Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я проти президента Зеленського і вимушена голосувати за Порошенка

==================
Ну, я наприклад, розмовляв з американцями, які приїхали в Канаду працювати з Детройта,
бо там закрився автомобільний гігант і роботи там не було ніякої.
Їм було за щастя працювати тут.

І що це доводить?
Вірніше, яке це відношення має до ситуації в Україні ??? 8-:

Робоча масса завжди перетікає туди, де платять більше. Однаково, де це відбувається - у Штатах, Канаді чи Україні.

Але тільки в Україні мудрі голови мріють прикрити безвіз, щоб народ пішов за безцінь працювати на хозяїна.

Ні, ще в СССР таке було. Залізний занавіз. Щоб ніхто не їхав та не завидував, як гарно гниє Европейський капіталізм.
   
Так вертайся сам! Чи тільки інших повчати можеш? Йди на завод, працюй, повишай надої у коров.
=============================
 :super:  (tu)

Іншої реакції я не чекав!
Я когось повчаю??? :lol:
Це  більшість тут повчає  інших типу- валіть закордон працювати, це всі так роблять!
Правда, самі сидять та працюють чомусь в Україні і ніфіга не хочуть так сказати запалити інших своїм прикладом. :-o
Дивно,ні?
   
Blokh, ти ж сам живеш у Канадах - то чого ж сам виїхав?Вертайся! Йди працювати на 4 тисячі гривень!  Будь  патріотом, залишайся піднімати економіку України!

Яук я люблю, коли з-за кордону люди, які самі протиснулися в єміграційну шпарину та виїхали з країни,  починають повчати, що в Україні треба скасувати безвіз, бо, бач, люди виїхали, працювати нема кому.
  Мадам, Вы понимаете разницу между сдать 200 грамм крови (оздоровление организма)  и потерять полтора литра крови (гибель организма)? Вас не смущает, что Украина лидирует в мире по темпам трудовой миграции? Причем как в абсолютном, так и в относительном соотношении?
   
=============================
 :super:  (tu)

Іншої реакції я не чекав!
Я когось повчаю??? :lol:
Це  більшість тут повчає  інших типу- валіть закордон працювати, це всі так роблять!
Правда, самі сидять та працюють чомусь в Україні і ніфіга не хочуть так сказати запалити інших своїм прикладом.
:-o
Дивно,ні?

А хто це повчає,щоб валили заробляти за кордон?

Моя професія дає мені шмат хліба і тут.

І я вважаю, що кожна людина має право вибирати, де саме їй жити і працювати, еге ж, Blokh?

Ви ж самі їхали в Канаду тому, що таки там вищий рівень життя, чи не так? То чому інші не можуть  зробити цей вибір, і ті самі нові канадійці вже занепокоєні, хто же це за безцінь буде в Україні працювати?

Blokh, перш ніж сперечатися, подивитися у дзеркало треба.

Там Ви побачите таку ж людину, що виїхала за кордон, і ніхто їй вдогонку не кричав, що треба закрити виїзд працездатним, бо хто ж лишиться тут.
   
  Мадам, Вы понимаете разницу между сдать 200 грамм крови (оздоровление организма)  и потерять полтора литра крови (гибель организма)? Вас не смущает, что Украина лидирует в мире по темпам трудовой миграции? Причем как в абсолютном, так и в относительном соотношении?

То який у Вас рецепт, щоб цього не було?

Закрити кордони?
   
Робоча масса завжди перетікає туди, де платять більше. Однаково, де це відбувається - у Штатах, Канаді чи Україні.

Але тільки в Україні мудрі голови мріють прикрити безвіз, щоб народ пішов за безцінь працювати на хозяїна.

Ні, ще в СССР таке було. Залізний занавіз. Щоб ніхто не їхав та не завидував, як гарно гниє Европейський капіталізм.
======================================
А корівництво замість того, щоб у себе налагоджувати виробництво та промисловість, що однозначно призведе до збільшення зарплат,
випихає мільйони людей працювати закордон,де вони зазвичай залишаюцця, а потім смокче пісю, шукаючи  кваліфікованих працівників.
І що їм залишаєцця ? Свинарчуки з пашинськими та підтримка  доларами виробництва у рашці.

Справа тільки в  тому,що при такому розкладі навіть мова не йде про  перспективи розвитку України.
Ви хоч це розумієте?
   
======================================
А корівництво замість того, щоб у себе налагоджувати виробництво та промисловість, що однозначно призведе до збільшення зарплат,
випихає мільйони людей працювати закордон,де вони зазвичай залишаюцця, а потім смокче пісю, шукаючи  кваліфікованих працівників.
І що їм залишаєцця ? Свинарчуки з пашинськими та підтримка  доларами виробництва у рашці.

Справа тільки в  тому,що при такому розкладі навіть мова не йде про  перспективи розвитку України.
Ви хоч це розумієте?

А закриття кордонів, про що здалека обмовляються люди Коломойського, моментально налагодить виробництво та промисловість, що однозначно призведе до збільшення зарплат?

Ну от що Ви верзете?
   
То який у Вас рецепт, щоб цього не було?

Закрити кордони?
Ага. Ще я сьогодні вичитала пораду, що у ДНР і Криму корупції вже нема, побороли, радять Зеленському скористатися прикладом.
"Усьо буде ДНР".
   
Це ми мовчали? Хоча так, "зрада" ми не волали. Хтось пішов на фронт. Хтось добував каски і бронежилети.... Пізніше зайнялися і іншими справами. Багато з тих кого я знаю занялися різними суспільними проектами. Я зараз намагаюся Внести свій вклад в закон о позашкільній освіті(бо він мене напряму стосується). Ми працюємо над тим щоб держава змінилася - а що ви зробили?

Щось мені вже лячно за той закон...
   
Blokh, мене дивує, як ловко самого себе Ви виводите з розмови.

Ще раз - чому саме Вам можна було виїхати, а зараз Ви так занепокоєні, що слід за Вами виїжджають інші?

Уявляю, який гвалт Ви підняли, якщо б Вам заборонили виїзд до Канади.

Але давати вказівки іншим, як треба нікого нє пущать, і тоді все тут розквітне - ото в самий раз.
   
Ага. Ще я сьогодні вичитала пораду, що у ДНР і Криму корупції вже нема, побороли, радять Зеленському скористатися прикладом.
"Усьо буде ДНР".

О! Ну це ж просто геніальна порада! І тоді заживемо!

Коли будемо на подвали всіх сажати по стуку сусідів?
   
О! Ну це ж просто геніальна порада! І тоді заживемо!

Коли будемо на подвали всіх сажати по стуку сусідів?
Та тиждень зачекай, сцикло ще з Парижу не доїхало.
   
шуша, cьогодні в 20:22
Розгорнути попередні цитати...
Blokh, ти ж сам живеш у Канадах - то чого ж сам виїхав?Вертайся! Йди працювати на 4 тисячі гривень!  Будь  патріотом, залишайся піднімати економіку України!

Як я люблю, коли з-за кордону люди, які самі протиснулися в еміграційну шпарину та виїхали з країни,  починають повчати, що в Україні треба скасувати безвіз, бо, бач, люди виїхали, працювати нема кому.
==========================

шуша, по-перше, не хочу забирати ваші 4000 гривень, тобто чиню чесно, що не так?

(Таки мало щось вам Коломойський платить, погоджуюсь) B-)

Яке дурбецало вам сказало, що я  за відміну безвізу для України??? 8-:
Процитуйте, де я таке писав? :facepalm1:
Тільки не ваші домисли, а мої цитати. Хоча я розумію, тут спрацьовує давній принцип "Сама придумала-сама обиделась" (ц)

ПиСи Перед тим, як  писати про когось відносно   якихось міфічних "повчань" треба звертати на свої дописи увагу.
Це буде справедливо і чесно.
   
:facepalm:  Це однозначно в меморіз. Воно того варте.

Я дуже люблю, коли люди з апломбом розказують про речі, в яких вони нічого не розуміються, але вважають себе "розумнішими і чеснішими від когось".  :lol:

Пи. Си. Не дай Боже, тобі, еЛКа, жити в країні, де об'явлений дефолт. Бо всі твої горизонти звузяться в тебе до розміру твого гаманця, де гривні будуть стрімко перетворюватися в папірці для туалета, розумниця ти наша. :weep:
так це не я розказую з апломбом, а колома. )) не приписуй мені свої фантазії.

і саме через спірність  тези мені вона закарбувалася в пам'яті.

Питання відкрите. До того ж -ми пережили вже дещо схоже при розвалі совка. хіба ні?
   
То який у Вас рецепт, щоб цього не було?

Закрити кордони?

=========================

Угу, це я так розумію моя цитата, :lol:  чи таки  ваші слова ??? :pooh_lol:

Яж ясно написав- розвивати свою промисловість та мале підприємництво.
   
так це не я розказую з апломбом, а колома. )) не приписуй мені свої фантазії.

і саме через спірність  тези мені вона закарбувалася в пам'яті.

Питання відкрите. До того ж -ми пережили вже дещо схоже при розвалі совка. хіба ні?

Сподобалося?

Хочеш ще таких же вражень? Коли люди на бартер переходили, бо гроші, видані зранку, до вечора перетворювалися на папір?

То Коломойський організує.

 Він в накладі не буде, не бійся - в нього капітал з України вже встигнуть вивести до того часу. Навіть зиск з того дефолту в нього буде.

А ось твій гаманець дуже засумує.
   
Бойко и Зеленский были теми вариантами соперников во втором туре, при которых я буду голосовать за Порошенко.
Этому нет объяснения и толкования. Доя меня это так.
И мне не нравится этот вариант. Просто другого нет и никогда уже не будет.
шкода
   
шуша, cьогодні в 20:22
Розгорнути попередні цитати...
Blokh, ти ж сам живеш у Канадах - то чого ж сам виїхав?Вертайся! Йди працювати на 4 тисячі гривень!  Будь  патріотом, залишайся піднімати економіку України!
Як я люблю, коли з-за кордону люди, які самі протиснулися в еміграційну шпарину та виїхали з країни,  починають повчати, що в Україні треба скасувати безвіз, бо, бач, люди виїхали, працювати нема кому.
==========================

шуша, по-перше, не хочу забирати ваші 4000 гривень, тобто чиню чесно, що не так?

(Таки мало щось вам Коломойський платить, погоджуюсь) B-)

Яке дурбецало вам сказало, що я  за відміну безвізу для України??? 8-:
Процитуйте, де я таке писав? :facepalm1:
Тільки не ваші домисли, а мої цитати. Хоча я розумію, тут спрацьовує давній принцип "Сама придумала-сама обиделась" (ц)

ПиСи Перед тим, як  писати про когось відносно   якихось міфічних "повчань" треба звертати на свої дописи увагу.
Це буде справедливо і чесно.

От шо Ви пишете? Які 4 тисячі? Який Коломойський? Самому не соромно  - це щоб дошкульніше лягнути опонента, то Ви намагаєтеся ще й глузувати, принижуючи опонента?

То я так зрозуміла, що сюди Ви не приїдете, а будете з-за бугра давати нам поради, як нам краще тут країну розвивати. Бо Ви вже з неї здриснули і вертатися не збираєтеся?
   
шкода

Навпаки, розумно.

Я ще не читала від waitforа дурнуватих постів. Тому  до його вибору можна прислухатися.

Останнє редагування: 14 квітня 2019 21:18:53 від шуша
   
Blokh, мене дивує, як ловко самого себе Ви виводите з розмови.

Ще раз - чому саме Вам можна було виїхати, а зараз Ви так занепокоєні, що слід за Вами виїжджають інші?

Уявляю, який гвалт Ви підняли, якщо б Вам заборонили виїзд до Канади.

Але давати вказівки іншим, як треба нікого нє пущать, і тоді все тут розквітне - ото в самий раз.
=====================

Тобто, ви не хочете, щоб Україна розвивалася і її розбудовували українці ???
Я вас правильно зрозумів? :facepalm1:

Тут хтось весь час істерить, що, мовляв,  це ми-зрадники і дупомиї бажаємо Україні типу найгіршого.
А я чомусь бачу зовсім іншу картину. Ви самі, виходить, проти того, щоб Україна розвивалася, як всі європейські країни?? :shuffle:
   
=====================

Тобто, ви не хочете, щоб Україна розвивалася і її розбудовували українці ???
Я вас правильно зрозумів? :facepalm1:

Тут хтось весь час істерить, що, мовляв,  це ми-зрадники і дупомиї бажаємо Україні типу найгіршого.
А я чомусь бачу зовсім іншу картину. Ви самі, виходить, проти того, щоб Україна розвивалася, як всі європейські країни?? :shuffle:

Звідкіля Ви це бачите? З Канади? То приїздіть жити і працювати сюди, щоб самому помацати руками те, що Ви там собі з Канади бачите.

А лозунги Ваші про "Ви самі, виходить, проти того, щоб Україна розвивалася, як всі європейські країни?" тут нікому не потрібні, звиняйте.
   
Тут дехто ніяк не зрозуміє, в чому був пройоп.
І чому зараз,НАВІТЬ ЯКЩО БУДУТЬ УСПІШНО ПРОВЕДЕНІ
РЕФОРМИ, вигребти на широкий плес цивілізації в України
дуже мало шансів.

Так от,поясню,звісно субєктивно, зі своєї точки зору.

Був шанс на те, що під тиском війни корівництво держави-
 маю на увазі не тільки президента, а й уряд зробить хоч щось з
 основою держави-промисловістю.

Це б вивело країну з сучасного стану розрухи- тобто зявились би
нові робочі місця, стали б розвиватися спочатку оборонні заводи,
виробництво патронів, танкові заводи,і,звісно, до них приєдналися б
сировинні виробництва та постачальники.
Це дозволило б стабілізувати ситуацію з робочою силою в самій країні
та підняло б  зарплати та купівельну спроможність населення.
Також повинні були бути зроблені кроки по  сприянню малому та середньому бізнесу.
Максимальна лібералізація по відкриттю приватних підприємств.

Натомість людям запропонували альтернативу- просто йдіть нафуй, випливайте самі, як можете.
Кидайте сімї, їдьте закордон, випливайте, як можете. Ну, або, працюйте
на ремонтних підприємствах, що ремонтують стару совкову техніку, але це дуже невеликий процент населення.

Які будуть наслідки, ми скоро побачимо.

Як я люблю такі псевдоінтелектуальн і дописи.
Стільки слів, так все гарно описано. А починаєш шукати якусь змістовну думку... зробить хоч щось з промисловістю.

Геніально.
   
Цікаво хоч що з прмисловістю буде робити Зеленський. Бо жодної програми, жодних ідей немає і не було.
Взагалі там єдина ідея, що мовою нас всіх поділили.
   
и имидж какой придумали - внесистемный  :lol:

сука он шо с необитаемого острова приехал?
   
Як я люблю такі псевдоінтелектуальн і дописи.
Стільки слів, так все гарно описано. А починаєш шукати якусь змістовну думку... зробить хоч щось з промисловістю.

Геніально.

Кстати, мне тоже царапнуло.

Ведь действительно - когда же, как не под гнётом войны, развивать промышленность и привлекать инвестиции...
   
и имидж какой придумали - внесистемный  :lol:

сука он шо с необитаемого острова приехал?

Він двадцять років працював на українських олігархів, змінюючи свої погляди зі зміною спонсора, а тепер виявляється він тут немає якогось стосунку до всього.
   
======================
Продовжуйте далі-і більше в Україну не повернуцця. :shuffle:

Я розумію, що тут більшість скаже- а що поганого? :gigi:
Ви ж не скажете?
Чи скажете? :shuffle:
Ну не з Канади вчити, що кому казати.  :)
От ви чомусь виїхали з України, і не подумали про те, хто буде українських пенсів годувати.
А от іншим ніззя виїзджати. Нехай сидять тут і на олігархів за копійки працюють.
Так?
   
Навпаки, розумно.

Я ще не читала від waitforа дурнуватих постів. Тому  до його вибору можна прислухатися.

 :D
отут би вам згодилась моя конспирологія. але не буду. хай є як є.

але в мене все ж є питання до цього дописувача. не можу не спитати. звісно - дописувач має добру волю чи відповісти, чи ні )
   
:D
отут би вам згодилась моя конспирологія. але не буду. хай є як є.

але в мене все ж є питання до цього дописувача. не можу не спитати. звісно - дописувач має добру волю чи відповісти, чи ні )

эЛКа, я можу погоджуватися чи не погоджуватися з думкою waitforа, але, повторюю ще раз, він не пише дурнуватих постів. Хоча, я впевнена, це запасний нік кой-кого. B-)
   
Мдеее...
А чего же вы молчали когда нынешние проваливали реформу за реформой?
:shuffle:
а які є способи швидкого зворотнього звязку від виборців до депутатів-Президента? швидші ніж 5 років чекати наступних виборів.

та сама проблема буде з ЗЕ.
от і ЗЕльки і антиЗельки твердять "ми винесемо ЗЕ при найменший похибці з його боку".
а я би не був такий впевнений що це так легко вдасться "одной лєвой".

які є способи на це? імпічмент? Майдан? вбивство?

а проблема виникне НМД дуже скоро.
розчарування в пустишці - це буде 1 рік.
тому що вкрай різнорідні категорії виборців "повелися" на пустишку.
   
Сподобалося?

Хочеш ще таких же вражень? Коли люди на бартер переходили, бо гроші, видані зранку, до вечора перетворювалися на папір?
я зараз скажу, можливо, для самій себе неочикувану відповідь.
так, я згодна, якщо такі зміни, така криза розіб'є вщент існуючу політичну-економічну систему феодалізму* в Україні.
Ну не можна вже це терпіти. Ну вже потрібен хірург.

п.с. одразу скажу - я можу помилятися. і лишаю собі таку можливість.
я увесь час голосувала безпомилково.
коли обирала кучму на другий строк "ломаючи себе, але ж не симоненка"
потім ющенко, і потім коли з радісттю ставила галочку за ЮВТ.

тепер моє право на помилку. (звісно, якщо це помилка). Час покаже.



Останнє редагування: 14 квітня 2019 21:46:21 від эЛКа
   
я зараз скажу, можливо, для самій себе неочикувану відповідь.
так, я згодна, якщо такі зміни, така криза розіб'є вщент існуючу політичну-економічну систему феодалізму* в Україні.
Ну не можна вже це терпіти. Ну вже потрібен хірург.


п.с. одразу скажу - я можу помилятися. і лишаю собі таку можливість.
я увесь час голосувала безпомилково.
коли обирала кучму на другий строк "ломаючи себе, але ж не симоненка"
і коли з радісттю ставила галочку за ЮВТ.

тепер моє право на помилку. (звісно, якщо це помилка). Час покаже.

Це просто чудово.
   
эЛКа, а Ви готові на поділ країни, якщо "така криза розіб'є вщент існуючу політичну-економічну систему феодалізму"?

Хто зна, можливо це найкращий шанс.
   
От шо Ви пишете? Які 4 тисячі? Який Коломойський? Самому не соромно  - це щоб дошкульніше лягнути опонента, то Ви намагаєтеся ще й глузувати, принижуючи опонента?

То я так зрозуміла, що сюди Ви не приїдете, а будете з-за бугра давати нам поради, як нам краще тут країну розвивати. Бо Ви вже з неї здриснули і вертатися не збираєтеся?
==============================

 :gigi:
 :weep:
Які 4000 ,питаєте?
Ось ці:

шуша, cьогодні в 20:22
Розгорнути попередні цитати...
Blokh, ти ж сам живеш у Канадах - то чого ж сам виїхав?Вертайся! Йди працювати на 4 тисячі гривень!  Будь  патріотом, залишайся піднімати економіку України!

Як я люблю, коли з-за кордону люди, які самі протиснулися в є\еміграційну шпарину та виїхали з країни,  починають повчати, що в Україні треба скасувати безвіз, бо, бач, люди виїхали, працювати нема кому.

=====================

Про Коломойського теж цитату дати, чи очі піднімете та себе ж прочитаєте??? :facepalm1:
   
:shuffle:
а які є способи швидкого зворотнього звязку від виборців до депутатів-Президента? швидші ніж 5 років чекати наступних виборів.

та сама проблема буде з ЗЕ.
от і ЗЕльки і антиЗельки твердять "ми винесемо ЗЕ при найменший похибці з його боку".
а я би не був такий впевнений що це так легко вдасться "одной лєвой".

які є способи на це? імпічмент? Майдан? вбивство?

а проблема виникне НМД дуже скоро.
розчарування в пустишці - це буде 1 рік.
тому що вкрай різнорідні категорії виборців "повелися" на пустишку.

Для початку  - хоча б не підтримувати деструктивні дії влади.
Он в сусідній гілці майже 40% фупівців за методи х-ла голосують - за зрив виборів...
   
эЛКа, я можу погоджуватися чи не погоджуватися з думкою waitforа, але, повторюю ще раз, він не пише дурнуватих постів. Хоча, я впевнена, це запасний нік кой-кого. B-)
я з цим не сперечаюсь ))) це талановитий дописувач у всіх сенсах.
   
Для початку  - хоча б не підтримувати деструктивні дії влади.
Он в сусідній гілці майже 40% фупівців за методи х-ла голосують - за зрив виборів...
по1) це зовісм інше питання.
по2) підтримувати чи ні поточні дії - це суто приватний вибір індивіда, і цей вибір ніяк не може вплинути на дії влади.
   
эЛКа, а Ви готові на поділ країни, якщо "така криза розіб'є вщент існуючу політичну-економічну систему феодалізму"?

Хто зна, можливо це найкращий шанс.
ні, на поділ я не погоджуюсь.
а чому одразу поділ?
як ви так вибудуєте ланцюжок, що одразу поділ.

   
Он в сусідній гілці майже 40% фупівців за методи х-ла голосують - за зрив виборів...
так.
і це вражає більше, ніж президент Зе. )

і хто? ну ладно там ларта, але вія???  :)
   
ні, на поділ я не погоджуюсь.
а чому одразу поділ?
а тому що.
криза може так розбити на кавалки що рятуатися буде легше окремо (це на додачу до існуючих регіональних "ліній поділу" і тертів )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія