Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я проти президента Зеленського і вимушена голосувати за Порошенка

Ну не з Канади вчити, що кому казати.  :)
От ви чомусь виїхали з України, і не подумали про те, хто буде українських пенсів годувати.
А от іншим ніззя виїзджати. Нехай сидять тут і на олігархів за копійки працюють.
Так?
===========================
Ні, не так.
Я такого не писав.
Це ви і шуша це вигадали і приписали мені.
Я написав, що треба було НА МОЮ ДУМКУ- я це зразу написав-зробити.
Прочитайте.

Я свою пенсіонерку і також не тільки її годую, можете не хвилюватися.
а те що ви згодні  працювати на олігархів за копійки і думаєте, що це якось
 змінить ситуацію- це для мене не дивина.
В цьому ж теж я винуватий,правда? B-)

   
Бойко и Зеленский были теми вариантами соперников во втором туре, при которых я буду голосовать за Порошенко.
Этому нет объяснения и толкования. Доя меня это так.
И мне не нравится этот вариант. Просто другого нет и никогда уже не будет.
це більше виглядає як кокетування.

завжди є відповідь.
то я спитаю. проти Зе - це через інституцію президенства чи через колому?
   
а тому що.
криза може так розбити на кавалки що рятуатися буде легше окремо (це на додачу до існуючих регіональних "ліній поділу" і тертів )
ну це, навіть, не прогнози, а припущення.

може, а може і не може.
   
:shuffle:
а які є способи швидкого зворотнього звязку від виборців до депутатів-Президента? швидші ніж 5 років чекати наступних виборів.

та сама проблема буде з ЗЕ.
от і ЗЕльки і антиЗельки твердять "ми винесемо ЗЕ при найменший похибці з його боку".
а я би не був такий впевнений що це так легко вдасться "одной лєвой".

які є способи на це? імпічмент? Майдан? вбивство?

а проблема виникне НМД дуже скоро.
розчарування в пустишці - це буде 1 рік.
тому що вкрай різнорідні категорії виборців "повелися" на пустишку.
==================
Угу, імпічмент! :lol:
Це не той,випадком закон,який заветував Порох, коли вирішив йти на 2-й строк?

Порошенко розповів, чому ветував закон про імпічмент
08 квітня 2019, 23:2019

Кандидат у президенти і чинний глава української держави Петро Порошенко заявив,
що досі не зняв вето із Закону "Про імпічмент президента України",
оскільки він
потребує ретельного доопрацювання й обговорення у Верховній Раді.
   
ні, на поділ я не погоджуюсь.
а чому одразу поділ?
як ви так вибудуєте ланцюжок, що одразу поділ.

Без українізації поділ неминучий. Це загальноєвропейські тенденції.
Може це буде у бельгійському вигляді але це не має особливого значення.
МОсквомовна частина України все одно буде під реальним контролем Московії.

І прихильники певної політсили не залишають сумнівів - українізації не буде.
   
Без українізації поділ неминучий. Це загальноєвропейські тенденції.
Може це буде у бельгійському вигляді але це не має особливого значення.
МОсквомовна частина України все одно буде під реальним контролем Московії.

І прихильники певної політсили не залишають сумнівів - українізації не буде.
Гірше того, при Зєлєномойскаму буде русифікація.
   
Від фанатиків я іншого не чекаю.  :)
Мене цікавить думка думаючих людей, яким дійсно болить майбутнє України.
А не на зло Порошенку проголосую за Зєлєнскага.
+============================================================+
А я переконаний що ще 5 років грабунку від педро і Ко Україна не витримає.
Резервів вже нема. Тому педру - на нари!
   
Без українізації поділ неминучий. Це загальноєвропейські тенденції.
Може це буде у бельгійському вигляді але це не має особливого значення.
МОсквомовна частина України все одно буде під реальним контролем Московії.

І прихильники певної політсили не залишають сумнівів - українізації не буде.
кого ви будете українізовувати, коли пенси вимруть, а інші втечуть? КОГО?!
   
А то що? аваков справу відкриє?  :)
Не дочекаєтеся, щоб я та такі як я, мовчали.
Нехай лише ваш українофоб стане президентом, побачите, як його будуть мордою в лайно тикати.
+===================================================================+
А педру тикали-тикали, а він за держохороною продовжує грабувати! Нах-нах такого!
   
Без українізації поділ неминучий. Це загальноєвропейські тенденції.
Може це буде у бельгійському вигляді але це не має особливого значення.
МОсквомовна частина України все одно буде під реальним контролем Московії.

І прихильники певної політсили не залишають сумнівів - українізації не буде.
знову таки -лише припущення.

я наведу приклад з нашої недавньої історії.
був собі такий кучма.
обрався на хвилі лояльності до росії.
але, як виявилося, його лояльність була дуже вибірковою.

і саме кучма - чи 1 чи 2 строк -не скажу -почав українизацію.
але робив він те дуже розумно.
він не приймав ніяких законів мовних, особливих чи статусних. була тільки конституція в плані державної мови. і все.
зате тихою сапою -ключове тут слово -тихою - він почав проваджувати використання української в держустановах, банках (саме це я дуже добре пам'ятаю), В ДІТСАДКАХ І ШКОЛАХ.

і діти почали в садочках і школах по всій Україні, навіть в Одесі і Донецьку, чути повсякчас українську і спілкуватися нею.

Але потім прийшов лєсник Ющенко і слово "тихою" -пропало. Почалася гучна українизація. З заявами, деклараціями, політикою.

І почався глухий спротив і розкол  на сході. Плюс, регіони почали роздувати це питання.
І ми отримали те, що маємо.

Так от, якщо Зе продовжить політику кучми в цьому питанні. ми отримаємо притомну українизацію, якій не буде спротиву.

   
Смысл спора? Истина? Исходные простые - мы УЖЕ знаем, что порохнявый вор и лжец (доказано всей политической и бизнес карьерами). Зе - лжец? Нет доказательной базы. Зе - вор? Нет доказательной базы. Актёр-сатирик. Так сатира бывает весьма болезненной - и в образе украинской секс индустрии закордоном, и в виде быдловатого рагуля из села. Ссыкун, извинялся перед рамзанкой дыровым? Во-первых, объяснения его мотивов весьма убедительны и логичны, во-вторых, я его отлично понимаю - дыров реальная угроза жизни. Попробуй быть таким ссыкуном - сходи на выборы президента, когда есть интерес сотен, если не тысяч богатых дядек тебя просто уничтожить физически, когда за день ты теряешь здоровья на год из-за чёрного пиара, травли и пр. Марионетка Коломойского? Точно нет, но зависимость приличная. Не пройдя весь политический карьерный путь, на кого ему опереться, где взять охрану, юридическую, профильную поддержку? Берет где может. Посмотрим, как он определит границы влияния бени на свои решения. Может ведь и, трохи потерпев и освоившись, нах-уй послать наглого товарища. Потому, что выбор небольшой. А небольшим его сделаем мы, парламент, его собственное чувство самосохранения.
Кадры, назначения, работа с парламентом и, боюсь, что все-таки послание бени нах-уй (или непослание) - основные ключевые вопросы и маркеры. Бог, если ты есть, приди на помощь. Уж больно устали люди.
   
кого ви будете українізовувати, коли пенси вимруть, а інші втечуть? КОГО?!

Це смішно. Навіть коментувати немає що.
   
знову таки -лише припущення.

я наведу приклад з нашої недавньої історії.
був собі такий кучма.
обрався на хвилі лояльності до росії.
але, як виявилося, його лояльність була дуже вибірковою.

і саме кучма - чи 1 чи 2 строк -не скажу -почав українизацію.
але робив він те дуже розумно.
він не приймав ніяких законів мовних, особливих чи статусних. була тільки конституція в плані державної мови. і все.
зате тихою сапою -ключове тут слово -тихою - він почав проваджувати використання української в держустановах, банках (саме це я дуже добре пам'ятаю), В ДІТСАДКАХ І ШКОЛАХ.

і діти почали в садочках і школах по всій Україні, навіть в Одесі і Донецьку, чути повсякчас українську і спілкуватися нею.

Але потім прийшов лєсник Ющенко і слово "тихою" -пропало. Почалася гучна українизація. З заявами, деклараціями, політикою.

І почався глухий спротив і розкол  на сході. Плюс, регіони почали роздувати це питання.
І ми отримали те, що маємо.

Так от, якщо Зе продовжить політику кучми в цьому питанні. ми отримаємо притомну українизацію, якій не буде спротиву.

Ще одна із секти хорошого Кучми.
Я вже під кінець правління Кучми вперше побував на сході України. Я міг спостерігати його "українізацію".
Я зустрічав багато школярів (старших класів), які майже не розуміли українську, про говорити нею і мови не було. Всюди навколо лише московитська, української і близько не було.
Правління Кучми це втрачене десятиліття для українізації, як і для всього іншого. Те що Ви ставите це в приклад дуже показово.

Ну і реальні факти це Разумков і Харебін.
   
Ще одна із секти хорошого Кучми.
Я вже під кінець правління Кучми вперше побував на сході України. Я міг спостерігати його "українізацію".

в нашому місті ще за Кравчука швидко зорієнтувалися і без зайвих сантиментів зробили всі(!) школи і дитсадки україномовними. результат: абсолютна більшість дітей зараз спілкується українською поза школами і дитсадками.
всі мої друзі і рідні вчилися в російськомовних школах, i в всіх діти спілкуються українською зараз.
   
в нашому місті ще за Кравчука швидко зорієнтувалися і без зайвих сантиментів зробили всі(!) школи і дитсадки україномовними. результат: абсолютна більшість дітей зараз спілкується українською поза школами і дитсадками.
всі мої друзі і рідні вчилися в російськомовних школах, i в всіх діти спілкуються українською зараз.

Залишилось тільки дізнатись, яку назву має ваше місто ( моє - Київ, при Кучмі була українізація, більше, декларативна).
   
Смысл спора? Истина?

а мене чогось *накрило*   :( 

з-за однієї розумної дівчинки.
яка вважає що Зе - нічтожество, яке гірше за порошенка. :(
яка впевненна, що він перед концертом може зарядитися доріжкою...
яка думає, що він взагалі ніщо перед Коломойським.
яка взагалі не дає йому, навіть уявних шансів, бути президентом.

але я не можу себе пересилити і голосувати за ПАП_а.
я не бачу, що Беня гірший за Петю.

і мені ужасно сумно. (((((((




Останнє редагування: 15 квітня 2019 12:51:58 від эЛКа
   
Залишилось тільки дізнатись, яку назву має ваше місто ( моє - Київ, при Кучмі була українізація, більше, декларативна).
Хмельницький
   
Почитав цю тему
І виникло Запитання :
Гіпотетичне

Якщо б вибрали Юлю - то чи припинила б вона війну ?
І як би Вона це зробила  ?

 :umnik2:
   
ПЕРЕМОГА ЗЕЛЕНСЬКОГО
Що буде в разі перемоги Зеленського – прогнозувати значно складніше передусім через закритість самого Зе, але деякі речі можна передбачити з високою долею ймовірності.
Головне: перемога такої персоналії з усім його бекграундом призведе до жорсткого протистояння в суспільстві. Маса людей з цієї пасіонарної меншості, яка й організовує революції, або стане в позицію жорсткого несприйняття та невизнання нового президента (з усіма витікаючими наслідками) або повністю припинить свою участь в побудові ефективної держави (просто вимкнеться, бо навіщо це все в такому разі?). Ще один варіант – ця частина людей провокуватиме революційні події, позаяк для найактивнішої частини суспільства ця держава знову перетворить на ворожу, як в часи Януковича.
Протести придушуватимуться (перші ластівки цього ми бачимо вже в ці дні), протистояння загострюватиметься чимдалі, тим більше, поки все не вибухне. Чим це загрожує в умовах, коли на кордоні – російська армада, готова в будь-який момент увімкнути двигуни – не варто пояснювати.
+ очевидне згортання українізації (це вже зрозуміло із заяв його функціонерів Зе-штабу)
+ підготовка суспільства до “компромісу” з ОРДЛО. 

+ абсолютно непередбачувана економічна політика, яка реально загрожує дефолтом і обвалом гривні.
До речі, для цього навіть не конче необхідно одномоментно віддавати Коломойському “Приватбанк” чи “Укрнафту”. Знаючи наш народ, не складно передбачити, що щойно стане помітно будь-який реальний рух в цьому напрямку – спрацює ефект доміно: масове панічне зняття готівки, скидання гривневої маси з рук, а далі – вчіть сучасну історію Венесуели.

І ще кілька слів про емоції: уявіть Президента Зеленського, який бере участь в урочистостях зі вшанування героїв Небесної сотні. Коли він приходить на Інститутську, щось говорить про жертв, а у вухах людей дзвенить тільки про “ебонітові палички”. Складно навіть передбачити, які інциденти можуть трапиться на таких “вшануваннях”. Що найвірогідніше призведе просто до ігнорування історії Майдану в офіційній політиці держави взагалі "какби чєво нє вишло".
Те саме відбуватиметься і при спілкуванні Зеленського з військовими, багато з яких чутимуть лише про “пєрєдвіганіє граніци”. Не виключено, що в когось здадуть нерви і дрогне рука на затворній рамі.
А що відбуватиметься на заходах зі вшанування пам'яті жертв Голодомору – мені навіть уявляти не хочеться...

Підсумок: я не бачу в принципі варіанту, який передбачає громадянський спокій в Україні після перемоги Зеленського. Нас в будь-якому випадку чекають суспільні струси такої сили, які далеко не кожен витримає. Тож якщо ви не хочете йти на вибори, або плануєте зіпсувати бюлетень, або проголосувати за Зеленського на знак протесту - просто адекватно оцініть свої можливості та спокійно подумайте, чи зможете ви і ваша сім’я їх нормально пережити.


ЗАМІСТЬ ПІДСУМКУ
Мені 33 роки, у мене є 4-річний син, якого я люблю як і всю свою сім'ю.
Я можу як завгодно ставитися до виборів, кандидатів, мати свою позицію. Мати погляди, сформовані власними комплексами, викривленою і не повною інформацією, суб’єктивним досвідом, дитячими психотравмами, персональними претензіями і не завершеними помстами. Ще багато чим.
Але ж мій син тут ні до чого!
Він не винен, що за останні майже 30 років ми не спромоглися збудувати стійку державу з сильними незалежними інституціями та політично зрілим суспільством, які здатні збалансувати різні гілки влади особливо в умовах зовнішньої загрози. Я свідомий того, що зараз триває процес крадіжки його майбутнього в цій країні. Якщо сьогодні ми не втримаємо те, що маємо – за кілька років він ставитиме мені такі запитання, які страшно уявити. І буде дуже добре, якщо в той час ми з ним ще перебуватимемо в державі, яка називається “Україна”.

п.с. готовий дискутувати з адекватними співрозмовниками з адекватними аргументами.
(tu)
   
знову таки -лише припущення.

я наведу приклад з нашої недавньої історії.
був собі такий кучма.
обрався на хвилі лояльності до росії.
але, як виявилося, його лояльність була дуже вибірковою.

і саме кучма - чи 1 чи 2 строк -не скажу -почав українизацію.
але робив він те дуже розумно.
він не приймав ніяких законів мовних, особливих чи статусних. була тільки конституція в плані державної мови. і все.
зате тихою сапою -ключове тут слово -тихою - він почав проваджувати використання української в держустановах, банках (саме це я дуже добре пам'ятаю), В ДІТСАДКАХ І ШКОЛАХ.

і діти почали в садочках і школах по всій Україні, навіть в Одесі і Донецьку, чути повсякчас українську і спілкуватися нею.

Але потім прийшов лєсник Ющенко і слово "тихою" -пропало. Почалася гучна українизація. З заявами, деклараціями, політикою.

І почався глухий спротив і розкол  на сході. Плюс, регіони почали роздувати це питання.
І ми отримали те, що маємо.

Так от, якщо Зе продовжить політику кучми в цьому питанні. ми отримаємо притомну українизацію, якій не буде спротиву.
Бред

Пример Порошенко показателен

Ввел квоты и сейчас украинский язык получил огромный импульс к развитию

Народ заговорит на украинском, когда это станет стильно, модно, престижно

И современная массовая культура этому способствует

Сейчас, благодаря жёстким приемам, даже кацапские музыканты начинают создавать хиты на украинском, чтобы попасть в эфиры

Не говоря уже о наших, скацаплкнных типа "время и стекло"
   
Всі закиди зеленському - вологі мрії педрят з майбутнього.

бГГГ
   
Пока вы не поймете шо з Порошенком нема майбутнього Украины,прошу такую муть больше не постить

кхм
   
Исходные простые - мы УЖЕ знаем, что порохнявый вор и лжец
це тобі хуйло вклало в ту зелену речовину, яка в тебе замість мозку, доказової бази - нуль
   
кхм

злой вы, Веня


пс: не то шобы я осуждаю  :shuffle:
   
О, підняли мою гілочку.)
І як бачу, я була права, на жаль...
   
бГГГ
Та воно дурне як пробка
   
Я от проголосую за Порошенка цього разу, але моя мотивація така: скоротити розрив між П і З. Істерику на тему "Порох або хуйло" затіяла команда Порошенка. Я просто в шоці зі своїх друзів і родини. Вони всі свої змодельовані страхи переносять на Зєлю. Істерика просто.

мда

гілка епічна
   

Без українізації поділ неминучий. Це загальноєвропейські тенденції.
Може це буде у бельгійському вигляді але це не має особливого значення.
МОсквомовна частина України все одно буде під реальним контролем Московії.

І прихильники певної політсили не залишають сумнівів - українізації не буде.

Ну я ж писав.
   
злой вы, Веня


пс: не то шобы я осуждаю  :shuffle:

та я и сам себя не осуждаю.
Это ж я почему раньше добрый был?
А потому, что раньше у меня преЗедента не было.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія