Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хроніки ВС: одеські патріоти сказали рішуче "ні" агенту Кремля Гриценку

чем счас отличаются болелы Петра в этой ветке от болел Овоща образца 2013?
(tu)
дежа вю...
   
Пам'ятаю коли недавно юлькині тітушки відпіда.асили пєтіних тітушок , яке виття прихильники певної політсили на фупі стояло
   

міністр Януковича, це не набагато гірше ніж віце-прем'єр Кучми і соратниця Лазаренка



як ти вже заєбав  :facepalm1:

а що ж нам робити із міністром Януковича і соратником Ющенка, паном Гриценком?
   
Ага. Оно працюе как Одессе. И продолжай дальше мусолить засохшую соплю про Лазаренка.

ти помітив як миттєво переключився з риторіки про міністра Януковича до засохших соплєй про Лазаренка?
це два сусідніх пости, за абсолютно різною оцінкою одних і тих же дій
   
як ти вже заєбав  :facepalm1:

а що ж нам робити із міністром Януковича і соратником Ющенка, паном Гриценком?

я не знаю, це ж СаузБлад  висловлював невдоволення
вимагав всіх люструвать
крім Юлі звісно (чомусь)
   
ти помітив як миттєво переключився з риторіки про міністра Януковича до засохших соплєй про Лазаренка?
це два сусідніх пости, за абсолютно різною оцінкою одних і тих же дій
Я помитыв шо вас, баранов стриженых уже ебут и пистят петруханы, а вы все с Юлькой боретесь. :lol: Это неизлечимо.
   
я не знаю, це ж СаузБлад  висловлював невдоволення
вимагав всіх люструвать
крім Юлі звісно (чомусь)
Ты точно читать умеешь? Или просто буквы складываешь? Или Янек это тот же Ющ, где Юлька была вице?
   
Я помитыв шо вас, баранов стриженых уже ебут и пистят петруханы, а вы все с Юлькой боретесь. :lol: Это неизлечимо.

ніхто с Юлькой не бореться
і з пєтруханами ніхто не бореться
сьогодні вони (і ви) відмазують одних, завтра інших
питання лише в тому носієм яких цінностей є той чи інший кандидат
цінності порошенка і тимошенко - ідентичні

поки не прийде розуміння цього факту, ці охання і ахання, не варті нічого

Останнє редагування: 28 листопада 2018 22:45:06 від рино
   
я не знаю, це ж СаузБлад  висловлював невдоволення
вимагав всіх люструвать
крім Юлі звісно (чомусь)


ну так тобі ж робота в уряді Януковича все одно що робота в уряді Кучми, коли і опозиції ніякої не було, окрім комуністів
це ж твої слова
а потім глазіками кліп-кліп...  та я не знаю  :facepalm1:
   
ніхто с Юлькой не бореться
і з пєтруханами ніхто не бореться
сьогодні вони (і ви) відмазують одних, завтра інших
питання лише в тому носієм яких цінностей є той чи інший кандидат
цінності порошенка і тимошенко - ідентичні


молодець
успішно засрав тему до всі однакові
підстилка порохоботська  :bueee:
   
Ебаное Сомали.Тут хоть 10 ВП введи,бардака меньше не станет пока всю эту мразь не начнут развешивать на фонарях вместе с заказчиками

Потерпи браток. Так и будет
   
значить мало відпистили
треба більше
   
это значит что Гриценко проходной .....
   
это значит что Гриценко проходной .....
Это значит шо у Пэтра срачка. И не более того.
   
значить мало відпистили
треба більше

потім тіки не питайте "а нас за що?" B-)
   
потім тіки не питайте "а нас за що?" B-)


це ти сам у себе питаєш?
   
молодець
успішно засрав тему до всі однакові
підстилка порохоботська  :bueee:

тз чим по суті ти не згоден?
   
значить мало відпистили
треба більше

ну от бачиш
хто не з вами той проти вас
   
це ти сам у себе питаєш?

ні, у тебе
бо як юліни тітухани у Чернівцях били опонентів Юлі- то це було нормально
але коли вас б'ють титухани то "ой, куди дивится влада"

ви вже визначтеся, титухани і насилля- це завжди погано, чи тільки коли воно вас торкнеться, коли насилля на вашу користь, ви зовсім не цураєтеся його
не можна бути настільки двуличними

 B-) 
   
ну так тобі ж робота в уряді Януковича все одно що робота в уряді Кучми, коли і опозиції ніякої не було, окрім комуністів
це ж твої слова
а потім глазіками кліп-кліп...  та я не знаю  :facepalm1:

 :weep:
та я ж пам'ятаю як ви тут всі бігали, розказували про Кучму і Ахмєтова, які вони були негідники-корупціонери-бандити
а тепер "а шо такова?"
все змінюється з часом, ніхто того вже не згадує
завтра те саме будете про Порошенка розказувать
   
завтра те саме будете про Порошенка розказувать
Так ты уже про него так рассказываешь.  :gigi: Шось ты совсем завихлял по колее.
   
Так ты уже про него так рассказываешь.  :gigi: Шось ты совсем завихлял по колее.

я не вірю в переобрання Порошенка
ви на нього гавкаєте не тому що хочете його позбавити підтримки, переконати когось,
вам треба ворог для об'єднання, щоб можна було не думать що вам напарюють
це як лампочка, загорілась - є реакція
нема лампочки, думки всякі починають лізти в голову
ну кому це потрібно?

тому це просто фон для мене, ну не буде порошенка, ви розкрутите ще когось, до кого будуть вести всі ниточки,
це ж уже не перший раз
   
чи може у вас є сумніви що поліція припинить працювати в ручному режимі?
та не припинить звісно

будуть чекать команди згори,
чи це правильні тітушки чи не правильні?
ох як би чого не вийшло, може це уважаємий чєловек якийсь?

різниця саме в цінностях, а не в тому де правильні тітушки а де не правильні

   
Воєнний стан в Одесі почав діяти.

Віталій Устименко: "Погрожуючи активістам затриманням, посилаючись на воєнний стан, поліція забезпечила проїзд будівельних вантажівок на Гагарінське плато, де місцеві мешканці захищають останню в Аркадії зелену зону."
   
Этот момент был в 2014, когда выбрали министра Януковича. Поэтому никакой порядок никто наводить не собирался и не будет.

Оце Ви якусь дурню пишете.
Хотілося б нагадати, що у 2013 році син цього міністра був обраний депутатом Вінницької облради від партії Батьківщина.

Партія Батьківщина відома як найпринциповіша, найчесніша, найпатріотичніша партія в Україні, а можливо й в усій Європі.
В партії є багато-багато мільйонів членів і очевидно, що депутатами від неї стають лише найдостойніші представники українського суспільства.

Депутатство від Батьківщини це знак якості не лише для самого політика, а й усієї його родини. Якщо хтось із цієї родини був десь на посаді (зокрема міністром), то під час своєї каденції вніс колосальний внесок у розвиток України. Повірити, що в іншому випадку хтось із його родичів міг би стати депутатом від Батьківщини можуть лише люди вражені запущеною формою юлефобії.
   
тому це просто фон для мене, ну не буде порошенка, ви розкрутите ще когось, до кого будуть вести всі ниточки,
це ж уже не перший раз
Мы б раскрутили Грыця, да он никому и в хер не упал. Мы вас калик защищаем из жалости, а вы еще и какшками плюетесь. А еще Европа. :facepalm1:
   
ні, у тебе
бо як юліни тітухани у Чернівцях били опонентів Юлі- то це було нормально
але коли вас б'ють титухани то "ой, куди дивится влада"

ви вже визначтеся, титухани і насилля- це завжди погано, чи тільки коли воно вас торкнеться, коли насилля на вашу користь, ви зовсім не цураєтеся його
не можна бути настільки двуличними

 B-) 
О. А скажіть - 24 січня 2014 Ви працювали у штатному режимі в ЗОДА під мудрим проводом покійного Олександра Микиолайовича? Нічого такого навколи не помічали?  :shuffle:
   
Мы б раскрутили Грыця, да он никому и в хер не упал. Мы вас калик защищаем из жалости, а вы еще и какшками плюетесь. А еще Европа. :facepalm1:

ви нікого не захищаєте
щоб стало зрозуміліше наведу тобі аналогію історичну
це щось типу протистояння коцапо-монархістів і більшовиків
хто з них був харошим? а хто поганим?
та ніхто,
і ті і ті були результатом здичавіння і радикалізації людей
   
ви нікого не захищаєте
щоб стало зрозуміліше наведу тобі аналогію історичну
це щось типу протистояння коцапо-монархістів і більшовиків
хто з них був харошим? а хто поганим?
та ніхто,
і ті і ті були результатом здичавіння і радикалізації людей
А харошими были кто? По аналогии. И не стесняйтесь, можете замахиваться хоть на Наполеона.
   
О. А скажіть - 24 січня 2014 Ви працювали у штатному режимі в ЗОДА під мудрим проводом покійного Олександра Микиолайовича? Нічого такого навколи не помічали?  :shuffle:

24 січня 2014 року була п'ятниця, звичайний робочий день, навіть  на майдані перед ОДА народ не збирався, він збирався по суботах та неділях
не пригадаю точно, що я робив 24 січня 2014 року, мабуть, був як звичайно на роботі з 8 до 15-45 (п'ятниця короткий день), нічого екстраординарного не відбувалося, нікого незвичайного в будівлі я не бачив
а що?
 B-)   
   
А харошими были кто? По аналогии. И не стесняйтесь, можете замахиваться хоть на Наполеона.

ти скільки датських політиків знаєш? думаю десь близько нуля
от вони були хароші
не якийсь один персональний суперфюрер, а всі разом
а разом вони були хароші, тому що мали правильні цінності
не такі як у порошенка і тимошенко

і що не менш важливо у їх виборців теж були правильні цінності
не такі як у виборців порошенка і тимошенко


Останнє редагування: 28 листопада 2018 23:35:10 від рино
   
24 січня 2014 року була п'ятниця, звичайний робочий день, навіть  на майдані перед ОДА народ не збирався, він збирався по суботах та неділях
не пригадаю точно, що я робив 24 січня 2014 року, мабуть, був як звичайно на роботі з 8 до 15-45 (п'ятниця короткий день), нічого екстраординарного не відбувалося, нікого незвичайного в будівлі я не бачив
а що?
 B-)
Ок. Короткий день, розумію. А 27 в понеділок теж був звичайний робочий день?  :) 
ПС. Я до того, що "в ніч з п'ятниці на понеділок" - усьо було добре - під мудрим проводом покійного Олександра Миколайовича? Нічого такого, що заслуговувало б на коментар на ФУПі?  :)

Останнє редагування: 28 листопада 2018 23:39:46 від Лютий Вова
   
ти скільки датських політиків знаєш? думаю десь близько нуля
от вони були хароші
не якийсь один персональний суперфюрер, а всі разом
а разом вони були хароші, тому що мали правильні цінності
не такі як у порошенка і тимошенко
:facepalm1:
И где ж они эти ценности и когда приобрели? Ну да бог с ним, что аналогия - это чистейшая манипуляция. К нашей истории датская имеет такое ж отношение, как и повадки пингвинов. Ты так и не сказал, кто в нашей истории был харошим. плохие- это кацапы и большевики. Это тытак сравниваешь юльку и петьку. А гришка на кого тянет? :D
   
Ого...пистов нормально он выхватил.
   
Ок. Короткий день, розумію. А 27 в понеділок теж був звичайний робочий день?  :)

Так. На оперативку до губернатора зайшли люди з Майдану, щось там покричали, губернатор встав і пішов, люди теж вийшли і кудись пішли, ми розійшлися собі працювати.
На другому поверсі облради люди з майдану сказали, що у них там буде штаб і робили собі чай з бутербродами, все інше було в звичайному рпобочму режимі
губернатор, начебто (не пам'ятатю точно) пішов у відпвустку з того дня, і обов'язки виконував перший зсатупник
власне, глобально нічого не мінялося
   
Напали прям при мусорах. Как на Свободовских когда то. Все пздц этой стране. :(
   
Так. На оперативку до губернатора зайшли люди з Майдану, щось там покричали, губернатор встав і пішов, люди теж вийшли і кудись пішли, ми розійшлися собі працювати.
На другому поверсі облради люди з майдану сказали, що у них там буде штаб і робили собі чай з бутербродами, все інше було в звичайному рпобочму режимі
губернатор, начебто (не пам'ятатю точно) пішов у відпвустку з того дня, і обов'язки виконував перший зсатупник
власне, глобально нічого не мінялося
А.
глобально нічого не мінялося (с) Стиви Джи



Ок.
ми розійшлися собі працювати. (с) Стиви Джи
   
Напали прям при мусорах. Как на Свободовских когда то. Все пздц этой стране. :(

Ну, менты баллончики отобрали

Правда задержать никого не сподобились
   
А.
глобально нічого не мінялося (с) Стиви Джи

https://youtu.be/D4Dl7Dn7l8I
Ок.
ми розійшлися собі працювати. (с) Стиви Джи

ну так ти ж мене за 27 січня питав- а відео викладаєш від 26 січня
це була неділя, в неділю адміністрація не працювала, і нас на роботі гне було
що ти намагаєшся від мене почути?
ти питай прямо, не встидайся
   
Напали прям при мусорах. Как на Свободовских когда то. Все пздц этой стране. :(
Перепрошую, Финикс-е, але саме від Вас це досить дивно звучить. Враховуючи модус операнді організацій, котрим Ви явно симпатизуєте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія