-сентябре было заключено 180 тыс. 271 сделок с недвижимостью, что на 10,01% больше, чем в июле-сентябре прошлого года.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія