Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:bomb: Кажуть що Мендель вагітна

Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

]До чого тут ОП. Довідку ОП не вимагає, бо ОП додаткове підтвердження цього факту просто не потрібне, на відміну від свиней недолугих, що носяться з цією довідкою як дурень з писаною торбехою.
я прсто спросил к чему ваше упоминание ст 19 к работникам ОП. Мне показалось, что вы только вот недавно утверждали, что на пресс-секретара распространяется действие закона про держслужбу, и вот в связи с этим он что там может только в рамках полномочий.  Наверно я не так понял.

на відміну від свиней недолугих, що носяться з цією довідкою як дурень з писаною торбехою. как долуга свыня. мне пофиг на то кто кого куда ипет. В современном мире "семейные ценности" понятие сугубо личное, но с публичных особ спрос немного другой. Если у некоторых "недолугих" есть интерес к данной ситуации "справочка" однозначно бы закрыла данный вопрос. Но видать нужно продолжениие "интриги". Как госпожа Мендель "опровергла" эти набросы? Написала в какомто инстаграмме что мол "уважайте себя, смотрите сайт 24го, там все "опровергли".  Но она не сделала заявления от своего имени, что все эти слухи ложь, и она способна предоставить доказательства что все фейк, нет такого, она просто заявила что мол читайте статью на сайте.

iuliia_mendel
Кожен Фейк має своє ім’я.
На каналі 24 вийшла стаття з іменами топ-фейкотворців року.
Читайте, думайте і пам’ятайте:
Ви - те, що ви споживаєте. Особливо, коли йдеться про інформацію.
Поважайте інших і головне - поважайте себе.
https://www.google.com.ua/amp/s/24тв/vagitna-mendel-ni-top-feyki-2020-roku-novini-odesi-sogodni_n1375695/amp

 
вы видите в этом наборе слов одно, недолуги другое, еще кто то вообще без понятия в чем же там на 24м заключается "опровержение".

а как же выглядит разоблачение фейка?

https://24тв/vagitna-mendel-ni-top-feyki-2020-roku-novini-odesi-sogodni_n1375695

Інформація викликала неабиякий ажіотаж у мережі.
Водночас Мендель виклала фото з останніх поїздок до Одеси та Чернівців. На них у прессекретарки Зеленського не помітні ознаки вагітності.

Зрештою, якою б не була ситуація, такі питання особисті. Тому поширення їх для громадськості свідчить про непрофесіоналізм. Часто таку інформацію розповсюджують заради рейтингів або дискредитації когось.

Після того, як цей матеріал 24 каналу вийшов на сайті, Юлія Мендель поділилася ним на своїй сторінці в інстаграмі та підтвердила: чутки про її вагітність – це фейк.

 
 т.е. сайт сделал заявление. что по их мнению "не помітні ознаки вагітності" и значит "фейк". а госпожа Мендель в инстаграмме сообщила, что это и есть доказательством "фейка". Ну это же просто чудно ""не помітні ознаки вагітності". именно с этим выходит согласилась госпожа Мендель. Сослались друг на друга и опровергли фейк, это те кто чуть выше заявил "Тому поширення їх для громадськості  свідчить про непрофесіоналізм. Часто таку інформацію розповсюджують заради рейтингів або дискредитації когось."



   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Саломєная вдава в панчохах бігає по форуму та примушує чоловіків до сексу)))
Ми пам’ятаємо як ти тут «нахилилася у панчохах»  :weep:
:weep: та тобі з шушундрою тіке і залишається, що чуже згадувати, бо свого вже давно немає, того і шастаєте тут - все піднюхуєте, та ностальгуєте за чужим. Дурепи - такі неудовлєтворьонні дурепи...  :facepalm:

шо там - нового чоловіка собі вже знайшла? Чи немає дурних на таку писдопротівну хитрожопу?

   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

про шо тут дискусія, не можу зрозуміти
та просто та мандавошка - прастітутка!
прально?
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

я прсто спросил к чему ваше упоминание ст 19 к работникам ОП. Мне показалось, что вы только вот недавно утверждали, что на пресс-секретара распространяется действие закона про держслужбу, и вот в связи с этим он что там может только в рамках полномочий.  Наверно я не так понял.

на відміну від свиней недолугих, що носяться з цією довідкою як дурень з писаною торбехою. как долуга свыня. мне пофиг на то кто кого куда ипет. В современном мире "семейные ценности" понятие сугубо личное, но с публичных особ спрос немного другой. Если у некоторых "недолугих" есть интерес к данной ситуации "справочка" однозначно бы закрыла данный вопрос. Но видать нужно продолжениие "интриги". Как госпожа Мендель "опровергла" эти набросы? Написала в какомто инстаграмме что мол "уважайте себя, смотрите сайт 24го, там все "опровергли".  Но она не сделала заявления от своего имени, что все эти слухи ложь, и она способна предоставить доказательства что все фейк, нет такого, она просто заявила что мол читайте статью на сайте.

iuliia_mendel
Кожен Фейк має своє ім’я.
На каналі 24 вийшла стаття з іменами топ-фейкотворців року.
Читайте, думайте і пам’ятайте:
Ви - те, що ви споживаєте. Особливо, коли йдеться про інформацію.
Поважайте інших і головне - поважайте себе.
https://www.google.com.ua/amp/s/24тв/vagitna-mendel-ni-top-feyki-2020-roku-novini-odesi-sogodni_n1375695/amp

вы видите в этом наборе слов одно, недолуги другое, еще кто то вообще без понятия в чем же там на 24м заключается "опровержение".

а как же выглядит разоблачение фейка?

https://24тв/vagitna-mendel-ni-top-feyki-2020-roku-novini-odesi-sogodni_n1375695

Інформація викликала неабиякий ажіотаж у мережі.
Водночас Мендель виклала фото з останніх поїздок до Одеси та Чернівців. На них у прессекретарки Зеленського не помітні ознаки вагітності.
Зрештою, якою б не була ситуація, такі питання особисті. Тому поширення їх для громадськості свідчить про непрофесіоналізм. Часто таку інформацію розповсюджують заради рейтингів або дискредитації когось.

Після того, як цей матеріал 24 каналу вийшов на сайті, Юлія Мендель поділилася ним на своїй сторінці в інстаграмі та підтвердила: чутки про її вагітність – це фейк.

т.е. сайт сделал заявление. что по их мнению "не помітні ознаки вагітності" и значит "фейк". а госпожа Мендель в инстаграмме сообщила, что это и есть доказательством "фейка". Ну это же просто чудно ""не помітні ознаки вагітності". именно с этим выходит согласилась госпожа Мендель. Сослались друг на друга и опровергли фейк, это те кто чуть выше заявил "Тому поширення їх для громадськості  свідчить про непрофесіоналізм. Часто таку інформацію розповсюджують заради рейтингів або дискредитації когось."
Вам більше немає про що і з ким поговорити? До чого тут ці твердження, що лежать у зовсіміншій площині від дискусії? Чи вам дуже хочеться поговорити про закон про ДС? Заводьте іншу гілочьку - ця гілочька про мєсячьні Мендельші та їхню відсутність.
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

про шо тут дискусія, не можу зрозуміти
та просто та мандавошка - прастітутка!
прально?
Це ти про кого? Про Асті чи про шушу?

Ну, у мене немає підстав тобі не вірити.


А що стосується Мендельші - то кого ябе чуже горе? Єсть жизнь на Марсє, нєт жизні на Марсє...



Сабака лаєт, а караван ідьот.
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Це ти про кого? Про Асті чи про шушу?

Ну, у мене немає підстав тобі не вірити.


А що стосується Мендельші - то кого ябе чуже горе? Єсть жизнь на Марсє, нєт жизні на Марсє...



Сабака лаєт, а караван ідьот.
як кумедно спостерігати за тим, як з карови лізе баба))
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

як кумедно спостерігати за тим, як з карови лізе баба))

А з Асті - дід. От тільки не знаю: радіти за неї, чи співчувати їй.  :facepalm:

ПиСи. Яке воно примітивне. дєццкий сад, ясельна група.
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

А з Асті - дід. От тільки не знаю: радіти за неї, чи співчувати їй.  :facepalm:

ПиСи. Яке воно примітивне. дєццкий сад, ясельна група.
вдягай панчохи і нахиляйся, хтось та й клюне))
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Вам більше немає про що і з ким поговорити? До чого тут ці твердження, що лежать у зовсіміншій площині від дискусії? Чи вам дуже хочеться поговорити про закон про ДС? Заводьте іншу гілочьку - ця гілочька про мєсячьні Мендельші та їхню відсутність.
Я не заслужил права открывать "гилочкы" -  это раз.
 В данном посте не обсуждалось "про закон про ДС" - это два.
 "Вам більше немає про що і з ким поговорити? " - количество моих и ваших постов как на форуме, так и в данной ветке как бы говорит само за себя, кому есть с кем поговорить. а кому не с кем.   
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Це ти про кого? Про Асті чи про шушу?

Ну, у мене немає підстав тобі не вірити.


А що стосується Мендельші - то кого ябе чуже горе? Єсть жизнь на Марсє, нєт жизні на Марсє...



Сабака лаєт, а караван ідьот.

я о прісутствующіх здєсь дамах ні слова гадості!
я про ту мендельшу
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

вдягай панчохи і нахиляйся, хтось та й клюне))

а шо тут вже не раз така потужна еротика згадується?  :shuffle:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

а шо тут вже не раз така потужна еротика згадується?  :shuffle:








   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

матір божа!  X(
так це з розділів бібліотек "еротичні оповідання"!
зи. дякую, більше не треба 8-)
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

це з розділів бібліотек "еротичні оповідання"!
:facepalm1:  :weep:  :bueee:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Було?

   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Показати зображення...
Показати зображення...

Щоцеблятьза риганина  :bueee:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Щоцеблятьза риганина  :bueee:
це нетлєнка! :lol:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

і як проходить вагіність? фотки вже є з животом, чи тільки хуйло-тб показало? аналізи поздавала підозрювана на корону, пардон, вагітність у євро-лабі кгбіста-афериста, як і її шеф? вони покажуть вам, шо завгодно!  :pofig:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

по морді ліца видно - бєрємєна в пєнь
:laugh:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Ну что там, схватки уже начались?
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна
rst

Щоцеблятьза риганина  :bueee:

 :D
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

матір божа!  X(
так це з розділів бібліотек "еротичні оповідання"!
зи. дякую, більше не треба 8-)

правильно. краще фотки давайте. є шо показати?  :laugh:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

правильно. краще фотки давайте. є шо показати?  :laugh:

Віруню, в мене немає!
то може в авторки...
але хід думки ваш мені подобається!
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Екскурс в історію в тему:
2Царств:
2 Однажды вечером, поднявшись с постели, Давид прогуливался по крыше своего дворца. С крыши он увидел купающуюся женщину. Женщина была очень красива, 3 и Давид послал разузнать о ней. Посланный сказал:
– Это Вирсавия[a], дочь Элиама и жена хетта Урии.
4 Тогда Давид послал людей, чтобы привести ее. Она пришла к нему, и он лег с ней. (Она только что очистилась от своей ежемесячной нечистоты.) Затем она вернулась домой. 5 Эта женщина забеременела и послала сказать Давиду:
– Я беременна.
Далі Даид покликав Урію, напоїв й відправив до жінки - щоб він так кохався й усі подумали, що то його дитина.
Урія не пішов.
14 Поутру Давид написал Иоаву письмо и отправил его с Урией. 15 В письме было сказано: «Поставьте Урию там, где будет самое яростное сражение, и отступите от него, чтобы он погиб».
Так і салося - Вірсавія стала вдовою.
Далі було так:
26 Когда жена Урии услышала, что ее муж погиб, она оплакивала его. 27 После того как время траура миновало, Давид привел ее в свой дом, она стала его женой и родила ему сына. Но то, что сделал Давид, не было угодно Господу.
Тоді Господь послав до Давида Нафана:
 Вот что говорит Господь, Бог Израиля: «Я помазал тебя царем над Израилем и избавил тебя от руки Саула. 8 Я отдал тебе дом твоего господина и жен твоего господина отдал в твои объятия. Я отдал тебе дом Израиля и Иуды. И если бы всего этого было слишком мало, Я дал бы тебе еще больше. 9 Так почему же ты пренебрег словом Господа, сделав зло в Его глазах? Ты поразил хетта Урию мечом и взял его жену себе в жены. Ты убил его мечом аммонитян. 10 Поэтому меч никогда не отступит от твоего дома, так как ты пренебрег Мной и взял себе в жены жену хетта Урии».
11 Так говорит Господь: «Я наведу на тебя беду из твоего же дома. У тебя на глазах Я возьму твоих жен и отдам их твоему ближнему, и он будет спать с твоими женами так, что все будут об этом знать. 12 Ты сделал это тайно, а Я сделаю это пред всем Израилем и пред солнцем».
13 И Давид сказал Нафану:
– Я согрешил перед Господом.
Нафан ответил:
– И Господь снял с тебя твой грех. Ты не умрешь. 14 Но так как, сделав это, ты выказал совершенное презрение Господу[a], сын, который у тебя родится, умрет.
Немає нічого нового під Сонцем. (С)
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Ну что там, схватки уже начались?
я вже чекаю повідомлення, що народила нарешті
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

я вже чекаю повідомлення, що народила нарешті
Вона для тебе, певно, онука народжує? :lol:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Вона для тебе, певно, онука народжує? :lol:
дурнюка
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

дурнюка
Ти завжди така ідіотка, чи викаблучуєшся, коли з’являюсь тут я? :lol:

Останнє редагування: 14 липня 2020 16:48:47 від Гервасій
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

https://youtu.be/2lc5mvB68R8

Мбугага...

Спочатку заїпали Мендель...

А коли вона вдповіла, що це фейк,
а нафігаж ти дура відповідала...

Я ось скажу, що Зеленський спить з Єрмаком,
хай він ще спростовує...   :pooh_lol:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Показати зображення...
Показати зображення...

Мати Василева ;o
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

так усе-таки... я побачу довідку чи ні?
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

 Кароффка бодається з Асті.
 Цирк на дроті.
 Коли роги повідпадають, що робитиме? :shuffle:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна
rst

правильно. краще фотки давайте. є шо показати?  :laugh:

ну как сказать.... Несколько лет назад на другом форуме некто Солдат (фашизд Ганс, авиатор, принс ов сайленс Боинг 777 и т.д.) любил вытаскивать фоту некоей толстой полупьяной тетки, валяющейся в халате под неубранным столом на совковом кухонном "уголке", с которого свисало кусками сало. Тогда он утверждал, что это якобы некая Божена, его лютая врагиня....А потом они резко стали друзьями, и она называет его "зольдушка" :D
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Ти завжди така ідіотка, чи викаблучуєшся, коли з’являюсь тут я? :lol:
Гришо, ти настільки незбагненно глибоко глуп, що не розумієш : на ідіотське запитання може бути лише така ж сама відповідь?
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Круто таке почути від Державного Службовця. Тягне на бан в "ніколи" - навіть як для пересічного юзера, не кажучи вже обтяженого державною службою.  :super:


. Іди сраку накачуй, щоб не бути плоскодонкою.
Коровка, зависть и злобность плохое чувство
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

ну как сказать.... Несколько лет назад на другом форуме некто Солдат (фашизд Ганс, авиатор, принс ов сайленс Боинг 777 и т.д.) любил вытаскивать фоту некоей толстой полупьяной тетки, валяющейся в халате под неубранным столом на совковом кухонном "уголке", с которого свисало кусками сало. Тогда он утверждал, что это якобы некая Божена, его лютая врагиня....А потом они резко стали друзьями, и она называет его "зольдушка" :D

а, ну цей покидьок і тут писав, жирні ноги демонстрував свої і завжди з сексом в нього не в порядку було все. може, просив фоток у божени, вона йому вислала. так тут і інші жінки слали свої просящим, в кого сексу мало. може ще й дружать після того, чого б ні. секс не поміха для дружби.  :pofig:
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Коровка, зависть и злобность плохое чувство
ну що, розставила всі крапки над "і"? ;)
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

Кажуть воды уже отошли у Реведжука,который это вбросил
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

я прсто спросил к чему ваше упоминание ст 19 к работникам ОП. Мне показалось, что вы только вот недавно утверждали, что на пресс-секретара распространяется действие закона про держслужбу, и вот в связи с этим он что там может только в рамках полномочий.  Наверно я не так понял.

1. співчуваю, але можу допомогти вам в цьому - назвіть тему, я відкрию.

2. Якщо ви не розумієте, що в офісі президента також працюють посадові особи, на яких поширюється ст. 19, ну тоді я не знаю... І таки да, закон про ДС поширюється також і на патронажну службу. Не знали?
   
Re:  :bomb:  Кажуть що Мендель вагітна

вдягай панчохи і нахиляйся, хтось та й клюне))
проффесіоналка!  (tu)  Скількох так зловила? На вечір хоч вистачить?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія