Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Більшість українців підтримують запровадження касових апаратів для ФОП — опитування

Да не будет никакого снижения продаж и удорожания , просто массовый уход в тень . Было такое до 1998 года до Указа Кучмы о упрощенке , будет и сейчас .
В часи кучмана рітейлу не було.
Перші мережі ставали на ноги в 200х
Гугли скільки магазинвв мали найбільші мережі.
10? ))
Організований рітейл був в зародковому стані.
Тепер фопи з роздрібноі торгівлі вибивають саме з метою контролю руху товарів.
Складне адміністрування по залишкам і рро не проблема для мереж.
Прискориться  процес укрупнення.
Рівень любителі і напівпрофі просто підуть з ринку.
Тепер існують інші фактори по ринку інша база що прийме попит і зовсім інша мета поставлена ніж ви думаєте.
   
В часи кучмана рітейлу не було.
Перші мережі ставали на ноги в 200х
Гугли скільки магазинвв мали найбільші мережі.
10? ))
Організований рітейл був в зародковому стані.
Тепер фопи з роздрібноі торгівлі вибивають саме з метою контролю руху товарів.
Складне адміністрування по залишкам і рро не проблема для мереж.
Прискориться  процес укрупнення.
Рівень любителі і напівпрофі просто підуть з ринку.
Тепер існують інші фактори по ринку інша база що прийме попит і зовсім інша мета поставлена ніж ви думаєте.

маячня. Саме великий рітейл зловживає фопами. Масово
   
А чому б фопам не зекономити на власних прибутках?
це не обговорюється :X
   
маячня. Саме великий рітейл зловживає фопами. Масово
це ненадовго :laugh:
   
вот отсюда поподробнее пожалуйста... почему уход в тень?
дуже гроші треба :laugh:
   
О ужас!!!! Страшные Зеленые хотят всех заставить налоги платить!!!
Это же не по-европейски!!!
хотел сказать что поддержуют они по одной причине , что контролировать будут не их. пока.  так же как и я ,как ФОП поддержу когда придут считать остальных доходы и расходы.
   
хотел сказать что поддержуют они по одной причине , что контролировать будут не их. пока.  так же как и я ,как ФОП поддержу когда придут считать остальных доходы и расходы.

а я фоп и поддерживаю. И объясню почему -- плачу налоги. А мои конкуренты прогоняют по 2-3 лимита и тем самым имеют преимущество. И я ничего с этим сделать не могу -- налоговой  насрать
   
а я фоп и поддерживаю. И объясню почему -- плачу налоги. А мои конкуренты прогоняют по 2-3 лимита и тем самым имеют преимущество. И я ничего с этим сделать не могу -- налоговой  насрать

И я ФОП и поддерживаю! Честно плачу все налоги! Я на безнале.
   
Організований рітейл був в зародковому стані.
Тепер фопи з роздрібноі торгівлі вибивають саме з метою контролю руху товарів.
Складне адміністрування по залишкам і рро не проблема для мереж.
Прискориться  процес укрупнення.
Рівень любителі і напівпрофі просто підуть з ринку.
Тепер існують інші фактори по ринку інша база що прийме попит і зовсім інша мета поставлена ніж ви думаєте.

Не может быть только крупный ритейл , все равно останутся и мелкие , так есть и будет во всем мире .
   
И я ФОП и поддерживаю! Честно плачу все налоги! Я на безнале.
гетьманцев вже і на безготівку чеки і рро збирається вводити.
так що треба бути пообережніше з підтримкою
   
маячня. Саме великий рітейл зловживає фопами. Масово
Керуєш суперами?
Кинь в лічку чим саме.
))
Місцевий  рівень сидить на фопах
Національний товки і депешки АТ.
Дивися реквізити в чеках фоззі атб алло
З Києва теж спонсори мені відомі.
То мій бізнес в Украіні.


   
Ну не пересмикуй вже так. Якби фози друкував чек від фопа, це вже був би край  :D  там в магазині в день кілька лямів може прокручуватись. Не буду писати, бо не хочу підставляти людей. Це більше притаманно інет магазинам. І я це бачу сам, а не хтось мені розказував
   
гетьманцев вже і на безготівку чеки і рро збирається вводити.
так що треба бути пообережніше з підтримкою

Ти зовсім дурний? :)
   
Ну не пересмикуй вже так. Якби фози друкував чек від фопа, це вже був би край  :D  там в магазині в день кілька лямів може прокручуватись. Не буду писати, бо не хочу підставляти людей. Це більше притаманно інет магазинам. І я це бачу сам, а не хтось мені розказував
Ти спутав систему мінімізаціі податкових витрат на персонал з допомогою оформлння найнятих через фопів яку юзають і національні мережі )) і власне схеми спрощеного  фопоруху товарів і коштів яка в рітейлі нацрівня не використовується в силу складності здійснювати контроль підрозділів з центрального офісу.

Фопам в.іпали саме в цьому напрямку.
Вирвали козир
   
О, кстати -- это важный воприс, не добрался еще. Если драконовские, то это плохо. Алиса, вы интересовались этим? Сколько там? 

Із 19.04.2020 порушників касової дисципліни штрафуватимуть так:

за проведення розрахункових операцій через РРО без режиму попереднього програмування найменування кожного підакцизного товару із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, ціни товару та обліку його кількості — 300 нмдг (5100 грн);
невикористання розрахункової книжки — 50 нмдг (850 грн);
неподання органам ДПС звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, — 30 нмдг (510 грн).
+
До 01.10.2020 за непроведення, неповне проведення розрахункових операцій через РРО, невидачу розрахункового документа загрожує штраф у розмірі 10% вартості проданих товарів (робіт, послуг) — за перше порушення, 50% вартості проданих товарів — за кожне наступне порушення (п. 1 ст. 17 Закону про РРО). Після цієї дати штраф збільшать до 100% та 150% відповідно.

Звісно, щоб ці правила запрацювали на повну, депутати мають ще добряче попрацювати — прописати особливості реєстрації програмних РРО, відкоригувати цілу низку нормативних актів. Сподіваємося, вони впораються із цим своєчасно, і суб’єкти господарювання матимуть перехідний період.(с)

   
Ти зовсім дурний? :)
тобі б поввічливішим бути, не зі слугами народу спілкуєшся.
і більше читати, що гетьманцеви думають
"Це, напевно, було найскладніше питання при підготовці законопроекту. Ми зіткнулися з дилемою: або дати Державній податковій службі повний доступ до банківської таємниці, щоб вона могла отримувати дані про обороти за рахунками підприємців і таким чином контролювати ліміти, або зобов'язати СПД на третій групі ЄП видавати чеки під час приймання безготівкової оплати. Обрали другий варіант."
https://news.dtkt.ua/state/cash-handling/58610
   
Совков у нас 74% - вот о чем это говорит.
причому тупих, які не годні 1+1 скласти, що всі ці додаткові розходи будуть включені в ціну товару і за всі "реформаторські" манси заплате кінцевий споживач.
   
  Еще стоит провести такой опрос среди геев, фискалов, учителей и гос. служащих. Ото он их касается мощно. :dirol:
   
причому тупих, які не годні 1+1 скласти, що всі ці додаткові розходи будуть включені в ціну товару і за всі "реформаторські" манси заплате кінцевий споживач.
:lol:
   
:lol:
так, це все смішно. бо їсти ніхто менше не буде, а напвпаки більше. бо це тіко при клятому людожері петі був тарифний і пенсійний геноцид. а зараз зарплати вже по 4000у.о. будуть. пенсії напевно не менше 1000$. і ще тарифний геноцид припинять. :peremoga:
   
так, це все смішно. бо їсти ніхто менше не буде, а напвпаки більше
:lol:
скільки їдять пенсіонери знаєте?
борг населення за комуналку знаєте?
якщо є платоспроможний попит, ціни підвищуються і без всіляких лякалок фіскалів. Але підвищуйте, вперед! Хочу бачити))

   
тобі б поввічливішим бути, не зі слугами народу спілкуєшся.
і більше читати, що гетьманцеви думають
"Це, напевно, було найскладніше питання при підготовці законопроекту. Ми зіткнулися з дилемою: або дати Державній податковій службі повний доступ до банківської таємниці, щоб вона могла отримувати дані про обороти за рахунками підприємців і таким чином контролювати ліміти, або зобов'язати СПД на третій групі ЄП видавати чеки під час приймання безготівкової оплати. Обрали другий варіант."
https://news.dtkt.ua/state/cash-handling/58610

Ти хоч сам читай, що постиш, дурнику.

Від редакції:

Щодо необхідності використання РРО під час проведення безготівкових розрахунків тільки через розрахунковий рахунок, про яку зазначив Гетманцев, наголосимо на такому.

Ані в Законі №128, ані в Законі №129 цей обов'язок чітко не прописали. Тому чекаємо додаткових роз'яснень від ДПС, Мінфіну щодо цього питання.
   
а я фоп и поддерживаю. И объясню почему -- плачу налоги. А мои конкуренты прогоняют по 2-3 лимита и тем самым имеют преимущество. И я ничего с этим сделать не могу -- налоговой  насрать

+.
я теж.
питання тільки в усіх цих перевірках і кешьеках.
просто я з 90-х фийшов як фоп тому спогади негативні.
   
:lol:
скільки їдять пенсіонери знаєте?
борг населення за комуналку знаєте?
якщо є платоспроможний попит, ціни підвищуються і без всіляких лякалок фіскалів. Але підвищуйте, вперед! Хочу бачити))
а в мене ціни і так ніколи на місці не стоять. дуже швидко змінюється асортимент, залежить і від курсу долара і "розмитнення", і цін в виробника, які теж змінюються, від сезонів залежить, від цін в конкурентів.
   
Ти хоч сам читай, що постиш, дурнику.

Від редакції:

Щодо необхідності використання РРО під час проведення безготівкових розрахунків тільки через розрахунковий рахунок, про яку зазначив Гетманцев, наголосимо на такому.

Ані в Законі №128, ані в Законі №129 цей обов'язок чітко не прописали. Тому чекаємо додаткових роз'яснень від ДПС, Мінфіну щодо цього питання.

о бачу, що ти хамло невиховане, ще й тупий.
від яких пір податкову політику в державі проводить редакція, а не податковий комітет вру,головою якого є гетьманцев?
тобі тикнули під ніс пряму мову гетьманцева, а ти сиди і чекай " додаткових роз'яснень від ДПС, Мінфіну щодо цього питання", як рекомендує редакція
   
а в мене ціни і так ніколи на місці не стоять. дуже швидко змінюється асортимент, залежить і від курсу долара і "розмитнення", і цін в виробника, які теж змінюються, від сезонів залежить, від цін в конкурентів.
ви хотіли мене цим здивувати?
   
ви хотіли мене цим здивувати?
Але підвищуйте, вперед! Хочу бачити))

ви ж спитали? весь час підвищуємо/знижуємо. ніяк це не впливає на об'єми продажів, крім коли різко гривня падає і доходи в населення різко знижуються - 1998, 2008 і 2014рр.

Останнє редагування: 14 листопада 2019 22:15:52 від myshka naruzhka
   
це значить, що фопи будуть менше продавати :laugh:
не менше , а значно дорожче  :K
   
Але підвищуйте, вперед! Хочу бачити))
ви ж спитали? весь час підвищуємо/знижуємо. ніяк це не впливає на об'єми продажів, крім коли різко гривня падає і доходи в населення різко знижуються - 1998, 2008 і 2014рр.
я спитав? Це ж ви (вже третя в цій темі) погрожуєте підвищенням цін у відповідь на податкові зміни - а не у відповідності з платоспроможним попитом. На скільки збираєтесь підвищити? Чи У скільки?! :laugh:
   
не менше , а значно дорожче  :K
о, четвертий підтягнувся :laugh:
   
я спитав? Це ж ви (вже третя в цій темі) погрожуєте підвищенням цін у відповідь на податкові зміни - а не у відповідності з платоспроможним попитом. На скільки збираєтесь підвищити? Чи У скільки?! :laugh:
що значить погрожує? скільки вам років, що ви не знаєте, що в ціну товара включаються розхідники. в супермаркетах, наприклад, безкоштовні торбинки включені, на заході вартість вкраденого/недостачі. підвищення цін на е/е і бензин підвишує ціну. ріст $ і євро підвищує ціни на товари з імпортованими складовими.
   
що значить погрожує?
та ось:
всі ці додаткові розходи будуть включені в ціну товару і за всі "реформаторські" манси заплате кінцевий споживач.
   
о бачу, що ти хамло невиховане, ще й тупий.
від яких пір податкову політику в державі проводить редакція, а не податковий комітет вру,головою якого є гетьманцев?
тобі тикнули під ніс пряму мову гетьманцева, а ти сиди і чекай " додаткових роз'яснень від ДПС, Мінфіну щодо цього питання", як рекомендує редакція

ДУРБЕЦАЛО!!!
Жоден гетьманцев не вирішує фіскальної політики держави на це є ЗАКОНИ!!!
   
та ось:
це взагалі-то констатація давновідомого факту.
   
це взагалі-то констатація давновідомого факту.
от я й кажу - підвищуйте, і подивимось, що буде з продажами. Щось не так?
   
Даешь супермаркеты!

Ларьки и рынки - ликвидировать!
   
Даешь супермаркеты!

Ларьки и рынки - ликвидировать!

А діло каже! (С) (tu)
   
от я й кажу - підвищуйте, і подивимось, що буде з продажами. Щось не так?
ну от нова пошта підвищила ще раніше тарифи, і що? тільки нові відділення відкриває. а розетка що, напевно знизить ціни :pooh_lol:
   
ну от нова пошта підвищила ще раніше тарифи, і що? тільки нові відділення відкриває. а розетка що, напевно знизить ціни :pooh_lol:
от і весь дядько А. Сміт :laugh:
   
Більшість українців вважають що всіх наших олігархів треба посадити, а їх майно конфіскувати. Переважна частина з них вважають, що основну частину податків потрібно в першу чергу направляти в соціальну сферу (медицина, освіта, пенсії, субсидії), трохи менше половини - на розвиток економіки та інфраструктури. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія