Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я проти президента Зеленського і вимушена голосувати за Порошенка

Випадково натрапила на допис на ФБ, під кожним словом якого готова підписатися... :)

Andriy Kachor
15 год ·
Я розумію, що наступні мої слова можуть виглядати як волання в пустелі. Але я хочу попросити тих, хто мене знає або просто інколи читає, прочитати це до кінця. А хто не зможе - прочитайте хоча б останній абзац, можливо після цього вам захочеться прочитати решту.

Я не голосував за Порошенка в 2014 році та за будь-якої нагоди критикував його останні п’ять років. На цих виборах я навіть близько не наближався до жодного виборчого штабу. Але, опираючись на особистий 15-річний досвід участі у виборчих кампаніях в різних іпостасях, я хотів би коротко окреслити, що нас може очікувати при двох варіантах розвитку подій. І запитати - чи готові ви до подібного.

ПЕРЕМОГА ПОРОШЕНКА
У разі перемоги Пороха, нас вочевидь очікує продовження корупційних оборудок його найближчого оточення, договорняки з різноманітними трухановими та кернесами, повільніший, ніж хотілося би, рух реформ і ще багато поганих речей.
Але це не точно, адже утримувати подібні позиції, як це було ще кілька місяців тому, ПОПу буде значно складніше. Тому що в разі його перемоги, на другий день після виборів проти нього будуть обернені майже усі інформаційні гармати, які є в цій країні. І першими, хто захоче його крові в разі повторення помилок – будуть саме ті, хто віддав за нього свій голос.
Крім того, в контексті прийдешніх парламентських виборів і після такого політичного інсульту, який він отримав під час президентської кампанії, Порох не зможе більше ігнорувати вимоги суспільства, як він робив до цього.
Також ми розуміємо, що Порошенко не зможе використати силовиків для нейтралізації можливих протестів, тому що МВС контролює “запеклий друг” Аваков. А парамілітарних формувань, як в того ж Авакова, у Пороха немає. Тож його становище буде дуже хитке, особливо перед загрозою великого приходу в парламент “слуг народу” та інших проектів, які отримають значно більше електоральних перспектив в разі програшу Зе на президентських. Із самого початку другого терміну він буде затиснутий в лещата: у Порошенка не лишиться іншого вибору, як бути значно більш уважнішим до вимог як українського суспільства, яке дало йому останній шанс, так і до політичних опонентів та світової спільноти.

Що точно збережеться: європейський курс, посилення армії, посилення позицій держави у світі, як прогнозованої та послідовної. Збережуться також популістичні ініціативи, влада продовжить з усіх сил відмазувати своїх від корупційних скандалів. Але знову ж таки – це все Пороху стане робити значно складніше і апетити вочевидь зменшаться, позаяк кредит довіри стабільно лишатиметься на нулі. Дуже вірогідно, що буде переглянута інформаційна політика, яка буде активніше спрямована на зменшення російського впливу. Тому що саме це – ключове і це яскраво продемонструвала ця кампанія.
Вочевидь збережеться плавний економічний та інфраструктурний підйом, який відбувається зараз. 


Чого точно не буде: капітуляції перед росією, згортання українізації, серйозного силового протистояння всередині країни, але так само – і швидкого масованого очищення кадрів.





   
ПЕРЕМОГА ЗЕЛЕНСЬКОГО
Що буде в разі перемоги Зеленського – прогнозувати значно складніше передусім через закритість самого Зе, але деякі речі можна передбачити з високою долею ймовірності.
Головне: перемога такої персоналії з усім його бекграундом призведе до жорсткого протистояння в суспільстві. Маса людей з цієї пасіонарної меншості, яка й організовує революції, або стане в позицію жорсткого несприйняття та невизнання нового президента (з усіма витікаючими наслідками) або повністю припинить свою участь в побудові ефективної держави (просто вимкнеться, бо навіщо це все в такому разі?). Ще один варіант – ця частина людей провокуватиме революційні події, позаяк для найактивнішої частини суспільства ця держава знову перетворить на ворожу, як в часи Януковича.
Протести придушуватимуться (перші ластівки цього ми бачимо вже в ці дні), протистояння загострюватиметься чимдалі, тим більше, поки все не вибухне. Чим це загрожує в умовах, коли на кордоні – російська армада, готова в будь-який момент увімкнути двигуни – не варто пояснювати.
+ очевидне згортання українізації (це вже зрозуміло із заяв його функціонерів Зе-штабу)
+ підготовка суспільства до “компромісу” з ОРДЛО. 

+ абсолютно непередбачувана економічна політика, яка реально загрожує дефолтом і обвалом гривні.
До речі, для цього навіть не конче необхідно одномоментно віддавати Коломойському “Приватбанк” чи “Укрнафту”. Знаючи наш народ, не складно передбачити, що щойно стане помітно будь-який реальний рух в цьому напрямку – спрацює ефект доміно: масове панічне зняття готівки, скидання гривневої маси з рук, а далі – вчіть сучасну історію Венесуели.

І ще кілька слів про емоції: уявіть Президента Зеленського, який бере участь в урочистостях зі вшанування героїв Небесної сотні. Коли він приходить на Інститутську, щось говорить про жертв, а у вухах людей дзвенить тільки про “ебонітові палички”. Складно навіть передбачити, які інциденти можуть трапиться на таких “вшануваннях”. Що найвірогідніше призведе просто до ігнорування історії Майдану в офіційній політиці держави взагалі "какби чєво нє вишло".
Те саме відбуватиметься і при спілкуванні Зеленського з військовими, багато з яких чутимуть лише про “пєрєдвіганіє граніци”. Не виключено, що в когось здадуть нерви і дрогне рука на затворній рамі.
А що відбуватиметься на заходах зі вшанування пам'яті жертв Голодомору – мені навіть уявляти не хочеться...

Підсумок: я не бачу в принципі варіанту, який передбачає громадянський спокій в Україні після перемоги Зеленського. Нас в будь-якому випадку чекають суспільні струси такої сили, які далеко не кожен витримає. Тож якщо ви не хочете йти на вибори, або плануєте зіпсувати бюлетень, або проголосувати за Зеленського на знак протесту - просто адекватно оцініть свої можливості та спокійно подумайте, чи зможете ви і ваша сім’я їх нормально пережити.


ЗАМІСТЬ ПІДСУМКУ
Мені 33 роки, у мене є 4-річний син, якого я люблю як і всю свою сім'ю.
Я можу як завгодно ставитися до виборів, кандидатів, мати свою позицію. Мати погляди, сформовані власними комплексами, викривленою і не повною інформацією, суб’єктивним досвідом, дитячими психотравмами, персональними претензіями і не завершеними помстами. Ще багато чим.
Але ж мій син тут ні до чого!
Він не винен, що за останні майже 30 років ми не спромоглися збудувати стійку державу з сильними незалежними інституціями та політично зрілим суспільством, які здатні збалансувати різні гілки влади особливо в умовах зовнішньої загрози. Я свідомий того, що зараз триває процес крадіжки його майбутнього в цій країні. Якщо сьогодні ми не втримаємо те, що маємо – за кілька років він ставитиме мені такі запитання, які страшно уявити. І буде дуже добре, якщо в той час ми з ним ще перебуватимемо в державі, яка називається “Україна”.

п.с. готовий дискутувати з адекватними співрозмовниками з адекватними аргументами.
   
Всі закиди зеленському - вологі мрії педрят з майбутнього. А пєтю я вже побачив. Дякую, на хер треба ще п'ять років такого лайна.
   
Всі закиди зеленському - вологі мрії педрят з майбутнього. А пєтю я вже побачив. Дякую, на хер треба ще п'ять років такого лайна.
Від фанатиків я іншого не чекаю.  :)
Мене цікавить думка думаючих людей, яким дійсно болить майбутнє України.
А не на зло Порошенку проголосую за Зєлєнскага.
   
Новини з майбутнього.
Вже не гірше, ніж у хуйла виходить.
   
Всі закиди зеленському - вологі мрії педрят з майбутнього.

А те, що він просто тупий і не може зв'язати двох слів російською мовою, то нічого?
   
Від фанатиків я іншого не чекаю.  :)
Мене цікавить думка думаючих людей, яким дійсно болить майбутнє України.
А не на зло Порошенку проголосую за Зєлєнскага.

Це я фанатик? Людина яка в першому турі голосувала за Кошулинського? Та пішла ти, я думав ти розумніша.
   
Тому що ти, як і всі порохоботи уклала угоду з совістю, що баризі і потрібно.
А баризі потрібно тебе замазати, щоб ти за нього проголосувала.
   
Новини з майбутнього.
Вже не гірше, ніж у хуйла виходить.
Тобто, дописи з аргументами проти Зєлєномойскага для вас хуйловські.
А сліпа віра фанатиків Зє, без аргументів та доказів, - то щось реальне.
ну, я вас почула.)
   
яка убога маячня.
Просто стогін - залиште нам наше гниле болото. Нам тут все миле, хоча й смердить
   
А те, що він просто тупий і не може зв'язати двох слів російською мовою, то нічого?

Звичайна брехня звісно. Так українською він слабо володіє. Але таких пів України.
   
Тому що ти, як і всі порохоботи уклала угоду з совістю, що баризі і потрібно.
А баризі потрібно тебе замазати, щоб ти за нього проголосувала.
Я не порохобот.
Але я укладу угоду навіть з дияволом. якщо це допоможе зберегти Україну.
   
Від фанатиків я іншого не чекаю.  :)
Мене цікавить думка думаючих людей, яким дійсно болить майбутнє України.
А не на зло Порошенку проголосую за Зєлєнскага.
Пока вы не поймете шо з Порошенком нема майбутнього Украины,прошу такую муть больше не постить
   
Де воно таке береться... Вже бляті на жаль давлять...
То що там з вбивцями небесної сотні?
Ось приклад "ебонітових паличок" педриних фішок
   
Пока вы не поймете шо з Порошенком нема майбутнього Украины,прошу такую муть больше не постить
А то що? аваков справу відкриє?  :)
Не дочекаєтеся, щоб я та такі як я, мовчали.
Нехай лише ваш українофоб стане президентом, побачите, як його будуть мордою в лайно тикати.
   
+ підготовка суспільства до “компромісу” з ОРДЛО.
Що там Педро з мінськими угодами? Вже ніразу не копроміс?
   
Я не порохобот.
Але я укладу угоду навіть з дияволом. якщо це допоможе зберегти Україну.

вам пропонують зберегти не Україну, а Україну порошенок-ахметових-свинарчуків.
Вдувають у вуха лабуду та залякують - або буде от така Україна по нашому, або ніякої.
Ви ведетесь. Радує що більшість цю туфту жерти відмовилась
   
Тобто, дописи з аргументами проти Зєлєномойскага для вас хуйловські.
А сліпа віра фанатиків Зє, без аргументів та доказів, - то щось реальне.
ну, я вас почула.)

Це не аргументи, а фантазії.
Всі знають, що робитиме Зе, але чомусь ніхто не знає курсу долара через рік.
Ви свої фантазії називаєте єдиною і самою правдивою правдою.
У цьому і проблеми.
Совок має померти.
Разом з совками.
   
Звичайна брехня звісно. Так українською він слабо володіє. Але таких пів України.
===============================
 Третина. Але нах нам такі як ви? Ви сміття,яке Україна досить не прибрала. Нажаль по вині того ж Пеці.Но це поправимо.
   
Пока вы не поймете шо з Порошенком нема майбутнього Украины

Это пустой трёп.
Что такое - нет будущего?
Оно есть всегда, только разное.
   
Це я фанатик? Людина яка в першому турі голосувала за Кошулинського? Та пішла ти, я думав ти розумніша.
Я також голосувала за Кошулинського. Але ще тиждень цієї вазелинової істерії, і доведеться таки йти голосувати за Петра.
Бачить Бог, я цього не хочу робити, потайки сподіваюся, що другий тур таки зірветься чи зелене лайно не повернеться із Франції.
   
+ абсолютно непередбачувана економічна політика, яка реально загрожує дефолтом і обвалом гривні.
Ну в Педри все передбачувано - Красти, Красти і Красти!  :super: Бабі Лєрє привіт  :fuck:
   
Я не порохобот.
Але я укладу угоду навіть з дияволом. якщо це допоможе зберегти Україну.
Благими намірами вислана дорога в пекло.
І зарубай собі на носі, Порошенко - це не Україна.
Він піде, а Україна існуватиме й надалі, бо Україна це ми, а не барига.
   
Від фанатиків я іншого не чекаю.  :)
Мене цікавить думка думаючих людей, яким дійсно болить майбутнє України.
А не на зло Порошенку проголосую за Зєлєнскага.

то есть, фанатики -это те, кто не хотят повторно избирать лжеца и коррупционера?

А те, кто хотят, это те, у кого "болить майбутнє України"?
   
Що там Педро з мінськими угодами? Вже ніразу не копроміс?
Тож вчора той ригоанал - представник Зєлєнского заявив, що типу альтернативи Мінскім нєт.  :)
   
Звичайна брехня звісно. Так українською він слабо володіє. Але таких пів України.
Зеленский: "И даже э... проскользнула такая, а потом уже за этим столом уже э... проскользнуло страшное слово министерство ай-ти и недайбог иначе ай-ти индустрии не будет.

В принципе правильно. Вот там значит по поводу он сказал смотрите вообще вся эта ай-ти история здесь потому что ФОПы для того чтобы шесть процентов. Правда вам кто-то там популистически щаз заявил шо пятерку, пять, пять процентов ну и где там э... смотри как только и нас всех устраивает. Нас всех устраивает. То есть мое мнение, что ФОПы нужно э... вы правильно совершенно правильно сказали когда это не отмывка, когда мы понимаем чем занимается структура бизнеса той или иной компании ничего страшного пусть будет ФОП.

Я бы сейчас неплохо я просто очень боюсь такие вещи вообще трогать это как труханул грушу и все посыпалось, понимаете? Мне кажется если сегодня этот климат по большому счету, это же то о чем мы говорили там для какик-то средник мелких бизнесов у людей уже нет практически налогов, ну так а что такое ФОП тогда, ФОП ну пускай это частный айтишник пусть он работает, пусть он платит свои шесть процентов честно, но хочет быть здесь и эти все деньги, что важно он же тратит в Украине вот же самое главное. Поэтому я бы эту сферу и не только эту но очень много особенно все, что связано со стартапами я бы их не мучил и не обращал бы внимание сколько они миллионов сейчас получают. Не тот уровень экономики э... не то нету то о чем мы говорили э... переходя в то, что бы мы делали в ту часть у вас же много вопросов когда э... просто когда будет у нас легко оформить бизнес, когда все будет онлайн, когда то мы очень хотим сделать электронную страну. Меньше чтобы человек с чиновником просто рукопожатился.

Когда этого не будет это и мы будем отходить от коррупции все дальше и дальше.

Я буду говорить какие-то лозунги с которого мы начали обсуждение слушайте ну давайте мы вообще уйдем от кэша да, но это просто сейчас нельзя, это нельзя нигде показывать и рассказывать, потому что мы там сразу потеряем ха-ха-ха те деньги которые торгуют помидорами на рынке, мы просто потеряем там эмммм хоть какую-то поддержку, но стремиться нужно туда, технологии не надо отвергать, надо их везде применить, поэтому я так специально отойти и перехожу в это потому что именно эти люди будут чувствовать здесь комфортно дадут нам возможность и развивать нашу страну и с точки зрения государственности везде где возможно все перевести в онлайн."

   
У разі перемоги Пороха, нас вочевидь очікує продовження корупційних оборудок його найближчого оточення, договорняки з різноманітними трухановими та кернесами, повільніший, ніж хотілося би, рух реформ і ще багато поганих речей.
Але це не точно, адже утримувати подібні позиції, як це було ще кілька місяців тому, ПОПу буде значно складніше.
:weep: Блажєн хто вірує!  :facepalm:
   
Я також голосувала за Кошулинського. Але ще тиждень цієї вазелинової істерії, і доведеться таки йти голосувати за Петра.
Бачить Бог, я цього не хочу робити, потайки сподіваюся, що другий тур таки зірветься чи зелене лайно не повернеться із Франції.

Я наприклад бачу шоколадну істерію... І тут, і в фейсбуці...
   
Тож вчора той ригоанал - представник Зєлєнского заявив, що типу альтернативи Мінскім нєт.  :)
Ну так Педро таки втулив копроміс Україні???  ;o
   
Я також голосувала за Кошулинського. Але ще тиждень цієї вазелинової істерії, і доведеться таки йти голосувати за Петра.
Бачить Бог, я цього не хочу робити, потайки сподіваюся, що другий тур таки зірветься чи зелене лайно не повернеться із Франції.
Я теж так.
В 1 турі вся родина голосувала за Кошулинського.
Тепер змушені за Порошенка.
Не хочемо потрапити під протекторат московії...
   
Ну так Педро таки втулив копроміс Україні???  ;o
Втулив Педро, але риг від Зє повністю підтримує.)
   
Чого так у клоуноботів сраки горять, що таке правда очі коле... :gigi:
Все вірно написано, що там не так написано..?
Краще дивіться за своїм сциклом, щоб не получилося, як із аналізами, сам запропонував і сам злявся, шоб своє шоу не пропустив.
Бо йому завжди щось заважає, як поганому танцору... :gigi:
   
Я от проголосую за Порошенка цього разу, але моя мотивація така: скоротити розрив між П і З. Істерику на тему "Порох або хуйло" затіяла команда Порошенка. Я просто в шоці зі своїх друзів і родини. Вони всі свої змодельовані страхи переносять на Зєлю. Істерика просто.
   
то есть, фанатики -это те, кто не хотят повторно избирать лжеца и коррупционера?

Фанатики - это те, кто не понимают, что в политике нет не-лжецов и не-коррупционеров
Вообще нет.
Нигде
   
У разі перемоги Пороха, нас вочевидь очікує продовження корупційних оборудок його найближчого оточення, договорняки з різноманітними трухановими та кернесами, повільніший, ніж хотілося би, рух реформ і ще багато поганих речей.
Але це не точно

сука це просто жииирр :lol:
   
Я також голосувала за Кошулинського. Але ще тиждень цієї вазелинової істерії, і доведеться таки йти голосувати за Петра.
Бачить Бог, я цього не хочу робити, потайки сподіваюся, що другий тур таки зірветься чи зелене лайно не повернеться із Франції.

+1000.
   
А то що? аваков справу відкриє?  :)
Не дочекаєтеся, щоб я та такі як я, мовчали.
Нехай лише ваш українофоб стане президентом, побачите, як його будуть мордою в лайно тикати.
Вам так до сих пор ,в силу своего интеллекта,так и не дошло что все кто голосует за Зеленского на следующий день,если у него будут неправильные действия, сами будут его мордою в лайно тыкаты.Потому что никто не видит в нем мессию.Ваш же шоколадный паяц по уши не то шо в говне а в чем-то еще покруче ,тем не менее вы корчите из него спасителя нации ,страны и физкультурников.Вы секта,секта упоротых.
   
Від фанатиків я іншого не чекаю.  :)
Мене цікавить думка думаючих людей, яким дійсно болить майбутнє України.
А не на зло Порошенку проголосую за Зєлєнскага.
а чому ти вирішила, що думаючих людей цікавить твоя ватна підхуйляча думка?
   
у Порошенка не лишиться іншого вибору, як бути значно більш уважнішим до вимог як українського суспільства, яке дало йому останній шанс
Він всіх почув, зробив висновки і.... Та-дам! Призначив на Одещині свого смотрящєго  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія