Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

файна хата в продажі

Re: файна хата в продажі
lab

:facepalm:
А що не так, звукоізоляція у такому карнику близька до нуля, особливо вночі.
   
Re: файна хата в продажі

цілий цивілізований світ в холодній зоні будує каркаси і не вигадує чудес
в україні той самий каркас був знаний сотні років тому , правда в ролі ізолятора виступала солома з глиною
   
Re: файна хата в продажі

А що не так, звукоізоляція у такому карнику близька до нуля, особливо вночі.
ти жив в каркаснику?  :laugh:
я живу в деревяній хаті яку збудував яко другу і проживання в першій ( бетонно- газобетонному монстрів) згадую як нічний кошмар))))
єдине на що здалась то туристам в сезоні винаймаю
   
Re: файна хата в продажі

цілий цивілізований світ в холодній зоні будує каркаси і не вигадує чудес
в україні той самий каркас був знаний сотні років тому , правда в ролі ізолятора виступала солома з глиною

цілий цивілізований світ рахує гроші.
якщо швидкість обороту коштів дуже важлива, робоча сила дорога або сейсмічна зона - то каркас можливо є найкращий варіант. в інших впадках навряд чи.
   
Re: файна хата в продажі
lab

цілий цивілізований світ в холодній зоні будує каркаси і не вигадує чудес
в україні той самий каркас був знаний сотні років тому , правда в ролі ізолятора виступала солома з глиною
Це теорія, а практика більш жорстока. Босу будкомпанії щоб заробити тре 1. Наняти ліпак подешевше. 2.зклепати пошвидше.3. будматеріали подешевше.
Хата з паличок підходить найкраще для того.
   
Re: файна хата в продажі
lab

ти жив в каркаснику?  :laugh:
я живу в деревяній хаті яку збудував яко другу і проживання в першій ( бетонно- газобетонному монстрів) згадую як нічний кошмар))))
єдине на що здалась то туристам в сезоні винаймаю
Та я зара в такій хаті живу. Жити можна, але співати оди що то є вершина будівництва неварто))
   
Re: файна хата в продажі

Це теорія, а практика більш жорстока. Босу будкомпанії щоб заробити тре 1. Наняти ліпак подешевше. 2.зклепати пошвидше.3. будматеріали подешевше.
Хата з паличок підходить найкраще для того.
спеціаліст до каркаса коштує значно дорожче від вуйка Петра з кельнею)))
   
Re: файна хата в продажі

Та я зара в такій хаті живу. Жити можна, але співати оди що то є вершина будівництва неварто))
значить слабо збудована , з паскудних матеріалів
   
Re: файна хата в продажі

Половина Північної Америки знаходиться в більш холодних кліматах ніж Європа. Знаєте скількі газобетону? Нуль цілих нуль десятих. Тому що х-я в томатному соусі.
   
Re: файна хата в продажі
lab

Звичайно, читай мій пост вище про боса будкомпанії. І от ти приходиш жити в таке чудо будівельних технологій, виглядає ніби більш-менш, а потім з часом розумієш, що як робиш якісно і для себе то є толк, а на продаж клепають лайно.
   
Re: файна хата в продажі
lab

Половина Північної Америки знаходиться в більш холодних кліматах ніж Європа. Знаєте скількі газобетону? Нуль цілих нуль десятих. Тому що х-я в томатному соусі.
За бабло тобі збудують із чого хочеш. Тільки ти навряд чи заплатиш ті гроші що з тебе за це попросять
   
Re: файна хата в продажі

Половина Північної Америки знаходиться в більш холодних кліматах ніж Європа. Знаєте скількі газобетону? Нуль цілих нуль десятих. Тому що х-я в томатному соусі.

тому що оборот коштів дуже важливий, тому що 75% США - сейсмічно активна зона, тому що робоча сила дорога. ну і традиції врешті-решт і відповідно давно сформований ринок, до того, як газобетон став популярним.
поцікавтеся краще північною німеччиною.
   
Re: файна хата в продажі

до речі, якби причиною каркасників дійсно була б енергоощадність, то не робили в тих нових каркасниках вікна на півстіни. скоро поверхні утепленої ватою стіни буде менше ніж поверхні вікон. але про енегроощадність каркасу все одно будуть говорити.
   
Re: файна хата в продажі

тому що 75% США - сейсмічно активна зона



Кажеш це 75%? Каліфорнію можеш не брати, там утеплення не потрібне.
   
Re: файна хата в продажі

до речі, якби причиною каркасників дійсно була б енергоощадність, то не робили в тих нових каркасниках вікна на півстіни. скоро поверхні утепленої ватою стіни буде менше ніж поверхні вікон. але про енегроощадність каркасу все одно будуть говорити.

Яка різніция які вікна? Йдеться про стіни. З вікнами там зовсім інші підходи.
   
Re: файна хата в продажі
lab

до речі, якби причиною каркасників дійсно була б енергоощадність, то не робили в тих нових каркасниках вікна на півстіни. скоро поверхні утепленої ватою стіни буде менше ніж поверхні вікон. але про енегроощадність каркасу все одно будуть говорити.
Та про яку енергоощадність мова. Ставлять що подешевше лиш би інспектору здати. Сифонить з усіх дир що ппц, здають певне літом і їм до сраки ті шпари. Літом та скарлупа нагрівається, що очі вилазять, без кондиціонера жопа. Я ще хоть більшменш помірному кліматі, десь далі на континент і на північ, то щось ентузіазм до такого пропадає)). Добре, що америка має свої енергоресурси відносно недорогі, інакше ця халупа по світу пустить))
   
Re: файна хата в продажі

Ось остаточний ніж в сраку шлакобєтонщикам:

"The R-value of a typical 8-inch-thick AAC wall is R-10; a 10-inch wall is R-12.5, and a 12-inch wall is R-15."

"The installed insulation R-value for 2x6 fiberglass batt ranges between R-19 and R-21."

Це причому можна ще R-24 встромити і стіни staggered робити.
   
Re: файна хата в продажі

Показати зображення...
Кажеш це 75%? Каліфорнію можеш не брати, там утеплення не потрібне.

ну і?
там де сіреньке - там неактине. десь 75% сейсмічно активної території.
в Україні - половина. але вся ця половина - зелененька, тобто сейсмічно малоактивна. а в США є кілька осередків високої сейсмічної активності.

але я називав сейсмічність як одну з причин, а не єдину. основна причина популярності каркасників в США - швидкий оборот грошей, висока ціна робочої сили і традиції. в цілому - гроші.
   
Re: файна хата в продажі

Яка різніция які вікна? Йдеться про стіни. З вікнами там зовсім інші підходи.

через вікна тепло виходить. навіть сучасні вікна в рази холодніші поганенької газобетонної стіни.
і якщо теплоощадність така важлива, то не робили б сучасних каркасниках вікна на півстіни.
   
Re: файна хата в продажі

в цілому - гроші.

Так, навіщо на шлак витрачати гроші?  :laugh:
   
Re: файна хата в продажі

Так, навіщо на шлак витрачати гроші?  :laugh:

бо дешевше. інакше би будували не каркасники.
   
Re: файна хата в продажі

через вікна тепло виходить. навіть сучасні вікна в рази холодніші поганенької газобетонної стіни.
і якщо теплоощадність така важлива, то не робили б сучасних каркасниках вікна на півстіни.

Не ганьбися. Вікна то не стіни. Ще раз повторюю, з вікнами працює тотальна інша логіка. І вона однакова що з нормальними будинками, що зі шлакобетону.  :gigi:
   
Re: файна хата в продажі
lab

Просто у нас привикли що петро з кельнею за недорого маслає.  А тут хату самопалом не збудуєш. Тут це мусить робити фірма з лайсензом. Як вона буде тягатися з тою хатою рік, то це буде шалена вартість на виході.
   
Re: файна хата в продажі

Не ганьбися. Вікна то не стіни. Ще раз повторюю, з вікнами працює тотальна інша логіка. І вона однакова що з нормальними будинками, що зі шлакобетону.  :gigi:

ти при своєму розумі? яка тотально інша логіка?
теплопередача йде і через вікна і через стіни. чим більша поверхня вікон - тим більні тепловтрати, бо вікна завжди мають спротив передачі тепла значно гірший ніж стіни. і так, це стосується як нормальних будинків, так і каркасних.
   
Re: файна хата в продажі

ти при своєму розумі? яка тотально інша логіка?
теплопередача йде і через вікна і через стіни. чим більша поверхня вікон - тим більні тепловтрати, бо вікна завжди мають спротив передачі тепла значно гірший ніж стіни. і так, це стосується як нормальних будинків, так і каркасних.

 :facepalm1:

На, кури: https://www.wbdg.org/resources/windows-and-glazing
   
Re: файна хата в продажі

Просто у нас привикли що петро з кельнею за недорого маслає.  А тут хату самопалом не збудуєш. Тут це мусить робити фірма з лайсензом. Як вона буде тягатися з тою хатою рік, то це буде шалена вартість на виході.

зараз вже й кельні не треба - балончики з поліуретановою піною і блоки. і клепай собі хату як конструктор :).
   
Re: файна хата в продажі

:facepalm1:

На, кури: https://www.wbdg.org/resources/windows-and-glazing

ти мабуть точно божевільний.
на, почитай:
https://prookna.info/okna/teplopoteri-cherez-okna.html
наприклад звичайні вікна:
R ст-а = 0,4 м² ∙ °С / Вт – тепловое сопротивление стеклопакета
R профиля = 0,6 м² ∙ °С / Вт — тепловое сопротивление трехкамерного профиля

тобто звичайні вікна в 8 разів холодніші нормальної газобетонної стіни і 10 разів - нормальної каркасної.
і всі твої брєдні про якісь особливі розрахунки для вікон лайна варті. в будь-якому випадку через однакову поверхню вікна втрачається тепла в рази а інколи і на порядки більше ніж через таку саму поверхню стіни.





   
Re: файна хата в продажі


Ну в принципі я давно помітив що ти дядько простенький, м'яко кажучи. Ніяк не можеш зрозуміти що тобі кажуть. Ну і члєн з тобою.
   
Re: файна хата в продажі

ІМХО, в Швеції повинні безплатно давати житло. І комуналку - теж. Ні на яких інших умовах я б не погодився там жити. :nea:
   
Re: файна хата в продажі

адддд
бетон обліплений пінопластом :facepalm:
Ну уж это лучше чем спичечные коробки отделанные полимерами
   
Re: файна хата в продажі


Ну в принципі я давно помітив що ти дядько простенький, м'яко кажучи. Ніяк не можеш зрозуміти що тобі кажуть. Ну і члєн з тобою.

чувак, я за тобою не слідкував, але те що ти в неадекваті - то очевидно.

хоч зажени між склом аргон, хоч обклей спецплівкою яка не пропускає промневе тепло зсередини будинку, хоч не (x) тепловтрати через відкоси, хоч враховуй хоч не враховуй продування вітром, хоч порахyй сонячне тепло яке проходить через скло вікон в середину в плюс -  як не крути тепловтрати через одиницю поверхні вікна в рази вищі ніж через одиницю поверхні стіни.

а якби тямив ти хоч щось, з того про що намагаєшся говорити, і якби правота була б на твоєму боці, ти би спокійно пояснив свої думки очевидними прикладами, а не давав би посилання на спеціалізовану англомовну статю, тим більше що та стаття ніяким чином не заперечує те що говорю я.
   
Re: файна хата в продажі

Хєрня то все.
От - сусід продає:

5,130,000 USD

https://www.prestigeproperty.co.uk/3-bed-villa-palm-mar-southern-tenerife-tenerife-canary-islands-170176



Оце думаю купити, тільки майже 5,000,000 USD не вистачає  :gigi:
   
Re: файна хата в продажі




Вот файна хатка а то такое :)
   
Re: файна хата в продажі

А ибацца де в этой хатынке? Или то для багатых старых эмпотентаф?
   
Re: файна хата в продажі

А ибацца де в этой хатынке
А вы столь важный персонаж что ктонить принципиально зафрахтует яхту запарковать напротив дабы это лицезреть?
   
Re: файна хата в продажі

От ты глупый и непутёвый. Я-то тут причём?
   
Re: файна хата в продажі

В мене перший поверх мурований, другий каркасний. 

Що я маю.  Підлога другого поверху не резонує, бо з/б
 плити  перекриття.  Діти стрибають гопки  і  то шо вони біжуть вниз  чутно тіко коли вони вже   скочуть по дерев'яних сходах.
   Секасом  можна займатись не стримуючись)

На першому поверсі влітку прохолодно .  Кондер вмикається разів п'ять- десять за літо.

Також,  перший поверх не прострілюється з пистолю наскрізь, а після пострілу з шотгану в ньому не  з'являється діра розміром з м'яч.    Що для українських реалій  важливий аргумент,  сидячі в Швеціях-Канадах то не "прочуствуєш")  (відчуєш, у сенсі).

 А на другому поверсі так, романтіка.    Коли сидиш навпроти панорамного вікна  і наблюдаеш засніжени ліс .

 
   
Re: файна хата в продажі

швидше , тепліше  і нащадки не будуть шукати динаміт щоб розвалити що наваяли з бетону дурні предки))))

Звісно, сірники легше знайти. :)
   
Re: файна хата в продажі

цілий цивілізований світ в холодній зоні будує каркаси і не вигадує чудес
в україні той самий каркас був знаний сотні років тому , правда в ролі ізолятора виступала солома з глиною

Каркасники будували там, де було дешевим (безкоштовним) дерево.
Вся північ забудована дерев‘яними будинками, бо довкола ліс.
І все будівництво лісових районів засноване на дереві.
Чому в стародавній Русі практично не було кам‘яних будинків? І фортець також?
Бо під рукою був дешевий матеріал, який не потребував великих зусиль для обробки. Сокира, пилка - і ти готовий за пару місяців на новому місці поставити будинок.
   
Re: файна хата в продажі

В мене перший поверх мурований, другий каркасний.
дуже цікаво б літом фото побачити.
Чи ніяк?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія