Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Полювання на Залужного. Було? :beach:

Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Нешта па сутнацсці пытання адкажаце, ці толькі пра маю нацыянальнасць?

писдуй до рідного бульболенду із своїми проповідями, сіромахо :beach:
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:
ATF

Не треба цього робити, він зараз представляє Україну. 
Але треба тиснути на нього, щоб розігнав те прокацапське шобло в ОПі, на чолі зі своїм любимчиком єрмаком.

 :lol:
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Треба срати на зеленого поца як тільки можна.
=================

Та ти, та твої брати-однодумці тут вже такі кучугури наклали,
що не перестрибнеш! :facepalm1:

   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Це Зеленський  точно..... постарів  трохи.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Та якщо б він був «журналістом» то на його висери можна б було уваги не звертати. Все таки свобода слова
Але ж гнида влаштувалась на не пильну службу шофером при штабі, отримає немалу зарплату, і весь час сере на верховного головнокомандуючого .

А, ти про це... Хіба Кабс колись був під Бенею? Він завжди під Порохом танцював.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Сцуко, гівнюк користується старлінком щоб срати на президента України.
Ти хочеш щоб СБУ пояснило тобі що не так?
Хай СБУ спершу собі пояснить, що не так з Вонюшкой Бакановим.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:
ATF

https://www.radiosvoboda.org/a/bronezhylety-marchenka/30272326.html

https://www.5.ua/suspilstvo/heneral-marchenko-pro-spravu-shchodo-noho-prychyny-sporu-vzhe-nemaie-16-tys-pidslidnykh-bronezheletiv-poikhaly-zakhyshchaty-armiitsiv-zsu-280101.html

"Найбільш страшне в цій кримінальній справі – це не те що я там постраждав чи якось там морально принизили. Найбільш страшне, що зупинили поставку бронежилетів в армію. І про це я в принципі казав ще 2019 року, коли тільки вони почали цю справу. Коли вони заарештували ці бронежилети, коли вони заарештували всю проєктну документацію, коли вони заарештували наші спроби розробити новий бронежилет", – каже генерал.

"Наскільки мені відомо – справу зараз призупинено, але не закрито. І я вам скажу більше, там всі там кажуть, що от "ти захищав Миколаїв, вони мають закрити", вони не мають закрити справу тільки за те, що я захищав там чи захистив Миколаїв. Справу вони мають закрити, у зв'язку з тим, що там відсутній склад злочину", – говорить "кіборг Миколаєва".

І додає, що нині уже й немає предмета спору, бо бронежилети, навколо яких виникла ця справа, нині уже на фронті і захищають армійців ЗСУ.

"Ну що шановні, настав час відповідей! Одна із них: чому під час, коли Держава у стані війни протягом 8 років, на момент наступу рашистів на наші землі, не забезпечила наших хлопців елементарним одягом і взуттям, не кажучи вже про захист, і вони зустрічали ворога без жодних засобів індивідуального захисту і просто помирали... за відсутністю бронежилетів і касок, нагадую! Де зараз цей під@рас Труба, пиз**тий прокурор Середа, та ах**вший слідак ДБР Алексенко, який у залі суду назвав патріотично налаштованих громадян "ушлёпками", та тихо виє***ний слідак з економічних злочинів МВС Олег Моргун, який і прийняв від спецслужб рф замовлення на знищення реформ речового забезпечення Українського війська? На якому із найгарячіших напрямах спротиву військ, вони зараз відстоюють інтереси держави??? Чому ці потвори зараз спокійно живуть і дихають??? Рано чи пізно все стає на свої місця…", – пише генерал.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Ок, але тады калі яму (Залужнаму) нешта перашкаджала, ці перашкаджае зараз, чаму ён не звярнуўся да суспільства? Чаму не падаў у адстаўку, ды не выйшаў да людзей і не сказаў што-небудзь па тыпу: мы на пароге вайны, я не магу працаваць, мне перашкаджае Зе з прыспешнікамі. У гэты трудны момант для Краіны нам трэба мабілізоўваць сотні тысяч чалавекаў, а не займацца тым-та ці тым-та?
Гы,знаешь бы чем все закончилось? Министр обороны Верещук,нач генштаба Безуглая, три дня и Газманов в Киеве.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:
HSM

Відверто кажучі
Дивна служба
Син сусідів лєтьоха
Медчноі служби
Має час раз на тиждень
Поспілкуватися з батьками і дружиною
Харківський напрямок
Знайомий другий трохи південніше
Та сама ситуація , перша лінія

А тутай кабс шмалить
Буцімто під ним вузол звязку
І він тама харчується

Дивно дуже

Родич  в ссо був до контузіі
Там взагалі жопа зі звязком
Все складно

А тутай просто баталіі
Просто дивно
Х з
Це безввдносно політ вподобаннь
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Відверто кажучі
Дивна служба
Син сусідів лєтьоха
Медчноі служби
Має час раз на тиждень
Поспілкуватися з батьками і дружиною
Харківський напрямок
Знайомий другий трохи південніше
Та сама ситуація , перша лінія

А тутай кабс шмалить
Буцімто під ним вузол звязку
І він тама харчується

Дивно дуже

Родич  в ссо був до контузіі
Там взагалі жопа зі звязком
Все складно

А тутай просто баталіі
Просто дивно
Х з
Це безввдносно політ вподобаннь

Він не на нулі
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:


Запам‘ятайте його! Слідчий ДБР Олексенко. Сепар. На судилищі над бойовим генералом, кіборгом з ДАП Дмитром Марченком він в переписці назвав «ушльопками» присутніх в залі суду ветеранів АТО, серед яких були два Героя України! Якщо промовчати, вони захисників України пересаджають по одному.
https://www.radiosvoboda.org/a/bronezhylety-marchenka/30272326.html

цікаво де зараз цей "слідчий"
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

кто там шатлы до крыма запускал и минные заграждения поснимал? - к стенке. и на камеру по 2 рожка в голов у и живот.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

За даними ВВС, процесуального статусу у цій справі в головнокомандувача ще немає, так само як не було і офіційного виклику на допит. Але не виключено, що такий статус з’явиться згодом.
Тобто висмоктаний з пальця Clickbait
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

кто там шатлы до крыма запускал и минные заграждения поснимал? - к стенке. и на камеру по 2 рожка в голов у и живот.

А шо робити з тими хто мінськи понапидписував? А хто танки з казарм шоб ні ні ?
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Тобто висмоктаний з пальця Clickbait


Ага .Официальный каминг-аут ТС не делал и на гей-парадах,его тоже не видели ,но не исключено что это все произойдет со временем
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

https://www.radiosvoboda.org/a/bronezhylety-marchenka/30272326.html

https://www.5.ua/suspilstvo/heneral-marchenko-pro-spravu-shchodo-noho-prychyny-sporu-vzhe-nemaie-16-tys-pidslidnykh-bronezheletiv-poikhaly-zakhyshchaty-armiitsiv-zsu-280101.html

"Найбільш страшне в цій кримінальній справі – це не те що я там постраждав чи якось там морально принизили. Найбільш страшне, що зупинили поставку бронежилетів в армію. І про це я в принципі казав ще 2019 року, коли тільки вони почали цю справу. Коли вони заарештували ці бронежилети, коли вони заарештували всю проєктну документацію, коли вони заарештували наші спроби розробити новий бронежилет", – каже генерал.

"Наскільки мені відомо – справу зараз призупинено, але не закрито. І я вам скажу більше, там всі там кажуть, що от "ти захищав Миколаїв, вони мають закрити", вони не мають закрити справу тільки за те, що я захищав там чи захистив Миколаїв. Справу вони мають закрити, у зв'язку з тим, що там відсутній склад злочину", – говорить "кіборг Миколаєва".

І додає, що нині уже й немає предмета спору, бо бронежилети, навколо яких виникла ця справа, нині уже на фронті і захищають армійців ЗСУ.

"Ну що шановні, настав час відповідей! Одна із них: чому під час, коли Держава у стані війни протягом 8 років, на момент наступу рашистів на наші землі, не забезпечила наших хлопців елементарним одягом і взуттям, не кажучи вже про захист, і вони зустрічали ворога без жодних засобів індивідуального захисту і просто помирали... за відсутністю бронежилетів і касок, нагадую! Де зараз цей під@рас Труба, пиз**тий прокурор Середа, та ах**вший слідак ДБР Алексенко, який у залі суду назвав патріотично налаштованих громадян "ушлёпками", та тихо виє***ний слідак з економічних злочинів МВС Олег Моргун, який і прийняв від спецслужб рф замовлення на знищення реформ речового забезпечення Українського війська? На якому із найгарячіших напрямах спротиву військ, вони зараз відстоюють інтереси держави??? Чому ці потвори зараз спокійно живуть і дихають??? Рано чи пізно все стає на свої місця…", – пише генерал.
Ну так і справа "вбивць Шеремета" ще навіть не закрита. Якшо буде треба, витягнуть і її, щоб відволікти від якихось подій. І знову "фахівець з походки" розкаже, що це точно вони вбили, а наші форумчанки будуть з придиханням казати "я єму вєрю"
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Коли скидатимуть Зеленського, за нього ніхто не вийде.

   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Каким нужно быть недалеким чтобы поверить что Залужному,которого любит вся Украина и аплодирует Запад,может что то быть .А цензоровские клоуны привычно размазывают говно по ушам наивных дегегератов ,готовых поверить в любую чушь ,если она против Зеленского
Шо там, кримінальну справу проти Марченка, котрому вдячна вся Україна, закрили єрмаки, нє?
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Коли скидатимуть Зеленського, за нього ніхто не вийде.

Хто скидатиме і коли?
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Та вже скоро. Ситуація стрімко змінюється. Зелена брехня вже не працює. Реальність їде катком.....
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Та вже скоро. Ситуація стрімко змінюється. Зелена брехня вже не працює. Реальність їде катком.....

А хто?
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Важко сказати. Просто об'єктивно ситуація змінюється дуже швидко. Я дуже сподіваюся, що цим не скористаються кацапня та інші арестовичі.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Сцуко, гівнюк користується старлінком щоб срати на президента України.
Ти хочеш щоб СБУ пояснило тобі що не так?
Ти там юшки не обжерся? Поміняйся з ним місцями, будеш через старлінк славити зелене сонце.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Ти там юшки не обжерся? Поміняйся з ним місцями, будеш через старлінк славити зелене сонце.
А чи вміє славредко таксювати?
Бо за словами кабса це робота сповнена ризиків неабияких.
Старлінк зараз не проблема в Україні.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Важко сказати. Просто об'єктивно ситуація змінюється дуже швидко. Я дуже сподіваюся, що цим не скористаються кацапня та інші арестовичі.

Сказати важко, а ляпнуть х.й.ю не важко?
Ляпай побільше, допомагай кацапам, хуйло
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

А чи вміє славредко таксювати?
Бо за словами кабса це робота сповнена ризиків неабияких.
Старлінк зараз не проблема в Україні.
Тобто, ти стверджуєш, що Кабс бреше, і наразі не знаходиться на службі в ЗСУ?
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Тупа українська влада  - це і є найбільша допомога кацапській мразоті. Це треба швидко міняти, поки не почався .......колапс....
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Тобто, ти стверджуєш, що Кабс бреше, і наразі не знаходиться на службі в ЗСУ?

Знайди ту гілку і сам для себе вирішуй що це за нік і хто з цього ніка заходить на фуп.   
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Знайди ту гілку і сам для себе вирішуй що це за нік і хто з цього ніка заходить на фуп. 
Отже, озвучити власну думку ти сциш?
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Та Кабс це, справжній.  :)
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Отже, озвучити власну думку ти сциш?

Я хочу спочатку почути пояснення кабса.  Мені не цікаві булінг та істерики.  Хай пояснить. 
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Я хочу спочатку почути пояснення кабса.  Мені не цікаві булінг та істерики.  Хай пояснить. 
Якийсь сюр. Хз хто із ковбасного дальока вимагає пояснень від людини, котра не приховує ні свого імені, ні лиця, і вдруге за останні роки взалась за зброю для захисту України. Світ йобнувся.
Від Гео тобі не треба пруфів і пояснень? Бо він теж тойво, не поважає зелених, м'яко кажучи.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

І в цей момент нападає хуйло, Залужний у відставці, військами керує Хомчак чи ще хтось
А я дам іншы варыянт. Умовімся, што Залужнаму Зе не ў чым не перашкаджае. Адразу як той прыходзіць на пасаду Галоўнакамандуючага, у ліпені, калі яшчэ пра напад не казалі, Залужны бярэ і звяртаецца да насельніцтва Украіны: так і так, паважаныя грамадзяне, хуйло ў любым выпадку калі-небудзь нападзе. Значыцца мы зачыняем усе пераходы на срусію, адчужаем усю тэрыторыю на мяжы з рашкай і зямлёй кантралюемай лукашенкавскай бандай на 30 км у глыбіню, заміноўваем, рыем акопы. На ўсё гэта мне патрэбна мільярды даляраў, на якія нам патрэбна падняць у некалькі разоў падаткі і прызваць мільён мужчын. Ці змог бы ён  у той час набраць мільён на прызыўных пунктах?
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Якийсь сюр. Хз хто із ковбасного дальока вимагає пояснень від людини, котра не приховує ні свого імені, ні лиця, і вдруге за останні роки взалась за зброю для захисту України. Світ йобнувся.
Від Гео тобі не треба пруфів і пояснень? Бо він теж тойво, не поважає зелених, м'яко кажучи.

Да мені похуй на зелених.
Зайди в ту гілку де кабс сам пише що він таксює.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Залужны бярэ і звяртаецца да насельніцтва Украіны: так і так
Ти тролиш, чи справді настільки "простий"?
В Україні військові не "звертаються до населення", цим займаються політики, а військові служать.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Да мені похуй на зелених.
Зайди в ту гілку де кабс сам пише що він таксює.
Звісно пох'й, так само як мені пох'й проблеми твого штату. Для вас Україна - декорації шоу для перегляду під попкорн.
Які гілки, про що ти торочиш? Є що сказати - тягни цитати, пруфи, може й справді Кабс - то самозванець з кривого рогу. :facepalm1:
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Ти там юшки не обжерся? Поміняйся з ним місцями, будеш через старлінк славити зелене сонце.

Гівнюк ще й взятку дав щоб на таке тепле місце влаштуватись.
Пропитий і прокурений довбойоб хер без солі їв поки в армію не пішов.
Але пішов в армію - служи а не сери на своїх командирів під час служби. Хочеш срати - звільняйся нах
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Зайди в ту гілку де кабс сам пише що він таксює

 ;o
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Ти тролиш, чи справді настільки "простий"?
В Україні військові не "звертаються до населення", цим займаються політики, а військові служать.
Якая розніца. Умовімся, што Зе кажа гэта ўсё ў сваім звароце па запыту Залужнага.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

;o
==================

І де посилання на ту гілку??? 8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія