Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Боженька, почему я не турок....

Re: Боженька, почему я не турок....

завтра прослушаю)
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Можу порадити дуже сильний фільм (мелодрама)
Alone (Мій незайманий острів):




https://rezka.ag/films/drama/12081-moy-netronutyy-ostrov-2008.html
   
Re: Боженька, почему я не турок....

   
Re: Боженька, почему я не турок....

Son günüme kadar
Kalp durana kadar
Aşk mezara kadar  (tu)
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Хотели бы себе невесту такую носатенькую?))

   
Re: Боженька, почему я не турок....

   
Re: Боженька, почему я не турок....

   
Re: Боженька, почему я не турок....

   
Re: Боженька, почему я не турок....

Вовчик, може знаєш такий грузинський анекдот з срсру:

В москвє на улицє горького біля центрального телеграфу стоїть грузін у кєпкє та рахує товстий прес червонців. До нього підбіга командіровочний та пита: «Товарищ, как пройти в музєй лєніна». Грузін ( можна замінити на турка) показує «Не мэшай» и продовжує рахувати. Командировочний знова: «Товарищ, к музєю лєнина как пройти, не скажете?» И так ще пару разів. Нарешті дорахувавши грузін відповідає: « Слушай, дэлом займис, дэлом».

Я до того, що вже рік пройшов, 30% населення Туреччини вже вакціновано - особисто я вакцінувався pfizer’ом, як і усі - безкоштовно, нерухомість зросла відчутно, а ти все вагаєшся.
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Ти хоч обрізання вже зробив?
Без цього в турки ніяк.
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Вовчик, може знаєш такий грузинський анекдот з срсру:

В москвє на улицє горького біля центрального телеграфу стоїть грузін у кєпкє та рахує товстий прес червонців. До нього підбіга командіровочний та пита: «Товарищ, как пройти в музєй лєніна». Грузін ( можна замінити на турка) показує «Не мэшай» и продовжує рахувати. Командировочний знова: «Товарищ, к музєю лєнина как пройти, не скажете?» И так ще пару разів. Нарешті дорахувавши грузін відповідає: « Слушай, дэлом займис, дэлом».

Я до того, що вже рік пройшов, 30% населення Туреччини вже вакціновано - особисто я вакцінувався pfizer’ом, як і усі - безкоштовно, нерухомість зросла відчутно, а ти все вагаєшся.
  :weep: позор мне.. это да
   
Re: Боженька, почему я не турок....

   
Re: Боженька, почему я не турок....

   
Re: Боженька, почему я не турок....

француженки лучше ))

   
Re: Боженька, почему я не турок....

   
Re: Боженька, почему я не турок....

Вокаліст Grandma's Smuzi, кажуть, за походженням турок
А слухаю - так більш українець за багатьох на цьому майданчику







   
Re: Боженька, почему я не турок....

заценте красоту.. Хит 2021 Турецький !!

   
Re: Боженька, почему я не турок....

Выпустили из узилища? Жизнь продолжается. ;)
   
Re: Боженька, почему я не турок....



Ридаву...
   
Re: Боженька, почему я не турок....

А хіт ось це:
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Хоча для листопада ось це влучно:

   
Re: Боженька, почему я не турок....

Можу порадити дуже сильний фільм (мелодрама)
Alone (Мій незайманий острів):

Показати зображення...

https://rezka.ag/films/drama/12081-moy-netronutyy-ostrov-2008.html


Приєднуюсь до рекомендацій.
Є більш сильні фільми початку 2000х років, але цей буде ліпшим для початку - менше турецької специфіки.
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Провів у Туреччині останні два місяці (та навесні два).
Знаєте. Трошки набридло. Так людина влаштована. Чудова погода, чудові турки, робота, море, іжа, готелі.
А от диви - захотілося в зачухане Запоріжжя, в своє строкате Закарпаття...
Вчора пішов на Хортицю. І мені тут добре. Кругом руїна, сірі обличчя. Але ж "родіна" :)
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Провів у Туреччині останні два місяці (та навесні два).
Знаєте. Трошки набридло. Так людина влаштована. Чудова погода, чудові турки, робота, море, іжа, готелі.
А от диви - захотілося в зачухане Запоріжжя, в своє строкате Закарпаття...
Вчора пішов на Хортицю. І мені тут добре. Кругом руїна, сірі обличчя. Але ж "родіна" :)

Що там ціни на новобудови впали?
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Чому я не турок?Чому не литаю ?  :laugh:
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Чому я не турок?Чому не литаю ?  :laugh:

байрактар йопт
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Що там ціни на новобудови впали?

