Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собака и ребенок

Re: Собака и ребенок

Ну ми ж Миргороді розгреблися - від такох ж катастрофи  тепер наша наступна задача - вимагати обов'язкової реєстрації і чіпування, щоб привчити двоногих до порядку.
Бо вони є коренем та витоком проблеми

у львові вже.
ЛКП Лев займається цим.
   
Re: Собака и ребенок

але за велопідарами на вулиці  женуться добряче
Да ты болен.
ЗЫ Кто может отравить собаку, тот и возле велопидора может проехать на скорости 100 км/час с интервалом 1 метр.
   
Re: Собака и ребенок

Да ты болен.
ЗЫ Кто может отравить собаку, тот и возле велопидора может проехать на скорости 100 км/час с интервалом 1 метр.
Ага, а ще вбити Кеннеді й замутити голокост ))) :K
   
Re: Собака и ребенок

Чем питаются бездомные собаки и коты?
Тим, що їм носять чокнуті бабки
А інколи і бабцями, якщо ослабне а собацям жрать охота  B-)
   
Re: Собака и ребенок

у львові вже.
ЛКП Лев займається цим.

Тепер наступний етап - жорстоко киздити тих двоногих, хто викидає та не стерилізує.
   
Re: Собака и ребенок

Тепер наступний етап - жорстоко киздити тих двоногих, хто викидає та не стерилізує.
І не прибирає гівно
   
Re: Собака и ребенок


собаки намного умнее и быстрее крыс, а когда собаки в стае , они просто облавы делают на крыс.
Не надо тут сказки расказывать, что десяток тысяч бездомных собак и котов в Киеве питаются лушпайками. Возьмите просто карандаш в руки и посчитайте.

   
Re: Собака и ребенок

І не прибирає гівно
А хто буде прибирати за безпритульними?
І за тим, як вони технічно патрають смітники, урни і роздягують сміття на кілометри?
В нас у парку всі собачники прибирають, а от прохожу повз будинку де бабці котиків годують, нам натурально гори гівна коли сніг сходить  :facepalm1: і це котики!
   
Re: Собака и ребенок

собаки намного умнее и быстрее крыс, а когда собаки в стае , они просто облавы делают на крыс.
Не надо тут сказки расказывать, что десяток тысяч бездомных собак и котов в Киеве питаются лушпайками. Возьмите просто карандаш в руки и посчитайте.
Довпойоп ковбасний, ти там в США вже остаточно відірвався від українських реалій.
Ще й фото притягнув звідти:
https://www.agweb.com/news/livestock/pork/rat-hunting-dogs-war-farmings-greatest-show-legs
Де професійно надрочені собаки ганяються за щурами. Так й мисливські собаки ніфуйово за зайцями ганяються.
Але точно не дворові.

Хто в Європі знищує щурів в країнах де в принципі нема бродячих собак, га? B-)
Я маю справи з  вінницьким притулком для безпритульних собак, тому про шо, як й до чого в цій "галузі" знаю більше, аніж  пересічний фупівець, а тим паче всратий ковбасник.

Не ловлять безпритульні собаки щурів, принаймні в Україні. Крапка.
Трапляються окремі виключення, які ніфуя не  змінюють цього факту загалом.

   
Re: Собака и ребенок

І не прибирає гівно

Само собой
І за десять років жорсткого пізження двоногих у нас буде Швейцарія.
   
Re: Собака и ребенок

Само собой
І за десять років жорсткого пізження двоногих у нас буде Швейцарія.
Бугога!
Ти спочатку жорстко відпиздякай двоногих, які правила дорожнього руху порушують, де людей гине щороку як на війні.
Ну або політичних чи побутових корупціонерів.
Бо відпиззити всі бажають з дивана, а як по-факту, то пізділка не виросла ніфуя. :K
   
Re: Собака и ребенок

Просто надо понимать, что в городах сложилась некая экосистема. Любое чисто механическое нарушение баланса приведёт к неожиданным результатам. Вы же не хотите этого. Все сложнее чем просто потравить собацюр.
   
Re: Собака и ребенок

Бугога!
Ти спочатку жорстко відпиздякай двоногих, які правила дорожнього руху порушують, де людей гине щороку як на війні.
Ну або політичних чи побутових корупціонерів.
Бо відпиззити всі бажають з дивана, а як по-факту, то пізділка не виросла ніфуя. :K

так Бяка з вуличними собаками працює.
чого ти ?
   
Re: Собака и ребенок

Просто надо понимать, что в городах сложилась некая экосистема. Любое чисто механическое нарушение баланса приведёт к неожиданным результатам. Вы же не хотите этого. Все сложнее чем просто потравить собацюр.

 В моєму місті собаки загризли зимою жінку насмерть.
 Ото і вся "система". (td)  :X
   
Re: Собака и ребенок

Бугога!
Ти спочатку жорстко відпиздякай двоногих, які правила дорожнього руху порушують, де людей гине щороку як на війні.
Ну або політичних чи побутових корупціонерів.
Бо відпиззити всі бажають з дивана, а як по-факту, то пізділка не виросла ніфуя. :K

От нєнада ! Ще п'ять років тому бабки і "добрі" жіночки кидалися під машину - нє дадім портіть сабачєк, кошечка далжна радіть (с) - то тепер самі тел обривають. І це все наша, волонтерська робота по промивці мізків.
Ну а з приводу наслідків порушення законів двоногими  - то може все-таки не до волонтерів, а до держави, га ?
   
Re: Собака и ребенок

  Є ефективний спосіб - позакривати сміттєві баки і жорстоко киздити усіх, хто годує безпритульних тварин.

  Але ж уся прособача спільнота завиє - "то не гуманно".
   
Re: Собака и ребенок

Ще п'ять років тому бабки і "добрі" жіночки кидалися під машину - нє дадім портіть сабачєк, кошечка далжна радіть (с) - то тепер самі тел обривають. І це все наша, волонтерська робота по промивці мізків.
Не будь наївною, як баобаб.
До вінницького притулку також телефони обривають - "знайшли котика/собачку, простерилізуйте будь-ласка безкоштовно в рамках програми".
Стали розбиратись, в причинах такої високої свідомості.
Виявилось, шо тотальна більшість таких прохань від людей, які хочуть на халяву власних собак котів підшаманити й нікого вони з вулиці не підбирають.


   
Re: Собака и ребенок

Не будь наївною, як баобаб.
До вінницького притулку також телефони обривають - "знайшли котика/собачку, простерилізуйте будь-ласка безкоштовно в рамках програми".
Стали розбиратись, в причинах такої високої свідомості.
Виявилось, шо тотальна більшість таких прохань від людей, які хочуть на халяву власних собак котів підшаманити й нікого вони з вулиці не підбирають.

 :facepalm1:
Звичайно, що є й такі - тіко це розкривається на раз-два: волонтери чудово знають всіх безпритульних собак міста, тому такий номер не проходить.
АЛЕ ! Якщо людина говорить: ось цю собаку я забираю додому - простерилізуйте, то стерилізуємо без питань. І коли програми міської не було - а це зазвичай січень-березень, то стерилізую власним коштом. нащастя, вартість в М. втричі нижча за київську...
І потім у нас всюди інформатори  - нам або що не втюхаєш  B-)
І взагалі я не розумію до чого ти хилиш: то шо, не стерилізувати ? нехай плодяться ? нехай буде той треш, що був ще 10-ть років тому ?

Останнє редагування: 14 вересня 2021 14:08:15 від Бяка
   
Re: Собака и ребенок

пса просто так не отогнать. х.з., что у него на уме. Грызнет дитя, и та на всю жизнь инвалид. Там той шейки як у куря. Х.З., что в таких случаях делать.

дорослому - спровокувати агресію собака на себе. дитину забрати. ПС сОбак тільки но від сучки. дах зірваний
   
Re: Собака и ребенок

А хто буде прибирати за безпритульними?
І за тим, як вони технічно патрають смітники, урни і роздягують сміття на кілометри?
Отож. Гуманно вбити і все.
   
Re: Собака и ребенок

Й ото фуй наженеш їх звідти, діти бояться наближатись до дверей, охорона не знає шо робити, почнеш якимось дрючком наганяти - здіймуть гвалт, шо бідних собачок ображають.

Возлюби собачку ближнего своего.
Если собачка укусила тебя за левую ногу, подставь ей правую.
   
Re: Собака и ребенок

де ви там ребйонка побачили. Тож кацапський вилупок, а не ребйонок.
   
Re: Собака и ребенок

Древнее название моей улицы Собача Тропа, это со времен князей Ярослава и Володымира. Ну шоб вы понимали,  шо проблема не новая.
   
Re: Собака и ребенок

Мені здалось він і так прикушував її зубами, щоб не ворушилась
До речі, тут є собачники? Така ж поведінка це не сексуальне домагання, а домінування над дитиною? Показати хто тут головний в зграї? Цього пса треба усипити, він неадекватний

Поведінка собаки до сексу не має стосунку, то дійсно є домінація. Не розумію, чому мати знімає на відео, а не відганяє собаку: він же хвостом махає, поводиться не агресивно.
   
Re: Собака и ребенок

не всегда и не на всех эта фигня действует.
вам пока что везет.
пересечетесь с стайкой собак во время течки суки - поймете разницу.

Чепуха. Если незаметно приблизиться, то могут случайно укусить. Если близко не подходить или атаковать, ничего не будет - убегут.
   
Re: Собака и ребенок

Фуйово твій брат замутив, могли хазяйські виздихати.
"Годувати" треба лише конкретні тушки уйопішних представників стада.
Да, и брату бы отбили голову, если бы нашли.
   
Re: Собака и ребенок

Поведінка собаки до сексу не має стосунку, то дійсно є домінація. Не розумію, чому мати знімає на відео, а не відганяє собаку: він же хвостом махає, поводиться не агресивно.

То кацапи, мем. Чєловєчєскоє отродьє.
Виродки , мем.
Це не люди.
   
Re: Собака и ребенок

Поведінка собаки до сексу не має стосунку, то дійсно є домінація. Не розумію, чому мати знімає на відео, а не відганяє собаку: він же хвостом махає, поводиться не агресивно.
Совершенно верно.
   
Re: Собака и ребенок

І не прибирає гівно

Ото у мене сьогодні був чєлєндж зі збору проносу мого собачки з трави  :facepalm:
Але впоралась  :laugh:
   
Re: Собака и ребенок

Ото у мене сьогодні був чєлєндж зі збору проносу мого собачки з трави 
Але впоралась
Дякую пані тыдыщ, я якраз легенько вечеряю. :weep:
Радий, шо ви впорались! (tu)
   
Re: Собака и ребенок

Дякую пані тыдыщ, я якраз легенько вечеряю. :weep:
Радий, шо ви впорались! (tu)

Смачного) але вас не нудить від відео, викладеного ТС?
   
Re: Собака и ребенок

Поведінка собаки до сексу не має стосунку, то дійсно є домінація. Не розумію, чому мати знімає на відео, а не відганяє собаку: він же хвостом махає, поводиться не агресивно.

Ну хоч хтось знайшовся що це помітив. А ще крім домінації дитина була узята під захист собакою від людини з палкою. Агресія була спрямована на кого завгодно тільки не на дитину.
   
Re: Собака и ребенок

Смачного) але вас не нудить від відео, викладеного ТС?
Нє.
Відчуття афуєванія може блокувало інші відчуття.
Цікаво шо мамашу тієї дитини не знудило, знімала відоса й навіть рука не здригнулась.

А взагалі той відос ще боян минулорічний, але ТС в нас іноді залазить до музичного музею за акордеонами.
   
Re: Собака и ребенок

Ніколи не бачив бездомну собаку в США.  Тобто це проблема бідної України, та інших бідних країн.  Міська влада не виконує своїх обов’язків
   
Re: Собака и ребенок

Ніколи не бачив бездомну собаку в США.
Якшо я витяну сюди відосика, шо й як саме зробили з більшістю безпритульних собак в США, то мене тут проклянуть собаколюби.
   
Re: Собака и ребенок

Якшо я витяну сюди відосика, шо й як саме зробили з більшістю безпритульних собак в США, то мене тут проклянуть собаколюби.

Заспокойся....всі в курсі....Бо уєпанів різнокольорових в Штатах не менше, ніж у нас: саме завдяки їм там таке твориться з тваринами. Це не Європа, де поважається закон.
   
Re: Собака и ребенок

Ну хоч хтось знайшовся що це помітив. А ще крім домінації дитина була узята під захист собакою від людини з палкою. Агресія була спрямована на кого завгодно тільки не на дитину.

:)
Шариш ...
   
Re: Собака и ребенок

Ніколи не бачив бездомну собаку в США.  Тобто це проблема бідної України, та інших бідних країн.  Міська влада не виконує своїх обов’язків
То есть в США все приюты муниципальные, eh?
   
Re: Собака и ребенок

Якшо я витяну сюди відосика, шо й як саме зробили з більшістю безпритульних собак в США, то мене тут проклянуть собаколюби.

Слухай сюди.
Перед євро 2012 до Украіни були надзвичайно великі вимоги по питанню бродячих собак.
У цей час краіна почала перебудовуватись під європейські вимоги.
Ця вимога тодішня як тренд існує дотепер.
Ми не вбиваємо невинних тварин.

Собака невинна. Винні люди.
   
Re: Собака и ребенок

Слухай сюди.
Перед євро 2012 до Украіни були надзвичайно великі вимоги по питанню бродячих собак.
У цей час краіна почала перебудовуватись під європейські вимоги.
Ця вимога тодішня як тренд існує дотепер.
Ми не вбиваємо невинних тварин.

Собака невинна. Винні люди.
Ага, не прошло и двух лет, как он начал отстреливать и людей. С собаками же прошло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія