Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Донецке работает Visa и МС?

В Донецке работает Visa и МС?



Это фейк?Или чья то недоработка?
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Что то я вообще не могу понять как такое возможно особенно сейчас
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Что то я вообще не могу понять как такое возможно особенно сейчас
Підміна геоданних: налаштування щоб не працював ГПС і працював Глонас. Не? А ГЛОНАСС пропише шо це Париж  :D
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Что то я вообще не могу понять как такое возможно особенно сейчас

навіть в луганську досі пробивається мтс, в донецьку тим більше є.
Я не спец, але якшо легітимна картка прив"язана до легітимного українського номеру і є моб.зв"язок, то проблем не має бути. Нє?
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

навіть в луганську досі пробивається мтс, в донецьку тим більше є.
Я не спец, але якшо легітимна картка прив"язана до легітимного українського номеру і є моб.зв"язок, то проблем не має бути. Нє?

Может как то у них об этом спросить или им об этом сообщить?А то банаовая республика непризнанная никем,а пользуются карточками как белые люди.Тут самим кацапам пообрезали кучу всего,а тут в Донецке все работает.Хотя понятно что это процессится через кацапские центры и выглядит как внутренние переводы между россией.Но с другой стороны Виза и МК должны это видеть
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Для работы карты, нужно не "что бы карта работала", а "что бы терминал мерчанта работал".
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Для работы карты, нужно не "что бы карта работала", а "что бы терминал мерчанта работал".

Спасибо,кэп.Вопрос в том почему Виза закрывает на это глаза?Как они это себе видят?Украинские клиенты платят в Россию?
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Спасибо,кэп.Вопрос в том почему Виза закрывает на это глаза?Как они это себе видят?Украинские клиенты платят в Россию?
В чому питання? Українська ж картка видана українським банком. І платять точно не в кацапію.
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

В Донецке работает Visa и МС?
Працюють через українських операторів зв'язку.
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Там жє нашє люді
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

https://t.me/itsdonetsk/26886

Это фейк?Или чья то недоработка?

Жоден західний банк не зачислить гроші на адресу ДНР...... Може там за якимись схемами це прцює
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Жоден західний банк не зачислить гроші на адресу ДНР...... Може там за якимись схемами це прцює
Та нічого там думати. Користуються картками українських банків.
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Чек би отримати, по ньому можна багато чого розгледіти
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Та нічого там думати. Користуються картками українських банків.

Та то воно зрозуміло. Питання, куди з картки зараховуються платежі?
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

У принципі, якщо український ФОП отримує платіж на свою українську картку з картки українського банку, то має проходити
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

В чому питання? Українська ж картка видана українським банком. І платять точно не в кацапію.

Невже українські банки там розмістили свої термінали? Чи, може, банки Ефіопії?
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Та нічого там думати. Користуються картками українських банків.

А як бабло в лугандон потрапля?
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Может как то у них об этом спросить или им об этом сообщить?А то банаовая республика непризнанная никем,а пользуются карточками как белые люди.Тут самим кацапам пообрезали кучу всего,а тут в Донецке все работает.Хотя понятно что это процессится через кацапские центры и выглядит как внутренние переводы между россией.Но с другой стороны Виза и МК должны это видеть

кацапам пообрізали розрахунки по картках, емітованих в рф, у банках рф
якшо вони зможуть оформити карту десь за межами раші в не-російському банку - то нема питань. І вона буде працювати всюди. Так само як і картки віза і МК працюють всередині рф, наприклад, у туристів з інших країн, або громадян інших країн

та же сама схема, як і з твоєю карткою десь закордоном. В лугандонії думаю, працюють картки, які були отримані в україні.
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

кацапам пообрізали розрахунки по картках, емітованих в рф, у банках рф
якшо вони зможуть оформити карту десь за межами раші в не-російському банку - то нема питань. І вона буде працювати всюди. Так само як і картки віза і МК працюють всередині рф, наприклад, у туристів з інших країн, або громадян інших країн

та же сама схема, як і з твоєю карткою десь закордоном. В лугандонії думаю, працюють картки, які були отримані в україні.
Трохи не так.
Віза та МС картки видані російськими банками працюють всередині країни. За кордоном не працюють. Іноземні картки в Росії не працюють.

Both Mastercard and Visa’s decision to suspend their Russian operations will primarily impact foreign payments, meaning local consumers will no longer be able to use their Russian cards abroad or for international payments online. Foreign customers will also be blocked from making payments to Russian companies or withdrawing cash within the country.

Consumers will still be able to use Mastercard and Visa-branded cards for domestic transactions in Russia

“Payments abroad, including on foreign internet resources, will not be available with Visa and Mastercard international payment systems cards issued by Russian banks,” Mir confirmed.
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

А як бабло в лугандон потрапля?
Ну з баблом, якщо ви маєте на увазі нал. Там якраз проблема. Положити на рахунок чи зняти з рахунку складно. Є люди, що це роблять, звичайно не за даром.
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Ну з баблом, якщо ви маєте на увазі нал. Там якраз проблема. Положити на рахунок чи зняти з рахунку складно. Є люди, що це роблять, звичайно не за даром.

От я і питаю. Якщо вони приймають картки до розрахунку то як це бабло з карток повертається до лугандону?
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

От я і питаю. Якщо вони приймають картки до розрахунку то як це бабло з карток повертається до лугандону?
Нафіга воно повинно кудись повертатися? ;o
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Нафіга воно повинно кудись повертатися? ;o

Зарплати, оренда, інші операційні видатки.....
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Зарплати, оренда, інші операційні видатки.....
Руплі там ходять руплі. Зарплати пенсії і все інше.
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Руплі там ходять руплі. Зарплати пенсії і все інше.

а звідки вони беруться?
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Донецк отображается как Украина на всех ресурсах.
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

Донецк отображается как Украина на всех ресурсах.

А на всій фінансовій документації як Donetsk People Republic
   
Re: В Донецке работает Visa и МС?

с дон или луг пропиской попробуй google pay/wallet докажи, что там не проживаешь - иначе бан
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія