Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сепар Велесов, навіщо він тут?

Сепар Велесов, навіщо він тут?

Його вже багато років не було.
Жив собі на фор.уа
Навіщо його сюди знову запустили?
Генерувати сепарський контент та брехати?



Re: У  :love: на Донбасі "конфлікт"
Велесов жив! [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 09:17
IP/Host: 31.128.122.---
Зірка №4, cьогодні в 09:14
Розгорнути попередні цитати...
Серйозно?
Ви це серйозно зараз?
Це Порошенко вигадав російську армію і зброю на Донбасі?  :D

Армию - именно он.
Сначала неуверенно так, размахивая пачками паспортов в Брюселле. Потом уже бодро, перед украинской аудиторией. И пошли Минстец с Тымчуком ездить по ушам: начали с полков "спецназа ГРУ", а потом уже про "армейские корпуса ВО РФ"  :laugh:

Так создавалась матрица, в которую Педро пять лет запихивал украинцев




Навіщо тут цей кремлівський наратив Медведчука?
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Навіщо тут

Ну так він чисту правду напейсав.  :pooh_lol:
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Ну так він чисту правду напейсав.  :pooh_lol:
Яку саме?
Що кацапскіх військ на Донбасі нема?
Так це брехня, вже багато разів спростована.
Показати тобі могилки "іхтамнетів" чи сам знайдеш?
А скільки у нашому слідчому ізоляторі СБУ сидить таких "флібуст'єрів іпотеки за вбивство хахлов", підказати?
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Яку саме?
Що кацапскіх військ на Донбасі нема?
Так це брехня, вже багато разів спростована.
Показати тобі могилки "іхтамнетів" чи сам знайдеш?
А скільки у нашому слідчому ізоляторі СБУ сидить таких "флібуст'єрів іпотеки за вбивство хахлов", підказати?

нема
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

нема
Авіатор, не треба триндіти.
Обидва ордловські корпуси - частина 8-ой кацапської армії з її офіцерським складом та технікою.
Кого ти наїбати намагаєшься?
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Авіатор, є такий один дуже корисний сайт - весь кацапо-вермахт який воює на Донбасі опізнають по багатьом фото та відео.




Є навіть спеціальна програма - "кацапський мордо-розпізнавач", який розпізнає морди кацапських військових злочинців з вірогідністю 97%.

Останнє редагування: 31 липня 2019 12:33:57 від Michigan
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

нема

Дивись, який "піздо-глазий" представник донбаського народу

Таких в Донецьку та Луганську постійно на вулицях можна знайти.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Дивись, який "піздо-глазий" представник донбаського народу

тобі то не пох?  :rotate:
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

тобі то не пох?  :rotate:
Мені? Звичайно ні.
Поки чобіт кацапського окупанта топче українську землю.
Це тобі похер, бо ти совок та ватнік, а отже вважаєш що ці "піздоглазі" подарують тобі мирне спокійне життя.
А в плани цих "піздоглазих" входить тільки війна, тільки руйнування та вбивства, бо в рідному домі у них така срака, що краще звідти піти воювати. Татаро-монгольска Навала намба 2.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Це тобі похер, бо ти совок та ватнік, а отже вважаєш що ці "піздоглазі" подарують тобі мирне спокійне життя.

Бля... Воно в мене було цілком мирне та спокійне, поки ця наволоч не взяла владу. Крим здали, суки, а що Донбас слідом захоче - не дотумкали.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Бля... Воно в мене було цілком мирне та спокійне, поки ця наволоч не взяла владу. Крим здали, суки, а що Донбас слідом захоче - не дотумкали.
То як думаєш ці піздоглазі "росіяни" будуть тебе жаліти?
Їм насрати кого вбивати по великому рахунку. На кого вкаже хуйло, того й завалять.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

То як думаєш ці піздоглазі "росіяни" будуть тебе жаліти?
Їм насрати кого вбивати по великому рахунку. На кого вкаже хуйло, того й завалять.

Дивись: Хуйло приходить тільки туди, де його кличуть. А я жию на Буковині. Тут його можуть закликати хіба що румуни у південних районах... Тому для мене страшилки про бурятів неактуальні. :-B
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Дивись: Хуйло приходить тільки туди, де його кличуть. А я жию на Буковині. Тут його можуть закликати хіба що румуни у південних районах... Тому для мене страшилки про бурятів неактуальні. :-B
ти впевнений в цьому, "хатоскрайник"?
ти не тільки ватний, ти ще й хатоскрайній, зрозуміло.
Велесов он "кликав-кликав", а потім кацапські снаряди почали літати через його місто а він стирати свої штанці від гівна.
Ти думаєш ти не повториш його "звитяги"?

Ти помітив що ти сам собі протирічиш?
Вище ти сказав що Велесов "написав чисту правду" що кацапських військ там немає, а потім "хуйло-війська з'являються там, де їх кличуть".
Авіатор ти такий смішний, ватан, чесно. :gigi:
У тебе ліва півкуля з правою "дружать" чи "соціалістична родіна" вимагає від тебе постійно брехати?

Останнє редагування: 2 серпня 2019 11:21:03 від Michigan
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Почасти звільнили від українців міста і села, понавезли гопоти з Костроми і Алапаєвська, і тепер нащадки тієї гопоти кличуть Хуйла з його смердючим рууууссскім мірЪом
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Почасти звільнили від українців міста і села, понавезли гопоти з Костроми і Алапаєвська, і тепер нащадки тієї гопоти кличуть Хуйла з його смердючим рууууссскім мірЪом
Яка дурня, і міфологізація голодомора і донбасу ))) Я здається це переріс... Велесов в міфологізації якраз ваш рівень.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Тобто села не порожніли після голодоморів?
А з Західної не вивозили до Сибіру цілі родини, в оселях яких на стіні був портрет Тараса Шевченка?
Тимко, соромлюся запитати...ти глупий?


   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

міфологізація голодомора
заперечення голодомору?
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Тобто села не порожніли після голодоморів?
А з Західної не вивозили до Сибіру цілі родини, в оселях яких на стіні був портрет Тараса Шевченка?
Тимко, соромлюся запитати...ти глупий?

критерії були зовсім інші. І на ЗУ Шевченко точно іконою не був. Не вішали його на стіни тоді, не вішають і зараз. Це тобі не Брєжнєв.  :pooh_lol:
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

заперечення голодомору?
Міфілогізація не значить заперечення, це ти вже сама собі вигадала паралелі.

Вам зручно вірити що завезли на місце померлих росіян, це частково так, але вони швидко вертались назад до себе не уживаючись з місцевими... :facepalm1:
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Міфілогізація не значить заперечення, це ти вже сама собі вигадала паралелі.

Вам зручно вірити що завезли на місце померлих росіян, це частково так, але вони швидко вертались назад до себе не уживаючись з місцевими... :facepalm1:
:facepalm: підкинуті матусею-зозулею зозулята часто відмовляються від нехай чужого, але теплого і м"якенького гніздечка?
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

:facepalm: підкинуті матусею-зозулею зозулята часто відмовляються від нехай чужого, але теплого і м"якенького гніздечка?
Можу створити темку на головінй про голодомор, розкажеш нам все що знаєш... І будемо розбиратись що правда?
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Можу створити темку на головінй про голодомор, розкажеш нам все що знаєш... І будемо розбиратись що правда?

А шо, там ще була і якась неправда???  ;o

І я хачю таку темку почитать. Тіке шоб нікого піся неї не забанили в нікуда.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

А шо, там ще була і якась неправда???  ;o

І я хачю таку темку почитать. Тіке шоб нікого піся неї не забанили в нікуда.
Тому і пропоную що я створю темку, можу її підчистити в разі чого... :shuffle:
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

До речі, Тіммі, не нагадаєш, що зазвичай вчиняють зозулята по відношенню до пташенят, рідних для того гнізда?
Що може бути неправдою у даному контексті?
Звідки у Кіровоградській області взялися так звані "русскіє" села, де селяни розмовляють російською і є етнічними мЕря?
"підчистити" він може...
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

:facepalm: підкинуті матусею-зозулею зозулята часто відмовляються від нехай чужого, але теплого і м"якенького гніздечка?

Зозуля приносить користі набагато більше, ніж будь-яка інша пташка. Жере цілу купу усілякої ядовитої гусені  та шкідників, які "не позубах" іншим птахам. Екосистема потребує набагато більше зозуль, ніж самі зозулі здатні вигодувати. Тому така шняга стається, Тетянко. Це є Промисел Божий. Маєш щось заперечити?

Аналогічно з коцапами. Господь так розпорядився, щоб коцапи Духом Своїм запліднили козаченьків.  B-)
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

не по зубах, пардон.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Маю.
Не в образу будь-якому конкретному московитові і не на догоду будь-якому конкретному українцеві.
Сам розумієш, абсолют у таких справах недоречний.
Це приблизно з тієї ж "опери", що не кожна німкеня є несимпатичною і не кожна українка красуня.
Такот. Ніякої користі народ, який сьогодні називає себе русскімі, світові не приніс, ні в цивілізаційному сенсі, ні у культурному, ні у науковому.
А сусідам приніс виключно горе, страждання і кров.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

абсолют у таких справах недоречний.

Ніякої користі народ, який сьогодні називає себе русскімі, світові не приніс, ні в цивілізаційному сенсі, ні у культурному, ні у науковому.

 B-)

А сусідам приніс виключно горе, страждання і кров.

Тебе не дуже здивує, що не існує такого народу, який приніс би сусідам щось інше?  :rotate:
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

B-)

Тебе не дуже здивує, що не існує такого народу, який приніс би сусідам щось інше?  :rotate:
цікаве спостереження
але відмінність все ж таки є
яку біду сьогодні несуть німці французам, або навпаки?
Навіть у США сьогодні сядеш до в"язниці, якщо не так подивишся на негра або індіанця
21 століття надворі, а той народ ментальністю застряг десь дуже глибоко у часі
дивись, якісь у них проблеми з виборами - протестують
а чому не проти своїх танків на чужій землі?
нафіга їм той Крим знадобився?
Ну, тим що у Кремлі - зрозуміло, військові бази на Чорному морі, те-се
а пересічним що з того? раніше їм шлях у Крим був закритий, а тепер нарешті відкрився?..
ну як це так - захотіли, вдерлися, захопили - пересічні з піною біля рота верещать "Кримнаш"!? 21 століття!
Загалом вони мені нагадують тутешніх педрючків : коцапам так само щиро плювати на те, що їхній БУК збив пасажирський літак, як педрюкам плювати на свинарчукування їхнього ідола - мораль і тих і тих запросто дозволяє подібне.
Бачиш, вони щиро дивуються : "ашотуттакова?"
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

цікаве спостереження
але відмінність все ж таки є
яку біду сьогодні несуть німці французам, або навпаки?
Навіть у США сьогодні сядеш до в"язниці, якщо не так подивишся на негра або індіанця
21 століття надворі, а той народ ментальністю застряг десь дуже глибоко у часі
дивись, якісь у них проблеми з виборами - протестують
а чому не проти своїх танків на чужій землі?
нафіга їм той Крим знадобився?
Ну, тим що у Кремлі - зрозуміло, військові бази на Чорному морі, те-се
а пересічним що з того? раніше їм шлях у Крим був закритий, а тепер нарешті відкрився?..
ну як це так - захотіли, вдерлися, захопили - пересічні з піною біля рота верещать "Кримнаш"!? 21 століття!
Загалом вони мені нагадують тутешніх педрючків : коцапам так само щиро плювати на те, що їхній БУК збив пасажирський літак, як педрюкам плювати на свинарчукування їхнього ідола - мораль і тих і тих запросто дозволяє подібне.
Бачиш, вони щиро дивуються : "ашотуттакова?"

Та ну... Подумай сама: коли у Римі працював Сенат, до виникнення Священної Римської імперії було понад 1000 років. І ще 800 до народження Бетховена. Там бігали дикі люди у лісах. Усьому свій час. Через 1800 років коцапська нація таких бетховенів вродить, що в тебе щелепа відпаде. А Крим вони забрали, тому що малоросам він не потрібний. Примара під назвою "євроасоціяція" важливіша за Крим. За хотєлки треба платити, навіть якщо вони непотрібні або дурнуваті.

Взагалі, впевений, з Кримом сталося так: коли заколотники вигнали законно обраного Овоча, Хуйло позвонило їм і каже:
- Можете жерти з корита, але за це я забираю Крим. Є заперечення?
- Нема...
- ОК. Забирайте своїх мамчурят по-тихому..
- Дякуємо, наш повелителю...

Владу взяли кончені мерзотники. Якби вони закликали до Священної Боротьби, Крим був би наш. Уяви собі: мамчурята у прямому етері б'ються насмерть до останнього патрона, гинуть, але не здаються.. Уся нація туди би кинулась і загризла тих сраних бурятів. Але Корито переважило Крим...
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Тому і пропоную що я створю темку, можу її підчистити в разі чого... :shuffle:
:clapping:  :blush2:  Я тіке ЗА. Тіке дивися, шоб і тебе не забанили. Це дуже спірна тема.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

"підчистити" він може...

НМСД, мова йде про підчищення не дискусії по суті, а про ображання опонентів, щоб потім вєри не стукали один на одного. Такий собі мінімодер в одному флаконі з вденням дискусії по суті. Ображання є різним. Деякі бачать його навіть там, де ніколи не подумав би вкласти.

Не знаю. Я так врятувалася від бану. А ти вирішуй по-своєму.

Але у модеруванні гілочок таки є і частка доцільності.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Крим був би наш
кацап, ти смєшон
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

НМСД, мова йде про підчищення не дискусії по суті, а про ображання опонентів, щоб потім вєри не стукали один на одного. Такий собі мінімодер в одному флаконі з вденням дискусії по суті. Ображання є різним. Деякі бачать його навіть там, де ніколи не подумав би вкласти.

Не знаю. Я так врятувалася від бану. А ти вирішуй по-своєму.

Але у модеруванні гілочок таки є і частка доцільності.
Є функція блокування дописів... Можна починати дискусію коли я тут на фупі а немає мене блокувати її...))))
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Є функція блокування дописів... Можна починати дискусію коли я тут на фупі а немає мене блокувати її...))))
а, ну то ще краще.
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

слушне питання у ТС
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

слушне питання у ТС
Він така же вата, як і ВЕЛОс
   
Re: Сепар Велесов, навіщо він тут?

Його вже багато років не було.
Жив собі на фор.уа
Навіщо його сюди знову запустили?
Генерувати сепарський контент та брехати?



Re: У  :love: на Донбасі "конфлікт"
Велесов жив! [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 09:17
IP/Host: 31.128.122.---
Зірка №4, cьогодні в 09:14
Розгорнути попередні цитати...
Серйозно?
Ви це серйозно зараз?
Це Порошенко вигадав російську армію і зброю на Донбасі?  :D

Армию - именно он.
Сначала неуверенно так, размахивая пачками паспортов в Брюселле. Потом уже бодро, перед украинской аудиторией. И пошли Минстец с Тымчуком ездить по ушам: начали с полков "спецназа ГРУ", а потом уже про "армейские корпуса ВО РФ"  :laugh:

Так создавалась матрица, в которую Педро пять лет запихивал украинцев

Навіщо тут цей кремлівський наратив Медведчука?

Ви за це ж голосували.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія