Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поярков епа- лся :lol:

Re: Поярков епа- лся  :lol:

Не нравится ЗЕлени! А слоганчик красивенький! (tu)

вот красиво - ПРХ-ПНХ
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Його обрав народ України, от і сидить
Навряд чи знайдеться більший паяц жалкій бубочка мімімімі серед кандидатів в президенти. Ніякому Пояркову його не перемогти на цьому полі.
А іншого ТП (які є його основним електоратом) і не оберуть, тут пропагандони потрапили в яблучко. Еономікою,  державотворенням і україноцентризмом їх не візьмеш
Ми (опозиція) можем лише поржать і робити, що заманеться без ризику що бубочкин електорат рабтом нас полюбить B-)


Я пишу про це третій рік. Петро з аналізами, наркоманами і стадіонами поліз на поле Бубочки і був розгромлений вщент. Висновків не зроблено і продовжується зручний для Зєлі стендаперський дискурс.
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Я пишу про це третій рік. Петро з аналізами, наркоманами і стадіонами поліз на поле Бубочки і був розгромлений вщент. Висновків не зроблено і продовжується зручний для Зєлі стендаперський дискурс.
Того що народ за бидло тримає- типу ''і так сойдьот''. Уявіть ступінь самозакоханості в цієї кучерявої п'явки.
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

зьєбіли пробили дно
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

зьєбіли пробили дно
Пофарбували дебілу паркан надурику?
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Я пишу про це третій рік. Петро з аналізами, наркоманами і стадіонами поліз на поле Бубочки і був розгромлений вщент. Висновків не зроблено і продовжується зручний для Зєлі стендаперський дискурс.
Ну да і шо?
Ше раз - люди мають ту владу, яку заслуговують
Українці знайшли свій формат влади - клоунократія
Більше нормальних не буде - тепер реальна боротьба буде між Зафодами  Біблброксами, Дурємарами і Ведмедиками Брауні
Принаймі до наступного великого потрясіння. Я навіть не уявляю що це має буди, якщо навіть війна не спрацювала.
Ви пропонуєте україноцентричній державницькій опозиції грати на цьому полі?

   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Ну да і шо?
Ше раз - люди мають ту владу, яку заслуговують
Українці знайшли свій формат влади - клоунократія
Більше нормальних не буде - тепер реальна боротьба буде між Зафодами  Біблброксами, Дурємарами і Ведмедиками Брауні
Принаймі до наступного великого потрясіння. Я навіть не уявляю що це має буди, якщо навіть війна не спрацювала.
Ви пропонуєте україноцентричній державницькій опозиції грати на цьому полі?


Вона вже на ньому грає, а я якраз і пропоную не грати))
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Вона вже на ньому грає, а я якраз і пропоную не грати))
Вона грає, але робить вигляд, що ні, цураються типу:
''Ви пропонуєте україноцентричній державницькій опозиції грати на цьому полі?''
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Пофарбували дебілу паркан надурику?
:facepalm1:
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Ну да і шо?
Ше раз - люди мають ту владу, яку заслуговують
Українці знайшли свій формат влади - клоунократія
Більше нормальних не буде - тепер реальна боротьба буде між Зафодами  Біблброксами, Дурємарами і Ведмедиками Брауні
Принаймі до наступного великого потрясіння. Я навіть не уявляю що це має буди, якщо навіть війна не спрацювала.
Ви пропонуєте україноцентричній державницькій опозиції грати на цьому полі?
це прокол порошенка
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

:facepalm1:
) Нє, ну Короффка таки ж створила тобі імідж краснобая.
А оно вона як.
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

) Нє, ну Короффка таки ж створила тобі імідж краснобая.
А оно вона як.
вперше чую. та й термін стрьомний,  [KA] ий
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Ну і малював би з внутрішнього боку паркану собі на радість.
Чи мистецтво належить народові?


Та ти що..  може скоро ховатись по кухнях щоб найвеличнішого не турбувати ?
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Та ти що..  може скоро ховатись по кухнях щоб найвеличнішого не турбувати ?
це мрія 73%
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

вперше чую. та й термін стрьомний,  [KA] ий

Ага:

Цитувати
Російсько-український словник (Українська академія наук)

КРАСНОБАЙ
(добрий) балакун (-на), (порожній) красномовець (-вця), балаклій (-лія). [Не балаклій він, а справжній речник (Сл. Уман.)].
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Та ти що..  може скоро ховатись по кухнях щоб найвеличнішого не турбувати ?
А де той паркан хоча б розташований? Турбувати...ґґґ
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Ага:

До якої зі складових претензії? Красно- чи бай-?
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

До якої зі складових претензії? Красно- чи бай-?
до  [KA] ої
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

в нього наче адекватна дружина, чому вона не займається ним? Мені здається в нього з головою все гірше і гірше. І вже є більш серйозні проблеми, які явно на фоні розладу особистості можуть до цвинтаря привести
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Ні хвилини спокою ЗЕ-скоту!
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Так в Чернигове срок дали за такую надпись...
А придворным шутам можно?
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

в нього наче адекватна дружина, чому вона не займається ним? Мені здається в нього з головою все гірше і гірше. І вже є більш серйозні проблеми, які явно на фоні розладу особистості можуть до цвинтаря привести
у нього з головою все гаразд, на відміну від 73%
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

у нього з головою все гаразд, на відміну від 73%

дурбецел, нахєра ти політику сюди тягнеш. В людини серйозна хвороба, здається це в психіатрії зветься істероідний розлад особистості. Він вже стоїть однією ногою в могилі через цю хворобу
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Ну да і шо?
Ше раз - люди мають ту владу, яку заслуговують
Українці знайшли свій формат влади - клоунократія
Більше нормальних не буде - тепер реальна боротьба буде між Зафодами  Біблброксами, Дурємарами і Ведмедиками Брауні
Принаймі до наступного великого потрясіння. Я навіть не уявляю що це має буди, якщо навіть війна не спрацювала.
Ви пропонуєте україноцентричній державницькій опозиції грати на цьому полі?

В 2014 році заслуговували на Петра. І що ж відбулося за 5 років, що заслужили на Зєлю?
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

це прокол порошенка
Це не прокол, а свідома політика сил, що прийшли до влади 2014
5 років заколисували от і мають тепер
Замість мобілізації клоунізація
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

В 2014 році заслуговували на Петра. І що ж відбулося за 5 років, що заслужили на Зєлю?
Так Петро і відбувся ж.
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Вона вже на ньому грає, а я якраз і пропоную не грати))
А чого це ви рота затикаєте опозиції?
Ми проста ржом
До речі, Поярков зачіпає клоуна добряче, судячи з дибільних дій проти нього, все правильно робить
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

дурбецел, нахєра ти політику сюди тягнеш. В людини серйозна хвороба, здається це в психіатрії зветься істероідний розлад особистості. Він вже стоїть однією ногою в могилі через цю хворобу
вчера вечером Поярков бил в прямом ефіре на Прямом,я б не сказал шо он виглядит как человек стоящий одной ногой в могиле.Бил "свежий Поярков".
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

В 2014 році заслуговували на Петра. І що ж відбулося за 5 років, що заслужили на Зєлю?
Ну да Петра обрали бо думали що він просто капітулянт і швидко все закінчить, далі гас па піссят і дрючба, свати і квартал
Це не їх вина, що Петро виявився державником
В 2019 помилку виправили :)
Ржом далі
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

вчера вечером Поярков бил в прямом ефіре на Прямом,я б не сказал шо он виглядит как человек стоящий одной ногой в могиле.Бил "свежий Поярков".

в том то и дело. Он выглядит достаточно спортивно и хорошо для своего возраста. При этом заводит себя с пол оборота на любой банальной хуйне. Часто начинает задыхаться при этом, это есть почти на всех видео. Адреналин судя по всему херачит по полной и уже есть серьезная операция на сердце.
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Це не їх вина, що Петро виявився державником
від петра чекали реалізації ідей Майдану

а він їх злив повністю

регіонали за його каденцію підняли голови, всіх до єдиного виправдав, один чечетов тільки здуру самозабанився, хоча зараз бувби в песі
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

від петра чекали реалізації ідей Майдану

а він їх злив повністю

регіонали за його каденцію підняли голови, всіх до єдиного виправдав, один чечетов тільки здуру самозабанився, хоча зараз бувби в песі
я теж так вважаю. А найголовніша вина Петра - оце Зе.
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

я теж так вважаю. А найголовніша вина Петра - оце Зе.

Зе - це кара.
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Зе - це кара.

але петро так висновків і не зробив, і далі піднімає рейтинг діючої влади і Зеленського цими всякими поярковими, звіробоями з фединами  і фантазіями прямого
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

наголовніша проблема Петра -- його феноменальна жадібність, яка і згубила фраєра. Спойлер, який став президентом -- це дійсно його вирок. Але не тільки його! Цей спойлер поховав всю стару політичну еліту. Бо вона по суті кінчена і містячкова
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

але петро так висновків і не зробив, і далі піднімає рейтинг діючої влади і Зеленського цими всякими поярковими, звіробоями з фединами  і фантазіями прямого

То буде покараний ще раз
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Зєлєбобіки Петро вам більше не загроза, розслабтесь ви  нарешті
Який Петро? Який Яценюк? Забудьте, то в минулому
Тепер боротьба буде між новими силами, просунутими і прикольними - Команчо, Біблброксом і Волдо  B-

ЗІ Зєбіл, до речі програє
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

А чого це ви рота затикаєте опозиції?
Ми проста ржом
До речі, Поярков зачіпає клоуна добряче, судячи з дибільних дій проти нього, все правильно робить


Якщо єдине, що може сказати опозиція, це "Зєля хуйло"-то це дуже мабуть дуже конструктивна опозиція.
   
Re: Поярков епа- лся  :lol:

Зєлєбобіки Петро вам більше не загроза, розслабтесь ви  нарешті
Який Петро? Який Яценюк? Забудьте, то в минулому
Тепер боротьба буде між новими силами, просунутими і прикольними - Команчо, Біблброксом і Волдо  B-

ЗІ Зєбіл, до речі програє


Нажаль, якщо програє-не Петру. На "ЗеПуйло" далеко не доїдеш
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія