Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ветка экзорцизма [KA]

 ветка экзорцизма  [KA]

   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

говорят, в Кацапии от этой песни жопы полыхают нон-стоп  B-)
глядишь, и у местной ФУПовской кацапни полыхнет
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

А де кацапи її чують ? :)
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

А де кацапи її чують ? :)

не знаю, где они ее увидели. но у них на их говношоу полыхало знатно  :laugh:

апд. а если эту песню запихнуть в трансляцию кацапоСМИ, полыхать, думаю, будет еще сильнее  :gigi:
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

А де кацапи її чують ? :)

в телепередаче "творчество народов мира"
 :laugh:



   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

не знаю, где они ее увидели. но у них на их говношоу полыхало знатно
Ти дивишся кацапські говношоу, нафуя?
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

https://www.youtube.com/watch?v=0WFsz5srcQs
  Гарно звучить...

Я тільки не розумію, чого їх плющить від Бандери?


Чувак ніхто і звати його ніяк, є реальні герої тої війни.


Кажуть треба бути як Бандера щоб після його смерті Уськи плющило.

Але він реально нічого не зробив для цього, уських виходить може плющити від будь чого що вони собі вигадають.
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

  Гарно звучить...

Я тільки не розумію, чого їх плющить від Бандери?


Чувак ніхто і звати його ніяк, є реальні герої тої війни.


Кажуть треба бути як Бандера щоб після його смерті Уськи плющило.

Але він реально нічого не зробив для цього, уських виходить може плющити від будь чого що вони собі вигадають.

Бандера  був символом бандерівського руху і символом війни проти кацапчегів.
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

Ти дивишся кацапські говношоу, нафуя?

приходится. сразу скажу - после просмотра этого говна блевать охота. не понимаю, КАК ТАКОЕ МОЖНО ДОБРОВОЛЬНО смотреть
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

  Гарно звучить...

Я тільки не розумію, чого їх плющить від Бандери?


Чувак ніхто і звати його ніяк, є реальні герої тої війни.


Кажуть треба бути як Бандера щоб після його смерті Уськи плющило.

Але він реально нічого не зробив для цього, уських виходить може плющити від будь чого що вони собі вигадають.

кацапов плющит от самой мысли существования Украины и украинцев. Бандера для них ненавистен, как СИМВОЛ НЕЗАВИСИМОЙ УКРАИНЫ. они ненавидят не только его. они ненавидят тризуб, наш флаг, Киев и все остальное, шо показывает, шо кацапы - нерусь.
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

Пишуть в неті, що челендж на спів цієї пісні запустили дітлахи однієї з київських шкіл. В знак протесту проти викладачки русофілки. Хтось про це чув?
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

кацапов плющит от самой мысли существования Украины и украинцев. Бандера для них ненавистен, как СИМВОЛ НЕЗАВИСИМОЙ УКРАИНЫ. они ненавидят не только его. они ненавидят тризуб, наш флаг, Киев и все остальное, шо показывает, шо кацапы - нерусь.

Тоді чому ти користуєшся кацапським язиком? Не знаєш як користуватись цим інструментом в інтернеті:

https://www.google.com/search?q=google+translate&sxsrf=AOaemvLgbQcZyZaShR0mUWw-vnRuU3UxWA%3A1634501017725&source=hp&ei=mYFsYY_ZKfqFr7wPkL2k6AU&iflsig=ALs-wAMAAAAAYWyPqWf8OycBTk7bDQRxdEnksNbbWAxH&oq=google+translate&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAEYATIECCMQJzIHCAAQsQMQQzIICAAQsQMQkQIyCAgAELEDEJECMggIABCxAxCRAjIHCAAQsQMQQzIICAAQsQMQkQIyCAgAEIAEELEDMggIABCABBCxAzIHCAAQsQMQQzoFCAAQkQI6DgguEIAEELEDEMcBENEDOg0ILhCxAxDHARDRAxBDOg4ILhCxAxDHARDRAxCRAlCGD1imJGDlLWgAcAB4AIABtwGIAfIEkgEDNS4ymAEAoAEB&sclient=gws-wiz

Ось як звучить переклад твоїх слів за допомогою цього інструмента:

"кацапів плющить від самої думки існування України і українців. Бандера для них ненависний, як СИМВОЛ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ. вони ненавидять не тільки його. вони ненавидять тризуб, наш прапор, Київ і все інше, шо показує, шо кацапи - нерусь."
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

Я тільки не розумію, чого їх плющить від Бандери?

Чувак ніхто і звати його ніяк, є реальні герої тої війни.

Кажуть треба бути як Бандера щоб після його смерті Уськи плющило.

Але він реально нічого не зробив для цього, уських виходить може плющити від будь чого що вони собі вигадають.

А тебе чого від Бандери плющить?
Назвеш ще когось, хто є символом боротьби за незалежність України?
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

Але він реально нічого не зробив для цього, уських виходить може плющити від будь чого що вони собі вигадають.
Якби нічого не зробив, то каців би не плющило.
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

Якби нічого не зробив, то каців би не плющило.
Хлопці, він реально нічого не зробив, Ідеолог взагалі був інший польові були інші командири. Бандера став символом боротьби з подачі РадіоСвобода і КГБ тільки в 60 роках. Фактично його героєм зробила неадекватна реакція КГБ на передачу РадіоСвобода.

А взагалі я не проти його згадати раз від нього плющить уських, просто цікаво чого людей плющить від імені якщо вони поняття немають хто він... Намагаюсь зрозуміти. З чисто наукового інтересу.
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

Доречі терпер зрозуміло чого обрали Зеленського...

В цю пісню його прізвище гарно лягає...


Батько наш Зеленський Україна мати
Ми за Україну підем воювати
...

От Порошенко у пісні не звучить ... :gigi:
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

Хлопці, він реально нічого не зробив, Ідеолог взагалі був інший польові були інші командири. Бандера став символом боротьби з подачі РадіоСвобода і КГБ тільки в 60 роках. Фактично його героєм зробила неадекватна реакція КГБ на передачу РадіоСвобода.

А взагалі я не проти його згадати раз від нього плющить уських, просто цікаво чого людей плющить від імені якщо вони поняття немають хто він... Намагаюсь зрозуміти. З чисто наукового інтересу.

Що, що, Бандера - таємний агент КДБ?

Ти забув додати свій підпис - нотатки божевільного.

Р.S.: почитай за які заслуги дають провідника націоналістів, може порозумнішаєш
   
Re:  ветка экзорцизма  [KA]

Бандера став символом боротьби,

... бо він ним був.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія