Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Корабль РФ таранил наш буксир ВМС Украины который сопровождали малые бронированные катера

что-то Дончанин тревожно замолчал.
   
Буде не війна, а імітація, як і останні чотири роки. Петрушка зрозумів, що пролітає на виборах і вибрав військовий стан для того, щоб всидіти на табуретці.

Да, тут все просто. После военного стану два варианта - Петька пожизненный президент, или кацапы вторгаются объясняя это официальным объявлением войны со стороны Украины (вполне возможно по договоренности с тем же Петей П.)
   
До задницы. Но северные территории Китаю нужны. Рано или поздно.
Это фантазии. Никто не собирается умирать в ядерных взрывах, напажают только на слабых.
   
Буде не війна, а імітація, як і останні чотири роки. Петрушка зрозумів, що пролітає на виборах і вибрав військовий стан для того, щоб всидіти на табуретці.

ні в разщі оголошення військового стану імітувати вже не вийде. та й на ввепдення військового стану порох без згоди США не піде. якщо введуть військовий стан - то це буде частина плану США - і це не буде імітацією. військовий стан зараз це є останній шанс спасіння України як більш менш державного суб.єкта 

надіюсь що не зірветься
   
Да, тут все просто. После военного стану два варианта - Петька пожизненный президент, или кацапы вторгаются объясняя это официальным объявлением войны со стороны Украины (вполне возможно по договоренности с тем же Петей П.)
И что будет гауляйтером? Я уже ничему не удивлюсь.
   
Він такий же іксперд як 99% фупівців

о, модератор появился.

Баны будут или рожки дальше будут веселиться тут?
   
   
Что-то я не представляю себе военное положение.
Это же потом должен быть повод для его снятия. Где он возьмется без военной помощи НАТО?
А наша экономика выдержит такой стресс?
   
БЮТ???? А лещенко с наемом, как поддержат? или так +-
БЮТ навіть може одноголосно.  :) 
Глянемо за результатами галасуванія.
   
Дурню, ти не розумієш,
що таке військовий стан і його наслідки.

Дурню, ти не знаєш,
що не військовий стан, а воєнний стан.

Вчи матчасть, а потім будеш щось іншим розказувати.  :punish:

   
что-то Дончанин тревожно замолчал.
Тебе ж ФСБ сказали, что их обстреливает ВСУ
   
Это фантазии. Никто не собирается умирать в ядерных взрывах, напажают только на слабых.
А я и не говорю о ядерных взрывах. Китай будет ждать, пока груша переспеет и сама упадёт к нему в руки.
   
Рашка уже признает захват и обстрел

Останнє редагування: 25 листопада 2018 23:44:28 від Ph.D. Olkam
   
Что-то я не представляю себе военное положение.
Это же потом должен быть повод для его снятия. Где он возьмется без военной помощи НАТО?
А наша экономика выдержит такой стресс?
Будуть меньше пи..ти , то витримає...
   
ось як петро збереже владу (tu)  [ua]
туз в рукавє :D

під час дебали іловайська етс було нена часі - а тепер під завершення часу його мародеріння - саме час (tu)  [ua]
респект. красіво. як катят.
Не хочется в это верить, но вероятность есть
   

Iryna Gerashchenko
13 хв.
Президент збирає РНБО. Можливо оголошення воєнного стану. Ми боротимемося за нашу землю і наше море. На суші, на воді.
Від європейських і американських партнерів чекаємо чесної і адекватної позиції. Немає ніяких двох сторін. Є агресор. Є жертва. Але ми не збираємося грати з хуйло в рольові ігри жертовної вівці. Ми будемо боротися за нашу країну.
О, нарешті дійшло, на 5 році війни.
   
Зрадоїбы, выдыхайте. Думаю не будет ВП.
   
ні в разщі оголошення військового стану імітувати вже не вийде. та й на ввепдення військового стану порох без згоди США не піде. якщо введуть військовий стан - то це буде частина плану США - і це не буде імітацією. військовий стан зараз це є останній шанс спасіння України як більш менш державного суб.єкта 

надіюсь що не зірветься
Выйдет. У мастеров имитации может выйти. Какое-то время. И американцы тоже не собираются нас спасать, мы им до одного места, тем более трампону. Это же клоун! Спастись мы можем только сами, но это сложный путь, начиная с всеобщей мобилизации. Барыги не выберут этот путь.
   
Я думаю, все узгоджено принаймні зі Штатами та ВБ.
Головна задача - заперти кацапів в порушення морського права.
   
Военное положение, но с рашкой торговать не прекратят?
   
Тебе ж ФСБ сказали, что их обстреливает ВСУ
ну раньше он и под обстрелами писал. тревожно.
   
Зрадоїбы, выдыхайте. Думаю не будет ВП.
Да, никто и не сомневался.
   
Будет сплошной фейк.
   
канал надо рыть .. Делать Крым островом
   
кинь лінк на кураєва, пліз

https://diak-kuraev.livejournal.com/2241628.html
   
Цей Закон визначає зміст правового режиму воєнного стану, порядок його введення та скасування, правові засади діяльності органів державної влади, військового командування, військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій в умовах воєнного стану, гарантії прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб.

Стаття 1. Визначення воєнного стану

1. Воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Стаття 2. Правова основа введення воєнного стану

1. Правовою основою введення воєнного стану є Конституція України, цей Закон та указ Президента України про введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях, затверджений Верховною Радою України.
   
допоміг би

бєй сваіх шоб чужиє баялісь)))))

розчарую. ви й вдовх всеретесь а не набєте мені обличчя.

я абсолютно не християнин і дію на випередження асиметрично. до людей не відчуваю жодних сентиментів. всі сентименти у миене до тварин і рослин ;)

пс.введення військового стану зараз це останній шанс на порятунок України. хоч як я не критикую мародера імітатора порошенка - всі інші претенденти на обертабуретку Ще Гірші, і в разі обрання опоблоківців чи юлі буде обвал іканоміки і поступки кацапстану - а в арзі сидіння на табуретці петра - буде таки обвал в іканоміці - але не буде лягання під кацапстан .

жопа манюпасу буде в будь якому випадку)))))
   
Непогано було б відповісти гібридно там де у нас перевага - на Донбасі.
   
Або в Україні знайдеться група патріотів, які відсторонять товстосрааке чудо, або він піде сам, або своєї держави в нас скоро не буде :(
   
Я думаю, все узгоджено принаймні зі Штатами та ВБ.
Головна задача - заперти кацапів в порушення морського права.
И что из этого? Их это волнует в последнюю очередь. Все надеетесь на дядю? Это тот же путь, что и 100 лет назад. Это безнадега! Никакому дяде мы и нафиг не нужны!
   
канал надо рыть .. Делать Крым островом

ні. це зафіксувати втрату криму
   
Непогано було б відповісти гібридно там де у нас перевага - на Донбасі.

якби у нас там була перевага - кацапоокупантів там би вже давно не було б(
   
Боже, бережи Україну, не вірю, але сподіваюсь. Дуже переживаю за поранених моряків. Тримаймось.
   
ні. це зафіксувати втрату криму

это логистику улучшит..
   
Почалося. А так дисалі, так дисалі... А тепер і стан не такий вже і воєнний, і виборів хоцца, аж свербить ...
   
Зрадоїбы, выдыхайте. Думаю не будет ВП.

та нам то що?
Тут для петрухи проблеми при введенні військового стану
Мальдіви відміняти, забороняти ввезеня Лад
Піде на це Порох чи ні?
   
Або в Україні знайдеться група патріотів, які відсторонять товстосрааке чудо, або він піде сам, або своєї держави в нас скоро не буде :(

ты это самое .. воду не мути
   
бєй сваіх шоб чужиє баялісь)))))

розчарую. ви й вдовх всеретесь а не набєте мені обличчя.

я абсолютно не християнин і дію на випередження асиметрично. до людей не відчуваю жодних сентиментів. всі сентименти у миене до тварин і рослин ;)

пс.введення військового стану зараз це останній шанс на порятунок України. хоч як я не критикую мародера імітатора порошенка - всі інші претенденти на обертабуретку Ще Гірші, і в разі обрання опоблоківців чи юлі буде обвал іканоміки і поступки кацапстану - а в арзі сидіння на табуретці петра - буде таки обвал в іканоміці - але не буде лягання під кацапстан .

жопа манюпасу буде в будь якому випадку)))))

навряд ти свій, скоріше за все, звичайне х:%;ло.
   
Та нічого не буде, повоняє чеколядом, на тому і закінчиться. Пацанів шкода.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія