Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
27 квітня 2021 23:54:55
Почув по радіо, що нібито у Китаї вперше з 1949 року зменшилася кількість населення у річному порівнянні.
Які версії у ветеранів політичних баталій на ФУПі?

Вірус? Геноцид мусульман? Маніпуляція данними аби підняти економічні показники на душу населення? Експорт китайців за кордон?

Update: посилання на заголовок у Financial Times (повна стаття вимагає платну підписку)

"China set to report first population decline in five decades"
https://www.ft.com/content/008ea78a-8bc1-4954-b283-700608d3dc6c
2
24 жовтня 2020 21:37:40
В Азовському морі палає після вибуху російський нафтовий танкер.
Гляйвіцький інцидент у виконанні Кремля?

3
28 березня 2020 02:16:10
У Twitter один із провідних молодих італійських кардіологів викладує результати КТ легенів хворих, вказуючи вік, стать, день хвороби, наявність патологій та шкідливих звичок.

Може буде корисно для лікарів.

https://mobile.twitter.com/PeroneFrancesco

Кілька прикладів:

типова картина захворювання легенів на КТ (81-річна жінка. 7 діб кашлю та температури).

47-річний паціент на 7ий день температури.

35-річна паціентка. 1ий день, 5ий та 15ий. На 17ий виписана з клініки.

Не легко розрізнити запалення легенів від звичайного грипу та Covid-19.
4
29 липня 2019 18:12:39
англійською абеткою назва Україна (Ukraine) на 178 місці в світі. Принайнмі попереду Сполученого Королівства та Сполучених Штатів Америки.

5
27 липня 2019 23:20:25
Якраз побачив відео з Японії та ще раз пересвідчився у тому, що японці з іншої планети.

Організована черга на ярмарок манґи Comiket, який проводиться два рази на рік. Найцікавіше десь з 2ої хвилини.


6
14 лютого 2019 20:30:10
Надибав статтю на англійській, що нібито шеф бельгійської контррозвідки підозрюється у шпигунстві на користь РФ.

https://www.european-views.com/2019/02/belgian-counterintelligence-chief-suspected-of-spying-for-russia/
7
6 січня 2019 14:31:40
Нещодавно почув думку, що у Сирії та на Донбасі РФ обкатує технології окупації Західної Європи.

Один із сценарієв ІІІ Світової війни:

1) Білорусь та українські території, яку окупує РФ, стають плацдармом для розгорнення широкомасштабного військового нападу.
2) Ядерними ударами помножуються на нуль кілька країн (напр., США, Великобританія) та завдається максимальної шкоди військовій потузі решті країн Європи. Захід, у кращому випадку, анігілює лише 60% території. Окуповані території Білорусі та України не є цілями через "гібридність" статусу.
3) Перший ешелон, використовуючи тактичну ядерну зброю, просувається вперед із швидкістю 100-200 км за добу. Окремі БТГ розпорошені на відстані задля зниження втрат від тактичної ядерної зброї, яку використовують у відповідь. У ворожому тилу за 1000км орудують заздалегідь підготовлені групи спецназу. Мільйоні армії, як у І та ІІ Світових, вже непотрібні. Велику роль гратимуть танки із протиатомним захистом (пояснює нещодавне переміщення до 1077945613608763393[/tweet]]Каменськ-Шахтинську старої техніки як Т-62 в бік Заходу). Другим ешелон йдуть рятувально-відновлювальні групи
4) За підтримки росіян ЄСовські ультраправі партії та течії захоплюють усю владу, виконуючи роль окупаційних сил,  і домовляються із Москвою.

Цей самий сценарій може бути використаний проти РФ і, здається єдиним реалістичним для повної перемоги. Питання лише в отриманні достатнього ядерного арсеналу та засобів доставки.
8
30 грудня 2018 13:50:59
"<...> по крымскому вопросу я целиком на стороне Украины." http://chess-news.ru/node/25476
22-х річний російський гросмейстер Данііл Дубов кілька днів тому виграв щорічний чемпіонат світу із швидких шахів (попереду чемпіона у класичні шахи - Магнуса Карлсена). У своєму першому інтерв'ю росіянин відверто відповів на питання щодо Криму:

Для мене це була несподіванка, адже більшість шахістів РФ відверті шовіністи. Відомий тренер, який допомагав Дубову на протязі багатьох років, - ватний імперєць.

Реакція вати? Погрожувати кримінальним переслідуванням.http://chess-news.ru/node/25482

Одна справа цькування звичайних школярів. Інша - відомого гравця у традиційному та популярному у РФ спорті.
9
19 грудня 2018 12:54:40
У звіті міністерства економіки ФРН щодо залежності німців від іноземного газу сума складає 103%.
31% з Норвегії, 31% з Голандії, 41% з інших країн.

Гірше за все те, що під "іншими країнами" ховається РФ. Таким чином автори звіту, напевне, намагаються приховати залежність ФРН від російського газу.


10
25 вересня 2018 20:34:18
"Тема важлива та актуальна" (с)

Чи є можливість купити цукерки "Київ Вечірній" без коробки?
Чому цукерки стали набагато меншими, аніж 20 років тому?
11
7 травня 2018 03:00:19
Побачив на сайті німецького Адідас червону форму із надписом ussr за 90 євро. Звісно, що на 95% цільова аудіторія складатиметься із російськомовних, що вірять у те, як там повинно було б бути у тому есересері.

Здається, що німецькі менеджери вважають, що РФ буде більш сприятлива у бізнесі (мундіаль з футболу...), якщо просувати на ринках товари в унісон із провладною кремлівською агітпрограмою. Але, на РФ припадає менше кількох відсотків від товарообігу того ж Адідасу зокреиа, та ФРН взагалі.

Такі дії у веденні бізнесу не можливі за відсутності хоча б мовчазного схвалення з боку економічних (топ-клієнтів як-то футбольних клубів...) та політичних (не нижче рівня міністра) еліт.

Отже, доходимо до висновка, що ці кола вважають, що торгівля із РФ робитиме її менш агресивною. Накшталт політики Віллі Брандта із Східною Німеччиною.

Навіщо задобрювати тоталітарний режим Кремля?
Під час Холодної війни Західна Німеччина була б першим фронтом військових дій. Виходить -  зараз така ймовірність теж існує та може спонукати до нелогічних дій німецьких еліт.
Що може зробити Німеччина, чия військова потуга офіційно на рівні 10 здатних до бою літаків Eurofighter?

Гарантії безпеки можливі лише за умови повного прикриття хоча б великих міст від масованого ракетного удару. На сьогодні це не можливо. Отже - німці сподіваються на час та обирають таку позицію у стосунках із РФ.

Отже, чим божевільніше та нахабніше себе вестиме Кремль - тим більше намагатиметься Німеччина йти на зустріч Москві. Визодить Берлін провокує Москву на агресивні дії. Як змусити німців це зрозуміти?
12
23 липня 2016 23:30:29


Особа, яка сприяла втечі з України "беркутівців" після розстрілу Майдану і втопила їхню зброю, сама була серед учасників Майдану.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко в суботу в ефірі "112 каналу".

"За допомогою контррозвідки Міністерства оборони ми знайшли зброю "чорної сотні", в тому числі й снайперську гвинтівку, яку бачила вся країна під час страшних кадрів стрілянини з Жовтневого палацу по Майдану. Ми знайшли її разом з великою кількістю автоматів в одному з київських озер. Вони були розрізані і втоплені одною групою, керівник якої вже проходить по слідству", - розповів Луценко.

"На жаль, це особа, яка, за нашою версією, за вказівкою Захарченка вивела "чорну сотню" з Києва, знищила зброю і втопила її, хоча сам він був разом з нами на Майдані", - сказав генпрокурор.

Він також повідомив, що справи щодо 19 "беркутівців", причетних до розстрілів на Майдані, передані до суду, 6 із них перебувають під вартою. Ще 13 осіб перебувають на стадії досудового слідства, 5 із них під вартою.

За словами Луценка, не пізніше кінця цієї осені ці справи також будуть передані в суд.

Він додав, що ще 36 осіб перебувають у розшуку і будуть засуджені заочно. "Передачу цього звинувачення в суд я також передбачаю ще цього року", - сказав генпрокурор.

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/23/7115734/
13
8 червня 2016 21:19:22
Дещо випадково натрапив на сайт арт-проекту Brooklyn Street Art.
Одним з об'єктів, за підтримки Sky Art Foundation та Mural Social Club, став фасад центру культури і мистецтв Київського Політехнічного Інституту.

Як Вам?

14
18 травня 2016 15:52:36
На amazon.com з'явилася у продажу книга британського генерала у відставці, сера Richard Shirreff, під кричущою назвою: "2017 War With Russia: An urgent warning from senior military command" (англ. "2017 війна з Росією: термінове попередження від старшого військового командування"). 

Спираючись на результати командно-штабних навчань НАТО, автор пророкує відкритий наступ та окупацію РФ Сходу України та створення коридора до Криму, а згодом, і напад на країни Балтії. Він вважає РФ найнебезпечнішим суперником Заходу. Порівнює війну 2008 року проти Грузії із ремілітаризацією рейнської зони у 1930их. Як і в той час, Захід не придав належної уваги зростаючій загрозі. Загарбання Криму - це вже Судeти.

На сьогодні країнам НАТО, у порівнянні з РФ, не вистачає знань, потуги та матеріально-технічної частини у сфері звичайних видів озброєнь. Західні політики вірять у стримувальний фактор ядерної зброї, проте генерал доводить, що це сподівання хибне.

На думку колишнього заступника головокомандувача центрального штабу збройних сил НАТО в Європі (2011-2014), - країнам не Заходу ще не пізно схаменутися та вдатися до ефективних контрдій задля запобігання війни.


___________________ __________________

На мою думку у цієї книги дві аудіторії:
1) Широкий загал західних читаючих громадян;
2) попередження для офіційного Кремля (ми вас наскрізь бачимо).

Політики великих європейських партій все це багато разів чули з різних джерел. Тому витрати на військову справу у бюджетах країн ЄС збільшуються. А ось пересічні громадяни ще не можуть повністю осягнути загрозу російського імперсього реваншизма.

15
7 травня 2016 14:06:08
Цікаво, чому російська пропаганда вже багато років майже не згадує Переяславську Раду 1654 року? Адже у радянські часи "вАссАєдінєніє" було чи не головною скрєпою міфу одного народу.

Якби дослідити причину та механізм, який викликав таку зміну, то можна було б легше боротися із іншими міфологемами Кремля.
16
31 січня 2016 01:51:23
Чому ЄС став називатися в українській мові саме союз, а не унія, як у більшості слов'янських мов? Скажімо у польскій - Unia Europejska: у чеській - Evropská unie; у сербській - Европска унија... і т.д.
17
1 січня 2016 14:17:22
Згадалося передбачення від Сер 3-М стосовно тривалості життя президента РФ.
Чим завершилося парі із Борисом Філатовим?

18
2 листопада 2015 02:54:41
У перехопленій розмові росіян з місця падіння малайзійського літака MH17 йшла мова щодо індонезійського студента з університету Томпсона.
Але, серед загиблих не знайшлося студентів навчальних закладів із такою назвою.

Сьогодні випадково натрапив на сайт малазійського Taylor's University що нагадало цю загадку.


Один із пасажирів - Mohd Afif Tambi Jiee - вчився на архітектора в цій установі.
http://www.therakyatpost.com/news/2014/07/21/lost-good-student-future-architect/

http://english.astroawani.com/malaysia-news/mh17-we-will-meet-hereafter-mohd-afif-40429

Але, він із Малайзії. його батьки мешкають у Куала Лумпурі (якщо вірити статтям в ЗМІ).

Чи міг "руссо-турісто" прочитати латиницею Томпсон замість Тейлор? У стресовій ситуації дуже можливо.
Чи міг він переплутати країни? Скажімо сплутати індонезійську візу із титульною сторінкою паспорта - наврядчи.
19
17 вересня 2015 23:46:33
Випадково натрапив на цікаву статтю про шахи у київських кав"ярнях.

http://шахи.укр/chess/2015/09/11/top-8-shakhovykh-kafe-kieva.html

One Love - вул. Велика Васильківська, 100, щодня 09:00 - 23:00, по вихідних - 10:00 - 23:00
Dragee - Львівська площа (навпроти Billa), щодня 08:00 - 23:00, по вихідних 10:00 - 23:00
Часопис - Толстого, 3 - щодня 08:23:30, пт, сб, нд до 03:00
KMArt Yard - Іллінська, 9 (вхід через прохідну НаУКМА на Волоській 8/5)
KMA Official Gift Shop - Сковороди, 2 - щодня 11:00 - 19:00
Living room - Спаська, 6, щодня 08:00 - 00:00
Freud House - Костянтинівська, 21 - щодня 09:00 - 23:00
Laska - Чапаєва, 3, щодня 10:00 - 21:00


"Шахове кафе завжди було місцем, яке притягувало не стільки професійних гравців, а людей, які просто люблять шахи і грають заради свого задоволення. Одразу згадуються знамениті шахові кафе Парижу, Відня чи Берліну, де годинами сиділи Бонапарт, Дідро, Ласкер і хто тільки. Та що там мріяти: в Україні такі кафе теж є. Шахи.укр побували у 8 найкращих шахових місцях столиці...

ONE LOVE ESPRESSO BAR
 
33 любителі шахів зіграли на дружньому турнірі серед членів Європейської бізнес-асоціації

Як би там кав'ярня не називалася, любов до кави і шахів тут розділяють однаково. Шахи тут з'явилися цілком спонтанно. Якось засновник One Love Володимир Задирака приніс з дому в свою щойно-щойно відкриту кав'ярню шахову дошку. І тут понеслось... Гості залюбки розігрували партії за кавою, Володимир докупив декілька шахових наборів і з тих пір традиція міцно прижилася. Спершу грати можна було щонеділі з 15:00 до 18:00, але згодом "суворі обмеження" відійшли у минуле. Тепер тут грають у неділю цілий день. Зрідка проводять турніри, а якось організували шахові двобої серед членів Європейської бізнес-асоціації. Буває часто заходять і професійні гравці, а заслужений тренер Роман Хаєцький, наприклад, почесний гість недільних шахових посиденьок. 
DRAGEE

Історія шахів у Dragee пов'язана іще з декількома історіями, головним персонажем яких є Володимир Хлепітько. Переїхавши навесні цього року у Київ, хлопець одразу взявся втілювати давню мрію - шаховий клуб. І таки відкрив клуб під назвою "Wisdom". Спершу вдосконалювати шахову майстерність або просто пограти за чашкою кави можна було у "Книжковій кав'ярні" біля ботсаду Фоміна. Але тепер клуб разом з іменитими шаховими дошками (усі дошки з автографом Гарі Каспарова) переїхав у затишне кафе на Львівській площі "Dragee". Кращого місця для шахів годі й придумати. Сюди приходять кияни з різними вподобаннями і поглядами, але яким разом цікаво грати. А для ще більшого інтересу і справжніх емоцій тут влаштовують турніри.
 

Володимир розповідає, що у нас в Україні немає культури шахів. Призвичаєна гра на ставки і гроші в парку Шевченка - явно не те, як мають у нас розвиватися шахи. "Якось мене запросили пограти в цьому парку. Я погодився, сідаю за стіл і мені кажуть: "5 грн". Я посміхають: "Я на гроші не граю". - "3 грн, ну що ти? Я за це місце 30 заплатив...". Але Володимир вірить, що в парку такі "традиції" скоро стануть лише спогадом. І на альтернативу розвиває саме клубну культуру шахів. З моменту створення - а це всього-навсього 3 місяці - "Wisdom" вже знайшов багатьох своїх прихильників. Тим не менше шахові дошкі Dragee відкриті для всіх! 
ЧАСОПИС


У вільному просторі Часопис перед, після або під час численних лекцій, кінопоказів, майстер-класів, зустрічей, консультацій, презентацій - можна пограти у шахи. Шахи з'явилися там нещодавно.
 


А от на Подолі шаховими місцинами аж кишить...

Було б дивно, якби в університеті, що відродився завдяки партії у шахи, не було де пограти. Це про Києво-Могилянську академію і її почесного президента В'ячеслава Брюховецького, який виграв у генерала Коровіна (директора військово-морського училища, що колись було розташоване в стінах академії) першу кімнату відродженої Могилянки. Звучить, як міф, але це правда! Звісно, що в університеті діє секція шахів і шашок, а от у вільний час - і не в аудиторії - пограти теж можна. Навіть треба!

KMART YARD


Сучасний український поет Мирослав Лаюк та письменниця Галина Ткачук

Якщо ви хочете побувати на цікавому заході, познайомитися з безліччю ще цікавіших людей і заодно пограти у шахи - то вам пряма дорога у KMArt Yard. У цьому арт-просторі шахи з'явилися випадково, коли один з відвідувачів приніс скляний шаховий набір, а от подальша доля шахів у KМАрті таки не випадкова. Невдовзі тут з'явилися ще декілька (дерев'яних) наборів. Організатори простору запевняють, що скоро тут активно проходитимуть шахові посиденьки. "В нас запланована серія подій. Це в першу чергу турніри шахові, які будуть по неділях відбуватися. По-друге, ми б хотіли нетривіальні шахові події робити: лекції шахістів, їхні розповіді про себе, про паралелі з іншими заняттями". На цьому плани організаторів Yard'у не закінчуються: по буднях тут проходитимуть заняття Могилянського шахового клубу і заняття з шахів для дітей.

Вхід в КМАртівський простір безкоштовний. За анонсами шаховий подій стежте на офіційній сторінці в Facebook.

KMA OFFICIAL GIFT SHOP
 

Окрім того, в Могилянці працює традиційна для університетів заходу, але незвична для України крамниця сувенірів - KMA Official Gift Shop. Координатор крамниці Юлія Слюсар розповідає, що відвідувачі часто проявляють інтерес і не лише як до гарного елементу інтер'єру... -  можуть навіть зіграти партію-дві.
FREUD HOUSEВ інтелектуальному просторі Freud House на Подолі шахи - лише один із видів відпочинку, окрім мафії, настільних ігор, кіно, книг тощо. Великі гарні шахи в їхній ґотичній кімнаті бібліотеки ще більше наповнюють простір думкою і ніби запрошують до гри. Відвідувачі грають регулярно і часто, і не тільки відвідувачі, а й працівники. І якщо не кожен день, то 3-4 рази на тиждень точно. Зрідка у Фройді проводять турніри із спонсорами та призами. Зазвичай учасниками підбирають людей з дуже різним рівнем, але одного разу фінал турніру став справжнім батлом із грою на прапорці, коли зійшлися два сильні аматори. До речі, вхід у простір платний погодинно, але у вартість перебування входять гарячі напої, печиво, цукерки, тости без обмежень.
LIVING ROOMШахову екскурсію Подолом можна завершити у легендарному Living Room`i. У цьому камерному кафе - домашня атмосфера, декор ручної роботи, багато музики, книжок і.. шахи! У кафе постійно людно, то будьте готові, що на шахову дошку доведеться хвилю почекати. А смачні страви сирійської кухні зроблять очікування навіть приємнішим.

LASKA


Усі знають Ласку на вулиці Чапаєва винятково як благодійний магазин з безліччю няшних речей, але, панове, тут, виявляється, ще й шаховий бар існує! Бармен Стас розповідає, що тут постійно хтось грає і більшість відвідувачів дуже люблять шахи. Часто влаштовують поміж собою дружні турніри. Гросмейстери теж заходять, але Стас не називає їх по-іншому як Женя, Коля, Ігор... Якщо вам до вподоби джаз на вінілі, вінтажні речі і атмосфера андеґраунду - приходьте зависати в Ласку."
20
4 вересня 2015 11:41:32
Матч Музичук – Хоу Іфань
стартує 1 березня 2016 року
31 серпня у Києві відбулося засідання оргкомітету матчу на першість світу між Марією Музичук і Хоу Іфань.

Головував на зустрічі керівник Адміністраціі Президента України Борис Ложкін. Міжнародну федерацію шахів представляв особисто президент Кірсан Ілюмжинов. Повідомляється, що Федерація шахів України подала заявку на проведення матчу і оплатила перший внесок – $100 тисяч. Контракт між українською стороною і ФІДЕ буде підписано найближчими днями.

Матч Музичук – Хоу Іфань відбудеться у Львові. Відкриття турніру – 1 березня. Наступного дня – перша партія, а тай-брейк, якщо знадобиться, – 18 березня.

Кірсан Ілюмжинов запропонував оголосити 2016-й – роком шахів в Україні, бо «тут відбудеться кілька важливих змагань». Борис Ложкін підтримав цю пропозицію.

Того ж дня Ілюмжинов зустрівся з мером Києва Віталієм Кличком. Вони домовилися, що восени 2016 року в столиці України відбудеться один з етапів жіночого Гран-прі ФІДЕ.


Джерело: http://chesspage.kiev.ua


З одного боку - перемога.
З іншого - репутація у світі Міжнародної Шахової Федерації (ФІДЕ) та її керманича Ілюмжинова ще та... а його ставлення до українців - мало чим відрізняється від типового для Московії.

Після наступної цитати липня поточного року я не розумію, як цього російського діяча можна запрошувати до столиці України:


"Говорят, на Украине идет война украинцев против русских. Я не думаю, что это так. Я не разделяю украинцев и русских – я считаю, что это один народ. Народ с единой историей, общей землей, бок о бок прошедший через множество испытаний (тот же Львов в разные периоды своей истории принадлежал восьми разным государствам!). И меня поражает та легкость, с которой людям сумели так промыть мозги, что они стали ненавидеть друг друга до готовности и желания убивать."
Джерело: http://chess-news.ru/node/19653
21
25 червня 2015 21:50:46
"К нытью о "майданах"
...организуемых вокруг России посольствами США.

Поезд с Александром III потерпел крушение. Могучий царь держал крышу вагона, пока свита спасалась. "Не иначе, террористы", - говорили ему в ухо. "Воровать надо меньше! - зло сказал царь.

Воровать надо меньше, и не будет майданов."

http://kredov.livejournal.com/420416.html  (ЖЖ Сергея Кредова)
22
7 лютого 2015 17:28:26
Mustafa Nayyem
February 5 at 10:44pm · Munich · Edited ·

Munich Security Conference - это когда сидишь в лобби, а мимо регистрации проходит старик Джон Керри с двумя портфелями и делает вид, что он совсем не госсекретарь США.

___________________ ___________________ __
Сергій Лещенко
Yesterday at 1:51am · Edited ·

Цього роки мені вперше вдалося потрапити до Мюнхену на заходи в рамках щорічної безпекової конференції. Цікавий досвід: ти можеш сидіти у фойє готелю та розмовляти з радником президента Естонії - та раптом помітити, як з під землі з'являються з десяток охоронців, а за хвилину з двома сумками в руках до готелю заходить селитися Джон Керрі, який щойно прибув з Києва.

___________________ ___________________ __


Несколько месяцев назад на Таблоиде проскакивала статья о том, что Яценюк проживает в исключительно дорогой гостинице во время официального визита в Нью-Йорк. А где остановились представители Украины во время нынешней конференции по безопасности, проходящей в Мюнхене?

Судя по этим постам - Сергій Лещенко и Mustafa Nayyem проводят время в той же гостинице, что и Керри.

Информацию о месте проживания госсекретаря США не нашёл, но судя по всему - там же, где и проходит конференция.
Пруф: подпись под фотографией на сайте Yahoo: Керри прибывает в гостиницу Bayerischer Hof.


Можно предположить, что они остановились там же. Самый дешёвый номер в "Баварском Хофе" стоит порядка 300 евро за ночь.

Изумлённый читатель спрашивает, кто оплачивает бенкет?

Если за госсчёт, то в центре столицы Баварии есть отели и подешевле.
Если за чужой счёт, то не окажет ли это влияние на решения, принимаемые в стенах ВР?
Если за свой, то месячной з/п депутата в 5000 гривен на руки (по текущему курсу - 200 евро) вряд ли хватит на одну ночь.

Заранее приношу извинения, если мои предположения не правильны или могут кого-то обидеть...
23
19 січня 2015 09:01:27
Существовал себе как-то сайт (на деньги ЕСовского гранта), посвящённый привлечению прямых иностранных инвестиций в Севастополь.
Давно на него не заходил, а тут такие метаморфозы: вместо описания инвестиционной привлекательности украинского Севастополя, - сайт по православию и иконописи.
Выглядит, как руководство к действию: поститься, креститься и слушать радио "Радонеж".

Как выглядел сайт раньше:
https://web.archive.org/web/20140516192540/http://sevastopolfdi.com.ua/
Копия: http://www.peeep.us/9a604637

Как теперь:
http://sevastopolfdi.com.ua/
Копия: http://www.peeep.us/4fad2e9b

Описание проекта на сайте представительства ЕС в Украине. ЕС якобы перевёл на этот проЖект 1 884 000 евро (сайт лишь один из подпроектов)
http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/projects/list_of_projects/270714_en.htm
24
17 січня 2015 06:08:49
Гроссмейстер из Киева Андрей Баришполец выиграл сильный международный открытый шахматный турнир, проходивший в Индии с 9 по 16 января.

Турнирная таблица:
http://www.chess-results.com/tnr157815.aspx?lan=1&art=1&rd=10&wi=821
25
2 січня 2015 19:32:29
На месте, откуда вероятно стрелял БУК, журналистами был найден кусок пластика с непонятным рисунком/логотипом. Версии ФУПа?


источник:
26
16 листопада 2014 21:46:27
Странно, что на ФУПе никто не упомянул тему от волонтёров о создании новой государственной системы снабжения вновь сформированных Сил Специальных Операций. Ваши комментарии?

https://www.facebook.com/konsles/posts/664695386975221?pnref=story
https://www.facebook.com/v.n.puzanov/posts/603480903111628
https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/1519555271646618

Цитаты:
"В этом госпредприятии мы не связаны искусственно созданными нормами, процессами, правилами, ограничениями. Правила мы пишем сами."
"/.../ работаем в тесном контакте с логистами из НАТО."
"Мы делаем там нормальное бюджетирование, учёт."
"Мы получаем склады, транспорт, полностью управляем закупками.
Мы вводим совершенно открытые, без "понятий", тендеры.
Мы компьютеризируем каждую операцию, и получаем систему, позволяющую онлайн мониторить состояние обеспечения каждого конечного бойца."
"Мы создаем структуру "безопасности", которая будет отвечать и за каналы связи, и за охрану/сопровождение грузов."
27
27 жовтня 2014 19:34:49
Компания Samsung Electronics достигла двух важных вех в развитии сетевых телекоммуникационны х технологий пятого поколения (5G), добившись рекордной скорости передачи данных в 7,5 Гбит/с (940 МБ/сек) при стационарных испытаниях, а также стабильного соединения 1,2 Гбит/с (150 МБ/с) в автомобиле, передвигающемся со скоростью более 100 км/ч.
http://habrahabr.ru/company/samsung/blog/241640/
28
10 жовтня 2014 16:00:11


http://airport.crimea.ua/

Судя по табло на интернет сайте симферопольского аэропорта, самолёты из и в столицу Украины продолжают регулярно летать. Матрица в действии. Жора, ОК! и иже с ними - ваш выход.

Картинка найдена в обсуждении магических способностей Ростуризма на http://politota.d3.ru/comments/607136/
29
27 вересня 2014 22:47:57

Окупай Централ в Гонконге
30
25 вересня 2014 22:12:08


Центральна виборча комісія зареєструвала побиту в Донецьку Ірину Довгань.
Відповідне рішення ухвалили на засіданні ЦВК у середу, 24 вересня.

Довгань Ірина Володимирівна народилася 25 сiчня 1962 року в місті Ясинувата Донецької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, економіст, ТОВ "Будівництво та монтаж", безпартійнa, проживає в місті Ясинувата Донецької області, судимість відсутня, самовисування.

via https://www.facebook.com/Sloviansk/photos/a.691407407620830.1073741828.691404007621170/708511932577044/?type=1
31
8 вересня 2014 19:36:00
Это в РФ так шутят или действительно спятили на почве фантомной боли за СССР?  
 
 "Департамент госбезопасности Литвы настоятельно рекомендовал гражданам Литвы, которые в 1990–1991 годах отказались служить в советской армии, не ездить сейчас в Россию и другие государства, не являющиеся членами ЕС или НАТО.
 
 Как утверждает портал Delfi, этот призыв департамента госбезопасности (ДГБ) «связан с попыткой правоохранительных органов России возобновить уголовное преследование тех, кто по призыву властей Литвы после 11 марта 1990 года покинул советскую армию или отказался в ней служить»."
 
 [www.vz.ru]
 
 Ссылка на оригинальную статью на английском:  
 [en.delfi.lt]
32
27 серпня 2014 21:00:00
Как сильно отличается подача разговора между Меркель и Путиным
 
 [kremlin.ru]
 "По инициативе германской стороны состоялся телефонный разговор Владимира Путина с Федеральным канцлером ФРГ Ангелой Меркель.
 
 В ходе телефонного разговора глава Российского государства информировал Канцлера ФРГ об основных итогах встречи глав государств Таможенного союза с Президентом Украины и представителями Европейского союза 26 августа в Минске, в ходе которой состоялся обмен мнениями по вопросам, касающимся последствий подписанного Украиной соглашения об ассоциации с ЕС.
 
 Ангела Меркель поддержала достигнутую договоренность о проведении интенсивных переговоров на этот счет между экспертами России, Украины и Комиссии Европейских сообществ.
 
 Лидеры обеих стран подчеркнули важность продолжения международных усилий по содействию деэскалации внутриукраинского конфликта, в том числе по линии Контактной группы, которая должна возобновить свою работу в самое ближайшее время. Отмечена также актуальность контактов по проблематике транзита газа в Европу через украинскую территорию.
 
 Владимир Путин и Ангела Меркель высказались в пользу скорейшего прекращения кровопролития, выправления гуманитарной ситуации на юго-востоке Украины и необходимости перехода на путь политического урегулирования. Президент России сообщил о намерении российской стороны обеспечить новые поставки гуманитарной помощи населению Луганской и Донецкой областей.
 
 Условлено продолжать регулярный обмен мнений по всему комплексу затронутых вопросов."
 
 А теперь как представляет этот разговор пресс-секретарь канцлера ФРГ
 [www.bundesregierung .de]
 
 "Bundeskanzlerin Merkel telefoniert mit dem russischen Präsidenten Putin
 Der Sprecher der Bundesregierung, Steffen Seibert, teilt mit:
 Bundeskanzlerin Angela Merkel hat heute Nachmittag mit dem russischen Staatspräsidenten Wladimir Putin telefoniert. Thema war die Situation in der Ukraine, insbesondere die gestrigen Gespräche Putins mit dem ukrainischen Staatspräsidenten Poroschenko in Minsk.
 Die Bundeskanzlerin betonte, dass die Kontaktgruppe, bestehend aus OSZE, Russland und der Ukraine, ihre Bemühungen um einen Waffenstillstand und eine effektive Grenzsicherung intensivieren müsse. Russland sei aufgerufen, hierzu seinen Teil beizutragen. Die jüngsten Berichte von der Präsenz russischer Soldaten auf ukrainischem Territorium müssten aufgeklärt werden. Sie unterstrich die große Verantwortung Russlands für eine Deeskalation und für eine Überwachung der eigenen Grenze.
 Beide begrüßten, dass die Gespräche zur Umsetzung des EU-Assoziierungsabkommens sowie zu Gaslieferungen zwischen Russland und der Ukraine unter Beteiligung der Europäischen Union fortgesetzt werden."
 
 Перевод на скорую руку:
 Канцлер Германии Ангела Меркель сегодня днем созвонилась с президентом России Владимиром Путиным. Темой выступила ситуация в Украине, особенно вчерашние переговоры Путина с Президентом Украины Порошенко в Минске.  
 Канцлер подчеркнула, что усилия контактной группы, состоящей из ОБСЕ, России и Украины, по достижению прекращения огня и реальной охраны границы должны быть более интенсивными. Россия призывается внести к этому свой вклад. Недавние сообщения о присутствии российских войск на территории Украины должны быть выяснены. Она подчеркнула большую ответственность России за деэскалацию и контроль за собственной границей.  
 Оба приветствовали то, что переговоры о реализации Соглашения об ассоциации с ЕС, а также поставок газа между Россией и Украиной с участием Европейского союза, будут продолжены."
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 27/08/2014 21:04 користувачем Paravoz.
33
11 серпня 2014 22:26:00
Женская сборная России лидирует. Украинки на третьем месте позади китаянок.
 
 Пикантность поединку добавляет скандальный переход Лагно в российскую шахматную федерацию.
 [chess-results.com]
 
 
 
 Редаговано разів: 4. Востаннє 11/08/2014 22:28 користувачем Paravoz.
34
8 серпня 2014 16:52:00
Книга пам"яті загиблих під час АТО
 [memorybook.org.ua]
35
2 серпня 2014 14:40:00
Просматривал ленту фотографий на РИА Новости. У кого-то есть информация как в руки боевиков попал Т-64БМ "Булат"? Или российские журналисты напутали и это не Булат.
 http://www.visualrian.ru/ru/images/zooms/RIAN_2467955.jpg
36
24 липня 2014 14:23:00
Какой-то неудачный месяц для авиации...
 #MH17 сбит на прошлой неделе (Boeing 777-200)
 #GE222 Тайванских авиалиний разбился вчера (ATR-72)
 Сегодня разбился #AH5017 Алжирских авиалиний (Boeing 737-600)
 
 Плюс два самолёта уничтожено в Триполи (один из них A330, которому не было и двух лет).
37
19 липня 2014 12:19:00
Німецькі та українські ЗМІ повідомляють, що близько другої ночі на автобані А4 поблизу Дрездена (Німеччина) зіткнулися автобуси з Польщі та України. На місце пригоди прибуло понад 150 рятувальників. Рух на цій ділянці було заблоковано в обидва напрямки до 10 ранку.
 
 За попередніми даними - водій польского двоповерхового автобуса фірми Sindbad заснув за кермом в результаті чого зіткнувся із українським автобусом який також прямував на Захід, втратив керування та перекинувся на протилежну смугу де врізався у польский мікроавтобус...
 
 Загинуло щонайменше 9 громадян Польщі (7 у мікроавтобусі та 2 у двоповерховому). Кількість поранених сягає 40 (у польському рейсовому автобусі знаходилося 65 осіб).
 
 Серед пасажирів польського автобуса двоє загиблих:  
 http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/img-20140719-wa0003-jpeg_39903397_mbqf-1405756054-36892922/3,w=559,c=0.bild.jpg
 
 У тих, хто подорожував в мікроавтобусі, не було жодного шансу:
 http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/kleintransporter-39903963_mbqf-1405757982-36893738/3,w=559,c=0.bild.jpg
 
 
 
 Редаговано разів: 4. Востаннє 19/07/2014 12:21 користувачем Paravoz.
38
17 липня 2014 21:41:00
В Твиттере какой-то испаноязычный юзер выдаёт себя за работника диспетчерского пункта в аэропорту Борисполя. Он утверждает, что якобы на радарах было видно как два украинских истребителя сопровождали малазийский лайнер незадолго до того, как Боинг пропал с экранов радаров.  
 [twitter.com]
 
 Сейчас его активно ретвитят. Опровержение и/или официальное заявление бы не помешало.
39
16 липня 2014 21:19:00
Два часа тому назад стало известно, что российская женская сборная по шахматам не будет допущена к участию во Всемирной шахматной Олимпиаде, которая стартует через 16 дней в Тромсё (Норвегия). Такое решение принял оргкомитет соревнования. Причина: 1 июня истёк срок подачи заявки на участие.
 
 Наверное многие читали/слышали, что одна из сильнейших шахматисток Украины - Екатерина Лагно перешла в российскую федерацию. Плюя на всевозможные правила и устав международной шахматной федерации (ФИДЕ) россияне пытались добиться для неё права представлять российскую сборную уже в ближайшем соревновании.  
 Детальнее об этом можно прочитать в интервью президента украинской федерации.
 
 Насколько я понял, россияне тянули с подачей заявки желая включить в состав сборной Лагно понадеявшись на административный ресурс. Не стоит забывать, что главой ФИДЕ является Кирсан Иллюмжинова. Давление со стороны функионеров ФИДЕ не помогло.  
 Срок 1 июня - формальность, но норвежские организаторы пошли на принцип, аргументируя тем, что все команды должны находиться в одинаковых условиях.  
 
 В итоге россияне перехитрили самих себя.
40
14 липня 2014 17:59:00
https://pbs.twimg.com/media/Bsgy5UMCYAAQ2C3.jpg:large
 [twitter.com]
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 14/07/2014 17:59 користувачем Paravoz.

Повна версія