Мені без потреби, не цікавився. Звісно, російськомовні резервації у Аланії стоять порожні. Та і у Анталії повно недобудов.
Я не дистанційник, я гід.
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Мені без потреби, не цікавився. Звісно, російськомовні резервації у Аланії стоять порожні. Та і у Анталії повно недобудов.
Я не дистанційник, я гід.

Треба житло в Бодрумі  для зимівлі  брати. Там тепліше, чим в Києві ;)
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Треба житло в Бодрумі  для зимівлі  брати. Там тепліше, чим в Києві ;)

Не можу стриматися, хочу уберігти неофітів від Бодруму.
Побував майже кругом по курортному узбережжю Туреччини.
Моя порада - обійдіть Бодрум стороною.
Найбільш неохайне та дороге місце. Не дуже цікаве, у не привабливій місцевості.
Розкрутили самі собі - молодці. 
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Никогда не наблюдали как работают турки и как наши украинцы? Турки - это трудяги и муравьи.. Наши  - я промолчу..
...не писди...то чого тоді на Бориспіль аеропорт, запросили наших, щоб виправити те, що наробили турки...спеціалісти-- вони поза національностями...:)))
   
Re: Боженька, почему я не турок....

Осман Пашаєв
24 листопада

В Туреччині вчора був "чорний вівторок". Ліра здешевшала за день на 15% і опинилася на позначці понад 13 лір на долар. За сьогодні курс трохи стабілізувався в складає 12.2 за долар.
Щоб зрозумітия наскільки  болючою є девальвація ліри протягом останніх років уявить, що долар зараз коштує 55-60 гривень. З 2013 року турецька валюта здешевшала у 7 разів.
Є два пояснення того, що відбувається. Постійне зниження Центоробанком облікової ставки під тиском президента, що воліє дешевого кредитування.

 Президент Ердоган каже - дешева ліра потрібна для збільшення експорту. Туреччина багато років живе з відємним платіжним балансом, тобто імпорт перевершує експорт. Щоправда цього року розрив вдалося скоротити і дешева ліра сприяла на збільшення експорту. Але це фактично перетворення країни на "західний Китай", коли економічний ефект досягається дешевою робочою силою.

Падіння ліри на такий відсоток може нівелювати весь ефект від економічного зростання, бо:
- енергоносії Туреччина купує к Росії
- решта сировини для турецького виробництва теж імпортується
Друга причина обвалу ліри політична. Туреччина дуже здала в рейтингах свободи слова, демократії, незалежності судів тощо. Іноземні інвестиції покидають країну. Концентрація влади в руках президента не дала того ефекту, який Ердоган обійцяв Туреччині 4 роки тому, змінивши парламентську модель на суперпрезидентську.

Нині мінімальна заробітня плата складає 3000 лір,  це ледь 250 доларів і таку зарплату отримують 14 мільйонів турків. Зараз країна опинилася в числі найбідніших Європі, а ще сім років тому Туреччина випереджада 6 країн Євросоюзу за показником зарплат і наближалася до польського рівня. Мінімалка тоді дотягнула до 550 доларів на місяць.
Опозиція вимагає дочасних виборів. Уперше за 20 років майже всі соціологічні опитування вказують на ймовірний програш партії президента.

Шасть політичних сил різного спрямування утворили робочу групу "про відновлення посиленної парламентської моделі". Республіканська Народна, Хороша партія (це дві парламентскі сили утворюють опозиційну коаліцію) і до них приєдналися партія Щастя (ультраісламська), Демократична партія (ліберали, що не мають особливого впливу) і дві новостворені партії - Майбутнього (консервативна, колишнього премєра Давутоглу) і Партія Демократії і Прогресу (ліберальна) екс-віце-прем'єра Алі Бабаджана.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія