Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Телефон не бачить сім-карту

ФЗВ: Телефон не бачить сім-карту Нове

От телефон перестав бачити карточку київстар.

Постійно просить перегрузити, на інших телефонах так само. карточці пів року.

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 18:58:52 від pravda
   
Re: ФЗВ. Чого телефонна карточка виходить з ладу ?

хз

может контакты окислились, а может сборка некачественная

поменяйте в офисе, пару минут дела
   
вірунам біг недае карткы юзать
се гріх 8-)
   
ой не пугайте только позавчера КС купила карточку
   
вірунам біг недае карткы юзать
се гріх 8-)
На підставі чого такі висновки? B-)
   
ой не пугайте только позавчера КС купила карточку
Ну вони міняють карточки , прошиваючи на той самий номер.

І цю карточку брали що поміняли стару на нову, і поклали той самий номер.
   
От телефон перестав бачити карточку київстар. Постійно просить перегрузити, на інших телефонах так само. карточці пів року.
Сбой в EEPROM: программный или аппаратный. При аппаратном выходит из строя ячейка памяти, при программном карта что-то неправильно куда-то записала или цикл записи был прерван отключением питания карты. В любом случае CMS обнаруживает это в процессе самотестирования при сбросе или во время чтения данных и блокируется. Лечится заменой.
Ну вони міняють карточки , прошиваючи на той самий номер.
Телефонній номер в карту не прошивается, он просто сопоставляется с номером карты
   
Re: ФЗВ. Чого телефонна карточка виходить з ладу ?

тіммі, я цю тему практично півроку тому піднімав. суть така - відсутнє покриття контактів благородними металами, тому падля й окислюється.  протри канцелярською гумкою, але без фанатизму

   
тіммі, я цю тему практично півроку тому піднімав. суть така - відсутнє покриття контактів благородними металами, тому падля й окислюється.  протри канцелярською гумкою, але без фанатизму

Ви уявляєте ступінь окислення контактіа, щоб вони не дозволчли працювати картці? Вони мають бути коричневі майже...
   
Сбой в EEPROM: программный или аппаратный. При аппаратном выходит из строя ячейка памяти, при программном карта что-то неправильно куда-то записала или цикл записи был прерван отключением питания карты. В любом случае CMS обнаруживает это в процессе самотестирования при сбросе или во время чтения данных и блокируется. Лечится заменой.
Телефонній номер в карту не прошивается, он просто сопоставляется с номером карты
Нові не прошиваються, а старі прошивались?

Кстаті не знав що саме так роблять провайдера зараз ...

Понятно що міняти, просто було цікаво причини чого так злетіло, чи не причина з телефоном. Виходить з карточкою, або память, або вона сама не коректно щось записала . Дяки.
   
тіммі, я цю тему практично півроку тому піднімав. суть така - відсутнє покриття контактів благородними металами, тому падля й окислюється.  протри канцелярською гумкою, але без фанатизму
Контакти чисті, карточці пів року, телефону теж. Їй оприділяє і виключає наче її на ходу витягли ...
   
Ви уявляєте ступінь окислення контактіа, щоб вони не дозволчли працювати картці? Вони мають бути коричневі майже...
якщо у тебе низький вольтаж, при високих частотах то плівка може бути не великою, там швидко гасне сигнал. Тут просто інше...
   
От телефон перестав бачити карточку київстар. Постійно просить перегрузити, на інших телефонах так само. карточці пів року.
Удар молнией причина.
   
Вже розбирались. Бракована партія. У мене теж так чудить.
   
Удар молнией причина.

Не розумію твій тролінг, одна карточка згоріла нова, а стара яку обрізали ні... І телефон працює))))
   
Вже розбирались. Бракована партія. У мене теж так чудить.
Ну це буває.
   
Re: ФЗВ. Чого телефонна карточка виходить з ладу ?

Ви уявляєте ступінь окислення контактіа, щоб вони не дозволчли працювати картці? Вони мають бути коричневі майже...
я-не уявляю. я знаю, тому що з цим працюю. зрештою, це граблі кінця 90-х початку нульових на компутерній техніці.
   
Re: ФЗВ. Чого телефонна карточка виходить з ладу ?

Можливо, оператор вирішив замінити на 4G sim-карту. В мене так по черзі перестали працювати у "Водафоун"  і "Київстар".
   
Можливо, оператор вирішив замінити на 4G sim-карту. В мене так по черзі перестали працювати у "Водафоун"  і "Київстар".
Ця картка якраз і була змінена, стара картка була поміняна пів року на нову. Нова уже була з цим стандартом...

Видно серія бракова. Просто поміняли, номер лишився а от номера баць ...
   
Re: ФЗВ. Чого телефонна карточка виходить з ладу ?

Я теж , коли поміняв картку на 4 ж , зіштовхнувся з подібною проблемою . Смартфон почав гоючити . Тобто втрачав марежу і знаходив її деколи аж після п'ятого перезавантаження. Поставив стару карточку з сім-пари , проблема зникла.
   
Re: ФЗВ. Чого телефонна карточка виходить з ладу ?

Не знаю, як у інших операторів, а крївстарівські сімки останнім часом стали дуууже гівняної якості. З переходом на 4G тричі! міняв карту, бо постійні втрати мережі вибішували. Зараз попалася більш-менш пристойна, хоча з переходом в іншу соту часто пропадає інтернет.
   
Re: ФЗВ. Чого телефонна карточка виходить з ладу ?

От телефон перестав бачити карточку київстар. Постійно просить перегрузити, на інших телефонах так само. карточці пів року.
В Армянск не ездил подышать чистым воздухом?
   
Я теж , коли поміняв картку на 4 ж , зіштовхнувся з подібною проблемою . Смартфон почав гоючити . Тобто втрачав марежу і знаходив її деколи аж після п'ятого перезавантаження. Поставив стару карточку з сім-пари , проблема зникла.
Вони запросто міняють на нову картку, без коштовно. Тільки в сервісному це нетрі, вірніше тих людей які мають з ними звязок ...
   
В Армянск не ездил подышать чистым воздухом?
ТИ на щось натякаєш?
   
Не знаю, як у інших операторів, а крївстарівські сімки останнім часом стали дуууже гівняної якості. З переходом на 4G тричі! міняв карту, бо постійні втрати мережі вибішували. Зараз попалася більш-менш пристойна, хоча з переходом в іншу соту часто пропадає інтернет.
В мене також пропадає інтернет в "Київстару" при переході в іншу соту. Потрібно вмикати режим польоту і після його вимкнення інтернет з`являється.
   
Re: ФЗВ. Чого телефонна карточка виходить з ладу ?

Що цікаво - за багато років вишли з ладу 3 сімки - і всі КС.
МТС і Лайф працюють без проблем.
   
Re: ФЗВ. Чого телефонна карточка виходить з ладу ?

В мене також пропадає інтернет в "Київстару" при переході в іншу соту. Потрібно вмикати режим польоту і після його вимкнення інтернет з`являється.
Саме так і я виходжу з положення.)
Причому це трапляється незалежно від того, яке покриття, 4г, 3г, чи едж.
   
У Київстара останні роки 2-3 картки галімі. Так само пропадає періодично до перезавантаження телефону. Ватафонівська працює у тому слоті без проблем.
Маю стару картку КС, якій років 15, працює досі без жодного збою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія