Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Беларусь походу вообще в СССР-Гулаг превращается. АУДИО

Хтось в курсі з тими забігами- вони всі в один день?
Чому вона взагалі обурилася?
   
Хтось в курсі з тими забігами- вони всі в один день?
Чому вона взагалі обурилася?
Вона не тренувалась на довгі дистанції. 100/200 метрів її основний напрям. А її хотіли поставити в естафету 4 по 400.
   
Вона не тренувалась на довгі дистанції. 100/200 метрів її основний напрям. А її хотіли поставити в естафету 4 по 400.
Ну да-ну да, роки тренирування дихалки, ширини кроку(стрибка я хз), взагалі інший склад логіки.
Сатрапи, іроди, функціонери.
   
є ж гілка на  першій сторінці,  вже кілька годин висить, але боянист прагне ексклюзивності )))
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105285.msg25583701#msg25583701


Нападки за баян коли автор ормгінальної теми зробив дурний заголовок по якому не ясне що за тема - трохи неправильний підхід. Очікувати що людина заходить у всі теми і читає їх то занадто.
   
я так понял что дома ((
надеюсь уже успели спаковать чемоданы и выехать
а то этот брибабашенный еще и семью может в заложники взять как в северной корее
виїзд із бєлараші зараз закритий, тільки якщо маєш інше громадянство чи внж
   
Лука порівняно з хуйлом ше в дитячий садок ходить

а шо в луки є?
нафта газ ядерна зброя?
він же ГОЛОСРАКИЙ на підсосі
   
Ну да-ну да, роки тренирування дихалки, ширини кроку(стрибка я хз), взагалі інший склад логіки.
Сатрапи, іроди, функціонери.
не в этом суть. А в том, что чиновники обосрались и свой обсер пытались втихую замолчать. История, как я понимаю, такая: был комплект бегуний для эстафеты 4х400, но чиновники не соизволили обеспечить спортсменам своевременное и необходимое количество тестов и часть этой группы не получила допуск и чтобы не получить всем скопом от тренера и до министра за свою профнепригодность просто втихаря вписали её бежать эстафету. Ещё раз, доступно : чиновники не смогли организовать для спортсменов прохождение необходимого количества и в необходимое время тестов, то есть просто не сделали свою работу. Это как раз и есть самый совок, когда профнепригодность чиновников затыкается как-нибудь под патриотическими лозунгами.
   
Здається дівчинка навмисне пішла на конфлікт щоб красиво сіпацця з почтієвропейскої країни чистоти,  прекрасних  доріг і носочків на лавочці  :pooh_lol:
Ну не могла ж вона не розуміти, чим обернуться її відосик
Правильно зробила, до речі, чекаєм інших  B-)
   
пробіглась і отримати покровителів на все життя. Бо нема більш вдячнішої людини ніж врятований вами державний муж. Звісно якщо ви його врятуєте і будете трохи тримати за яйця.
Повна і наївна (на рівні холопства) дурня!
 Прогнулася б цього разу, бігала б далі усе що накажуть і не тільки бігала б, бо нема більш "короткої пам'яті" ніж память псевдодержавних мужів що прикривали свої косяки. А якби ще і погано пробігла, вони б її і "закопали" як головну винуватицю    :-)o 
   
До чого тут Бацька, КДБ і совок? :S  Функціонери завтикали, засцяли шо з них спитають по усій строгості, баба вперлась рогом, могла б пробігтись, нічого з нею не сталося б, пробіглась і отримати покровителів на все життя. Бо нема більш вдячнішої людини ніж врятований вами державний муж. Звісно якщо ви його врятуєте і будете трохи тримати за яйця. :)  Я побачив тіки вперту курву і хлопців які рятують свої дупи.

 :facepalm1: оце так маячня
   
не в этом суть. А в том, что чиновники обосрались и свой обсер пытались втихую замолчать. История, как я понимаю, такая: был комплект бегуний для эстафеты 4х400, но чиновники не соизволили обеспечить спортсменам своевременное и необходимое количество тестов и часть этой группы не получила допуск и чтобы не получить всем скопом от тренера и до министра за свою профнепригодность просто втихаря вписали её бежать эстафету. Ещё раз, доступно : чиновники не смогли организовать для спортсменов прохождение необходимого количества и в необходимое время тестов, то есть просто не сделали свою работу. Это как раз и есть самый совок, когда профнепригодность чиновников затыкается как-нибудь под патриотическими лозунгами.
Але ж вона не в приватний спосіб та власним коштом приїхала, аби істерики закатувати. Команда є команда.
   
А в том, что чиновники обосрались и свой обсер пытались втихую замолчать.
керівника їхнього олімпійського комітету звуть Віктор Олександрович Лукашенко
Старший синочок
   
Але ж вона не в приватний спосіб та власним коштом приїхала, аби істерики закатувати. Команда є команда.
Так она за команду переживала
Там ее подруги, сидят в Минске и плачут - у них забрали шанс выступить на Олимпиаде

И тут ей предлагают бежать вместо подруг - предать их

Конечно тут дело принципа
   
Але ж вона не в приватний спосіб та власним коштом приїхала, аби істерики закатувати. Команда є команда.

А на її здоров'я пох...  :facepalm1:
   
И тут ей предлагают бежать вместо подруг - предать их

Конечно тут дело принципа
Це ви сам придумали чи вона казала про зрадництво?
   
А на її здоров'я пох...  :facepalm1:
Зайка не виунуувата.
   
керівника їхнього олімпійського комітету звуть Віктор Олександрович Лукашенко
Старший синочок

Так он же генерал безопасности чего-то там в Беларуси. Хіба так можна?
   
Зайка не виунуувата.

І давно у тебе не винувата?  :facepalm1:
Хоча з таким знанням мови про ПДР нічого казати  :facepalm1:
   
Так он же генерал безопасности чего-то там в Беларуси. Хіба так можна?
хіба є якісь заборони якщо ти син власника БССР?
   
Так он же генерал безопасности чего-то там в Беларуси. Хіба так можна?
А по іншому ніяк, олімпійці ж закордон виїжджають - такі "напрями" повинні обов'язково  КДБ чи їх аналогами контролюватися  :-)o
   
Але ж вона не в приватний спосіб та власним коштом приїхала, аби істерики закатувати. Команда є команда.
(tu)  Точно, а не було б під рукою легкоатлетки то повинен був бігти важкоатлет - команда є команда, та і не в приватний спосіб він туди поїхав  :-)o
   
Це ви сам придумали чи вона казала про зрадництво?
Это видно вменяемому человеку из ее видео - хочет наказать высших чиновников за прое6

Но вы бы пробежали. Выслужиться перед начальством, наплевать на команду и подруг

   
І давно у тебе не винувата?  :facepalm1:
Хоча з таким знанням мови про ПДР нічого казати  :facepalm1:
Не читай з закритими очима.
   
(tu)  Точно, а не було б під рукою легкоатлетки то повинен був бігти важкоатлет - команда є команда, та і не в приватний спосіб він туди поїхав  :-)o
Та хай хоч сам чиновник трусить. Я спитала- в чому проблема бігунь'ї пробіжати дистанцію.
Ваші хвантазії (не такі вже й дотепні) мене не цікавлять.
   
Та хай хоч сам чиновник трусить. Я спитала- в чому проблема бігунь'ї пробіжати дистанцію.
Ваші хвантазії (не такі вже й дотепні) мене не цікавлять.
давай ми тебе, пекаря, поставимо до станка виточити деталь
ти ж зможеш
   
Это видно вменяемому человеку из ее видео - хочет наказать высших чиновников за прое6

Но вы бы пробежали. Выслужиться перед начальством, наплевать на команду и подруг
Спортсменка, активістка і просто красавіца.
   
Та хай хоч сам чиновник трусить. Я спитала- в чому проблема бігунь'ї пробіжати дистанцію.
Ваші хвантазії (не такі вже й дотепні) мене не цікавлять.
так вона ніколи ту дистанцію не бігла і нетренувалася на це. і тут їй кажуть не бігти дистанцію, на яку вона не один рік натаскувалася, а свою не бігти, таM де шанси є. не розумію тільки, навіщо це ябацькіним чиновникам.

   
в чому проблема бігунь'ї пробіжати дистанцію.

в тому що є різні бігуни і різні дистанції
кожен працює на СВОЄМУ напрямку
   
давай ми тебе, пекаря, поставимо до станка виточити деталь
ти ж зможеш
Тобто 200 і 400 це ''дві большіє разніци''?
   
в тому що є різні бігуни і різні дистанції
кожен працює на СВОЄМУ напрямку

)) Це як спрінтер та стайєр?
   
Про марафонця взагалі мовчу.
   
Тобто 200 і 400 це ''дві большіє разніци''?

звичайно
100 і 200 то спринтери
400 800 і 1500 то середні
5000 і 10000 то стайєри
   
(tu)  Точно, а не було б під рукою легкоатлетки то повинен був бігти важкоатлет - команда є команда, та і не в приватний спосіб він туди поїхав  :-)o
:gigi:

   
Та хай хоч сам чиновник трусить. Я спитала- в чому проблема бігунь'ї пробіжати дистанцію.
Ваші хвантазії (не такі вже й дотепні) мене не цікавлять.

проблема проста, в неї дихання, мязи, довжина кроку і т.д., все до автоматизму налаштовано на 200 м. Думаєте вони після фінішу для показухи падають? ні, вони реально викладаються до нуля. Грубо кажучи, Ви кожен день з двома сумками по 10 кг виходите на 9й поверх на час, чітко за 5хв. і так 10 років, а тоді Вам дають 20 кг і кажуть вийти на 18 поверх за 10 хв.

вона просто не здатна конкурувати з тими, хто все життя бігає 400 і до цього готується. Теоретично вона може, а практично, вона не побіжить 200 до чого готувалась останні 5 років мінімум і точно провалить етап естафети, чим позбавить всю команду будь-яких шансів на медаль.
   
Тобто 200 і 400 це ''дві большіє разніци''?

А пловцу пробежать 200 м разве сложно?  :laugh: Всё равно - на тренировках пловец же бегает!  :weep:
   
Не читай з закритими очима.

Бачу що розказуєш як ПДР читала  :facepalm1:
   
Тобто 200 і 400 це ''дві большіє разніци''?
так
якщо вона роками вчилася бігати 200, то вона 200 і пробіжить
а далі здохне

але тут справа не в дистанції, а в тому, що "партія сказала надо" і з нею це ніхто не обговорював - того вона і взбунтувалась
   
Тобто 200 і 400 це ''дві большіє разніци''?

це куди більше чи велика різниця

подивіться фото спринтерів та тих хто бігає середні дистанції
там просто ішна будова тіла, мязів і т.д.

на 200 потрібна вибуховість, а на 400 вже швидкісна витривалість

чому не взяли когось з 800 м, не зрозуміло, чи взяли всіх хто був?
   
проблема проста, в неї дихання, мязи, довжина кроку і т.д., все до автоматизму налаштовано на 200 м. Думаєте вони після фінішу для показухи падають? ні, вони реально викладаються до нуля. Грубо кажучи, Ви кожен день з двома сумками по 10 кг виходите на 9й поверх на час, чітко за 5хв. і так 10 років, а тоді Вам дають 20 кг і кажуть вийти на 18 поверх за 10 хв.

вона просто не здатна конкурувати з тими, хто все життя бігає 400 і до цього готується. Теоретично вона може, а практично, вона не побіжить 200 до чого готувалась останні 5 років мінімум і точно провалить етап естафети, чим позбавить всю команду будь-яких шансів на медаль.

Так там інтелект в дописувача в рівень її дописів.
   
так вона ніколи ту дистанцію не бігла і нетренувалася на це. і тут їй кажуть не бігти дистанцію, на яку вона не один рік натаскувалася, а свою не бігти, таM де шанси є. не розумію тільки, навіщо це ябацькіним чиновникам.
Що була конкретна винуватиця в провалі - вона б точно або прийшла серед останніх або б здохла (бо дихалка не на такий режим тренована) і зійшла б з дистанції. В цьому випадку вина чиновників мінімальна бо спроба "врятувати команду" була "її власною ініціативою, на яку вони погодились лише під тиском обставин"  :-)o
Прикривання власного заду це навичка без якої під диктатором довго не протягнеш.  :buba:

Останнє редагування: 2 серпня 2021 09:56:20 від Сліпий
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія