Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

DevOps  ))
   
Який node.js бекенд?

Це рантайм для джаваскрипта.
Якщо ви маєте на увазі Elerctron то так...
В вебі ж нода на сервері а не на клієнті запускається, отже бекенд
....

   
Я б з задоволенням почитав Вольку що про айті щось пише  :scenic:
   
Всі ті курси дуже рідко мають якийсь сенс, хіба як короткий вступ (півгодини макс) у щось зовсім незнайоме. Колупати якийсь проєкт (краще декілька різних) і паралельно читати доки - єдиний дієвий метод. А для того треба мати купу бажання, енергії і часу.

Дядьки за 40 з роботою і дітьми не тягнуть, бо мають забагато обов'язків. Хіба хтось профінансує, щоб то замість роботи було... Ну і рідко хто до такого віку зберіг звичку витрачати на навчання щодня по півдня. Таке зустрічається хіба у науковців та у деяких інженерних спеціальностях.

А професії в IT різняться за здатністю до вірішення складних задач - є для тупіших, є звичайні, є мізкоколупальні. Оскільки платять майже однаково, то більшість тяжіє до простішої напівмеханічної роботи.
   

Я, наприклад, не сортував масив руками вже після універу, крім співбесід.

В кожній мові є хвункція sort().


А потім виясняється, що на якійсь великій вибірці даних, завдяки специфіці цих даних, можна відсортувати їх за лінійний час, що може пришвидшити сортування в десяток разів - і знання мови (і, зокрема, функції sort()) в цьому абсолютно не допоможе  ;)
   
Колупати якийсь проєкт (краще декілька різних) і паралельно читати доки - єдиний дієвий метод.

згідний

   
А потім виясняється, що на якійсь великій вибірці даних, завдяки специфіці цих даних, можна відсортувати їх за лінійний час, що може пришвидшити сортування в десяток разів - і знання мови (і, зокрема, функції sort()) в цьому абсолютно не допоможе  ;)

У такому випадку перший запит до Гугла - який алгоритм сортування застосовується у функції. А далі вже думаєш, чи зможеш ти перевершити за швидкістю quick sort )))
   
QA - найлегший спосіб щоб зрозуміти що і куди. І буде база на девелопера,аналітика. Але тре мінімум півтори-два роки, і не застрягнути..
   
QA - найлегший спосіб щоб зрозуміти що і куди. І буде база на девелопера,аналітика. Але тре мінімум півтори-два роки, і не застрягнути..

Якщо хтось хоче на девелопера, то не радять йти до QA, бо потім все одно дивитимуться як на QA.
   
Якщо хтось хоче на девелопера, то не радять йти до QA, бо потім все одно дивитимуться як на QA.
Тим хто таке радять, - радять не радити .. Бо люди з кьюей пишуть якісніший код, спираючись на досвід тестування.
   
QA - найлегший спосіб щоб зрозуміти що і куди. І буде база на девелопера,аналітика. Але тре мінімум півтори-два роки, і не застрягнути..

Теж голосую за QA
Якщо вже старий, і не маєш драйву занурюватися у бібліотеки і фреймворки - іди туди.
Все що треба, акуратність, уважність, пунктуальність, вміння концентруватися.
   
А где SAP ABAP?
   
Теж голосую за QA
Якщо вже старий, і не маєш драйву занурюватися у бібліотеки і фреймворки - іди туди.
Все що треба, акуратність, уважність, пунктуальність, вміння концентруватися.

Пораджу товаришу. Хоче в айті але взагалі без бази. В будівництві зараз працює.
   
Тим хто таке радять, - радять не радити .. Бо люди з кьюей пишуть якісніший код, спираючись на досвід тестування.

Тобто маючи 2 роки QA, треба знову йти на джуна-девелопера? На хера?
   
В фреймворки заглиблюватись реально марудно, а на курсах дадуть 1-2 лекції на фрейм і все.
   
Ще чув що в QA автотестування багато людей за 40. Молоді то нецікаво
   
Ще чув що в QA автотестування багато людей за 40. Молоді то нецікаво

Автотести - це то саме програмування, але лише з певним набором інструментів. Зазвичай покривають тестами те, що роблять ручками, прискорює регресійне тестування потім.
   
Тобто маючи 2 роки QA, треба знову йти на джуна-девелопера? На хера?
чому на джуна, людина - яка пише юніт-тести , генеруючи і заповнюючи для цього класи, колекції і т.д. вже є мідлом
   
Універсальне рішення? IT це ж дуже широке поняття, звідки там узятися загальним рецептам для всіх? Це вже від людини залежить, до чого їй більше душа лежить.
Плюс мода з часом змінюється. Приклад - 10-15 років тому проджект-менеджмент був омріяною наступною сходинкою для програміста, вони заробляли більше, ми туди хотіли. А коли я сім років тому пройшов курси з PM, я зрозумів, що тепер я розумію, як це працює зсередини, ну і норм.

Навіть останній грудневий досвід з торішнім ЧУУДОВИМ інтенсівом від гуру архітектури в аутсорсингу на попередній роботі в найкращій аутсорсинговій конторі з найкращими людьми - те, що вважається топовою (ну хіба нижче за CTO, і то не факт) роботою, насправді є дуууже специфічною кваліфікацією, яка передбачає досить специфічні скіли і я знову замислився, чи мені треба архітектура на передпродажах, щоб заводити і стартувати безкінечні чужі проєкти, чи краще пиляти її свою власну в продукті (тому і пішов у медичний продукт і так опинився в Швейцарії перед війною, якби хто питав).
   
чому на джуна, людина - яка пише юніт-тести , генеруючи і заповнюючи для цього класи, колекції і т.д. вже є мідлом

Ну тоді це не QA, а AQA, якщо уже бути точним. Це повноцінний розробник, хай і без особливого досвіду програмування, бо багато на тестах не розгонишся.
   
QA - це по факту найбільш ефективне навчання і з максимальною мотивацією. Зп отримуєш, бачиш реальний код, вчишся.. Головне щоб бажання було розвиватись
   
НМд перш ніж кидати бобло на курси бажано порискати в неті і самому пошукати що зрозуміліше і що виходить. Може дійсно в QA піти. Найкраще писати щось і підглядати в документацію тут вже писали. Проблема що не в усіх є фантазія свій проект придумати.  :)
   
Тим хто таке радять, - радять не радити .. Бо люди з кьюей пишуть якісніший код, спираючись на досвід тестування.
Емм, я вибачєюсь, але додати кілька валідацій, які ти відчуваєш спинним мозком мануал QA - особисто в мене це саме з досвідом розробки прийшло, але це не настільки глобально піднімає якість продукту, бо це значно ширше поняття.
   
Універсальне рішення? IT це ж дуже широке поняття, звідки там узятися загальним рецептам для всіх? Це вже від людини залежить, до чого їй більше душа лежить.
Плюс мода з часом змінюється. Приклад - 10-15 років тому проджект-менеджмент був омріяною наступною сходинкою для програміста, вони заробляли більше, ми туди хотіли. А коли я сім років тому пройшов курси з PM, я зрозумів, що тепер я розумію, як це працює зсередини, ну і норм.

Навіть останній грудневий досвід з торішнім ЧУУДОВИМ інтенсівом від гуру архітектури в аутсорсингу на попередній роботі в найкращій аутсорсинговій конторі з найкращими людьми - те, що вважається топовою (ну хіба нижче за CTO, і то не факт) роботою, насправді є дуууже специфічною кваліфікацією, яка передбачає досить специфічні скіли і я знову замислився, чи мені треба архітектура на передпродажах, щоб заводити і стартувати безкінечні чужі проєкти, чи краще пиляти її свою власну в продукті (тому і пішов у медичний продукт і так опинився в Швейцарії перед війною, якби хто питав).

Архітектор ближче до продажників, як не смішно  :gigi:
   
Емм, я вибачєюсь, але додати кілька валідацій, які ти відчуваєш спинним мозком мануал QA - особисто в мене це саме з досвідом розробки прийшло, але це не настільки глобально піднімає якість продукту, бо це значно ширше поняття.
кілька валідацій - якщо великий проект, переростають у тижні багфіксів і мільйонних втрат на великиї проектах. Для глобальних понять є архітекти, куди в тому числі і з досвідом QA беруть швидше.. аніж..
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

А где SAP ABAP?

абап не для бап ©
   
DevOps  ))

Нема в опитуванні  :(
   
Архітектор ближче до продажників, як не смішно  :gigi:
Не зовсім. Саме архітектор-мисливець, про кого я писав.
Архітектор-фермер це інше.
   
кілька валідацій - якщо великий проект, переростають у тижні багфіксів і мільйонних втрат на великиї проектах. Для глобальних понять є архітекти, куди в тому числі і з досвідом QA беруть швидше.. аніж..
Ще-м таких не видів.
[DanielDayLewis.jpg]
   
А потім виясняється, що на якійсь великій вибірці даних, завдяки специфіці цих даних, можна відсортувати їх за лінійний час, що може пришвидшити сортування в десяток разів - і знання мови (і, зокрема, функції sort()) в цьому абсолютно не допоможе  ;)

Питання в тому що в сучасному IT сортування в десяток разів швидше нікому не потрібно
   
Питання в тому що в сучасному IT сортування в десяток разів швидше нікому не потрібно
Не факт. Є специфічні сфери, приміром, трейдинг, де навіть довжина кабеля регламентована. Там все критично.
   
В мене одногрупниця в академії шаг то там з самого початку сі++ і алгоритми сортування  :D
   
Не факт. Є специфічні сфери, приміром, трейдинг, де навіть довжина кабеля регламентована. Там все критично.

Так тільки невелика частина буде там працювати.
В мене племінник, айтішник, закінчив КІ в політеху каже мені математика не потрібна.
   
Не факт. Є специфічні сфери, приміром, трейдинг, де навіть довжина кабеля регламентована. Там все критично.

В специфічні сфери працюють специфічні  люди. Тут мова про інше. Нікому не потрібен супер геній там де він не зможе використати свої здібності.
   
Нікому не потрібен супер геній там де він не зможе використати свої здібності.

навпаки буде заважати.
перекваліфікація
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?
DBA

Який node.js бекенд?
Це рантайм для джаваскрипта.
Інша справа, що зараз по великому рахунку і джаваскрипт на бекенді використовують, але то хіба якщо менеджмент хоче щось швидко злабати, а профільних програмістів нема.

Дофига бэкэнда на node js - те же firebase cloud function
   
В специфічні сфери працюють специфічні  люди. Тут мова про інше. Нікому не потрібен супер геній там де він не зможе використати свої здібності.
Це називається overqualified. Нічого особливо страшного :)
   
В мене племінник, айтішник, закінчив КІ в політеху каже мені математика не потрібна.

Математика - дуже широка галузь знань. Так, матаналіз стає в нагоді дуже рідко; аналітична геометрія, наприклад - частіше; дискретна математика - ще частіше.

Але найголовніше, на мою думку, що університетьска математика допомагає "налаштувати" мозок в напрямку, який потрібен для подальшої успішної роботи програмістом.



   
Там несколько школ, в какую записаться? Питон учить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія