Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

 У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

ФАХІВЦІ НЕ МОЖУТЬ ПРИБОРКАТИ 8-РІЧНОГО ХЛОПЧИКА, ЯКИЙ ТЕРОРИЗУЄ ВСЮ ШКОЛУ

Він бив однокласників та вчителів, розтрощив двері в клас та змусив увесь 2-Б піти на вимушені канікули. Із дитиною не впоралися навіть, фахівці з дитячих злочинів, яких школа покликала на допомогу: вони змушені були викликати поліцію, бо в них полетіли стільці. Свідки кажуть, 8-річний агресор сам потерпає від насилля в сім'ї.






Батьки б'ють на сполох, оскільки учень 2-го класу лупцює не лише своїх однолітків, а і вчителів, і керівництво.

Сьогодні, 22 листопада, до школи №247 Деснянського району, що у місті Києві, не прийшов на уроки цілий клас. Таким чином, батьки учнів 2-Б класу бойкотують проти восьмирічного А., який протягом півтора року тероризує школярів та навіть вчителів.

Через агресивну поведінку та побиття у школі від початку навчального року поліцією відкрито вже 12 кримінальних проваджень. Чи не щодня до закладу приїждають поліцейські, аби скласти новий протокол та зняти побої з постраждалих.

Батьки б’ють на сполох та звертаються до усіх інстанцій, проте ситуація не змінюється. Мама одного з учнів 2-Б класу Наталя розповіла ТСН.ua подробиці інциденту.

За її словами, А. – дуже агресивний хлопчик та кожного дня систематично тероризує, наносить тілесні ушкодження учням, вчителям класу і навіть керівництву школи, тому батьки вирішили просто не пускати дітей на навчання.

“Вже протягом півтора року, відтоді, як наші діти пішли до першого класу, з нами вчиться неадекватний хлопчик, який лупцює дітей та чинить на них психологічний тиск. Цього року все стало ще гірше, оскільки, крім дітей, він почав вже займати і вчителів, і керівництво школи. Тобто у цього восьмирічного хлопчика зовсім немає ніяких пріоритетів і ієрархії”, – розповідає Наталя.

Спочатку батьки намагалися поговорити та вплинути на батька А., проте він не реагує і вважає всі звинувачення необґрунтованими і неправдивими.

Хлопчик – напівсирота, у нього померла мама і він виховується у родині батьком та бабусею. Позиція родини – вони воюють з усім світом. Вони вважають, що всі на них наговорюють та все наклеп, вони судяться з усіма та кажуть, що все неправда.

Батьки зверталися вже до всіх інстанцій: керівництва школи, Управління освіти Деснянського району, районного сектору ювенальної превенції в Деснянському районі. Проте ніхто не може нічого зробити, тому що без дозволу батька на неповнолітню дитину вони ніяк не можуть вплинути, а батько його не надає.

“Наразі, через день до нас поліція приїжджає до школи, тому що цей хлопчик усіх лупцює і зриває уроки. Як доказ є всі відео та фото. Ми навіть у класі встановили відеоспостереження, але це все одно ніяк його не зупиняє. Мало того, що діти не можуть нормально навчатися, так вони щодня приходять з новими синцями та всі залякані сидять. У діток навіть модель поведінки змінилася, тому що вони завжди перебувають у жаху та стресі”, – додала Наталя.

Вчора, 21 листопада, відбувся черговий інцидент за участю хлопчика-розбишаки. До школи була викликана поліція, яка оформила протокол про побиття восьми учнів.

Останнє редагування: 29 листопада 2017 15:18:03 від Potato
   
Для таких дітей потрібно створювати спеціалізовані школи, бо самі не вчаться і іншим не дають
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора
lot

снять ремня и выпороть  а потом в дурку
   
снять ремня и выпороть  а потом в дурку

 да, там дурка.
   
-
   
снять ремня и выпороть  а потом в дурку

так його папа куярить нє по децкі
   
У школі, де вчаться мої діти, теж є такий :) Ну, в меншому масштабі. З вигляду навіть і не скажеш: окуляри носить :)
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора
lot

у нас такой тоже был. Сверху ангелочек, а на деле... короче, мы в целях безопасности ушли подальше высказав директору.. А родители у этого чма такие же как эта бабушка
   
У папани есть еще лет 5-6 в запасе, а потом сынок его ху...ить начнет.
при совке были колонии для таких "бессрочки" назывались, туда детей отправляли которые под действие УК не попадали, до 14 лет.А оттуда уже могли "раскрутиться" на малолетку.
   
тю, в моей школе на шулявке в далекие 70-е его отпиздили бы так, что он в школу ходил бы как сраный кот по забоарм и деревьям
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

пусть научат пацана дрочить  :-)o
   
а реально що з таким утирком робити? спецшкіл зараз нема, батя там походу теж неадекват. воно ж чиюсь дитину покалічить, залишиться руки-ноги ламати...
   
а реально що з таким утирком робити? спецшкіл зараз нема, батя там походу теж неадекват. воно ж чиюсь дитину покалічить, залишиться руки-ноги ламати...

объяснить папе, что он должен забрать сынка в специнтернат
не поймет - переломать папе руки-ноги
   
тю, в моей школе на шулявке в далекие 70-е его отпиздили бы так, что он в школу ходил бы как сраный кот по забоарм и деревьям

а потім він когось заріже з тих хто куярив
   
в моем детстве этот агрессор нормально бы выхватил
   
пусть научат пацана дрочить  :-)o


сотрется... с его-то энергией...
   
объяснить папе, что он должен забрать сынка в специнтернат
не поймет - переломать папе руки-ноги

а такі зараз є?
   
а потім він когось заріже з тих хто куярив

ты маладой ишо, да и не сшулявки мабуть
 :gigi:
   
а такі зараз є?

звичайно
   
в моем детстве этот агрессор нормально бы выхватил


боятся всей школой 8-и летнего мальчика...
сцуко, людям, учившимся в школе в 90-хх это звучит непонятно...
я смотрю, что папы в том классе в килтах, но не ирландцы )))
   
викинути нафіг з школи
   
пусть научат пацана дрочить  :-)o


 :lol:
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

сотрется... с его-то энергией...

ну я мыслю стратегически  :laugh:
   
боятся всей школой 8-и летнего мальчика...
сцуко, людям, учившимся в школе в 90-хх это звучит непонятно...
я смотрю, что папы в том классе в килтах, но не ирландцы )))

в кілтах шотландці вроді.
і що ти батькам пропонуєш? кого бити?
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

подавать в суд на  отца  за  моральный  ущерб раз  уж  так. вообще странный  класс.
   
в кілтах шотландці вроді.
і що ти батькам пропонуєш? кого бити?


ирландцы тоже, только в ирландских килтах доминируют зеленые и красные цвета.
та никого, пусть терпят дальше - это их выбор...
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

история какой-то бред, у нас бы его после школы гуртом бы отмудохали раз-второй-третий и он бы успокоился, нечто похожее было
   
а потім він когось заріже з тих хто куярив
Не заріже, якщо правильно відхуярити.
Але треба на мить стати ще гіршим ніж він. А сам сеанс декілька разів повторити незалежно від результату першоро разу.
І не таких трудних рібьонків з блатними батьками до тями приводили.
Там просто немає нікого в класі щоб взяв це на себе.
пс.
У нас також були діти коли батьки(матір) померла ,нормальні як всі.
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

у меня в классе тоже был пацаненок, травили его нещадно, вот и не выдерживали нервы. И орал, и стульями бросался, за что потом получал за школой
   
боятся всей школой 8-и летнего мальчика...
сцуко, людям, учившимся в школе в 90-хх это звучит непонятно...
я смотрю, что папы в том классе в килтах, но не ирландцы )))
это тосно,у нас бы его всем классом отдубасили бы ,а потом нще раз..
   
тобто відлупити його -це єдиний вихід?
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

А просто 3,14здюлей дать не пробовали?
   
а в суд - не по пацанськи?
   
Люди, це хвора дитина. Я забула, як хвороба називається. У мене у знайомих був такий. Вони в США давно виїхали. Там йому діагноз і поставили. Він постійно!!!!!!!!!! на таблетках. Люди дуже заможні тому обирають дитині елітні школи. Але у такі школи його не беруть. Мати заплатила 40 тис. дол за школу, яка згодилась його взяти. А дитина по своїм розумовим здібностям просто геніальна. Але провчився він у тій школі до першого зриву: почав раптом на уроці трощити меблю, розбив вікно, тощо. Відрахували одразу. Йому зараз вже 19 років. Не знаю подальшої долі.
   
Так хлопчик скоро дівчат мацати почне.
А якщо його від* уярять за бійку - де гарантія, що не накладе на себе руки?
   
А просто 3,14здюлей дать не пробовали?
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

у нас бы его после школы гуртом бы отмудохали раз-второй-третий и он бы успокоился, нечто похожее было

дурня якась

якщо йому 8 то вчителька може йому вуха скрутит й все

   
але це повсюди просто не весь клас бють
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

дурня якась

якщо йому 8 то вчителька може йому вуха скрутит й все

училке нельзя, а с детей какой спрос? никакого, сдачи получил..но я все-таки за дроч  :-)o
   
Люди, це хвора дитина. Я забула, як хвороба називається. У мене у знайомих був такий. Вони в США давно виїхали. Там йому діагноз і поставили. Він постійно!!!!!!!!!! на таблетках. Люди дуже заможні
у нас такий був акробат ,батьки заможні , лікарі,
А хвороба називається - афуєвша гнида .
його п***а і батьки вдома ,що аж сусідам шкода було  і ми на дворі.
Також розумний,талановитий...
Бували  і моменти просвітління .
Причому брат його старший  цілком нормальний, зараз також лікар поважний.
Та що тут казати, ті з кими я виріс  у дворі через одного такі були, додайте ще депресняк 90х.- грімучая смєсь. :facepalm1:





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія