Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дядько заробітчанин заразив 1,5 ручну дитину. Стан важкий


Якщр коротко: Приперся з заробітків. Карантину не дотримувався

http://lypa.com.ua/2020/03/27/na-ternopilschyni-dyadko-zarobitchanyn-zarazyv-koronavirusom-1-5-richnu-dytynu-za-jiji-zhyttya-boryutsya-likari/
   

Якщр коротко: Приперся з заробітків. Карантину не дотримувався

http://lypa.com.ua/2020/03/27/na-ternopilschyni-dyadko-zarobitchanyn-zarazyv-koronavirusom-1-5-richnu-dytynu-za-jiji-zhyttya-boryutsya-likari/
Все що потрібно знати про українців. В статті пише, що ймовірно заразив дятько. Хоча і вони не мають права так писати. Тому, що факт не встанлвлений, а ймовірно багато хто міг заразити.
А на форумі вже відкривається тема, "заразив дятько бо приперся з заробітків".
   
вот тут можно садить на 5 лет смело.
   
вот тут можно садить на 5 лет смело.
Кого саме?
   
з села Лідихів
================
мой дедушка там в  50-х был председателем колхоза....

бедный детенок :-((((
   
вот тут можно садить на 5 лет смело.

А он был протестирован ?
   
з села Лідихів
================
мой дедушка там в  50-х был председателем колхоза....

бедный детенок :-((((

Надеемся на статистику по возрасту заболевших!
Все будет хорошо! Нужно думать только в таком духе.
   
вот тут можно садить на 5 лет смело.

І скільки сюди таких приперлося ?  Всіх садити ? З вірусом ? Куди ?
   
І скільки сюди таких приперлося ?  Всіх садити ? З вірусом ? Куди ?
Приперлося 100 000, ще 30 000 зараз стоять на кордоні з Польщею, в Бориспіль сьогодні привезли 9 000 і завтра з Кацапії поїзд ще пару тисяч підвезе. І це ще не фініш.
   
Дружочкі, готуємося к тотальному писецю за 2-3 тижні....
   
Приперлося 100 000, ще 30 000 зараз стоять на кордоні з Польщею, в Бориспіль сьогодні привезли 9 000 і завтра з Кацапії поїзд ще пару тисяч підвезе. І це ще не фініш.

Що вони тут хочуть знайти ? Медицину ? Роботу  ? Те чого тут немає і від чого поїхали звідси  ?  Чи просто заразити близьких ?

Ну от не розумію їх логіку . Зовсім.
   
Дружочкі, готуємося к тотальному писецю за 2-3 тижні....
Ай, нічого в нас не буде, у нас смертність 57 000 чоловік в місяць, пару сотень від корони погоди не роблять, тестів нема.
То Америка скоро буде розповідати про мор.
   
Дружочкі, готуємося к тотальному писецю за 2-3 тижні....

Це ти вже у Турча   нахваталася зарази ?  :shuffle:
   
Що вони тут хочуть знайти ? Медицину ? Роботу  ? Те чого тут немає і від чого поїхали звідси  ?  Чи просто заразити близьких ?

Ну от не розумію їх логіку . Зовсім.

А как им там сидеть без работы и жилья?
   
Приперлося 100 000, ще 30 000 зараз стоять на кордоні з Польщею, в Бориспіль сьогодні привезли 9 000 і завтра з Кацапії поїзд ще пару тисяч підвезе. І це ще не фініш.
А чого ви підстрибуєте, пані Вія? Ви ж на карантині вдома.
   
І що Україна хоче бути першою країною, де від COViD-19 помре дитина?
   
Що вони тут хочуть знайти ? Медицину ? Роботу  ? Те чого тут немає і від чого поїхали звідси  ?  Чи просто заразити близьких ?

Ну от не розумію їх логіку . Зовсім.
Наш родич в Польщі працює, каже, що поляки почали тотально закривати виробництва і звільняти наших заробітчан, їм нікуди подітися.
Згадався Ремарка, є у нього роман, як іммігранти місяцями блукали на кордоні між Німеччиною і Францією, а кордони були закриті з обох сторін.
   
Наш родич в Польщі працює, каже, що поляки почали тотально закривати виробництва і звільняти наших заробітчан, їм нікуди подітися.
Згадався Ремарка, є у нього роман, як іммігранти місяцями блукали на кордоні між Німеччиною і Францією, а кордони були закриті з обох сторін.

І що далі ? Тут буде робота ?
   
Дружочкі, готуємося к тотальному писецю за 2-3 тижні....

не сси
прорвемось

мене зара найбільш ляка  деградація з нудьги. от от вже скоро буде стан "" можєт в рояль насрать""
   
А как им там сидеть без работы и жилья?
так саме як в нас зараз люди сидять без роботи в орендованих квартирах.
Тим більше там же ж дуже гуманний нарід, орендну плату скасують. Корм і папір дадуть free.
   
человек знакомый, официально работает во франции, украинец, прилетел еще где то 14-15 марта вроде. никаких симптомов или проблем не испытывал. Закрылся дома на 2 недели, никуда не выходит. Реально почти 2 недели прошло... соответственно не болен и не заразен, но сидит дома до окончания 2 недель и нос не показывает. Так вот должно быть. он и мы все отвечаем не только за себя.
   
А чого ви підстрибуєте, пані Вія? Ви ж на карантині вдома.
Я навела цифри для розуміння масштабу явища. Я вдома, чоловік матається на машині по місту.
Мене лякає не корона, а оце навмисне розпалювання ненависті до заробітчан, що повертаються вимушено додому.
   
Re: Дядько заробітчанин заразив 1,5 ручну дитину. Стан важкий

Що вони тут хочуть знайти ? Медицину ? Роботу  ? Те чого тут немає і від чого поїхали звідси  ?  Чи просто заразити близьких ?

Ну от не розумію їх логіку . Зовсім.
щоб такі як ти зрозумів тяжку долю жопомия. іперестав патякати. :)
   
І що далі ? Тут буде робота ?
Це ти в мене питаєш? У Зеленого спитай, нащо йому МВФ 8 мільярдів дає.
   
. Я вдома, чоловік матається на машині по місту.
А чого він не дотримується карантину???

Мене лякає не корона, а оце навмисне розпалювання ненависті до заробітчан, що повертаються вимушено додому.
Отакі українці  :facepalm: А бабла від жопомиїв то не буде.
   
человек знакомый, официально работает во франции, украинец, прилетел еще где то 14-15 марта вроде. никаких симптомов или проблем не испытывал. Закрылся дома на 2 недели, никуда не выходит. Реально почти 2 недели прошло... соответственно не болен и не заразен, но сидит дома до окончания 2 недель и нос не показывает. Так вот должно быть. он и мы все отвечаем не только за себя.

 (tu)

Але це виключення , Олєже. На жаль. Більшість козаченьків  розбрелися по церквах, бухати з кумами і ходити до ворожок..
   
(tu)

Але це виключення , Олєже. На жаль. Більшість козаченьків  розбрелися по церквах, бухати з кумами і ходити до ворожок..
Ті козаченьки, що приїхали, мало чим відрізняються від тих що нікуди не їздили. Дома зараз всі повинні сидіти. А батьки дитини не знали, що дятько з заробітків приїзав?
   
І що далі ? Тут буде робота ?
   
А от заробітчанам мабуть капець - більше роботи в Польші, Італії не буде
   
А от заробітчанам мабуть капець - більше роботи в Польші, Італії не буде
А не заробітчанам? Більшість бізнесів трималась на грошах заробітчан.
   
Дружочкі, готуємося к тотальному писецю за 2-3 тижні....

раніше
   
А не заробітчанам? Більшість бізнесів трималась на грошах заробітчан.

Все, що на цьому трималося - подохло безвозвратно і назавжди
   
Все, що на цьому трималося - подохло безвозвратно і назавжди
Ще не подохло, так легкі симптоми. Але все йде до того.
   
Я навела цифри для розуміння масштабу явища. Я вдома, чоловік матається на машині по місту.
Мене лякає не корона, а оце навмисне розпалювання ненависті до заробітчан, що повертаються вимушено додому.

А мене особисто лякає тотальний рогулізм серед них.. може в Київі цього не видно, а на західній це просто лютий пісец з вечірками, гостями та з я пью до вас.. уйопки
   
Що вони тут хочуть знайти ? Медицину ? Роботу  ? Те чого тут немає і від чого поїхали звідси  ?  Чи просто заразити близьких ?

Ну от не розумію їх логіку . Зовсім.

Може не мають доступу до медицини в країнах де працюють тимчасово
Плюс нема доходу - нічого там сидіти
   
не сси
прорвемось

мене зара найбільш ляка  деградація з нудьги. от от вже скоро буде стан "" можєт в рояль насрать""
Не переживай, еще неделька и волонтерить, таскать трупы, рыть могилы, подвозить продукты
   
Ай, нічого в нас не буде, у нас смертність 57 000 чоловік в місяць, пару сотень від корони погоди не роблять, тестів нема.
То Америка скоро буде розповідати про мор.
...в Європі 33000 до віруса...то зрівняються з нами....
   
не сси
прорвемось

мене зара найбільш ляка  деградація з нудьги. от от вже скоро буде стан "" можєт в рояль насрать""
Ну дурка тебе чекає. Пригадаєш мої слова.
   
Ну дурка тебе чекає. Пригадаєш мої слова.

ти як кожен луценко брешеш)
   
Може не мають доступу до медицини в країнах де працюють тимчасово
Плюс нема доходу - нічого там сидіти

А тут вони будуть мати медицину ? Дохід ? Як ці лємінги  думають жити ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія