Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Давно не писал,что же СЕЙЧАС уже точно известно,а что нет?

 1.Хорошие вакцины помогают гарантированно. Тут миллиардную статистику не нае...ешь! То есть, или НЕ ЗАРАЖАЮТСЯ, или заражаются легко и почти не чувствуют, то ли слегка болеют, но не до стационара, практически нет реанимации и практически все живые.

 2. Через 10 лет хвосты не отрастут, мужчина не станут рожать через кесарево, а жены не станут нести яйца. Прививка как прививка.

 3. Осложнений от хороших Ковидных вакцин меньше,чем от большинства "проверенных" за десятилетия. Поскольку речь идет о чужеродном белке,то невероятно редко случаются аллергии (тут надо всего лишь проследить за собою в первый день), есть редчайшие побочки по Астра Зенеке у молодых,которые,впрочем,проходят. Но так при всех вакцинах бывает и бывало.

 4. По бустерной 3-й вакцине пока еще идут споры. Она вроде бы и нужна, но некоторые вирусологи и инфекционисты считают.что НЕ НУЖНА. Вот на израильтянах и поглядим. До февраля-марта будет уже понятнее.

5. Прививаться нужно, (если не болели) потому что заболеете, можете умереть от пневмонии (SARS), можете умереть позже, от тромбов (инфарктов,инсультов)-причем даже через месяц после выздоровления, можете потерять часть (половину и больше) легких безвозвратно и тогда помрёте рано, угробить нафиг почки или печень и тогда умрете рано, ну и кучи осложнений другого рода. Опять же, антиваксерам уже везде закрывают двери, позже закроют совсем нафиг.

 А в остальном, прекрасная маркиза... :D
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Вольтере, я з сумнівом відношуся до вашоі бодягі, ліків для облисіння, та тут ви дуже точно та просто висловили і мою думку про те, що є і що нам робити.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Не допоможе.
Ідіоти-антиваксери зараз почнуть дововдити, що статистика нічого не значить, і взагалі вони чули від кума, що сусід його троюродного брата, який живе в Новій Зеландії,  після прививки отримав ускладнення і все всі інші аргументи до лампочки.

Як тут один із антиваксерів ідіотів заявив, що ймовірність вмерти від вакцинації 50%.  :suicide2:

Антиваксер і критичне мислення це речі несумісні.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Бывает же, Вольтера пишет толковые вещи... :)
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Опять же, антиваксерам уже везде закрывают двери, позже закроют совсем нафиг

 Ото і є головне.

 Сцикуни Сектанти намагаються усіх залучити до секти, навіть силою.

 А так - усі ми під богом ходимо.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

 Шось слабенька "група підтримки" в ТС-а , млява якась , а ні грому , а ні блискавок , віртуальних ...  ))
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

чудова логіка.
Все в нас добре. От тільки кожного дня в нас все більше щеплених. І все більше трупів.

А в остальном, прекрасная маркиза...
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.
fam

Ото і є головне.

 Сцикуни Сектанти намагаються усіх залучити до секти, навіть силою.

 А так - усі ми під богом ходимо.

оруэлл аплодирует. Чего проще назвать белое черным... И плевать на все, к чему человечество шло через костры и прочие прелести от мракобесов вроде нынешнего топы.

под богом ты ходишь, дурак? А в поликлинику, не? И 03 никогда не набирал и не наберешь, но лучше лоб расшибешь в церкви? Угу, как же.

я уже писал - любой такой отважный имеет полное право ходить без каски, если над Землей разразится какой-то затяжной дождь из метеоритов, долетающих в виде мельчайших фрагментов. Хочешь играть в рулетку- играй на здоровье. Там - точно под богом. Но заявлять это, прекрасно зная, что сам можешь в любой момент заразить кого-то, давать пример другим таким же тупорылым или еще неопределившимся, может лишь долбоеб от природы или сволочь, сама уже давно привитая, мокроты других и обнимашек в реальной жизни тщательно избегающая, но имеющая конкретное задание сеять хаос, смятение и безнадегу.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

кого ми задовбали?

коліть собі що хочете

нам не нав'язуйте ваші уколи і маски  ;)
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

То есть, или НЕ ЗАРАЖАЮТСЯ, или заражаются легко и почти не чувствуют, то ли слегка болеют, но не до стационара, практически нет реанимации и практически все живые


Тоді чому це тебе турбує...???
Як що все так гарно..?
 :-)o

Ти вакцінований - практично не помреш.. ну не зараз точно.. бо вакцина.

Чи навпаки але не від ковіда.

Останнє редагування: 16 вересня 2021 15:42:15 від Аeternitas
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Якби зараз були ліцензовані вакцини, то бажаючих вакцинуватися було б більше. Але ліцензованих вакцин від коронавірусу поки немає.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

А в поликлинику, не?

Унеособлено до ахтора цитованого .

Б-г-г , згадалось де-що , що вже змальовував дописом , то й вчергове надрукую - людський хвак )) тор - за поведінку/дії/кваліхвікацію , врешті - світогляд кожного конкретного лікаря/медсестри/санітарки - усі , що агітатори , що пропагандони , котрі , що - за , що - проти , друкують , чомусь )) ніколи друком не згадують , бо мабуть у методічках нема вимоги . ))
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

І , кхм , мабуть )) не слід навіть і намагатись з'ясовувати , де та кого , якісь мракобєси задолбалі , але найкраще - або надвір вийти або хоча би у вікно визирнути і впевнений - ніодного мракобєса ніхто не помітить , якшо саме до людей надворі не чіплятимецця . ))
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

оруэлл аплодирует. Чего проще назвать белое черным... И плевать на все, к чему человечество шло через костры и прочие прелести от мракобесов вроде нынешнего топы.

под богом ты ходишь, дурак? А в поликлинику, не? И 03 никогда не набирал и не наберешь, но лучше лоб расшибешь в церкви? Угу, как же.

я уже писал - любой такой отважный имеет полное право ходить без каски, если над Землей разразится какой-то затяжной дождь из метеоритов, долетающих в виде мельчайших фрагментов. Хочешь играть в рулетку- играй на здоровье. Там - точно под богом. Но заявлять это, прекрасно зная, что сам можешь в любой момент заразить кого-то, давать пример другим таким же тупорылым или еще неопределившимся, может лишь долбоеб от природы или сволочь, сама уже давно привитая, мокроты других и обнимашек в реальной жизни тщательно избегающая, но имеющая конкретное задание сеять хаос, смятение и безнадегу.

  Ви може гарантувати мені безпечність вакцини?
  У випадку ускладнень виплатите повноцінну компенсацію?
  Ні?
  А чого?
  Воно ж "безпечне"?
  І хто тут тоді мракобєс?
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

жены не станут нести яйца
:(
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

:(
це страшно. Згоден.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Топе більше вакціни не наливати.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

У випадку ускладнень

Б-г-г , спершу най хтось спробує довести однозначно , що щось , що виглядає як ускладнення , саме і є ускладнення і виникло саме від вакцинації тієї , а не через якісь інші хвак)) тори , що діяли на когось одночасно з тією вакцинацією .

 Умовно , як відповідь "лікаря" - та то воно щось ізділо несвіже , швидка настя напала , а на неякісну вакцину (чі процес вакцинації ) стрілки переводить , бо бабла хоче увірвати . ))


   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

 :lol:
Йїпаньки бігають,намагаюцця незаконними методами всіх загнати в стійло,в основному здорових людей,плюють на закони,Конституцію,їх же ніхто не чіпає,не забороняє чи відмовляє від щеплень,але це їх,ваксерів,виявляєцця "задовбали". 8-:
Їх,а не людей,яких переслідують,звільняють з роботи,забороняють відвідувати ресторани та магазини.
Сцука,світ таки йїпонувся! :facepalm1:
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Сцука,світ таки йїпонувся!
це типова думка йїпонутих
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

:lol:
Йїпаньки бігають,намагаюцця незаконними методами всіх загнати в стійло,в основному здорових людей,плюють на закони,Конституцію,їх же ніхто не чіпає,не забороняє чи відмовляє від щеплень,але це їх,ваксерів,виявляєцця "задовбали". 8-:
Їх,а не людей,яких переслідують,звільняють з роботи,забороняють відвідувати ресторани та магазини.
Сцука,світ таки йїпонувся! :facepalm1:
вас спіймала зграя злих прохобендер і почали з вами вакцінуватися. Так воно все було?
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

  Ви може гарантувати мені безпечність вакцини?
  У випадку ускладнень виплатите повноцінну компенсацію?
  Ні?
  А чого?
  Воно ж "безпечне"?
  І хто тут тоді мракобєс?
---
Вони тебе ж ще й зроблять винуватим,розкажуть,що
в тебе побочок та болячок було ой-йой скільки.І що ти сам погодився,а не тебе нагнули.
Тільки не розкажуть,як же тобі примудрилися вколоти
неперевірений шмурдяк,не дивлячись на твої болячки.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

вас спіймала зграя злих прохобендер і почали з вами вакцінуватися. Так воно все було?
---
Беггі,можна я тобі не буду відповідати,раз ти не
знаєш про події у Франції,Кіпрі,Греції,Італії і скоро буде повсюди.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Незнаю нікого з ускладненеями після вакцинації... Заие чув/знаю від близьких знайомих ускладнення.. жінка знайомого отрималі міакардит, у самого якісь тромби на нозі образовались. Це 40 років людям. Не кажучи вже про смерті то тут то там чутно від знайомих.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

---
Беггі,можна я тобі не буду відповідати,раз ти не
знаєш про події у Франції,Кіпрі,Греції,Італії і скоро буде повсюди.
та, мабуть, можна.  Просто не куріть більше трьох на день.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

та, мабуть, можна.  Просто не куріть більше трьох на день.
---
 :aggressiv:
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Волька,я правильно зрозумів- Антиваксери прийшли до твого дивана,та забирають пляшку,не дають"вакцинуватися" конінкою??? :-)o  От зарази!
Так нафіга ти їх додому до себе,ой,на виробництво впустив???
Вижени,накоти  150-200 гр та заспокойся!
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

вас спіймала зграя злих прохобендер і почали з вами вакцінуватися. Так воно все було?

пан просто живе в Україні,
дике поле та махновщина ненька-оберіг,

будьте вдячні шо те шо Блох написав до вас ше не добралося
але він все точно описав, країни ECHELON явно координують між собою і будь це комуністична канада, патріархат amerika, пенітенціарний-континент під іменем австралія, або той острів де живуть хобіти, чи той інший острів де живе лизард-квін...не буду дивуватися якшо скоро так і буде...

от, а перший раз коли вас попросять покинути столик за який ви тільки сіли, бо в один день ми всі непомітно прокинулись в країні апартеїду, принаймні, вдумливих людей заставить подумати
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Я тут не бачів жодноі людини, що коніну, або щось іньше алкогольне наливали Вольтеру. однак, всі впевнені, що то кончений бухарський імір. Чому?
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Вольтметр, ты и твоё окружение укололись. Ты типа в безопасности и можешь на всех остальных плевать.
Спроси себя - отчего тебя корёжит, как путлера от вышиванки?
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.
fam

  Ви може гарантувати мені безпечність вакцини?
  У випадку ускладнень виплатите повноцінну компенсацію?
  Ні?
  А чого?
  Воно ж "безпечне"?
  І хто тут тоді мракобєс?

я не могу, и никто не может. И это можно сказать практически о ЛЮБОЙ вакцине, тем более, о вакцинах, разрабатывающихся сейчас в буквально пожарном порядке. А порядок этот обеспечивается именно вами, миллионами вас, ибо именно вы производите бесконечные варианты вируса с новыми свойствами и их сочетаниями. Именно вы делаете все более невозможным то, чего требуете.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

пан просто живе в Україні,
дике поле та махновщина ненька-оберіг,

будьте вдячні шо те шо Блох написав до вас ше не добралося
але він все точно описав, країни ECHELON явно координують між собою і будь це комуністична канада, патріархат amerika, пенітенціарний-континент під іменем австралія, або той острів де живуть хобіти, чи той інший острів де живе лизард-квін...не буду дивуватися якшо скоро так і буде...

от, а перший раз коли вас попросять покинути столик за який ви тільки сіли, бо в один день ми всі непомітно прокинулись в країні апартеїду, принаймні, вдумливих людей заставить подумати
вже казав неодноразово. Я двічі вакцінований індійською сечою.  Майже примусово. Мало не раніше за більшисть тутешніх мешканців. Ручка не чухаеться, перхоть не з'явилася. Можу станцювати та заспівати сумну індійську пісню.
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

вже казав неодноразово. Я двічі вакцінований індійською сечою.  Майже примусово. Мало не раніше за більшисть тутешніх мешканців. Ручка не чухаеться, перхоть не з'явилася. Можу станцювати та заспівати сумну індійську пісню.
---
То,вибачте,якого хріна вам чешецця,що хтось за 8000 км від вас не вакцинувався??? :S
Що заставляє вас дописувати в таких гілках???
Конкретно?
Тільки не треба казати,що ви дуже переймаєтеся тим,що хтось з  невакцинованих десь в Америці помре,бо я буду довго іржати.
Що примушує вас бути хомячком?? Чи корисним ідіотом на підспівках у фарммафії?
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Що примушує вас бути хомячком?
спитав хомячок
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

вже казав неодноразово. Я двічі вакцінований індійською сечою.  Майже примусово. Мало не раніше за більшисть тутешніх мешканців. Ручка не чухаеться, перхоть не з'явилася. Можу станцювати та заспівати сумну індійську пісню.

питання стоїть в іншій площині
ту не про ваш персональний вибір колотися сечею
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Не хварійте шановні антиваксери ібо ускладнення й наслідки полны ужаса.. сердце, печень, сосудистая и нервная система
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

---
То,вибачте,якого хріна вам чешецця,що хтось за 8000 км від вас не вакцинувався??? :S
Що заставляє вас дописувати в таких гілках???
Конкретно?
Тільки не треба казати,що ви дуже переймаєтеся тим,що хтось з  невакцинованих десь в Америці помре,бо я буду довго іржати.
Що примушує вас бути хомячком?? Чи корисним ідіотом на підспівках у фарммафії?
не чешеться мені взагалі, як хтось вакцінувався, або ні. Я хочу зрозуміти, звідкі в сверепого, агресівного та войувничого антіваксерства ногі ростуть. Здавалося би, то великі гроши, ваксеров мали б наймати для реклами. Авoтxyй. Ваксери не свірепі та не войовничі, іх не наймають. Вас теж, бо гроши взяти на то нема де. Звідкі ця боязнь? Які іі корені?
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

Б-г-г , спершу най хтось спробує довести однозначно , що щось , що виглядає як ускладнення , саме і є ускладнення і виникло саме від вакцинації тієї , а не через якісь інші хвак)) тори , що діяли на когось одночасно з тією вакцинацією .

 Умовно , як відповідь "лікаря" - та то воно щось ізділо несвіже , швидка настя напала , а на неякісну вакцину (чі процес вакцинації ) стрілки переводить , бо бабла хоче увірвати . ))
   Тобто вакцинатори діють примусом і принципово відмовляються від відповідальності.

   Друзям - усе, ворогам - закон.

   Як це знайомо. (td)
   
Re: Задолбали мракобесы-антиваксеры.

я не могу, и никто не может. И это можно сказать практически о ЛЮБОЙ вакцине, тем более, о вакцинах, разрабатывающихся сейчас в буквально пожарном порядке. А порядок этот обеспечивается именно вами, миллионами вас, ибо именно вы производите бесконечные варианты вируса с новыми свойствами и их сочетаниями. Именно вы делаете все более невозможным то, чего требуете.

  А чого тоді змушуєте?
  Самим подобається "руская рулєтка" - то ваші проблеми.
  До чого тут ті, хто не хоче ризикувати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія