Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

Коронавак - це, здається,  на основі  інактивованого вірусу ( чи вбитого) ....     непогано...    як на мене, то класичні вакцини  є найбезпечнішими   стосовно відстрочених небажаних наслідків( аутоімунка,  тощо)

Да, убитые вирусы :gigi:. Вот жду температуры, а градусника нет. Все разбила об эти вирусы.  :weep:
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Вакцинувався сьогодні.
5 хв, та й усе. Досить подзвонити лікарю, трохи наїхати, і він тебе миттю включить у список.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

Сыну зимой делали астрозенеку ковишилдовскую. Температура ночью 38.5, за пару дней быстренько переболел ковидом. На работу ходил, так что терпимо перенёс. После этого несколько раз были официальные контакты с больными на ковид, не заразился. Поэтому можно сделать вывод, что прививки работают. Так что идите к семейным и проситесь на вакцинацию.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

Вакцинувався сьогодні.
5 хв, та й усе. Досить подзвонити лікарю, трохи наїхати, і він тебе миттю включить у список.

А как самочувствие? Мне кажется меня начинает морозить, и ломота вроде появляется.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Мені дзвонили тиждень тому, призначено було на понеділок 31 травня. Я за розкладом не могла -хотіла їм передзвонити, аби попередньо узгодити графік на понеділок зі своєю роботою.
Але сестра чи хто там на телефоні був, одразу відмовила мені - це неможливо, в нас 5000 бажаючих з Дії, а всього 20 ампул )))) Вакцина -Коронавак.

я відмовилась. мені повідомили, що мене не виключать, а просто перенесуть на наступний раз ))
але ті, хто погодився, розсказали, що прийшли, але їм не зробили -не вистачило вакцини.
теж, проводили своїх, замість черги.

пфайзер майже увесь розійшовся по блату, для верхівці.
так що пересічному без "потрібних людей" пфайзер не світить. такі реалії.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

учора ширнувся на роботі

організація не здивувала

усіх записаних запросили на один час замість розписати хоч приблизний графік,
під дверима натовп без всякої соціальної дистанції, я сидів години 3 поки дійшла черга
увесь час поза чергою проводили "своїх"
після уколу ніхто не чекав реакції, всі зразу ішли по своїм справам
а че так поздно? Я думала врачей всех давно ширнули
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

А как самочувствие? Мне кажется меня начинает морозить, и ломота вроде появляется.

як ваш стан? як почуваєтеся?

якщо і є симптоми, то вони на день-два, зазвичай.

   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Я думала врачей всех давно ширнули
Значсить не врач.  :shuffle:
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

Мені дзвонили тиждень тому, призначено було на понеділок 31 травня. Я за розкладом не могла -хотіла їм передзвонити, аби попередньо узгодити графік на понеділок зі своєю роботою.
Але сестра чи хто там на телефоні був, одразу відмовила мені - це неможливо, в нас 5000 бажаючих з Дії, а всього 20 ампул )))) Вакцина -Коронавак.

я відмовилась. мені повідомили, що мене не виключать, а просто перенесуть на наступний раз ))
але ті, хто погодився, розсказали, що прийшли, але їм не зробили -не вистачило вакцини.
теж, проводили своїх, замість черги.

пфайзер майже увесь розійшовся по блату, для верхівці.
так що пересічному без "потрібних людей" пфайзер не світить. такі реалії.


Только что позвонила знакомая, сделали ей пфайзер. Освіта. Без блата. Канев. Так что кто на кого учился.  :shuffle:
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Только что позвонила знакомая, сделали ей пфайзер. Освіта. Без блата. Канев. Так что кто на кого учился.  :shuffle:
Добре, що хоч так. Маю на увазі, що пфайзер дістається вчителям. То компенсація за 4000 баксів.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

як ваш стан? як почуваєтеся?

якщо і є симптоми, то вони на день-два, зазвичай.

Вроде ничего. Температуру померять не чем.  :weep: Так вроде голова немного побаливает, но не критично. Муж тоже слегка на головной дискомфорт жалуется.
   
КМДА пояснила причину масових черг на вакцинацію в Києві

«На превеликий жаль, на вакцинацію приходить багато людей, в яких не підписано декларацію з лікарем. Для розуміння: процес вакцинації людей із декларацією триває близько 7 хвилин. Якщо декларації немає – близько пів години», – повідомила Гінзбург.

 8-:
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

Добре, що хоч так. Маю на увазі, що пфайзер дістається вчителям. То компенсація за 4000 баксів.

Тоже, честно сказать удивилась.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Тоже, честно сказать удивилась.
Нє, так планувалося. Я за Пфайзером трохи слідкую. Питання, чи то дійсно Пфайзер, бо я впевнена у будинках для літніх його не кололи.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

А как самочувствие? Мне кажется меня начинает морозить, и ломота вроде появляется.

0 побічних ефектів.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

У меня сестра работает в НАБУ, им пообещали пфайзер на днях вколоть. Так что не все депутаты и чиновники украли
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

укололся сегодня утром китайвакциной, первые 2 часа лёгкое недомогание, сейчас прошло
из хорошего - нельзя до завтра заниматься физической работой )
из плохого - нельзя до завтра употреблять и ходить в баню (
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

У меня сестра работает в НАБУ, им пообещали пфайзер на днях вколоть. Так что не все депутаты и чиновники украли
а НАБУ це не вірхівка? ))))
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

чи то дійсно Пфайзер, бо я впевнена у будинках для літніх його не кололи.

але анонсували, що піде в будинки для літніх.



   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Только что позвонила знакомая, сделали ей пфайзер. Освіта. Без блата. Канев. Так что кто на кого учился.  :shuffle:
це, звісно, класно.
але в мене питання, як її довезли до Канева -їй же минус -72С потрібно.

тобто, я здивована. це круто,якщо змогли організувати саме пфайзер по єбеням країни роздати
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

це, звісно, класно.
але в мене питання, як її довезли до Канева -їй же минус -72С потрібно.

тобто, я здивована. це круто,якщо змогли організувати саме пфайзер по єбеням країни роздати

Для меня тоже загадка, но как её разгадать я не знаю  B-)
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

якщо змогли організувати саме пфайзер по єбеням країни роздати
Змогли.
Херсон, четвер-п'ятниця, вакцинували пфайзером педагогів та медиків.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
Н-д, через Дію? І скільки вже чекаєте?

Вчора зареєструвався в "Дії", сьогодні з'їздив і вакцинувався коронаваком  :-)o
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

а НАБУ це не вірхівка? ))))
Ну она обычным клерком, офисный работник
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Вакцинувався сьогодні.
5 хв, та й усе. Досить подзвонити лікарю, трохи наїхати, і він тебе миттю включить у список.
Чим вакцинували? Як себе почуваєте? Бо в мене завтра час іхс, треба приймать рішення.
   
Краще перебороти ковід.
Або вмерти не переборовши ковід
Аніж вмерти від вакцини.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Чим вакцинували? Як себе почуваєте? Бо в мене завтра час іхс, треба приймать рішення.
уму непостижимо... И это цвет, элита так сказать интернет сообществ
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
Bmx

Краще перебороти ковід.
Або вмерти не переборовши ковід
Аніж вмерти від вакцини.
Не завжди.. Родичка, лікар перехворіла. Чекала файзер ..
2 тижні на швл, перший тиждень температура під 40, діарея і круглодобові чергування близьких, щоб поправляти швл, бо інакше б задихнулась. Врятувало те, що лежала у своїй лікарні , відданість близьких і молодість. З життям вже попрощалась була..

Ну і кошти давали, тільки на лікування прикинув що тис 150 пішло.. А ще реабілітація..
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
Bmx

Ну і годування через трубочку у горлі, і всі інші реанімаційні процедури.. Це все дуже хрєново  навіть на вигляд.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

МВЦ, Лівобережна. 1.2 години в черзі. Нічого особливого не відчуваю.
Коронавак. 48 років
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

уму непостижимо... И это цвет, элита так сказать интернет сообществ
Що саме вам "не постежимо"? В мене доволі важкі алергічні реакції на щеплення (любі). Приходиться зважувати всі за і проти.

Останнє редагування: 6 червня 2021 18:56:18 від Agni
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

МВЦ, Лівобережна. 1.2 години в черзі. Нічого особливого не відчуваю.
Коронавак. 48 років
Аналогічно, тільки черги в 14-30 не було (50 років)  :-)o
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Що саме вам "не постежимо"? В мене доволі важкі алергічні реакції на щеплення (любі). Приходиться зважувати всі за і проти.
Хтось власне писав тут, що Пфайзер і Модерна мають найменше алергічних компонентів. Інший механізм. я тому теж чекаю на Пфайзер.
Ви як алергик кудись зверталися, пояснювали?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Хтось власне писав тут, що Пфайзер і Модерна мають найменше алергічних компонентів. Інший механізм. я тому теж чекаю на Пфайзер.
Ви як алергик кудись зверталися, пояснювали?
Я консультувалася зі своїм алергологом. Він каже що в них немає на сьогодні повних даних щодо реакції. Вважає що предвакцінальний курс антигістамінного не завадить. Але конкретних рекомендацій не дає. Тобто рішення приймати все рівно мені. Я не хворіла, антитіл теж немає, хоть перебувала серед людей які перенесли ковід. Лікарі кажуть що це доволі дивно, бо ті хто контактував з хворими повинні мати хоть якийсь імунний відгук. Так що не знаю. Рішення прийму завтра. Вакцина коронаВак. Є можливість трохи пізніше отримати Пфайзер, але у мене закордонне відрядження через 4 тижні, да і яка вакцина краща саме в частині алергічної реакції теж не зрозуміло.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Я консультувалася зі своїм алергологом. Він каже що в них немає на сьогодні повних даних щодо реакції. Вважає що предвакцінальний курс антигістамінного не завадить. Але конкретних рекомендацій не дає. Тобто рішення приймати все рівно мені. Я не хворіла, антитіл теж немає, хоть перебувала серед людей які перенесли ковід. Лікарі кажуть що це доволі дивно, бо ті хто контактував з хворими повинні мати хоть якийсь імунний відгук. Так що не знаю. Рішення прийму завтра. Вакцина коронаВак. Є можливість трохи пізніше отримати Пфайзер, але у мене закордонне відрядження через 4 тижні, да і яка вакцина краща саме в частині алергічної реакції теж не зрозуміло.
І лікар не може вибити для Вас одну дозу Пфайзеру? Дивина у цій країні. Як для старців - то він був, як для людей, кому конче потрібно - то нема.
Я своєму сімейному сказала теж, що буду лише Пфайзером. Але в мене здається навіть зафіксованого підтверження нема про алергію на медикаменти, хоч мене "витягували" в лікарні 3 тижні.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

І лікар не може вибити для Вас одну дозу Пфайзеру? Дивина у цій країні. Як для старців - то він був, як для людей, кому конче потрібно - то нема.
Я своєму сімейному сказала теж, що буду лише Пфайзером. Але в мене здається навіть зафіксованого підтверження нема про алергію на медикаменти, хоч мене "витягували" в лікарні 3 тижні.
В нас вакцинація на роботі в декілька етапів. Зараз коронаВак.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Де в Дії можна внести номер телефону, чекаю вже 2 місяць, прийшло повідомлення, що треба вписати свій телефон, але куди його додати знайти не можу. Чат-боти дії мертві у всіх месенджерах, тобто живих людей немає, а перелік стандартних питань мою проблему не висвітлює.
Маркетинговий відділ файзера не даремно свої гроші отримує.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
LAR

Де в Дії можна внести номер телефону, чекаю вже 2 місяць, прийшло повідомлення, що треба вписати свій телефон, але куди його додати знайти не можу. Чат-боти дії мертві у всіх месенджерах, тобто живих людей немає, а перелік стандартних питань мою проблему не висвітлює.
Маркетинговий відділ файзера не даремно свої гроші отримує.

Откройте доступ до ДІЇ и внимательно ещё раз пройдите регистрацию или отредактируйте свои данные. Я регистрировалась, но три месяца уже прошло и я не помню таких нюансов. Но там вроде так просто, даже не запомнилось.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Де в Дії можна внести номер телефону, чекаю вже 2 місяць, прийшло повідомлення, що треба вписати свій телефон, але куди його додати знайти не можу. Чат-боти дії мертві у всіх месенджерах, тобто живих людей немає, а перелік стандартних питань мою проблему не висвітлює.
Маркетинговий відділ файзера не даремно свої гроші отримує.
Хтось писав сьогодні, що вчора зареєструвався, а сьогодні щепився.
Запишіться ще раз через сайт на компі. Там хоче телефон.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Де в Дії можна внести номер телефону, чекаю вже 2 місяць, прийшло повідомлення, що треба вписати свій телефон, але куди його додати знайти не можу. Чат-боти дії мертві у всіх месенджерах, тобто живих людей немає, а перелік стандартних питань мою проблему не висвітлює.
Маркетинговий відділ файзера не даремно свої гроші отримує.
на сайте
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія