Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ми на порозі втрати держави

Re: Ми на порозі втрати держави

Ми ще років 30 назад прозріли...
То якої холєри ви не зробили такої заяви ще 1-го квітня?!
Вас тоді питали - зокрема і я - "ну шо?"
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Але на порозі москаль
Он там и останется. Цель в том, чтобы МЫ были у них на пороге, желательно на коленях. Вот за пять лет уже довели до того, что страна выбирает русскоязычного еврея без штанов, который играет ху..м на рояле, посмотрим, что будет еще через пять лет. Как хорошо сказал тут один допысувач "Время работает в Украину - главный мыслевирус ФСБ".
   
Re: Ми на порозі втрати держави
van

А вона завжди права. Бо дивиться в корінь проблем.
А всім політиканам на державу насрати.

Фарион это агент Зюганова опасный враг народа  , такие как она привела к власти Гитлера
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Так спецом льготников расплодили до невозможности.
Так, спецом, це також елемент антидержавної політики і пролонгація совка. А всі соціально-залежні - це потенційні продавальники голосів на виборах. І віруючі в те, що дадуть більше наступні, бо ці мало дають.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Така сама як і у 10 році.
 Білими і пухнастими знов об'являють себе риговонялиПР.
Гірше. Яник був цілком певним і означеним явищем, за нього щиро голоснула більшість "яників".
Що робиться зараз - ум нєймьот.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

всі соціально-залежні - це потенційні продавальники голосів на виборах
Європейська модель для с/д.
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

То якої холєри ви не зробили такої заяви ще 1-го квітня?!
Вас тоді питали - зокрема і я - "ну шо?"
Ми такі заяви щодня робимо, я щось нове сказала? Не зрозуміла претензії, поясни.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

"ЗЕленьський  - це ВОРОГ, який імплементований в Україну, для того щоб підірвати її зсередини...  МИ,  НА  ПОРОЗІ  ВТРАТИ  ДЕРЖАВИ" - Ірина  Фаріон...

з вуст фаріон, це ще +5% у скарбничку голосів Зе
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Гірше. Яник був цілком певним і означеним явищем, за нього щиро голоснула більшість "яників".
Що робиться зараз - ум нєймьот.

за яника голосував югавасток... тепер нема ні донбасу ні криму. А в зеленського в два рази більше голосів чим в чоколядового ... :-)
   
Re: Ми на порозі втрати держави


Фаріон цілком і абсолютно має рацію і називає речі своїми іменами
Конечно,
Как можно вьібирать в президетьі того, у кого нелюбовь к Украине в генах. Вьі шо там з глузду з'їхали? B-)
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Але й нема мети Україну будувати.
А что такое строить  Украину?
Начну за тебя.
1 Один Государственный украинский язык--ЕСТЬ
2 Содействие процессу дерусификации украинцев- ЕСТЬ
3 Введение квот на украинский язык на радио,телевидении.кино- ЕСТЬ
4 Ограничение на печатную продукцию из РФ- ЕСТЬ
Что ещё ты вкладываешь в понятие " Строить Украину?
Своё видения преимущественно в экономическом плане,я выложил выше.
Так что ещё?
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Європейська модель для с/д.
Саме так. І я це називаю дерьмократією.
І ніколи не стану націонал-дерьмократом, як тут закликали вище. У людини має бути вільний свідомий вибір.
Парадокс в тому, що дерьмократи дуже люблять поволати про права челавеков. При цьому ж самі зарані готують модель, де цих челавеков поставлять раком, позбавлять вільного виборі, "бо ти ж втратиш подачку".
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Конечно,
Как можно вьібирать в президетьі того, у кого нелюбовь к Украине в генах. Вьі шо там з глузду з'їхали? B-)

Звичайно, добре якщо б це був святий.
Але ми покашо не в Раю, а проходимо випробування в Грязніліщи


   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Нагадує бородатий анекдот "з гівна знов мент получається" чи десь так.
Варто зачекати ще століття?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

за яника голосував югавасток... тепер нема ні донбасу ні криму. А в зеленського в два рази більше голосів чим в чоколядового ... :-)

Привладні укроси вирішили, що без Криму і Донбасу вони навічно, що пята колона вже не конкурент.

Проукраїнські сили як завжди розпорошені і одні одних намагаються знищити.

А ворог розіграв  совкову карту.
Благо в його руках ЗМІ.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Он там и останется. Цель в том, чтобы МЫ были у них на пороге, желательно на коленях. Вот за пять лет уже довели до того, что страна выбирает русскоязычного еврея без штанов, который играет ху..м на рояле, посмотрим, что будет еще через пять лет. Как хорошо сказал тут один допысувач "Время работает в Украину - главный мыслевирус ФСБ".
Головний мислєвірус ФСБ - що ми така унікальна нація, що на нас не діє пропаганда, у нас тіпа імунітєт.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Привладні укроси вирішили, що без Криму і Донбасу вони навічно, що пята колона вже не конкурент.

Проукраїнські сили як завжди розпорошені і одні одних намагаються знищити.

А ворог розіграв  совкову карту.
Благо в його руках ЗМІ.

та ніхера ворог не розікрав, реформи потрібно було проводити та не красти в армії , діамантових посадити і т.д.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

А что такое строить  Украину?
Начну за тебя.
1 Один Государственный украинский язык--ЕСТЬ
2 Содействие процессу дерусификации украинцев- ЕСТЬ
3 Введение квот на украинский язык на радио,телевидении.кино- ЕСТЬ
4 Ограничение на печатную продукцию из РФ- ЕСТЬ
Что ещё ты вкладываешь в понятие " Строить Украину?
Своё видения преимущественно в экономическом плане,я выложил выше.
Так что ещё?

Я говорив про Україну, а не про Украину.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Ми ще років 30 назад прозріли, але хто те чує. Нема телеканалів і мільярдів - можемо ми гавкати на мітингах ще століття.
Хоча, ми ж нікуди не поспішаємо, так? Зроблю перерву років на 5, під москалями Свобода знову набере привабливості, як і за часів Януковича. Чим гірше, тим краще, чого оце я так переймаюся.
В моїх силах зараз проголосувати за Пороха в неділю, і я це зроблю. А очаровані вазеліном хай отримають сповна все, що хочуть, їжте, хоч обляпайтеся. Три століття під дурними москалями прожили, ще п'ять років проживете.
Чим гірше, тим краще?
Аби ваша партія очки набрала?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

все хорошо и толково написано.
Для невоюющей страны.
У нас пока дело идет к тому,
что не РФ, а мы сами распадемся на несколько частей.
Благодаря усилиям зе-билов

Похоже, что вам так и не удастся сделать выводы... (
   
Re: Ми на порозі втрати держави


та ніхера ворог не розікрав,

От як мислевірус вкоренився.
Написано розіГрав.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

При цьому ж самі зарані готують модель, де цих челавеков поставлять раком, позбавлять вільного виборі, "бо ти ж втратиш подачку".
Все так.
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Чим гірше, тим краще?
Аби ваша партія очки набрала?
То й набере. За часів Вазелінам рейтинг Свободи буде рости, як на дріжджах.
Я хотіла б це побачити. Зроблю зараз, що можу, аби не допустити Вазеліна, а якщо програємо - буду наступні п'ять років милуватися графіками і зловтішатися.
   
Re: Ми на порозі втрати держави
van

Чим гірше, тим краще?
Аби ваша партія очки набрала?

Так уже набрали 1.6 %  это для изменников которые сотрудничали  с ПР и разными иностранными  службами большой результат . И так  много времени уделяем нулям  .
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Привладні укроси вирішили, що без Криму і Донбасу вони навічно, що пята колона вже не конкурент.

Проукраїнські сили як завжди розпорошені і одні одних намагаються знищити.

А ворог розіграв  совкову карту.
Благо в його руках ЗМІ.
Так. Погоджуюся з кожним словом.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Саме так. І я це називаю дерьмократією.
І ніколи не стану націонал-дерьмократом, як тут закликали вище. У людини має бути вільний свідомий вибір.
Парадокс в тому, що дерьмократи дуже люблять поволати про права челавеков. При цьому ж самі зарані готують модель, де цих челавеков поставлять раком, позбавлять вільного виборі, "бо ти ж втратиш подачку".
Виктория! Ты меня невообразимо ШОКИРОВАЛА!!!
Ты заговорила языком российской пропаганды! " Дерьмократия"- этот уничижительный термин изобрели на России пропагандисты хуйло!
 Этот термин постоянно на языке бригадёнышей- лахтинцев!!!! ПОСТОЯННО!
Теперь полностью ясно- мозги украинским националистам промывают российские пропагандисты! И в ваши промытые мозги вкладывают идеи,вредящие Украине. Но вы воспринимаете их как свои,честные националистические!
Но понять.что вы объективно встали на сторону врагов Украины под лозунгом " Националисты за Украину!!",вы понять не в состоянии...
   
Re: Ми на порозі втрати держави

реформи потрібно було проводити та не красти в армії , діамантових посадити і т.д.

Правильно кажете. Треба було.

От тільки на кого при цьому опиратись?

Вам не приходить на думку, що тоді не було б підтримки ні ВР, ні інших владних органів, і вдалося б зробити ще менше ніж зроблено?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

За часів Вазелінам рейтинг Свободи буде рости, як на дріжджах.
Не буде.
В Свободи соціалістична програма в найгіршому варіанті.
А треба ліберальну. Консервативно-ліберальну.
Як респи в США
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Виктория! Ты меня невообразимо ШОКИРОВАЛА!!!
Ты заговорила языком российской пропаганды! " Дерьмократия"- этот уничижительный термин изобрели на России пропагандисты хуйло!
 Этот термин постоянно на языке бригадёнышей- лахтинцев!!!! ПОСТОЯННО!
Теперь полностью ясно- мозги украинским националистам промывают российские пропагандисты! И в ваши промытые мозги вкладывают идеи,вредящие Украине. Но вы воспринимаете их как свои,честные националистические!
Но понять.что вы объективно встали на сторону врагов Украины под лозунгом " Националисты за Украину!!",вы понять не в состоянии...
Дерьмократія - це мій власний термін, вигаданий в польових битвах на виборчих дільницях. Що там пишуть москалі, глибоко насрати
Повторююсь - у нас зараз дерьмократія у найгіршому вигляді, коли голоси виборців скупають, членів ДВК скупають, членів ОВК і ЦВК скупають. Волевиявлення виборців нікого не цікавить, та й виборці ті вибори ніяк не сприймають, окрім як додатковий заробіток. Є купка наївних і чесних, але вона невеличка.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

То й набере. За часів Вазелінам рейтинг Свободи буде рости, як на дріжджах.
Я хотіла б це побачити. Зроблю зараз, що можу, аби не допустити Вазеліна, а якщо програємо - буду наступні п'ять років милуватися графіками і зловтішатися.
Прекрасно! " Я за Пороха, але радітиму, коли буде Зе, бо рейтинг Свободи виросте!" :pooh_lol:
   
Re: Ми на порозі втрати держави

За часів Вазелінам рейтинг Свободи буде рости, як на дріжджах.
ну вже повний бабский маразм на фоні клімакса
Ви не встигнете добігти до кордону
по схронах сидітимете
   
Re: Ми на порозі втрати держави

з вуст фаріон, це ще +5% у скарбничку голосів Зе

вот я не понимаю: они что, совсем этого не понимают?
 :facepalm:
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Не буде.
В Свободи соціалістична програма в найгіршому варіанті.
А треба ліберальну. Консервативно-ліберальну.
Як респи в США
Та пофіг. Вазелін оно ніякої не написав, і в дамках. Хто там ті програми читає. У нашого свіженького електорату буде одне бажання "Свободівці, набийте ворогу морду, бо ми обдурені Вазеліном, а ви нас зобов'язані врятувати".
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Прекрасно! " Я за Пороха, але радітиму, коли буде Зе, бо рейтинг Свободи виросте!" :pooh_lol:
  Аби у сусіда корова здохла, тоді він мене поважатиме. :D
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Та пофіг. Вазелін оно ніякої не написав, і в дамках. Хто там ті програми читає. У нашого свіженького електорату буде одне бажання "Свободівці, набийте ворогу морду, бо ми обдурені Вазеліном, а ви нас зобов'язані врятувати".
Не згоден.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

Дерьмократія - це мій власний термін, вигаданий в польових битвах на виборчих дільницях. Що там пишуть москалі, глибоко насрати
Повторююсь - у нас зараз дерьмократія у найгіршому вигляді, коли голоси виборців скупають, членів ДВК скупають, членів ОВК і ЦВК скупають. Волевиявлення виборців нікого не цікавить, та й виборці ті вибори ніяк не сприймають, окрім як додатковий заробіток. Є купка наївних і чесних, але вона невеличка.

А где видео с выборцами, подкупленными Зелей?
Сетка Зели - ее ж надо показать.
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

Прекрасно! " Я за Пороха, але радітиму, коли буде Зе, бо рейтинг Свободи виросте!" :pooh_lol:
Можеш записати це у зошит. Це гірка правда.
Ми можемо зберегти Україну, а можемо наростити рейтинг. Кожен обирає сам собі.
Не радітиму, а зловтішатимуся, що ви спіймаєте облизня. Бо зараз сказаного достатньо, але ви глухі.
   
Re: Ми на порозі втрати держави
Via

А где видео с выборцами, подкупленными Зелей?
Сетка Зели - ее ж надо показать.
Другий тур попереду і парламентські, будемо пильнувати, назнімаємо рано чи пізно.
   
Re: Ми на порозі втрати держави

назнімаємо рано чи пізно.

  Сітка Порошенко відома геть усім. Свободу це влаштовує? Знову ригівське "друзям усе, ворогам закон"?
   
Re: Ми на порозі втрати держави

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія