Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фототрип по одному из лучших пешеходных маршрутов Украины [ua]

Готель Київ - то гуртожиток для нардепів. Тому й таке зовнішне зубожіння :)

Мені ось провінційна архітектура подобається

 8-)

Показати зображення...

Гуртожиток для депів, то готель "Україна"

А "Київ", то був готель при ЦК КПУ, спецготель, куди потрапити можна було та й зараз так, лише по спецдопускі
   
Очень странное отношение к этому мемориалу. Я бы возле него сделал постоянно действующую выставку из Крыма и Донбасса



В моем детстве оно называлось "ярмо" )
   
хай будуть прокляті ті хто це тут збудував і ті хто це збудувати дозволив

+++

Поставити таке жахливе величезне одоробло на сакральному для міста місці - то злочин!

Ви уявляєте ОТАКУ жахливу і величезну будівлю посередині Гайд парку в Лондоні, чи в Централ парку НЙ чи на Єлисейських полях Парижа чи біля Бундестагу в Берліні і т.д.?

Хоча схили почали уродовувати ще за совка. І отим бабищем і Київміськбуд втулив свою типовУ страшненьку свічечку, що одразу полізла в очі як скалка.

От готель Салют вписався нормально. Як і пам'ятник жертвам Голодомору

Алєжка, ви біля того пам'ятника були?


   
В моем детстве оно называлось "ярмо" )

І отримало таку назву з перших днів існування.

Совок кацапський підняв лапу і посцяв на схили Дніпра, помітивши місце - ми тут, це наше :X
   
самий не комфортний для мене район, це Солом‘янський

Чому?

Хороше правобережжя Києва.

Так, забудоване типовИми совковими панельками, як і більшість території Києва. Але ландшафт пагорбів є перспективним при заміні отого типовОго массового дешевого житла на сучасне - для архітекторів, яких у нас поки що просто нема як таких, буде цікавий простір

До речі, на пагорбах Києва чистіше повітря, яри між пагорбами вже почали облагороджувати, створюють парки.
А комплекс для гірських лиж та бордів "Протасів яр", то може бути чудовим місцем, цілим містечком для цивілізованого відпочику

Солом'янка, то достатньо престижне правобережжя Києва. На відміну від Борщаги чи Оболоні. Давненько народилась в Києві, тому знаю про що пишу.
   
Чому?

Хороше правобережжя Києва.

Так, забудоване типовИми совковими панельками, як і більшість території Києва. Але ландшафт пагорбів є перспективним при заміні отого типовОго массового дешевого житла на сучасне - для архітекторів, яких у нас поки що просто нема як таких, буде цікавий простір

До речі, на пагорбах Києва чистіше повітря, яри між пагорбами вже почали облагороджувати, створюють парки.
А комплекс для гірських лиж та бордів "Протасів яр", то може бути чудовим місцем, цілим містечком для цивілізованого відпочику

Солом'янка, то достатньо престижне правобережжя Києва. На відміну від Борщаги чи Оболоні. Давненько народилась в Києві, тому знаю про що пишу.
Протасов яр уже застраивают
Но Оболонь круче соломенки, однозначно
   
Протасов яр уже застраивают
Но Оболонь круче соломенки, однозначно

Чим? Що вам той район з відповідним населенням, коли ви в рашці?

Лише набережна, де домінує дійсно чарівний могутній Дніпро - все, нічого більше на Оболоні нема.
ТиповА дешева масова убога совкова забудова і типовЕ совкове планування на рівній площині, з вкрапленнями подекуди такого ж типовОго дешевого житла, проекти що вже вчорашній день в розвинутих країнах, які лише їх продавці називають елітним.

АРХІТЕКТУРА І МСТОПЛАНУВАННЯ ВІДСУТНІ ЯК ТАКІ.   

НЕМА НА ТИХ РАЙОНАХ НІ ОДНОЇ БУДІВЛІ ДЕ ХОЧ ПОРЯД АРХІТЕКТУРА ЯК ТВОРЧІСТЬ, БУЛА

   
Чому?

Хороше правобережжя Києва.

Так, забудоване типовИми совковими панельками, як і більшість території Києва. Але ландшафт пагорбів є перспективним при заміні отого типовОго массового дешевого житла на сучасне - для архітекторів, яких у нас поки що просто нема як таких, буде цікавий простір

До речі, на пагорбах Києва чистіше повітря, яри між пагорбами вже почали облагороджувати, створюють парки.
А комплекс для гірських лиж та бордів "Протасів яр", то може бути чудовим місцем, цілим містечком для цивілізованого відпочику

Солом'янка, то достатньо престижне правобережжя Києва. На відміну від Борщаги чи Оболоні. Давненько народилась в Києві, тому знаю про що пишу.
не знаю, особисто мені не комфортна Солом‘янка саме для життя
   
гарний маршрут вийшов.
можна навіть у Київ зїздити :)
   
не знаю, особисто мені не комфортна Солом‘янка саме для життя

Чим?  Що конкретно некомфортніше за інші райони?
   
Чим? Що вам той район з відповідним населенням, коли ви в рашці?

Лише набережна, де домінує дійсно чарівний могутній Дніпро - все, нічого більше на Оболоні нема.
ТиповА дешева масова убога совкова забудова і типовЕ совкове планування на рівній площині, з вкрапленнями подекуди такого ж типовОго дешевого житла, проекти що вже вчорашній день в розвинутих країнах, які лише їх продавці називають елітним.

АРХІТЕКТУРА І МСТОПЛАНУВАННЯ ВІДСУТНІ ЯК ТАКІ.  

НЕМА НА ТИХ РАЙОНАХ НІ ОДНОЇ БУДІВЛІ ДЕ ХОЧ ПОРЯД АРХІТЕКТУРА ЯК ТВОРЧІСТЬ, БУЛА
Вы давно на оболони не были.
Я только что вернулся, показывал квартиру которую продаю
Мы выставили 1550 долларов квадрат и это самая маленькая цена, в этом доме все другие по 2000 долларов квадрат
   
Гуртожиток для депів, то готель "Україна"

А "Київ", то був готель при ЦК КПУ, спецготель, куди потрапити можна було та й зараз так, лише по спецдопускі

Ні. Ви переплутали. У ЦК був готель Національний з двома корпусами - новий на розі Липської та Інститутської, і старий між Києвом і новим Національним.
В старому столовка була зачотна. І буфет теж.
   
А вообще, по атмосферности, мне больше всего импонирует Русановка
Вот там действительно на миг забываешь, что ты в мегаполисе
Но убогие чешки с соответствующим контингентом, бухающим на бульваре Давыдова сидя на лавочках - всю эту красоту киевской Венеции разрушает
   
не знаю, особисто мені не комфортна Солом‘янка саме для життя
не знаю, на рівні відчуттів мені тут не комфортно
   
А вообще, по атмосферности, мне больше всего импонирует Русановка
Вот там действительно на миг забываешь, что ты в мегаполисе
Но убогие чешки с соответствующим контингентом, бухающим на бульваре Давыдова сидя на лавочках - всю эту красоту киевской Венеции разрушает
так, Лівобережна мені теж подобається
   
не знаю, на рівні відчуттів мені тут не комфортно

Знак зодиака не подходит :)

КАЖДОМУ РАЙОНУ КИЕВА -- СВОЙ ЗНАК ЗОДИАКА

Во внимании астрологов всегда были не только судьбы людей, но и городов, а каждая местность, находясь под определенным знаком Зодиака, имеет свойственные ему качества. Районы Киева в астрологическом отношении разделились так.

Регион под знаком Овна расположен на левом берегу Днепра, захватывает Днепровский район и начало Дарницы.

Регион под знаком Тельца с одной стороны находится на правобережье и примыкает к Днепру, с другой захватывает часть Ботанического сада. Именно здесь расположены Верхняя и Нижняя Телички, названия которых как нельзя лучше подходят региону Тельца.

Регион под знаком Близнецов занимает большую часть Московского района, с одной стороны плотно примыкает к Демиевке, огибая районы Лысой горы, Мышеловки, Китаево. В этот регион включены Голосеевский парк, НВЦ, Голосеевский лес, Теремки, Феофания, Чапаевка.

Регион под знаком Рака -- одно из самых старых исторических мест Киева. В него входит Печерск (в составе Печерского района). Расположен на правом берегу Днепра между местностями Липки и Зверинец.

Регион под знаком Льва -- район Липок, Клова, Паньковщины и Протасова яра, Крещатика и Золотых Ворот. Не случайно знак этой территории совпадает со знаком города Киева -- именно эта местность считается местом основания города.

Регион под знаком Девы охватывает Подол, Татарку, Гончары, Кожемяки, Щекавицу, Замковую гору.

Регион под знаком Весов -- Караваевы дачи, Отрадный, Соломенка, Чоколовка, Александровская слободка, Голосеево, Жуляны, Борщаговка.

Регион под знаком Скорпиона -- часть Жовтневого и Радянского районов, Ленинградский район, массивы Беличи, Новобеличи, Нивки, Дегтяри, Шулявка, Грушки, Галаганы, часть Никольской Борщаговки, Жовтневое, Святошин, Академгородок, Катериновка.

Регион под знаком Стрельца охватывает районы Лукьяновки, часть Виноградаря, Куреневки, Синеозерный и Мостицкий массивы, Бабий и Репьяхов яры, Сырец, Берковец и Пущу-Водицу.

Регион под знаком Козерога -- части Минского и Подольского районов, Приорка, Ветряные горы, часть Виноградаря, поселок Шевченко, Минский массив.

Регион под знаком Водолея -- массив Оболонь и часть Минского района, с северо-восточной стороны его огибает Днепр, с юго-западной Гавань и озеро Опечень.

Регион под знаком Рыб -- левобережная часть города, почти весь Ватутинский район, массивы Выгуровщина, Троещина, Радужный, Воскресенский, Русановский пролив, акватория Днепра до Южного моста, острова Долобецкий, Труханов, Гидропарк.
   
От як водолію мені підходить Оболонь на березі Дніпра))
   
не знаю, особисто мені не комфортна Солом‘янка саме для життя

Знаешь почему? Потому что там практически нет станций метро (одна,  и то на ж/д вокзале). Я по Киеву только на авто, метро или пешком могу передвигаться.  Маршрутки/автобусы/трамваи (в т.ч. скоростные)/троллейбусы не переношу
   
Знаешь почему? Потому что там практически нет станций метро (одна,  и то на ж/д вокзале). Я по Киеву только на авто, метро или пешком могу передвигаться.  Маршрутки/автобусы/трамваи (в т.ч. скоростные)/троллейбусы не переношу
так, сама жахлива станція-вокзальна
   
От як водолію мені підходить Оболонь на березі Дніпра))
И мне)))
   
Знаешь почему? Потому что там практически нет станций метро (одна,  и то на ж/д вокзале). Я по Киеву только на авто, метро или пешком могу передвигаться.  Маршрутки/автобусы/трамваи (в т.ч. скоростные)/троллейбусы не переношу

протестую
швидкісний трамвай - доволі сучасний засіб пересування, польські вагони
   
Класний маршрут
Ще б пустити трамвай по набережній до Потона з Поштової
І буде бімба!
   
Класний маршрут
Ще б пустити трамвай по набережній до Потона з Поштової
І буде бімба!
Вряд ли пустят, не для того убирали его
   
протестую
швидкісний трамвай - доволі сучасний засіб пересування, польські вагони

Он уродует и делит на неудобные для пешеходов город на зоны.  По сути он как ров или стена разделяет одну сторону улицы от другой
   
Он уродует и делит на неудобные для пешеходов город на зоны.  По сути он как ров или стена разделяет одну сторону улицы от другой
Та ну. Ты слишком суров. Скоростной это пожалуй единственное, что соединяет нормально Борщаговку с городом.

Побольше трамваев нужно в городе, восстановить как было раньше
   
не знаю, на рівні відчуттів мені тут не комфортно

То вам хтось сказав, що район не престижний

До речі, була ДУЖЕ здивована, коли народ масово попер купувати житло на Осокорках. Там же сміттєспалювальний завод і Бортничі поряж - то анус Києва з усіма прєлєстями смороду, смогу і пр.

Але чомусь був модним у понаєхавших. Пояснити таке неможливо.

Також дивує любов до прибережних райнів лівого берега - Дніпро дії як труба, що витягає на себе повітря приземного шару з Києва і саме на низьких берегах міський смог найщільніший. Саме над Дніпром я якось раненько влітку бачила самий натуральний сіро-буро-малиновий густий смог

А ще народ реально ЛЮБИТЬ Борщагу, Троєщину (жизнь дала трєщіну, живу я на Троєщінє :D ), свої хрущобки і панелькі. Дивина та й годі!
   
Та ну. Ты слишком суров. Скоростной это пожалуй единственное, что соединяет нормально Борщаговку с городом.

Побольше трамваев нужно в городе, восстановить как было раньше

Я не против трамваев.  Я против заборов и рвов, которые делят улицу на две недоступные части.



Мне нравится такое планирование



Останнє редагування: 27 серпня 2019 21:14:25 від Alezka
   
То вам хтось сказав, що район не престижний

До речі, була ДУЖЕ здивована, коли народ масово попер купувати житло на Осокорках. Там же сміттєспалювальний завод і Бортничі поряж - то анус Києва з усіма прєлєстями смороду, смогу і пр.

Але чомусь був модним у понаєхавших. Пояснити таке неможливо.

Також дивує любов до прибережних райнів лівого берега - Дніпро дії як труба, що витягає на себе повітря приземного шару з Києва і саме на низьких берегах міський смог найщільніший. Саме над Дніпром я якось раненько влітку бачила самий натуральний сіро-буро-малиновий густий смог

А ще народ реально ЛЮБИТЬ Борщагу, Троєщину (жизнь дала трєщіну, живу я на Троєщінє :D ), свої хрущобки і панелькі. Дивина та й годі!
навпаки, я завжди чула, що Солом‘янка дуже престижний район Києва, але я тут працюю і мені не подобається він.
Осокорки Позняки звісно не можна порівнювати з Солом‘янкою, але все ж я віддам перевагу Оболоні, Шевченківському району, навіть Голосіївському.
Це тільки мої відчуття.
   
навпаки, я завжди чула, що Солом‘янка дуже престижний район Києва, але я тут працюю і мені не подобається він.
Осокорки Позняки звісно не можна порівнювати з Солом‘янкою, але все ж я віддам перевагу Оболоні, Шевченківському району, навіть Голосіївському.
Це тільки мої відчуття.

Прошу правильно расставить приоритеты  :acute:

Голосеевский это и Конча Заспа, и Великая Васильковская.

Плюс тут самая новая и незагруженная линия метро
   
Голосеевский крутой с его парками и озёрами. Очень там хорошо себя ощущаешь, движуха и одновременно комфорт. Конечно метро способствует
   
Жидевр архітектури.
менеджменту подобається!
   
Прошу правильно расставить приоритеты  :acute:

Голосеевский это и Конча Заспа, и Великая Васильковская.

Плюс тут самая новая и незагруженная линия метро
коли писала навіть, мала на увазі район Жулян )
   
навпаки, я завжди чула, що Солом‘янка дуже престижний район Києва, але я тут працюю і мені не подобається він.
Осокорки Позняки звісно не можна порівнювати з Солом‘янкою, але все ж я віддам перевагу Оболоні, Шевченківському району, навіть Голосіївському.
Це тільки мої відчуття.

ДУЖЕ престижна Солом'янка??? :S
...навіть Голосієвському - ;o   Чому "навіть" про один з найкомфортніших та інтелигентних районів міста, де цілий куш НДІ та академічних інститутів, університет, + ще й аграрний університет та студмістечка. Там не було ніколи "нарайонє" з їх менталітетом та відповідною публікою. Голосієво, це найбільша зелена зона правобережного ПІВДЕННОГО Києва! Ніколи ніяких промзон - найпромисловіше що там було, то АТП міського транспорта по Васильківській.

Пригадую, як у понаєхавших виникають якісь свої дивні для киян пріорітети - донецькі, їх "еліта"як понаїхали за Януком що став ПМ, то оселились...де б ви думали? Біля тильної сторони ботсада, ПОРЯД З ВОКЗАЛОМ!! В самому плебейському районі центра, привокзальна шушваль, сморід, шум
   
менеджменту подобається!
справа не в архітектурі, а в розташуванні
   
ДУЖЕ престижна Солом'янка??? :S
...навіть Голосієвському - ;o   Чому "навіть" про один з найкомфортніших та інтелигентних районів міста, де цілий куш НДІ та академічних інститутів, університет, + ще й аграрний університет та студмістечка. Там не було ніколи "нарайонє" з їх менталітетом та відповідною публікою. Голосієво, це найбільша зелена зона правобережного ПІВДЕННОГО Києва! Ніколи ніяких промзон - найпромисловіше що там було, то АТП міського транспорта по Васильківській.

Пригадую, як у понаєхавших виникають якісь свої дивні для киян пріорітети - донецькі, їх "еліта"як понаїхали за Януком що став ПМ, то оселились...де б ви думали? Біля тильної сторони ботсада, ПОРЯД З ВОКЗАЛОМ!! В самому плебейському районі центра, привокзальна шушваль, сморід, шум
про Голосіїво написала вище, район Жулян
Усі знайомі кияни чомусь дуже люблять саме солом‘янський район, принаймні ті, котрі зустрічалися мені

Останнє редагування: 27 серпня 2019 21:32:36 від Asti
   
коли писала навіть, мала на увазі район Жулян )

А то уже Соломенский район.
   
коли писала навіть, мала на увазі район Жулян )

Жуляни і Голосієво, то зовсім різні райони. Жуляни - село і люди, типове "на районі" зараз,  то окружна і аеродром, совкові новостої панельок борщагівського типу. Ще зовсім недавно то було реально село - за іпподромом ніякого міста вже не було, там була околиця. Все що їхало за ВДНГ, було вже приміське чи міжгороднє.

Хочете прижитись в місті в реально хороших комфортних і дійсно престижних місцинах, читайте його історію, вивчайте де промзони, де звалища старі і нові, де брудні підприємства і прочіє прєлєсті.
   
Жуляни і Голосієво, то зовсім різні райони. Жуляни - село і люди, типове "на районі" зараз,  то окружна і аеродром, совкові новостої панельок борщагівського типу. Ще зовсім недавно то було реально село - за іпподромом ніякого міста вже не було, там була околиця. Все що їхало за ВДНГ, було вже приміське чи міжгороднє.

Хочете прижитись в місті в реально хороших комфортних і дійсно престижних місцинах, читайте його історію, вивчайте де промзони, де звалища старі і нові, де брудні підприємства і прочіє прєлєсті.
зазвичай вирішальним є ціна та доступність до метро, бо такими заторами півдня в дорозі пройде
   
зазвичай вирішальним є ціна та доступність до метро, бо такими заторами півдня в дорозі пройде

По мне отличное место треугольник между Голосеевским проспектом и улицей Васильковской в районе (подальше от Довженко)
- тихо и зелено
- невысотная (пока) застройка
- рядом станция метро
- практически через дорогу начинается парк Рыльского
   
про Голосіїво написала вище, район Жулян
Усі знайомі кияни чомусь дуже люблять саме солом‘янський район, принаймні ті, котрі зустрічалися мені

То кулик і своє болото. Але. Солом'янка давно вже місто, там теж не було промзон, вокзала і залізниці там внизу вистачало. Багато приватних будиночків з садами. А тепер, як привели в порядок один яр і тепер облаштовують інші, там стає все краще.

І головне - ПРАВИЙ ВИСОКИЙ БЕРЕГ І ВИСОКІ МІСЦЯ НА НЬОМУ, ТО І Є НАЙКРАЩІ МІСЦЯ КИЄВА.

Лівобережжя, то Чернігівська губернія, рльім промзона з хімвиробництвами, потім суцільні спальники  "нарайонє" з усім комплектом прєлєстєй. Роботи там нема в принципі - всі пруться на правий берег. Совок отакий ідіотизм напланував і Київ досі розхльобує.

Лівобережжя, як і Оболонь активно забудовували спальниками, бо рівна пуста територія - пісок та осот. Там і села були рідко і малолюдні. Жени метраж з однакових дешевезних панельок і ніяких проблем. Тоді не було проблем, а тепер вже є і будуть ще більші. Всі ці величезні райони панельок якось дико впливають на людей, що там мешкають - всюди в таких районах врешті решт створюється соціальне дно, кримінал процвітає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія