Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невакциновані мають в 11 разів вищий ризик померти від “Дельти”

А если читать без истерики то CDC подтверждает что вероятность умереть от вируса составляет 0,01% и 0,0006%  для непривитых и привитых соответственно. Повторюсь весь сыр-бор из за тысячных процента.
   Якщо врахувати що тести, як мінімум, неточні, то вірогідність слід поділити ще раз на два. :D
   
А перехворівші? Їх число невпинно росте в геометричній прогресії  , набагато швидше ніж вакцінація
   
А перехворівші? Їх число невпинно росте в геометричній прогресії  , набагато швидше ніж вакцінація

  Хто їх рахує?
  Бачили очі що купували, то вакцинуйте, хоч повилазьте. B-)
   
А если читать без истерики то CDC подтверждает что вероятность умереть от вируса составляет 0,01% и 0,0006%  для непривитых и привитых соответственно. Повторюсь весь сыр-бор из за тысячных процента.

Де там про шанс померти 0,01%?
   
Де там про шанс померти 0,01%?

Ну я же в отличии от вас не только устрашающий заголовок читаю и вполне способна поделить 12.23 на 100,000.
   
Де там про шанс померти 0,01%?
=============================================
 Выходит от Дельты сейчас помирают примерно 200 из 10 000, то есть 20 из тысячи. Ну ладно,аж 15 из тысячи на одну среднюю девятиэтажку. Поздравляю. А еще сколько помрёт позже? Ну-ну.
   
=============================================
 Выходит от Дельты сейчас помирают примерно 200 из 10 000, то есть 20 из тысячи. Ну ладно,аж 15 из тысячи на одну среднюю девятиэтажку. Поздравляю. А еще сколько помрёт позже? Ну-ну.

А какая цель? Что бы вообще не умирали? Так детские сказки обсуждают на соседнем форуме для трёхлеток.
   
Ну я же в отличии от вас не только устрашающий заголовок читаю и вполне способна поделить 12.23 на 100,000.

Ти йобнулася, це не від кількості тих, хто захворів, а від кількості населення. Не можна бути такою тупою.
   
есть 20 из тысячи

  Пропив пан арифметику. Це 2%
   
Ти йобнулася, це не від кількості тих, хто захворів, а від кількості населення. Не можна бути такою тупою.

В смысле? Это вы ипанат. Это вероятность смерти для сренестатистическог о гражданина. Которого уже полтора года мучают разнообразными запретами и прочими издевательствами. Ради чего спрашивается. Ради тысячных долей процента.
   
В смысле? Это вы ипанат. Это вероятность смерти для сренестатистическог о гражданина. Которого уже полтора года мучают разнообразными запретами и прочими издевательствами. Ради чего спрашивается. Ради тысячных долей процента.

А чому 12,23, а не 400, як у деяких штатах? Картинка тоді вже не так добре виглядає?
   
Людас, ти геніальний ідіот. :fool:

Стаття на Українській правді, ти на форумі Української правди - що тут дивного?
Зайшов на головну УП  побачив статтю і відразу скопіпастив на ФУП.

А от коли антиваксери дружно починають давати посилання на шведські газети, причому жоден з них не володіє шведською, то тут вже виникають питання.

 :lol:  Фраза звичайно цікава, але я згоден.
   
А чому 12,23, а не 400, як у деяких штатах? Картинка тоді вже не так добре виглядає?

Ну картинка собственно в старттопике. Который вы очевидно просто поленились прочитать.

То что есть концентрированые очаги зараженя это безусловно. Достаточно вспомнуть Нью-Йоркское позорище где губернатор сознательно убивал стариков. И это причина расстрелять губернатора Нью-Йорка а не бегать со шприцом за фермерами Техаса.
   
що є протипоказанням для вакцинації, учоні про це не повідомили?
   
Уже надоело читать эту бредятину.
Если есть нормальные данные, так и напишите, что непривитые умирают в 11 раз чаще и покажите факты.
Если данных нет, эти словесные выкрутасы "мают ризик" можете засунуть себе куда хотите.
Нормальный человек понимает, что смерть и риск смерти - это совсем разные понятия  :triniti:
Попытаюсь обьяснить по-проще чтоб даже не знающему основ статистики было понятно. Живой человек он имеет именно риск. Не возможно быть частично мертвым. Человек он или жив или мертв. Вероятность остаться в живых или умереть зависит от разных факторов в том числе и от вакцинации. Понятно?
   
Я бачив твій пост. Він був зразу після стартового.
Потім щез.

так він і зараз там. Але це не моя гілка це гілка

DFMB

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109594.0
   
В очі бреше, і не віть не зморгне.

отака вона реальна психологія коспіролуха
 :rotate:
   
Соросьониш, надай визначення вакцинованого. Може хто й не знає як ви маніпулюєте.
   
Соросьониш, надай визначення вакцинованого. Може хто й не знає як ви маніпулюєте.

привіт ольгіно від сороса.  :-B  як там у вас в пітері мруть від супутника? 

When You’ve Been Fully Vaccinated


COVID-19 vaccines are effective at protecting you from getting sick. Based on what we know about COVID-19 vaccines, people who have been fully vaccinated can do things that they had stopped doing because of the pandemic.

These recommendations can help you make decisions about daily activities after you are fully vaccinated. They are not intended for healthcare settings.

In general, people are considered fully vaccinated: ±

2 weeks after their second dose in a 2-dose series, such as the Pfizer or Moderna vaccines, or
2 weeks after a single-dose vaccine, such as Johnson & Johnson’s Janssen vaccine
If you don’t meet these requirements, regardless of your age, you are NOT fully vaccinated. Keep taking all precautions until you are fully vaccinated.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/fully-vaccinated.html
   


 
'так він і зараз там. Але це не моя гілка це гілка
DFMB

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109594.0



А як їх можно було не сплутати, коли ви відкрили однакові теми, з однаковою назвою і майже в один час?

Вас там двоє в кабінеті? Спілкуйтесь хоч іноді.
Чи ти один за двох?
   
А як їх можно було не сплутати, коли ви відкрили однакові теми, з однаковою назвою і майже в один час?

Вас там двоє в кабінеті? Спілкуйтесь хоч іноді.
Чи ти один за двох?
так він і зараз там. Але це не моя гілка це гілка

та і УП майже в той же час опублікувало новину...це все точно не просто так
   
отака вона реальна психологія коспіролуха
 :rotate:

  Пану мало вибачення?
  Чи те що пан "спалився" відвернуло  пана від логіки?
   
In general, people are considered fully vaccinated: ±

2 weeks after their second dose in a 2-dose series, such as the Pfizer or Moderna vaccines, or
2 weeks after a single-dose vaccine, such as Johnson & Johnson’s Janssen vaccine
If you don’t meet these requirements, regardless of your age, you are NOT fully vaccinated. Keep taking all precautions until you are fully vaccinated.

Маладєс! Для тупих пояснюю: якщо людина копитицця чи від ковіду, чи від вакцини на протязі двох тижнів після вакцинації, її вписують як невакциновану. Отакот, як не крути, а соросяцько-гєйцевський шмурдяк - цяця.
   
  Пану мало вибачення?
  Чи те що пан "спалився" відвернуло  пана від логіки?
Так ти ж "в режимі очікування", а не вибачився. :laugh:
Людас заборонив Топі бути пристойною людиною вибачатись.
   
Маладєс! Для тупих пояснюю: якщо людина копитицця чи від ковіду, чи від вакцини на протязі двох тижнів після вакцинації, її вписують як невакциновану. Отакот, як не крути, а соросяцько-гєйцевський шмурдяк - цяця.

тобто частко вакциновані не враховуються в цій статистиці
   
  Пану мало вибачення?
  Чи те що пан "спалився" відвернуло  пана від логіки?

якщо це вибачення
то вони приймаються
   
якщо це вибачення
то вони приймаються

 Я було визнав застосований епітет "серливий" несправедливим.
 Тре було застосувати "штабний хуцпарь". B-)
 
   
Реально да. Засрали всё что возможно этой "новостью" и теперь наводять тень на плетень кто точно был первый. Извинений требуют.
   
Реально да. Засрали всё что возможно этой "новостью" и теперь наводять тень на плетень кто точно был первый. Извинений требуют.

вибачення мені не потрібні і я про них не просив

нік топа звинуватив мене в тому що я видалив його пост (подібної можливості на відміну від деяких обраних фупчегів я не маю)

тобто топа продемонстрував типове конспірологічне мислення

не спробував розібратись де його пост, просто зразу попрямував в потоці свого мислення. Чомусь вирішив що його видалили, що Я маю таку можливість. Що саме Я його видалив.

Жодне з цих тверджень від не піддав щонайменшому сумніву. Побудував в своїй уяві певну теорію. І вирішив що вона істинна, без жодної перевірки. Просто тому що вона йому подобалась і збігалась з його уявленнями про світ.

так це і працює  і в цілому у антиваксерів
   
вибачення мені не потрібні і я про них не просив

нік топа звинуватив мене в тому що я видалив його пост (подібної можливості на відміну від деяких обраних фупчегів я не маю)

тобто топа продемонстрував типове конспірологічне мислення

не спробував розібратись де його пост, просто зразу попрямував в потоці свого мислення. Чомусь вирішив що його видалили, що Я маю таку можливість. Що саме Я його видалив.

Жодне з цих тверджень від не піддав щонайменшому сумніву. Побудував в своїй уяві певну теорію. І вирішив що вона істинна, без жодної перевірки. Просто тому що вона йому подобалась і збігалась з його уявленнями про світ.

так це і працює  і в цілому у антиваксерів

 
 Штабне відмазується.
 Скільки подвійних гілок виникає у одну й ту ж хвилину?
 Що має думати людина, коли відкриває гілку і не бачить свого допису?
 Перевірить чи є допис у профілі.
 Допис є.
 Відкриє ще раз гілку.
 Допису нема.
 Які можна зробити висновки?

 Якби я спочатку знав, що то гілка бота, то хіба б обурювався? :lol:

 А за конспіролуха  окреме тьху у наглу хуцпарську харю. :X
   
Штабне відмазується.
 Скільки подвійних гілок виникає у одну й ту ж хвилину?
 Що має думати людина, коли відкриває гілку і не бачить свого допису?
 Перевірить чи є допис у профілі.
 Допис є.
 Відкриє ще раз гілку.
 Допису нема.
 Які можна зробити висновки?

 Якби я спочатку знав, що то гілка бота, то хіба б обурювався? :lol:

 А за конспіролуха  окреме тьху у наглу хуцпарську харю. :X

Думати
   
Так так...

Курці в 40 разів  вищій ризик померти...

Так що твої 11 ...це "тьфу - дитячий лепет"..
   
А ті, що перехворіли який мають ризик, та чи сприятливо на тих, хто перехворів впливає вакцінвація статистика є?

Теоретически, у тех кто уже болел риск повторного заражения или тяжелого протекания болезни ещё меньше чем у привитых.
Но врачи рекомендуют прививку и этой категории. Ещё сильнее будет защита
   
Теоретически, у тех кто уже болел риск повторного заражения или тяжелого протекания болезни ещё меньше чем у привитых.
Но врачи рекомендуют прививку и этой категории. Ещё сильнее будет защита

 :facepalm1:
   
Попытаюсь обьяснить по-проще чтоб даже не знающему основ статистики было понятно. Живой человек он имеет именно риск. Не возможно быть частично мертвым. Человек он или жив или мертв. Вероятность остаться в живых или умереть зависит от разных факторов в том числе и от вакцинации. Понятно?
Можно аналогично объясню человеку, не понимающему разницу в терминах. Сапер имеет риск смерти в 11 раз выше, чем простой солдат. Но это не значит, что саперов реально погибает в 11 раз больше, чем простых солдат.
   
Теоретически, у тех кто уже болел риск повторного заражения или тяжелого протекания болезни ещё меньше чем у привитых.
Но врачи рекомендуют прививку и этой категории. Ещё сильнее будет защита
Ефект плацебо ніхто не відміняв. Коли  перехворівшого поза його бажанням вакцинувати а він вважатиме це шкідливим то його стан дійсно може погіршитись. Тим більше на фоні зниженого імунітету в результаті вакцинації
Але для активних прибічників тотальної вакцинації навпаки. Їх треба вакцинувати якомога частіше тільки як буде найменша можливість., Раз в три місяці, в півтора. Вони вірять що їх смертність порівняно з вакцинованими зменшиться в десять разів. А при додатковому проміжному бустері може зменшитись і в сто. Якщо колоти їх ще частіше вони можуть стати практично безсмертними.
   
Теоретически, у тех кто уже болел риск повторного заражения или тяжелого протекания болезни ещё меньше чем у привитых.
Но врачи рекомендуют прививку и этой категории. Ещё сильнее будет защита

Хіба що дуже теоретично
   
Людас, ти геніальний ідіот. :fool:

Стаття на Українській правді, ти на форумі Української правди - що тут дивного?
Зайшов на головну УП  побачив статтю і відразу скопіпастив на ФУП.

А от коли антиваксери дружно починають давати посилання на шведські газети, причому жоден з них не володіє шведською, то тут вже виникають питання.

Які питання? Що вказали першоджерело а не ріпост?

Геніально!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія