Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Простите, а как народ сказал Зе, что хочет инагурацию именно 19 мая?

то папа с мамой пожелания соседей передали - говорят хотят кенгурацию 19-го и ленка тоже требует

   
Пригадалося як колись я майданив за Ющенка. Того самого, котрий кричав зі сцени " Бандитам - тюрми" . "Обіцяю створити п'ять мільйонів робочих місць!" і т. д і т. п.  :shuffle:
Сьогодні Порох створив нам безвізом робочі місця за кордоном.  B-)
Лежу ось після роботи у Польщі на ліжку у гуртожитку і згадую той Майдан...  :-)o
   
Пригадалося як колись я майданив за Ющенка. Того самого, котрий кричав зі сцени " Бандитам - тюрми" . "Обіцяю створити п'ять мільйонів робочих місць!" і т. д і т. п.  :shuffle:
Сьогодні Порох створив нам безвізом робочі місця за кордоном.  B-)
Лежу ось після роботи у Польщі на ліжку у гуртожитку і згадую той Майдан...  :-)o

а гіпсокартони на московщині. не життя-боротьба :beach:
   
Oleg Khodich 
Шановні депутати!

Мене, як Громадянку України і виборця, глибоко обурює манера і текст звернення обраного Президента України Володимир Зеленський до народних депутатів.

Попри політичні розбіжності і переконання, повагу до людської гідності ще ніхто не відминив. Президент України - не король Людовик XIV, щоб ототожнювати себе з усім народом України, і ви, як народні обранці і представники також є невід‘ємною частиною народу.

Тому образлива риторика щодо вас є також образою і для мене, вашого виборця.

На жаль, це вже не перший випадок, коли обраний президент використовує лексікон ЛАГЕРНОГО ШНИРЯ в спілкуванні з народом, представниками преси і в офіційних зверненнях.
Вважаю це неприпустимим, тим більше Український народ вже має трагічний досвід проникнення криміналу у владу.

Тому пропоную офіційно звернутись до обраного Президента з вимогами:

1. Вибачитись перед Народом України і його представниками і припинити подальше використання блатної лексики в офіційних зверненнях.

2. Добровільно і відкрито скласти іспит на знання української мови з оприлюдненням результатів.

3. Добровільно пройти тест на вживання наркотичних речовин з оприлюдненням результатів.

Слава Україні!
   
Пригадалося як колись я майданив за Ющенка. Того самого, котрий кричав зі сцени " Бандитам - тюрми" . "Обіцяю створити п'ять мільйонів робочих місць!" і т. д і т. п.  :shuffle:
Сьогодні Порох створив нам безвізом робочі місця за кордоном.  B-)
Лежу ось після роботи у Польщі на ліжку у гуртожитку і згадую той Майдан...  :-)o

Вчився в школі погано?
   
Читати навчись! Зе нічого ні з ким погоджувати не повинен - це ВР має з ним погоджувати дату й час:
Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради
З датою 19е, що є у проекті постанови 10270 від 03.05.2019, новообраний Президент України погодився.
ще раз - з ким зе погодив дату?)
ну, це вже не смішно. хлопець вискакує з трусів, але не може сказати з ким саме зе погодив дату)))
   
Вчився в школі погано?
Погано молився...
А втім, я знаю текст присяги для неабиякого карєрного росту та...
 Та не хочу палець різати для підпису угоди кров'ю...  B-)
   
Зе согласовал дату - 19е. Не определил, а согласовал

з ким він сагласавал?)
   
Подавляющее большинство проголосовало за ЗЕ, а это значит что основная масса (народ) полностью согласен и будет поддерживать курс своего избранника. Соответственно все перлы и каждый бздых ихнего кумира будет как посыл от народа.
   
Подавляющее большинство проголосовало за ЗЕ
маніпуляція. більшість голосувала проти пороха. за зе - то результат першого туру. і то, на той момент.
   
ще раз - з ким зе погодив дату?)
ну, це вже не смішно. хлопець вискакує з трусів, але не може сказати з ким саме зе погодив дату)))

Ти читати вмієш? Чи лише писати?
Ще раз:
Не Зе погоджує з кимось дату, а ВР погоджує з ним.
Тобто йому дату пропонують, а він або погоджується або ні.
Форма погодження законодавчо не встановлена.
Зе погодився з датою, запропонованою у проекті постанови 10270, - 19 травня.
   
Ти читати вмієш? Чи лише писати?
Ще раз:
Не Зе погоджує з кимось дату, а ВР погоджує з ним.
Тобто йому дату пропонують, а він або погоджується або ні.
Форма погодження законодавчо не встановлена.
Зе погодився з датою, запропонованою у проекті постанови 10270, - 19 травня.
дурнику, це твоя цитата

Зе согласовал дату - 19е. Не определил, а согласовал


то з ким він сагласавал?)))
   
Какой там в ср...ку нарід?!!!! :facepalm:
   
Ой, мені не дають інавгурацію, коли я хочу !

Володя, плюнь на все, і зроби інавгурацію по-новому, на фейсбуці !
   
дурнику, це твоя цитата

то з ким він сагласавал?)))

Дурнику, це текст російською. Якщо ти не знаєш значення російського слова "согласовать", то це лише демонструє, що ти погано володієш цією мовою:

Согласовать в значении "дать согласие" - канцеляризм. Такое значение (и употребление) не фиксируется словарями русского языка, но при этом слово согласовать в этом значении активно употребляется в канцелярской (деловой) речи (согласовываем = соглашаемся) - http://new.gramota.ru/spravka/buro/search-answer?s=согласие.

Перекладаю для тупих: Зе погодив дату - 19е. Не визначив, а погодив.
Погодив = надав згоду.
   
Ти читати вмієш? Чи лише писати?
Ще раз:
Не Зе погоджує з кимось дату, а ВР погоджує з ним.
Тобто йому дату пропонують, а він або погоджується або ні.
Форма погодження законодавчо не встановлена.
Зе погодився з датою, запропонованою у проекті постанови 10270, - 19 травня.
при чем тут проект постановы? их может быть 100500 и с разным смыслом.  Проект это частная инициатива, а Зеленскому должны дать предложение из вот таких проработанных инициатив. И подать не от автора проекта, а от Верховной Рады. Ты разницу понимаешь?
   
при чем тут проект постановы? их может быть 100500 и с разным смыслом.  Проект это частная инициатива, а Зеленскому должны дать предложение из вот таких проработанных инициатив. И подать не от автора проекта, а от Верховной Рады. Ты разницу понимаешь?

Еще раз: форма согласования законодательно не определена.
Проект - это, действительно, частная инициатива. Но зарегестрированный проект должен быть рассмотрен ВР, т.е. они вынуждены голосовать "за" или "против". Поэтому указанную в нем дату можно рассматривать именно как предложение ВР (а не частную инициативу) и давать на нее согласие. Или не давать.
Касается это всех проектов об инагурации.
   
Ой, мені не дають інавгурацію, коли я хочу !

Володя, плюнь на все, і зроби інавгурацію по-новому, на фейсбуці !

краще на стадiоне
хочу побачити повнi трибуни щасливих обличЬ

   
Еще раз: форма согласования законодательно не определена.
Проект - это, действительно, частная инициатива. Но зарегестрированный проект должен быть рассмотрен ВР, т.е. они вынуждены голосовать "за" или "против". Поэтому указанную в нем дату можно рассматривать именно как предложение ВР (а не частную инициативу) и давать на нее согласие. Или не давать.
Касается это всех проектов об инагурации.
пока проект не рассмотрен и не принято решение, он так и остается частной инициативой. и до реакции на него ВР соглашаться Зеленский может только с частной инициативой. Именно это вам говорят. Что официально это не есть предложение.
   
Каким образом народ сказал, что хочет инагурацию 19 мая?

Та лана інаугурація...
Тут деякі ватні виборці Зеленського били себе п'ятою в тощу хрудь, що "норот халасавал за розпуск Ради"
   
пока проект не рассмотрен и не принято решение, он так и остается частной инициативой. и до реакции на него ВР соглашаться Зеленский может только с частной инициативой. Именно это вам говорят. Что официально это не есть предложение.

Проект постановления на инагурацию нельзя ставить на голосование (т.е. нельзя никакой реакции на него ВР получить), если новоизбранный президент не согласился с приведенной в нем датой, - такова логика фразы из Регламента, которую я тут неоднократно цитировал. А вот каким образом ВР должна это согласие получить в законе не оговаривается, в т.ч. не упоминается и какое-либо "официальное предложение".
Фактически, Зе согласовал дату, приведенную в проекте 10270, и, таким образом, дал возможность ВР его рассматривать, как и другие с этой датой.
А проект с другой датой ВР даже на голосование поставить не может, т.к. его принятие будет прямо противоречить Закону. Ну, или должна их жестко отклонять.

ЗЫ. По хорошему, Парубию надо было еще в апреле инициировать встречу с Зеленским и обговорить дату и другие детали (см. Постановление о порядке проведения...). А затем 2-3 мая зарегистрировать уже согласованное постановление.

Останнє редагування: 12 травня 2019 04:15:17 від skiff
   
 :facepalm: педрилы, когда уже ваши пердаки потухнут.  :weep:
   
:facepalm: педрилы, когда уже ваши пердаки потухнут.  :weep:

прихильники певної політсили, коли Зеленський, хоч пресконферецію дасть ?!
Коли народ із ним , із Президентом познайомиться  :D
   
прихильники певної політсили, коли Зеленський, хоч пресконферецію дасть ?!
Коли народ із ним , із Президентом познайомиться  :D
Нужно попрощаться с прошлой п***а .Хуже некуда .)
   
Нужно попрощаться с прошлой п***а .Хуже некуда .)

Та вже із старим попрощались 21 квітня ЗАБУТЬТЕ !
(до інавгурації нового повинен виконувати обов'язки Президента згідно Конституції)

Я хочу побачити нового !

Не роліки в соцмережах,
а на 1+1, наприклад,
годину відповідей на питання,
хай навіть журналісткам(бо журналістів там немає)

ЖДУ !  :)

Останнє редагування: 12 травня 2019 08:09:20 від Polischuk
   
Як би Зеленський вийшов
на Пресконферецію перед сотнями журналістів і дипломатів,
а вони також хочуть познайомитись із котом із мішка !,
і сказав : "хуйло, у нас общєє только граніци !"

А хто і що в соцмережах, .. зломали ...

Я вам стільки роліків напишу , ОЙ !
   
https://youtu.be/hgL-dejpz4M



прихильники певної політсили кажуть що ВРУ треба розпустити по люди не можуть на скейтах по асфальту проїхати)


Хомяки будуть створювати відеопетицію  :D
   
Цікаво, а який президент більш всенароднообраний:
з 54% в першому, чи 73% в другому турі?
Порохоботи запевняють, що 73% це не всенароднообраний, то чи повернеться в них язик промовити, що 54% Порошенка теж не всенароднообраний?  :S
До речі, Зе в першому турі отримав найменше з усіх обраних президентів
   
неправда.
Виступає від імені тих, хто обрав. Всенародно обраний Президент - від імені народу України.
Рада теж від імені народу, але сукупно. Кожен депутат - за свій округ або свою партію. не більше.
Стаття 102. Президент України є главою держави і виступає від її імені.
   
дурнику, це твоя цитата

то з ким він сагласавал?)))
З Парубієм та главами фракцій
   
Именно, что учи матчасть:

Регламент Верховної Ради України
Стаття 165. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради
2. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради.

Поэтому _любая_ дата, которая не согласована с новоизбранным Президентом, будет незаконной.
Пока что другой даты, кроме 19го, от него не звучало.
Если ВР хочет другую дату - вперед договариваться. А не противозаконно дурака валять: мы 14го посмотрим.
звісно, дату треба погоджувати: ну, щоб не було пердимоноклю, що тут кенгурація - а президент-дама від пмс страждає...

а як згідно регламенту погоджують, коли само не погоджується?
збирають погоджувальну раду
засідання погоджувальної ради можна назначити на 17 травня
якщо до обіду не погодили - рада розійшлась на вихідні
вибачте, пане новообраний некенгурований президенте - наступний тиждень буде непленарним, депутати будуть працювати в округах
тож можна не поспішати з узгодженням, погоджувати ретельно, щоб всіх задовольнити
які там в нас дати залишаються?

тож якщо викручувати руки то можна доузгодитись до 3 червня
   
У ВР есть всего два законных пути:
1. Попытаться уговорить Зе дать согласие на другую дату.
2. Проголосовать 19е.

3. не   проголосовать 19 мая
депутат свободен в своем решении нажать на ту или иную кнопку, и даже решение главі фракции для него не указ, императивного мандата у нас нет
   
Кури мануал

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2227-15

 П О С Т А Н О В А
                      ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

           Про порядок проведення урочистого засідання
          Верховної Ради України, присвяченого складенню
             присяги новообраним Президентом України

1. Урочисте  засідання  Верховної  Ради  України,  присвячене
складенню присяги новообраним Президентом України (далі - урочисте
засідання), проводиться у сесійному залі Верховної Ради України на
підставі  офіційно  оголошених   Центральною   виборчою   комісією
результатів виборів Президента України. День проведення урочистого
засідання визначається рішенням Верховної Ради України за поданням
Голови Верховної Ради України.

     2. Час урочистого засідання,  список запрошених на нього осіб
та  інші  організаційні  питання  Голова  Верховної  Ради  України
узгоджує    з   новообраним   Президентом   України   та   Головою
Конституційного Суду України.

шах и мат?
   
юзер, ти погано володієш українською мовою
втім, російською теж
бо ніяк не вдається тобі второпати, що "погодження" - це двосторонній процес досягнення згоди
і не може зе запропонувати дату і самостійно її погодити  :facepalm:   (подрочити самостійно може, тут не заперечую)

і раджу читати норми закони повністю, а не лише те, що тебе влаштовує   ;)   знайдеш так відповіді на багато питань

наприклад:

2. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради. У разі неприйняття такого рішення дата і час проведення урочистого засідання визначаються Головою Верховної Ради України.
це вже контрольний у голову  :gigi:
   
шах и мат?
Постанова у вас знову вище закону?
   
Я читаю усе. Друге речення вступає в силу лише у разі, якщо депутати не приймуть постанову.
Але прийняття постанови з іншою датою ніж погоджена новообраним Президентом України буде прямим й наглим порушенням Закону - ось про що я пишу.
дик новообраний некенгурований як будь-який громадянин має право звернутись до суду й через суд чогось там вимагати
якщо він вважає, що це пришвидшить кенгурацію - прапора в руки
   
дик новообраний некенгурований як будь-який громадянин має право звернутись до суду й через суд чогось там вимагати
якщо він вважає, що це пришвидшить кенгурацію - прапора в руки

Не може , ручні мавпочки масово захворіли . Нікому рятувати піаніста
   
Ты купил дорогую и долгожданную вешь.  (tu)

Звонит продавец и говорит, доставим через месяц  ;o

Твоя реакция?

А какая твоя реакция, если на твои упреки продавец начинает звиждеть шото типа, "у тебя шо, зудит?"

прочитать еще раз договор
если там фраза типа "под заказ, доставка в месячній срок" - то молча курить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія