Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британия предлагает Украине строить ударные корабли

гарпун не новая ракета и сроки её "жизни" уже выходят, нужно покупать новое и покупать много
почему бы доработку своей не сделать за чужой счет?  :)

навіть не знаю, чого б не робити якщо платить Україна
дивно, що розробники Гарпуна до такого додумались
   
Ну, Овоч, за командою з Кремлю вивіз.
А в тебе були сумніви на його рахунок, що він зрадник?
у меня есть сомнения что у нас сейчас нет таких же агентов влияния, которые вполне себе могут продвигать закупку «не очень опасного» для соседей вооружения. И всё красиво. Купили новое вооружение? Купили. Подняли возможности флота? Подняли. Это как вместо Сапсана на 300 км вдруг закупить Точку в Чехии на 120 км и кричать о стандартах НАТО и повышении боевого потенциала ВСУ. За примерами далеко ходить не нужно. Нептун. Ему продолжили испытания почему? Потому что заменили платформу на Татру. Почему заменили? Потому что по стандартам НАТО и краз банкротился. Обанкротился в итоге Краз? А испытания уже затянули за счёт таких вот полезных идиотов.
   
вместо Сапсана на 300 км
А є вже Сапсан в натурі?
Бо в проекті він літає на 1500км.
   
А є вже Сапсан в натурі?
Бо в проекті він літає на 1500км.
хз что там в проекте, но он изначально разрабатывается по заказу третьей стороны, то есть как экспортный и мы почему-то соблюдали ограничения, которые разрешают продажу на экспорт модификаций на 300 км макс. Там вообще мутная история и много разного пишут.
   
Турция наш!!!  :super:

   
БРИТАНСКИЕ МИННЫЕ ОХОТНИКИ «СЭНДАУН» ДЛЯ ВМСУ ПЕРЕВОЗБУДИЛИ РОССИЙСКУЮ ПРОПАГАНДУ
Сразу после того как ВМС Великобритании вывели эти корабли из состава флота, активизировались российские пропагандисты, которые стали развивать нарратив о возрасте кораблей, пройденных ими морских милях и стоимости. Разумеется, развиваются эти нарративы исключительно с целью дискредитировать данную покупку и главное, использовать их не только для внутреннего потребления, но и инфильтрировать в наше информационное пространство.

В действительности ситуация следующая.

На сегодняшний день в составе ВМСУ полностью отсутствуют минные тральщики как полноценный класс, а потому, данные корабли украинскому флоту остро необходимы.

Латентные сепаратисты, являющиеся закамуфлированными агентами Кремля, могут использовать довод – Украине лучше строить свои корабли, чем закупать б/у. Не так давно с одним из таких я даже спорил по этому поводу.

Однако, этот довод не выдерживает критики, во-первых потому, что у Украины нет подготовленных мощностей и проектов для создания таких кораблей, во-вторых, это потребует колоссальных инвестиций и затраты драгоценного времени, в третьих, неизвестно какие бюрократические и вражеские препятствия такое производство встретит. Вспомните хотя бы историю с корветом «Владимир Великий» и как постарался Вадим Новинский, чтобы этот корабль умер.

Когда же российскими пропагандистами поднимается вопрос о возрасте кораблей, каждому из которых по 20 лет, то хотелось бы напомнить, что это именно в составе ВМФ РФ находится самое старое судно в мире, а именно – «Коммуна», которой уже больше 105 лет.

Тем не менее, минные охотники типа «Сэндаун» остаются на сегодняшний день одними из самых современных в своём классе. А всё благодаря высокотехнологичном у оборудованию, которым они оснащены.

Прежде всего, не смотря на двадцатилетний возраст эти корабли, обладают одними из лучших в мире гидроакустических комплексов. Гидролокаторы «Сэндаун» способны обнаружить и идентифицировать предмет размером с футбольный мяч на расстоянии до 1 км.

Кроме того, данные корабли имеют на вооружении автоматизированные противоминные комплексы Seafox так же получившие прозвище “противоминный Javelin”, поскольку действуют они по принципу «выстрелил и забыл».

Фактически, корабли данного класса значительно повысят возможности ВМСУ, особенно в вопросах обеспечения безопасности не только прибережной зоны.

Разумеется, наличие таких кораблей в составе ВМСУ будет неопрятным обстоятельством для страны-агрессора, а потому, уверен, в ближайшее время мы услышим немало манипуляций, интегрированных в наше информационное пространство, по данной теме.

Цель российской пропаганды максимально дискредитировать двусторонние отношения между Украиной и Великобританией, с недопущением их углубления и расширения.

А потому и не удивительно, что не успели с пары «Сэндаунов» спустить флаги Великобритании, как гибридные глашатае перевозбудились. А то ли ещё будет, когда корабли, после ремонта, дооборудования и обучения экипажа, отправят в Украину или даже более того, когда Украина и Великобритания начнут строительство первых малых ракетных катеров для ВМСУ.
   
Українські корвети матимуть західне озброєння
Українські корвети матимуть західне озброєння – протикорабельні ракети, артилерійські установки, зенітний ракетний комплекс, тощо.

Ударна ракетна зброя – протикорабельний ракетний комплекс Harpoon виробництва США.

Також корвет мають озброїти зенітно-ракетним комплексом VL MIKA, артилерійськими установками OTO Melara Super Rapid(76-мм) і Millennium(35-мм), а також дистанційно керованими стабілізованими кулеметами(12,7-мм) Aselsan STAMP.
Артилерійська установка OTO Melara 76 mm Фото з відкритих джерел

Мінно-торпедне озброєння корвету складатиметься з торпедних апаратів(324-мм) з протичовновими торпедами Murene 90 Impact.

Все озброєння буде встановлюватися в Україні та замовлено Міністерством оборони по прямим контрактам з виробниками.

   
ППО VL MICA NG


Водночас системами вертикального пуску VL MICA оснащені близько 40 кораблів ВМС Франції та інших країн, тому підвищення потенціалу для протидії майбутнім загрозам буде, безумовно, затребувано.

«Повна сумісність між двома поколіннями ракет дозволить збройним силам комбінувати їх з існуючими системами, тим самим збільшуючи ефективність витрачених коштів», – заявив генеральний директор MBDA Ерік Беранжера.

За словами Бертуцці, серійне виробництво ракет MICA NG почнеться у 2026 році. Він підтвердив, що у MBDA вже є один замовник на нову систему, але розкривати його не став.

Нова ракета
За словами розробників, нові технічні рішення передбачають поліпшені можливості для боротьби з такими нетиповими цілями, як БПЛА і невеликими літаками, а також з можливими майбутніми загрозами, що характеризуються все меншою інфрачервоною та радіочастотною помітністю.

Зазначається, що нова ракета, як і нинішня система MICA, зможе перехоплювати звичайні цілі – літаки, вертольоти, крилаті ракети.



озміри боєприпасу MICA NG залишилися незмінними, що і дозволяє інтегрувати його в існуючі пускові установки VL MICA. Для використання нової ракети досить оновити програмне забезпечення комплексів.

Дальність перехоплення MICA NG збільшена за рахунок нового двоімпульсного двигуна до 40 км, що відповідає характеристикам зенітних ракет ESSM від Raytheon.




Останнє редагування: 9 серпня 2021 20:21:04 від bobayn
   
а хуйло шлюха будуватиме льодові палаци
   
76-мм корабельна гармата OTO Melara

Установка випускається в модульному виконанні і включає в себе модуль артустановки, головного розпридільного щита та пульту дистаційного керування. Станок і люлька артустановки вироблені з алюмінієвого сплаву. В механізмі горизонтальної та вертикальної наводки використовуються електродвигуни. Під час стрільби ствол автоматично охолоджується забортною водою. Магазин розміщений під палубою і вміщає 80 унітарних снарядів. Перезарядження реалізується вручну, двома-трьома заряджаючими. Жорсткість станка та прецизійні слідкуючі механізми забезпечують високу точність, навіть при максимальному темпі стрільби. Також було зменшено похибку наведення до величини менше 0,5 мілірадіан.

Також було створено два нові снаряди: осколково-фугасний та напівбронебійний, що отримали назву MOM и SAPOM.

Снаряд MOM масою 6,35 кг з розривним зарядом (0,345 кг), споряджений готовими поражаючими вольфрамовими елементами кубічної форми(загальна маса 1.6 кг) та неконтактним підривачем. Цей снаряд призначений в основному для вражання повітряних цілей, але він також може застосовуватися і для стрільби по морських цілях, в такому випадку при заряджені снаряда підривач стає контактним уповільненої дії. Снаряд SAPOM масою 6,3 кг з розривним зарядом (0,465 кг) і донним підривачем уповільненої дії розрахований на враження надводних цілей.

На виставці Mostra Navale в Італії в 1989 р. було продемонстровано керований 76-мм снаряд, також розроблений для артустановки Super Rapid фірмами ОТО Melara і British Aerospace.

Була створена модифікація установки яка отримала назву Oto Melara 76/62 Super Rapid і призначена для виведення зі строю протикорабельних ракет та швидкісних літаків супротивника осколковими снарядами. Темп стрільби в ній було збільшено до 120 пострілів на хвилину.
ТТХ

    Калібр, мм 76,2
    Довжина ствола, калібрів 62
    Максимальний кут підняття, град. 85
    Швидкість наведення у вертикальній площині, град./с 40
    Швидкість наведення у горизонтальній площині, град./с 70
    Швидкострільність, постр./хв 10-85
    Безперервна черга/час охолодження, с 80/20
    Дальність стрільби, км 16
    Досягання на висоті, м 11 800
    Маса снаряду, кг 6,3
    Початкова швидкість снаряду, м/с 925
    Кількість готових до стрільби пострілів 80
    Масс артустановки, т 8
   
Перезарядження реалізується вручну, двома-трьома заряджаючими.
оце дивно, старенька АК-176 на моїй "Молнии" мала автоматичну систему заряджання  :-)o 
   
старенька АК-176 на моїй "Молнии" мала автоматичну систему заряджання
А зміна снаряду як робилась?
   
А зміна снаряду як робилась?
здається там дві роздільні системи подачі , одна точно повністю зенітна (це моя парафія я метр артилерійський) а інша для всього іншого типу
   
На новых украинских корветах установят американское, французское, итальянское и турецкое вооружение 

Стал известен состав вооружения украинских корветов типа ADA, строительство которых начато в этом году на турецких верфях.
Об этом со ссылкой на официальный ответ Министерства обороны на информационный запрос сообщает «Радио свобода».



Основное ракетное вооружение корабля — американские противокорабельные ракеты Harpoon. Каждый корвет будет нести две пусковые установки, состоящие из четырех контейнеров с ракетами — всего восемь ракет.

Противовоздушная оборона корветов будет состоять из французских зенитно-ракетных комплексов VL MIKA. Ракеты вертикального старта имеют дальность до 20 км и могут сбивать воздушные цели на высоте до 9 км. Стартовый вес ракеты 112 кг, масса боевой части 12 кг, скорость до 3М.

Также будет установлена скорострельная автоматическая корабельная зенитная установка «Эрликон Миллениум» калибром 35 мм. Автоматы производятся в США по швейцарской лицензии.

Артиллерийская система главного калибра — 76-мм установка OTO Melara Super Rapid. Кроме того, на корветы установят крупнокалиберные пулеметы 12,7 мм турецкой компании Aselsan STAMP с дистанционным управлением.

Напомним, несмотря на начало постройки, торжественная закладка первого корвета первыми лицами Украины и Турецкой Республики состоится в сентябре этого года. Всего для Украины планируют построить четыре корпуса. Оснащение вооружением и достройка кораблей планируется на николаевском кораблестроительном предприятии «Океан».(с)

   

35-мм артилерійська установка «Ерлікон Міленіум» - скорострільна автоматична корабельна зенітна установка розроблена компанією «Ерлікон» (підрозділ компанії Rheinmetall) на основі 35-мм наземної зенітної установки тієї ж фірми. На зрізі стовбура вимірюється швидкість кожного снаряда і детонатор автоматично встановлюється для підриву снаряда на вказаній відстані від мети.

Кожен снаряд містить 152 балістичних елемента вагою 3,3 г, які забезпечують високий вражаючий ефект боєприпасу [1].

Установка також застосовується для стрільби по дрібних надводних цілях.

«Ерлікон Міленіум» легкий в установці, так як не вимагає отворів в палубі, охолодження, стисненого повітря або електропостачання. Електропостачання необхідно тільки для перезарядки акумуляторів. Установка займає близько години і вимагає 6 кв. метрів простору на палубі. Маса установки з боєзапасом 252 пострілу становить 3300 кг. Корпус установки виготовлений за технологією «стелс».

Управління установкою здійснюється зовнішньою системою управління стрільбою, що використовує радар або оптико-електронну систему. При необхідності установка забезпечується телекамерою, зображення з якої подається на консоль оператора і дозволяє вести стрілянину в режимі ручного наведення. Комп'ютерна система з відкритою архітектурою сумісна з багатьма існуючими системами управління стрільбою.
   
оце дивно, старенька АК-176 на моїй "Молнии" мала автоматичну систему заряджання  :-)o 
читать нужно внимательно
   
Противолодочное

MU90 є спільним продуктом декількох європейських компаній. WASS — Whitehead Alenia Sistemi Subacquei[1] (Італія), DCN International (Франція),[2] (Франція) виробляли торпеду A244/S[3].



Роботи над модернізацією торпеди A244/S Whitehead Motofides розпочала 1981 року. Вона мала отримати систему навігації CIACIO-S, більший радіус зони контролю з більшими можливостями ідентифікації об'єктів, швидкість 45 вузлів. Її тестування розпочали 1986, а прийняття на озброєння очікували близько 1992 року.

Одночасно ВМС Франції потребували легкої торпеди, для чого Direction Technique des Constructions Navales (DTCN) і Direction des Constructions Navales (DCN) розпочали спільний проект з Міністерством оборони Великої Британії, який не приніс успіху. Через це 1983 Франція зайнялась власним проектом. Компанія Thomson-CSF[en] розробляла 1989 торпеду Murène. Вона мали досягнути швидкість 38 вузлів, глибину занурення 1000 м.

Через конструктивні проблеми обидвох проектів у жовтні 1990 Міністерство оборони Франції оголосило про об'єднання зусиль з Італією у створенні спільної торпеди. 16 травня 1991 уряди цих країн підписали угоду про об'єднання проектів Murène i A290 заради створення торпеди MU 90. Для її виготовлення 1993 заклали концерн EuroTorp. Її випробовування відбулось 2 серпня 1994. У серпні 2013 випробовування торпеди провели ВМС Австралії.
Технічні дані MU90
Країна-виробник    Франція Франція • Італія Італія
Завод-виробник    EuroTorp
Довжина    2,85 м
Діаметр    323,7 мм
Вага    304 кг
Мотор    електричний Pump-jet[en]
Швидкість    29-50 вузлів
Дальність    >10 км (макс. швидкість)
>25 км (мін. швидкість)
Боєголовка    44 кг • кумулятивний ефект
Наведення    активне і пасивне самонаведення
Глибина    >1000 м
   
здається там дві роздільні системи подачі , одна точно повністю зенітна (це моя парафія я метр артилерійський) а інша для всього іншого типу
А руками ти можеш усю наявну номенклатуру заряджати.
   

AGM/RGM/UGM-84 «Гарпун» (англ. AGM/RGM/UGM-84 Harpoon — Гарпун) — американська протикорабельна ракета, одна з найпоширеніших у світі. Розроблена та випускалася компанією McDonnell Douglas, в даний час випуском займається  в даний час випуском займається Boeing Defense, Space & Security
"Гарпун" є універсальною протикорабельною ракетою, яка може застосовуватися надводними кораблями, підводними човнами та літальними апаратами. Можливість польоту на наднизькій висоті, активна радіолокаційна головка самонаведення та потужна боєголовка роблять "Гарпун" ефективною зброєю проти надводних цілей.
Наведення ракети здійснюється за допомогою активної радіолокаційної головки самонаведення AN/DSQ-28, яка забезпечує самостійний пошук, захоплення і наведення на ціль. Дальність виявлення цілі типу есмінець становить 40 км в ясну погоду та 23 км в дощову, а цілі типу ракетний катер - 18 і 10 км відповідно.[6] Головка самонаведення вмикається на попередньо заданій ділянці польоту. А для захисту від систем радіоелектронної протидії вона має пригаючу робочу частоту, яка міняється по випадковому закону. На початковій та маршовій (підлітній) ділянках траєкторії керування польотом здійснюється в автоматичному режимі за допомогою навігаційної системи, радіовисотоміра та цифрової ЕОМ.
Бойова частина проникаючого типу WDU-18/B має вагу 222 кг та довжину 0,9 м.
Існує два варіанти застосування ПКР: пуск по пеленгу та дальності та пуск по дальності. Перший режим застосовується, якщо відоме місце знаходження корабля, при цьому включення радіолокаційної головки самонаведення відбувається на заключному етапі польоту. Такий спосіб дозволяє ракеті довший час залишатися непоміченим для систем ППО/ПРО ворожого корабля. Другий варіант застосовується тоді, коли невідомо точне місце знаходження цілі. В цьому випадку ракета запускається в напрямку ймовірного перебування цілі, а головка самонаведення активізується вже на початковому етапі польоту і самостійно здійснює пошук цілі. Але в такому випадку противник може виявити випущену по ньому ракету значно раніше, ніж в першому варіанті. Якщо ціль не буде знайдена, ракеті може бути віддана команда на самоліквідацію
   
Гарпун це добре, це як Джєвелін, це чорна мітка кацапам.
   
   
А руками ти можеш усю наявну номенклатуру заряджати.
правильно, запхнуть в танки заряжающих, ну чтобы всю номенклатуру заряжали и счёты вернуть на кассы, чтобы не зависало!!!
   
Гарпун це добре, це як Джєвелін, це чорна мітка кацапам.
тот, который «как Джавелин», а именно с коррекцией на марше и тепловизором с телеуправление на подлёте он на 150 км макс, а тот, который на 280 км, так у него обычная инерционная на марше и радиолокация при подлёте, собственно как и Нептун.
   
правильно, запхнуть в танки заряжающих, ну чтобы всю номенклатуру заряжали и счёты вернуть на кассы, чтобы не зависало!!!
б***ь
вы вообще читать умеете?
Магазин розміщений під палубою і вміщає 80 унітарних снарядів.
это значит что 80 унитарных снарядов находятся в "магазине", которые подаются в ствол автоматически

Перезарядження реалізується вручну, двома-трьома заряджаючими.
перезаряжается "магазин" вручную, когда 80 снарядов будут выпущены

так понятно?
   
тот, который «как Джавелин», а именно с коррекцией на марше и тепловизором с телеуправление на подлёте он на 150 км макс, а тот, который на 280 км, так у него обычная инерционная на марше и радиолокация при подлёте, собственно как и Нептун.
нормально может топить расейские калошки
что так разволновались?
   
нормально может топить расейские калошки
что так разволновались?
чтобы утопить калошу «Джавелинистым Гарпуном» нужно подплыть к Калоше на 150 км. Чтобы утопить Калошу обычным Гарпуном, который ничем не лучше Нептуна, то можно пулять с 280 км, и тем не менее мы дрочим на Гарпун, потому что он как Джавелин, но, по факту, применить его как Джавелин нам не дадут, а значит мы дрочим на обычный Гарпун, который как Нептун, но от великих:)
   
А руками ти можеш усю наявну номенклатуру заряджати.
звісно що так, наших артилеристів кмБЧ-2 добряме ганяв і в режимі авто і полуавто (коли ліфт крутять вручну, типу нема електрики) ну і повне ручне   :-)o
   
чтобы утопить калошу «Джавелинистым Гарпуном» нужно подплыть к Калоше на 150 км. Чтобы утопить Калошу обычным Гарпуном, который ничем не лучше Нептуна, то можно пулять с 280 км, и тем не менее мы дрочим на Гарпун, потому что он как Джавелин, но, по факту, применить его как Джавелин нам не дадут, а значит мы дрочим на обычный Гарпун, который как Нептун, но от великих:)
пулять...
морской версии Нептуна нет. когда будет неизвестно. учитывая что среди тех кто принимает решение есть хуйлоагенты саботирующие и разработки и изготовление то до их выявления лучше оружие покупать иначе корветы будут готовы а пкр нет.
а корветы и ракетные катера уже нужны.
именно покупку вооружения Украиной сейчас расея всеми способами хочет не допустить по  причине изложенной выше. мало того общественное мнение некоторые иксперды  и хуйлоботы в соцсетях и на форумах хотят склонить к тому что "нужно производить наше!!!"
НУЖНО базара нет. а ещё нужнее иметь вооружение как таковое, а не ждать пока его производство будет саботироваться!!!

так что дрочи дальше, на неимеюшее аналогов, тока тихесенько, тихесенько
драчун
   
пулять...
морской версии Нептуна нет. когда будет неизвестно. учитывая что среди тех кто принимает решение есть хуйлоагенты саботирующие и разработки и изготовление то до их выявления лучше оружие покупать иначе корветы будут готовы а пкр нет.
а корветы и ракетные катера уже нужны.
именно покупку вооружения Украиной сейчас расея всеми способами хочет не допустить по  причине изложенной выше. мало того общественное мнение некоторые иксперды  и хуйлоботы в соцсетях и на форумах хотят склонить к тому что "нужно производить наше!!!"
НУЖНО базара нет. а ещё нужнее иметь вооружение как таковое, а не ждать пока его производство будет саботироваться!!!

так что дрочи дальше, на неимеюшее аналогов, тока тихесенько, тихесенько
драчун
я хз что мешало заказать корвет со сменным ракетным модулем. И пока чешется Луч пользовать модуль с Гарпуном. Собственно это касалось и берегового, который почему-то разрабатывали с привязкой к шасси, а не просто контейнер для чего угодно, но то такое.
Я так понимаю просто никто не заказывал на самом деле морскую версию, потому что там нет глобальных переделок, в отличие от воздушной.
   
"У корветах Ada для України передбачена максимізація використання протикорабельних ракет. В першу чергу, звісно, це наш український "Нептун", але й американський Harpoon, турецька Atmaca, норвезька Naval Strike Missile та інші ракети, які зараз тільки розробляються. Треба розуміти, що корвет - це корабель, який буде нести службу декілька десятків років. За цей час будуть розроблені нові ПКР, які будуть мати інші характеристики та габарити, тому ми заздалегідь не обмежуємо себе у штучних рамках", - повідомив Олександр Миронюк.
   
тот, который «как Джавелин», а именно с коррекцией на марше и тепловизором с телеуправление на подлёте он на 150 км макс, а тот, который на 280 км, так у него обычная инерционная на марше и радиолокация при подлёте, собственно как и Нептун.
І що з того?
Гарпун- стандартна зброя Заходу, тобто в критичний момент їх будуть сотні і тисячі.
Ось чому я кажу, що Гарпун- чорна мітка для кацапів.
   
І що з того?
Гарпун- стандартна зброя Заходу, тобто в критичний момент їх будуть сотні і тисячі.
Ось чому я кажу, що Гарпун- чорна мітка для кацапів.
Ага-ага, в критичный момент они даже стрелковое отказались поставлять :(
Аншютц помнится даже спортивное малокалиберное отказался продавать.
   
Ага-ага, в критичный момент они даже стрелковое отказались поставлять :(
Аншютц помнится даже спортивное малокалиберное отказался продавать.
А яку стрілецьку зброю і хто відмовився?
АК-74, ПКМ, НСВТ, ДШК?
Так США іх не виробляють, в них інші калібри.
   
Аншютц помнится даже спортивное малокалиберное отказался продавать.
А це для війни яким боком?
   
А це для війни яким боком?
Мабуть для навчання снайперів хотіли закупити. Щоб на дешевому патроні настрілювались.
 У фірми, наприклад, є така собі "мелкашака" 1710 Anschütz Tactical Rimfire (і не тільки вона)



   
Щоб на дешевому патроні настрілювались.
І як 22LR допоможе тренуватись на 308, 300, 338?

Просто цікаво.
   
І як 22LR допоможе тренуватись на 308, 300, 338?

Просто цікаво.
Ну маркетинговому описі до гвинтівки про це йдеться.

Ще почитав, виявляється є цілий клас снайперок для спецури на дистанціях до 100 м (особливо в міських умовах).
У кацапів наприклад є СВ-99. Тож мабуть для таких задач хотіли закупити  :-)o
   
є цілий клас снайперок для спецури на дистанціях до 100 м
Є.
20 інчів ствол під нормальні калібри.
   
Ну маркетинговому описі до гвинтівки про це йдеться.
ТО розкажи, всім буде дуже цікаво як тренуватися кулею 300м/с для гвинтівки з кулею 900/м/с.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія