Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"В мене гарна новина — я йду на праймеріз мера столиці"

Дмитро Гурін
45 хв
#ГурінЙдеНаПраймеріз

Привіт, друзі.

В мене гарна новина — я йду на праймеріз мера столиці, тому що я хочу змінити Київ і том, що мене не влаштовують всі інші варіанти без варіантів.

Я люблю Київ, багато років займаюсь розвитком міст і територій і хочу, щоб від “Слуги народу” балотувався реальний кандидат, а не зручний спарінг-партнер.

Щодня я стикаюсь з некомпетентністю. Я хочу змінити це і я знаю, що Києву потрібен мер, який буде розуміти, що таке місто і чого хочуть містяни.

Майже кожного разу, коли я дивлюсь новини про Київ, — мені соромно. Людям щомісяця розповідають про нові мегаломанські проекти з пачками хмарочосів і ТЦ, для яких немає і не буде орендарів, а, навіть, якщо їх побудувати, вони повністю паралізують дороги міста.

Інші жваво обговорюють, що краще робити з собаками — продати, щоб сплатити за комуналку, чи робити з ними, скажемо так, інші маніпуляції.

Всі ці роки казок і веселих історій кияни продовжують ходити по бруду і жодна людина не каже: а може нарешті поставимо на вулицях Києва смітники і публічні вбиральні? Може нарешті зробимо покриття у дворах, щоб люди не ходили по багнюці?

Мене не цікавлять елітні собаки, мене цікавлять мешканці міста і наше повсякденне життя. Да, отакі прості містяни з фото, яке я зняв рівно рік тому на виборах і тротуари їх вулиць, а не Хрещатика.

Весь цей рік роботи в Раді ми з командою і сотнею експертів робили те, що ми обіцяли виборцям, — розробляли Закон про Столицю і обговорювали його з містянами.

Сьогодні він в остаточній редакції виходить з профільного комітету.

При всій величезній повазі до колег, я бачу, що за крісло мера збираються боротися люди, які про управління і розвиток мегаполісу знають стільки ж, скільки про дотримання карантину ресторанами, і яких більше цікавить на що подібне слово «туй», замість того, як місту необхідно стримувати катастрофічні зміни клімату чи робити перезапуск транспортної системи.

В Європі мери столиць — політики, які розуміють що таке місто і працюють на місто. В Україні вибори мера Києва — вже 20 років конкурс краси.

Два тижні тому київська партійна організація “Слуги” розробила порядок відбору єдиного кандидата від партії. Це повноцінна процедура — з представленням програм, дебатами, декількома рівнями відбору і великою кількістю уваги від ЗМІ.

Ми розробили її такою, щоб всі кияни могли оцінити, що реально пропонують кандидати і чи є серед них реальні кандидати, а не фейки.

Але виглядає так, що на нас забили і ніякої повноцінної процедури праймеріз не буде, а буде, замість неї, черговий конкурс краси — і, замість можливості вибору, ми знов отримаємо кота в мішку.

Тому я вирішив не чекати, поки оголосять збір документів для кандидатів (бо виглядає так, що можуть і не оголосити) і заявити про своє рішення.

Зараз 2020 рік і мене ЗАДОВБАВ колгосп, який рік за роком відбувається з Києвом. Навіть, якщо у нас така карма, ми маємо піти і це змінити.

Я голова підкомітету місцевого самоврядування Верховної Ради. Сьогодні з профільного комітету має вийти остаточний текст Закону про Столицю, першого проекту, зробленого на виконання Указу Президента про впровадження в Україні принципів сталого розвитку.

Це реальний проєкт і реальний план змін для столиці.

Останнє редагування: 15 липня 2020 11:57:22 від Potato
   
І я вирішив йти у мери.

Я за те, щоб все було прозоро. Я за те, щоб на праймеріз обрали найкращого кандидата від партії, а не медійних персонажів, які не мають порядку денного і програми.

І насамперед я за те, щоб під час цієї виборчої кампанії всі говорили не про фейки, а про зміни, які РЕАЛЬНО потрібні місту і реальним, а не уявним містянам.

Я не граю в підкилимні ігри і говорю все відверто. Я голосую по совісті – і ви можете це бачити.

Я йду на вибори, бо люблю Київ і хочу зробити його нарешті нашим містом — віддати бюджети в райони, запустити повноцінне самоврядування і електронні системи в місті, перезапустити систему транспорту і зробити демонополізацію, включити мешканців на всіх рівнях планування території і побудувати нову екологічну стратегію.

Словом, зробити все те, що робить світове місто в 2020 році зручним для містян.

Такі справи!

Буду вдячний за вашу підтримку та поширення посту.

   
фото с бабушками прилагается  :gigi:
   
А чому не в мери свого рідного Хмельницького?
   
Весь цей рік роботи в Раді ми з командою і сотнею експертів робили те, що ми обіцяли виборцям   :S , — розробляли Закон про Столицю і обговорювали його з містянами.  :eyes:
   
А чому не в мери свого рідного Хмельницького?

патамуша

мене ЗАДОВБАВ колгосп, який рік за роком відбувається з Києвом
   
патамуша

мене ЗАДОВБАВ колгосп, який рік за роком відбувається з Києвом
А у Хмельницькому усе подобається?
   
а я віриш, щоб він пішов під три чорти 8-)
(і піде)
   
я згоден на Верещук

а інакше хай лишається кляча.
   
я згоден на Верещук

а інакше хай лишається кляча.
А ти киянин?
   
А ти киянин?
взагалі то я космополіт, але територіально поки що тут.

і в авантюри грати не збираюсь, уже колись дебіли поміняли омелю на коцмоса - бо скучно їм жилось і омеля у них щось вкрав.
   
взагалі то я космополіт, але територіально поки що тут.

і в авантюри грати не збираюсь, уже колись дебіли поміняли омелю на коцмоса - бо скучно їм жилось і омеля у них щось вкрав.
Але ж Верещук... то навіть не дно, а ще глибше
   
Але ж Верещук... то навіть не дно, а ще глибше
почему? в раве руськой ее любят люди и хорошо о ней отзываются как о господарныке
   
патамуша

мене ЗАДОВБАВ колгосп, який рік за роком відбувається з Києвом

А що мається на увазі?
Якісь тупі гасла - "За все хороше, проти всього поганого". Хоча від слуг - це норма.  :gigi:
   
почему? в раве руськой ее любят люди и хорошо о ней отзываются как о господарныке

п***а туди жити космополіт ;)
   
почему? в раве руськой ее любят люди и хорошо о ней отзываются как о господарныке
То нехай там і болатується.
   
п***а туди жити космополіт ;)

я поки ще в розквіті сил, в таких маленьких містах на пенсію треба перебиратись (поближче до землі)
   
Цитувати
сайт Дубинского, который работает на Коломойского, [15.07.20 07:26]
[Forwarded from ЗЕландия]
Наш источник сообщил, что депутатов от Слуги народа «кинули» с обещанными праймериз. В четверг им предъявят фамилию кандидата на пост мэра Киева, которого отобрали в Офисе президента. Во фракции возмущены.
   
интересно мера киева с байденом согласовывать будут или это не политическая должность :)
   
что это за куй?
   
интересно мера киева с байденом согласовывать будут или это не политическая должность :)
А хочеться? ©
   
что это за куй?
очередной кокойты
   
фото с бабушками прилагается  :gigi:
:gigi: +безусловно
   
А чому не в мери свого рідного Хмельницького?

Бо там його вже знають.
   
очередной кокойты

и накуя он нам?
   
Не новость  ,но еще раз   :D
еще раз
   
взагалі то я космополіт, але територіально поки що тут.

і в авантюри грати не збираюсь, уже колись дебіли поміняли омелю на коцмоса - бо скучно їм жилось і омеля у них щось вкрав.
А вам це щось не нагадує? :D
   
Пусть этот зеленый ушлепок идет и на праймериз..но лучше нах. Киев слышать не хочет о зеленых водорослях. К Кличко очень много претензий - он не очень хороший мэр..
Но вся беда в том, что эти претенденты на кресло мера вообще нулевые, смешные и вызывающие раздражение киевлян.
 То что победит Кличко в первом туре - факт. Но пусть 95тый порезвится - кулечек с продуктами возьму :)
   
А ікла які...
   
фото с бабушками прилагается  :gigi:
...щось ці бабусі не дуже веселі...їм, що, ще не заплатили.... :smile3:
   
ин?
coil, cьогодні в 12:07

    Розгорнути попередні цитати...
    А ти киянин?

взагалі то я космополіт, але територіально поки що тут.

і в авантюри грати не збираюсь, уже колись дебіли поміняли омелю на коцмоса - бо скучно їм жилось і омеля у них щось вкрав.
...взагалі то ти пис...бол з Броварів...то там і вибирай... :smile3:
   
фото с бабушками прилагается

Без фото на ровері у серйозність намірів щось не віриться..
   
интересно мера киева с байденом согласовывать будут или это не политическая должность :)
Будуть писати в студії. Бо ці шуми на задньому фоні...
   
Дима Гурин за год пребывания в депутатском кресле провел аж 2 (два) депутатских приема.

Очень мощный кандидат.
   
Децентралізуємо столицю: новий закон про Київ

Середа, 15 липня 2020, 21:22

ДМИТРО ГУРІН
депутат фракції "Слуга народу"

15 липня профільний комітет підтримав проєкт, який ми з колегами розробляли рік. Цей законопроєкт унікальний. Вперше в країні законопроєкт масштабно обговорювався з тими, на чиє життя він вплине.

Спочатку ми зібрали групу небайдужих киян, які розповіли нам про місто їхньої мрії і поставили нам завдання на цей закон. Потім приєднались 100 експертів, а ще пізніше 1000 киян взяли участь у публічних консультаціях по всіх районах Києва.

Ключові нововведення, які ми пропонуємо:


Ми повертаємо самоврядування, яке у нас відібрали 185 років тому.
Серед усіх українських міст найменше прав має наша столиця. Тому перше, що ми маємо зробити, — повернути Києву самоврядування.

Ми повертаємо повноваження міському голові та скасовуємо колективну безвідповідальність, нав’язану нам сьогоднішньою системою. За новим законом Київ отримує систему управління з сильною міською радою і сильним міським головою.

Децентралізація (нарешті!) дійде до Києва.
Сьогодні райони Києва не об'єднані спільними інтересами, розрізані територіально і не мають свого самоврядування у вигляді районних рад. Ми робимо децентралізацію столиці і віддаємо в райони повноваження і бюджети.

Що це означає? Після обов’язкового за законом дослідження, яке врахує фінанси, кількість населення і — головне — думки мешканців, з'явиться новий поділ на райони. Адже район — це не територія. Район — це люди, об'єднані спільними інтересами. А там, де є люди, є і самоврядування.

У кожного мешканця з'явиться Ратуша — місце, де можна вирішити всі проблеми містянина. Там має бути все необхідне: ЦНАП, офіси комунальних служб, можливість оформити паспорт, відкрити бізнес, одержати соціальну допомогу, потрапити на прийом до депутата, дізнатися про нове будівництво і проєкти розвитку в районі.

Багато хто говорить, що це нереально. А мені соромно, що досі київська влада не цікавиться тим, що люди бігають по інстанціях по всьому місту і не розуміють, де і як їм вирішити свої проблеми.

Місто в смартфоні
Так само кожен мешканець зможе отримати міськи сервіси у своєму смартфоні. Для цього ми запускаємо електронне ядро міста — електронну канцелярію, де всі документи міста і районів доступні з моменту підписання, відкрита система геопросторових даних міста, реєстр всього міського майна і база, в якій будуть всі онлайн-дані міста — про затори, екологію і таке інше.

А також ми впроваджуємо принцип "місто як сервіс", тому всі ці електронні бази будуть відкритими для доступу для всіх зовнішніх сервісів — Uber, Google, Glovo — все те, чим ви користуєтесь.

Роль міста — зробити так, щоб мешканцям було зручно жити і користуватися  наявними сервісами.

Ми завершуємо забудовні війни та відкриваємо можливість участі мешканців в прийнятті рішень в місті.

Київ стане містом, де нас питатимуть, як нам всім жити далі. Бо саме ми сплачуємо податки, з яких формується бюджет міста та районів.

Закон вводить нову процедуру планування території міста (затвердження детального плану територій) і нею ми закінчимо забудовну війну.

Спочатку формулюється разом з людьми, як має розвиватися район, приймається детальний план території на рівні району. І лише потім залучається інвестор, який найкращим чином втілить цей план. Спочатку мешканці, потім інвестор. Не навпаки.

У кожного району буде розроблена Концепція інтегрованого розвитку на 10 років, а Детальні плани території розроблятимуться на конкурсній основі з урахуванням потреб мешканців і прийматимуться районною радою.
   

Новий план розвитку для Києва.

Історико-архітектурний опорний план і режими використання особливо цінних територій — це наша база. Це те, що ми маємо зберегти.

Історичний центр — найдорожчий актив міста, адже історичні будівлі в довгій перспективі тільки зростають у ціні. Але і про інші райони не забудемо. У кожного району буде свій план розвитку відповідно до потреб мешканців.

На основі цих двох документів ми разом з мешканцями розробимо стратегію сталого розвитку на 25 років і новий генеральний план.

Так, у Києва буде новий генеральний план.

Скільки нам потрібно шкіл? Як ми трансформуємо нашу медичну систему? Що робимо з нашим транспортом? Як ми зробимо себе щасливими? Ось про що цей документ.

Генеральний план є реалізацією стратегії. Як решта проєктів у місті, він після реального дослідження думки мешканців розробляється на міжнародному конкурсі.

І наостанок одна з не таких помітних, але найважливіших змін: головний архітектор – не прораб і обиратиметься на прозорому конкурсі.

Більше ніякого кумівства.

Тепер головний архітектор – це заступник мера, а не міський князьок з замашками дизайнера. Він не видаватиме жодних дозволів, ми вбиваємо цим системну багаторічну корупцію.

Тепер головний архітектор формує політики і керує процесами з планування міста. Це не значить, що планування відбувається за його смаками. Ні, головний архітектор організовує обговорення з киянами всіх питань, що впливають на планування Києва. Його головна роль – це робота з мешканцями. Це пошук відповідей на питання, як ми всі хочемо жити, як хочемо змінити наше місто.

Давайте подивимося на наші двори, вулиці, транспорт, дитячі зони, ліфти, пішохідні маршрути. Це все неможливо змінити за рік або за два. Але ми можемо стати на рейки сталого розвитку і щороку бачити зміни.

Вже у вересні у моїх колег буде можливість проголосувати за цей закон і дати Києву шанс розвиватися за тими самими правилами, що й інші столиці Європи, і нарешті стати містом, побудованим для людини і навколо людини.

Дмитро Гурін, для УП

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки. 
   
Не найгірший деп зі СН.
Чув позитивні відгуки.
Але на мера Києва... Віталіку не конкурент
   
На світлинах з бабусями обличчя не щире.
Хоча там інших вже давно не має.
   
...взагалі то ти пис...бол з Броварів...то там і вибирай... :smile3:
з чого ти взяв?  8-:  зайди на сайт провайдера
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія