Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інспектор газової служби побив пенсіонерів :( :fool:

Re: Інспектор газової служби побив пенсіонерів  :(   :fool:

В штатах запросто виселяють пенсіонерів із хати

Ви як справжній балабол пруфів не дали.

Ну що ж. Зате я знайшов зовсім інше:

Налоговая льгота в связи с эпидемией коронавируса (COVID-19)
Социально-ориентированная инициатива Налогового управления США предлагает налоговую льготу налогоплательщикам с выпущенным Уведомлением об аресте имущества за неуплату федеральных налогов (NFTL) или нуждающихся в помощи в связи с запросом программы ареста имущества, например, в отношении выплаты или отзыва NFTL. Если налоговая льгота требуется в связи тяжелым финансовым положением, вызванным эпидемией коронавируса COVID-19, отправьте факс по номеру телефона 844-201-8382 для запроса налоговой льготы.
   
Re: Інспектор газової служби побив пенсіонерів  :(   :fool:

Всі країни дають пільги малозабезпеченим у зв'язку з пандемією а Зе!день б'є пенсіонерів  :facepalm1:
   
Може тому що у вас ще інсульту не було. Подивіться відео. Зверху в гілці є.
Я не пойняв причому тут інсульт, відео не дивився і не збираюсь.
Ті навіжені пенсіонери такого наплетуть що і на голову не натягнеш.
Вони вже пояснили чому вони перешкоджали перевірити їх лічильник інспектору?
   
Re: Інспектор газової служби побив пенсіонерів  :(   :fool:

Я не пойняв причому тут інсульт, відео не дивився і не збираюсь.

Ви як продажний суддя не виникли в суть справи але вже засудили.  :facepalm1:
   
Re: Інспектор газової служби побив пенсіонерів  :(   :fool:

Ті навіжені пенсіонери такого наплетуть що і на голову не натягнеш.

Поки що ви у цій темі напелели і набрехали. Є відео. А ви і далі брешете. Не добре так.
   
Поки що ви у цій темі напелели і набрехали. Є відео. А ви і далі брешете. Не добре так.
Ну подивився я перші дві хвилини відео, дружина дебела бабіща при здоров'ї перешкоджала інспектору перекрити їм газ за несплату.
І заборгували вони одинадцять тисяч за газ, де сказано що вони мають право на безкоштовний газ?
Чоловік її типу після інсульта тримається бодрячком, може і був у нього якийсь мікроінсульт і то наврядчи.
Такшо я не розумію якого хєра ти захищаєш цих хитрожопих злісних боржників.
   
То, що пруфи будуть?
Та у них навіть ціле реаліті шоу існує як виконавчі служби викидають з будинків різних боржників.
Ну то я випадково попав на серію коли виселяли якусь старуху за борги по податку на нерухомість
   
Ну подивився я перші дві хвилини відео, дружина дебела бабіща при здоров'ї перешкоджала інспектору перекрити їм газ за несплату.
І заборгували вони одинадцять тисяч за газ, де сказано що вони мають право на безкоштовний газ?
Чоловік її типу після інсульта тримається бодрячком, може і був у нього якийсь мікроінсульт і то наврядчи.
Такшо я не розумію якого хєра ти захищаєш цих хитрожопих злісних боржників.
Это от дебилов в руководстве облгазов.
Нахер он лез на частную территорию?

Приехал и прямо на газопроводе на улице обрезал и заварил заглушку.
Бабки сразу находятся.
   
Это от дебилов в руководстве облгазов.
Нахер он лез на частную территорию?

Приехал и прямо на газопроводе на улице обрезал и заварил заглушку.
Бабки сразу находятся.
По договору газопостачання вони зобов'язані дати доступ до обладнання представнику газової служби.
І вона таки його на подвір'я запустила, а потім почала перешкоджати і розпустила руки коли той спробував їм перекрити газ.
Перекрити на газопроводі це подвір'я не так просто, у них газ проходить під землею, тому треба розкопувати і відрізати трубу.
   
По договору газопостачання вони зобов'язані дати доступ до обладнання представнику газової служби.
І вона таки його на подвір'я запустила, а потім почала перешкоджати і розпустила руки коли той спробував їм перекрити газ.
Перекрити на газопроводі це подвір'я не так просто, у них газ проходить під землею, тому треба розкопувати і відрізати трубу.

Зараз діє пряма заборона на відключення за борги під час карантину. Зі слів тітки, він відключав за порушення тех.умов. Це така тактика у газовиків- відключаємо навіть через несправності, а потім дізнаємося, що за борги.
   
Зараз діє пряма заборона на відключення за борги під час карантину. Зі слів тітки, він відключав за порушення тех.умов. Це така тактика у газовиків- відключаємо навіть через несправності, а потім дізнаємося, що за борги.
У таких випадках завжди виникає питання за чий рахунок банкет.
А то відключати боржників заборонено а збитки з цього приводу ніхто компенсувати не збирається.
Крім того ще й можна взагалі залишитися без газу.
   
У таких випадках завжди виникає питання за чий рахунок банкет.
А то відключати боржників заборонено а збитки з цього приводу ніхто компенсувати не збирається.
Крім того ще й можна взагалі залишитися без газу.
Бені приват списав 56 млрд.грн боргів в цьому році. а ви за жалюгідні 11 тис.грн готові пенсіонерів заморозити зимою насмерть.
   
По договору газопостачання вони зобов'язані дати доступ до обладнання представнику газової служби.
І вона таки його на подвір'я запустила, а потім почала перешкоджати і розпустила руки коли той спробував їм перекрити газ.
Перекрити на газопроводі це подвір'я не так просто, у них газ проходить під землею, тому треба розкопувати і відрізати трубу.
так. треба розкопувати, відрізати, назад приймати після сплати боргів та робот по відокремленню та під'єднанню.

кожен хто топив дровами зробить цей вибір миттєво. :gigi:

то пенсам тре трохи порубати дрова, поносити попіл, почистити котла.
тож відрізати і будуть мати нагоду зробити свідомий вибір.
   
так. треба розкопувати, відрізати, назад приймати після сплати боргів та робот по відокремленню та під'єднанню.

кожен хто топив дровами зробить цей вибір миттєво. :gigi:

то пенсам тре трохи порубати дрова, поносити попіл, почистити котла.
тож відрізати і будуть мати нагоду зробити свідомий вибір.
Якщо їх відріжуть від труби то з газом вони можуть розпрощатися назавжди.
Бо щоб їх назад під‘єднали газовщики виставлять такий цінник що краще б вони не єрєпєнілись.
   
Пусть газовщики выносят счетчик за пределы частного владения
   
У таких випадках завжди виникає питання за чий рахунок банкет.
А то відключати боржників заборонено а збитки з цього приводу ніхто компенсувати не збирається.
Крім того ще й можна взагалі залишитися без газу.

За компенсаціями до шмигаля.
 Чувак не мав права відключати та розпускати руки, коли тітка почала набирати 102.
   
Пусть газовщики выносят счетчик за пределы частного владения
Достатньо як тут: прилад обліку є власністю віденських мереж.
Компанія Wiener Netze за власний кошт становлює змінює повіряє всі лічильники і тд ітп. Газ і струм

В Украіні зробили дурню в 90х коли лічильники на газ почали ставити але по "бідності" ставили саме за рахунок споживача і до цього часу по приладам обліку споживач несе витрати.

За логікою демонополізаціі ринку (яку тут провели в 2000р) мережі мають викупити і взяти на баланс всі прилади обліку.
А де вони стоять тоді без різниці.

Спроби споживача чинити перешкоди до доступу приладів обліку що належать мережам зовсім іншу суть має ніж до лічильника у своій власності споживача щоб там в угоди не писали.
Шантаж відключення із за недопущення до приладів обліку є шантаж по суті поки лічильник є власність споживача.

Вихід: мережам в Уа  викупляти в споживача всі прилади обліку по залишкові вартості повіряти міняти і тд інакше бардак продовжиться.

   

Вихід: мережам в Уа  викупляти в споживача всі прилади обліку по залишкові вартості повіряти міняти і тд інакше бардак продовжиться.
Мережі то радянські довбні які здатні заробляти тільки на під'єднані, створюючи перешкоди і вииагая хабарі

Обслуговування у час зручний замовнику, розробка проекту за добу це не можливо.

Все повинно займати місяці, бригада повинна спізнитися на 5 годин, насрати заваркою і звалити не прибравши після себе.
   
Re: Інспектор газової служби побив пенсіонерів  :(   :fool:

Та у них навіть ціле реаліті шоу існує як виконавчі служби викидають з будинків різних боржників.
Ну то я випадково попав на серію коли виселяли якусь старуху за борги по податку на нерухомість

Пруфи будуть?
   
українці :love:
   
Пусть газовщики выносят счетчик за пределы частного владения

не можна
бо лічильник теж не належить газовикам, він приватна власність споживача  :weep:   :lol:
   
Мережі то радянські довбні які здатні заробляти тільки на під'єднані, створюючи перешкоди і вииагая хабарі

Обслуговування у час зручний замовнику, розробка проекту за добу це не можливо.

Все повинно займати місяці, бригада повинна спізнитися на 5 годин, насрати заваркою і звалити не прибравши після себе.

при этом приедет 5 человек
водитель
бригадир
монтажник
сварщик
ученик

 :weep:
   
а чого вони на нього напали, газ крали?  ;o

это похоже на правду  :(
   
українці українили газ і напали на інспектора)))

будні незалежності . звичайне українство  (tu)  [ua]

слава україні
   
Прикольно інше, на відосі дочка обурено-патетично розповідає про батьків.
Чувіха не страшна, вдягнена норм, вона ж знала шо в батьків борги намальовуються й шо їй було пофуй-дофуй на цей факт, аж допоки уїпан з газконтори не приліз?
   
Честному человеку скрывать нечего
   
не можна
бо лічильник теж не належить газовикам, він приватна власність споживача  :weep:   :lol:
Це ще один доказ жлобства газмереж і бардака в профміністерстві.

Погодьте в уряді, включіть в угоду необхідність змін закону і викупіть у споживачів всі прилади обліку. І несіть далі по іх встановленню заміні повірці і тд всі витрати

В цьому випадку вже на законних підставах вимагайте від споживача  доступу до своєі  власносності з можливістю блокування за несплату.

Як це роблять в тій самій Австріі.
Лічильник в будинку на моій землі але він не мій.
Недопустити інспектора зняти пркази демонтувати для заміни повірки  навіть якби хотів ніяк не можу.
Акт і мін 200є штраф за "порушення праваа власності" прийде.

В Уа приватний прилад обліку у споживача  це норма.

А вимога доступу газмереж з правовоі точки зору  до чужоі (споживача)  власності то по суті  є шантаж.

І люди тому так реагують не пускають

Газмережі жлоби
Не люди...


Останнє редагування: 18 травня 2021 10:03:47 від Lemberg.AT
   
Re: Інспектор газової служби побив пенсіонерів  :(   :fool:

Прикольно інше, на відосі дочка обурено-патетично розповідає про батьків.
Чувіха не страшна, вдягнена норм, вона ж знала шо в батьків борги намальовуються й шо їй було пофуй-дофуй на цей факт, аж допоки уїпан з газконтори не приліз?
Що цікаво, в радянські часи, коли ті пенсіонери прожили більше, ніж півжиття, перше, куди витрачали гроші-  платили комуналку. Бо просто б відрізали мовчки, без ніяких шоу.
   
Бо просто б відрізали мовчки, без ніяких шоу.
У 2000-х роках мамані одної моєї подружки, не відрізали, а тупо опломбували кран й котла (ще радянського, великий як діжка).
Сиділа пару років без газу, опалювалась обігрівачами (мабуть трохи скручували лічильника), це жесть, в хаті сирість, холод, я їпу.
Врешті-решт  виплатила борги й зняли пломби.

Ще один схожий випадок - але чувіха ходила носила постійно листи до того облгазу,  до начальника на прийом шастала, плакалась, шо бідна, малозабезпечена, бла-бла-бла.
Так вона заїпала тих газовиків, що вони просто списали той борг.
   
українці змагаються в українення))) споживачі газу намагаються наукраїнити газові контори - які в свою чергу українять їх)))

це прекрасно. слава україні героям слава
   
Що цікаво, в радянські часи, коли ті пенсіонери прожили більше, ніж півжиття, перше, куди витрачали гроші-  платили комуналку. Бо просто б відрізали мовчки, без ніяких шоу.
Рівень газифікаціі мережевним газом домогосподарств 92-98% в Уа (залежить від обл)
То світоаий рекорд.
Австрія що почала газифікацію раніше і вже потім бул  прикарпати дашава і тд газифікована тільки на 30%

Совок 60х це балонний газ в кращому випадку якщо не кізяки по провінціі.
В містах газ плита але з ЦО

Період розвитку газмереж 1970- 2020 то все таки недавня історія.
Просто до  мереживного газу всі звикли і здається що він був вічно.
   
Період розвитку газмереж 1970- 2020 то все таки недавня історія.
Просто до  мереживного газу всі звикли і хдається що він був вічно.
У вінницьких сталінках у 60-х ще газові лічильники стояли на кухнях )))
А на півдні  області й зараз газу нема.
В моєму селі газ централізовано вже за сучасної України завели, в землі пластиковий газогін.
   
Що цікаво, в радянські часи, коли ті пенсіонери прожили більше, ніж півжиття, перше, куди витрачали гроші-  платили комуналку. Бо просто б відрізали мовчки, без ніяких шоу.
----
Воно то так,але тоді навіть пенсії вистачало,щоб сплатити і за світло і за газ і за квартплату з телефоном.
Тепер же все закінчуєцця тільки на газі,бо платіжка тільки за газ перевищує всю пенсію.
Відчуйте різницю,як то кажуть. [ua]
   
Це ще один доказ жлобства газмереж і бардака в профміністерстві.

Погодьте в уряді, включіть в угоду необхідність змін закону і викупіть у споживачів всі прилади обліку. І несіть далі по іх встановленню заміні повірці і тд всі витрати

В цьому випадку вже на законних підставах вимагайте від споживача  доступу до своєі  власносності з можливістю блокування за несплату.

Як це роблять в тій самій Австріі.
Лічильник в будинку на моій землі але він не мій.
Недопустити інспектора зняти пркази демонтувати для заміни повірки  навіть якби хотів ніяк не можу.
Акт і мін 200є штраф за "порушення праваа власності" прийде.

В Уа приватний прилад обліку у споживача  це норма.

А вимога доступу газмереж з правовоі точки зору  до чужоі (споживача)  власності то по суті  є шантаж.

І люди тому так реагують не пускають

Газмережі жлоби
Не люди...

Ты плаваешь в этом вопросе
Обленерго берет счетчик потребителя на балланс бесплатно
И только так
Чего это газовщики тормозят не понятно
   
И только так
Чего это газовщики тормозят не понятно
Так наче їх законом також примусили, вони шаройопились, ставили лічильники по квартирах, ще й типа позиціонувались мовляв " безкоштовні личильники".
Але це у квартирах, а у приватному секторі не чув, щоб свої лічильники ставили.
   
Re: Інспектор газової служби побив пенсіонерів  :(   :fool:

українці українили газ і напали на інспектора)))
будні незалежності . звичайне українство

Тож треба так брехати.

Геть усе перекрутив. Брехун - гівно а не людина.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія