Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчинка викинулась з 5-го поверху, бо мати забрала планшет

У Деснянському районі Києва, на вулиці Бальзака сталася трагічна подія

За попередніми даними, матір забрала у 14-річної доньки планшет та пішла на вулицю гуляти з собакою. В цей час, дівчина, обурившись, що мати не дала їй можливості зайти у соціальні мережі, викинулась з 5-го поверху. Внаслідок падіння дівчина отримала травми несумісні з життям.

На місці події працює cлідчо-оперативна група поліції, працівники якої встановлюватимуть всі обставини трагедії.
   
а пішла б на прогулянку з донькою, такого б не сталось
   
Re: Дівчинка викинулась з 5-го поверху, бо мати забрала планшет

Слышала на остановке разговор  двух женщин. Одна жаловалась другой, что сын угрожает покончить жизнь самоубийством, если она ему планшет не купит. (((
   
природній відбір...
   
Дітей неможна ламати, особливо в такому віці. Тут навіть справа не в планшеті.
   
Дітей неможна ламати, особливо в такому віці. Тут навіть справа не в планшеті.

з одного боку-ламати не можна
з іншого- як даси залізти тобі на шию, потім будеш в тюрму передачки носити
мав такий приклад перед очима- колишня колега не хотіла сина "ламати"
7,5 років суворого режиму за групові серійні грабежі, він очолював банду неповнолітніх
не хотіла ламати
   
У Деснянському районі Києва, на вулиці Бальзака сталася трагічна подія

За попередніми даними, матір забрала у 14-річної доньки планшет та пішла на вулицю гуляти з собакою. В цей час, дівчина, обурившись, що мати не дала їй можливості зайти у соціальні мережі, викинулась з 5-го поверху. Внаслідок падіння дівчина отримала травми несумісні з життям.

На місці події працює cлідчо-оперативна група поліції, працівники якої встановлюватимуть всі обставини трагедії.

Все зло - від собак. :X
   
з одного боку-ламати не можна
з іншого- як даси залізти тобі на шию, потім будеш в тюрму передачки носити
мав такий приклад перед очима- колишня колега не хотіла сина "ламати"
7,5 років суворого режиму за групові серійні грабежі, він очолював банду неповнолітніх
не хотіла ламати
Неламати, це незначить нічого неробити. Дітей потрібно виховувати власним прикладом. Стати дитині товаришом, звичайно старшим.
   
Re: Дівчинка викинулась з 5-го поверху, бо мати забрала планшет

В том что планшет или соц.сети становятся для ребёнка смыслом жизни виноваты родители,ведь всегда проще дать ребёнку компьютер чтобы он сам себя развлекал,чем идти с ним гулять ,возить на спорт или придумывать какие-то другие занятия/развлечения.Постепенно это входит в привычку,а потом и вовсе заменяет и вытесняет из жизни всё,кроме сидения в интернете,в котором сейчас столько всякой херни пишут,что и у взрослого может крыша поехать,не говоря уже о подростках
   
Re: Дівчинка викинулась з 5-го поверху, бо мати забрала планшет

Дітей неможна ламати, особливо в такому віці.


матір забрала у 14-річної доньки планшет

Почему сразу "ломать"? Если не наказывать. то вседозволенность выйдет боком прежде всего для самого ребенка. Как он во взрослой жизни будет принимать слово "надо",если всегда было только "хочу".
   
з одного боку-ламати не можна
з іншого- як даси залізти тобі на шию, потім будеш в тюрму передачки носити
мав такий приклад перед очима- колишня колега не хотіла сина "ламати"
7,5 років суворого режиму за групові серійні грабежі, він очолював банду неповнолітніх
не хотіла ламати

Стіві, я без особистого і партійного, як гадаєш, не будь мати тобою названого героя чиновницею ода, очолював би її син банду неповнолітніх?
   
Почему сразу "ломать"? Если не наказывать. то вседозволенность выйдет боком прежде всего для самого ребенка. Как он во взрослой жизни будет принимать слово "надо",если всегда было только "хочу".
Якщо доходить до того, що дитину потрібно наказувати. По хорошому вона нерозуміє. Винуваті в цьому батьки і тільки батьки.
   
В том что планшет или соц.сети становятся для ребёнка смыслом жизни виноваты родители,ведь всегда проще дать ребёнку компьютер чтобы он сам себя развлекал,чем идти с ним гулять ,возить на спорт или придумывать какие-то другие занятия/развлечения.Постепенно это входит в привычку,а потом и вовсе заменяет и вытесняет из жизни всё,кроме сидения в интернете,в котором сейчас столько всякой херни пишут,что и у взрослого может крыша поехать,не говоря уже о подростках
нет, я вам не верю, вы запостили текст с нолевой уникальностью  :gigi:
   
Стіві, я без особистого і партійного, як гадаєш, не будь мати тобою названого героя чиновницею ода, очолював би її син банду неповнолітніх?

Ні, звичайно... Лідерські замашки - від мамашки. :X
   
це якась наркоманська залежність :facepalm:
   
Ні, звичайно... Лідерські замашки - від мамашки. :X

тю, без мамашки в ода, на шо б воно було схоже?
Звісно, Стіві знає скіки кому дали, але, певно, скаже, що мамашкиному найменше  B-)
   
природный отбор

...
   
це якась наркоманська залежність :facepalm:
та ппц, позалипають в ті планшети-смартфони, не відірвеш

дітей потрібно вчити як мати справу з інформацією

Останнє редагування: 16 листопада 2017 00:54:14 від тарадайка
   
Re: Дівчинка викинулась з 5-го поверху, бо мати забрала планшет

з одного боку-ламати не можна
з іншого- як даси залізти тобі на шию, потім будеш в тюрму передачки носити
мав такий приклад перед очима- колишня колега не хотіла сина "ламати"
7,5 років суворого режиму за групові серійні грабежі, він очолював банду неповнолітніх
не хотіла ламати

якщо "ламати" сина мусить мати а не батько то з нього один хрін виросте чорт зна що
   
Неламати, це незначить нічого неробити. Дітей потрібно виховувати власним прикладом. Стати дитині товаришом, звичайно старшим.

+миллион.
   
Дітей потрібно любити, а не ламати. А в сучасних батьків не вистачає часу на любіння своїх чад... На жаль. :sad:
   
нема рецепту на добре виховання так як нема на уданий шлюб
   
Re: Дівчинка викинулась з 5-го поверху, бо мати забрала планшет

У Деснянському районі Києва, на вулиці Бальзака сталася трагічна подія

За попередніми даними, матір забрала у 14-річної доньки планшет та пішла на вулицю гуляти з собакою. В цей час, дівчина, обурившись, що мати не дала їй можливості зайти у соціальні мережі, викинулась з 5-го поверху. Внаслідок падіння дівчина отримала травми несумісні з життям.

На місці події працює cлідчо-оперативна група поліції, працівники якої встановлюватимуть всі обставини трагедії.
природній відбір.не сьогодні то завтра то б сталося.причин багато-виховання (вірніше відсутність його),характер "дарвіністки".середовище,що виховує таких і т.д.,....що не означає не  співчуття всім рідним тої дитини :( .
   
Re: Дівчинка викинулась з 5-го поверху, бо мати забрала планшет

Дітей неможна ламати, особливо в такому віці. Тут навіть справа не в планшеті.
це ти на зиваєш ЛАМАННЯМ? а що тоді станеться з такими коли РЕАЛЬНО прийде РЕАЛЬНЕ ламання?....і вчити дітей треба яка різниця між відсутністю забавки і відсутністю того,без чого реально жити не можна.в головах гівно в обох поколіннях таких родин.
   
планшет то забавка...
шикарна логіка....
   
Re: Дівчинка викинулась з 5-го поверху, бо мати забрала планшет

планшет то забавка...
шикарна логіка....
а що воно для 14 річної дівчинки? ціль життя і річ,без якої жити не можна навіть під дня бо що? світ завалиться,робота не зробитьсЯ чи просто то цяцуька,що дає можливість поговорити з коліжанками на такі важливі теми,що просто світ завалиться без того?.....ось і проблема з такими ,що така забавка стає життєвою необхідністю на рівні пейсмейкеру чи існулінового уколу.зазеркалля. і вина в тому як суспільства в цілому так і батьків.скоро малюки так за заборону корирстуватися лего будуть викидуватися з вікна.інфантимлізм то називається.

Останнє редагування: 16 листопада 2017 01:32:28 від cynic
   
У дівчини був занизький інстинкт самозбереження
   
У дівчини був занизький інстинкт самозбереження


та ппц.... (
я б щасцяв скакати
   
У девчонки был депресняк и возрастной гормональный психоз. А мамаша дурища...
   
У девчонки был депресняк и возрастной гормональный психоз.

+1
   
Неламати, це незначить нічого неробити. Дітей потрібно виховувати власним прикладом. Стати дитині товаришом, звичайно старшим.
Дитина хоче бути як всі з планшетом і онлайн безвідносно до вашого прикладу. "Нормальних" Дітей дуже важко, а скоріше неможливо, виховати так щоб дитя проти соціальної течії пішло і психікою не тронулось. Бути частиною стаї, і не просто частиною а десь там повище в статусі, якщо у всіх авторітєтних ровесників планшет ваш приклад буде проігнорований.
   
Дітей неможна ламати, особливо в такому віці. Тут навіть справа не в планшеті.

Справа звісно ж не в планшеті. Справа в тому, що воно вже зламане з інших причин.
Не давайте дітям з колиски сідати собі на шию, то не отримаєте потім от таких проблем.
Це в наш час доволі складно через порушення системи цінностей в суспільстві.
Але баланс між увагою до дитини і матеріальним задоволенням треба тримати.
Будь-який нахил в ту чи іншу сторону зламає дитині психику.
От чому замість гуляти з собакою, не погуляти з дитиною або втрьох. Тому мабуть, що мати
самозакохана шльондра.

Останнє редагування: 16 листопада 2017 06:03:24 від б_а_р_с
   
У моїх і планшети, і телефони, і неймовірно ВАЖКО їх в тому всьому контролювати. Але треба.
Це не є ламання: якщо сучасних дітей не вчити користуватися технікою/інтернетом ОБМЕЖЕНО, самі вони цього не зможуть навчитися, можуть там в тому телефоні просто пропасти. У старшої як мінімум третина класу з смарта вже і не вилазить, там і живуть, дивляться «пріколи» і слухають музику, навіть спілкуються між собою практично тільки в вайбері і в школі, і поза школою...

У нас всьо було краще! Нє? ))
   
У моїх і планшети, і телефони, і неймовірно ВАЖКО їх в тому всьому контролювати. Але треба.
Це не є ламання: якщо сучасних дітей не вчити користуватися технікою/інтернетом ОБМЕЖЕНО, самі вони цього не зможуть навчитися, можуть там в тому телефоні просто пропасти. У старшої як мінімум третина класу з смарта вже і не вилазить, там і живуть, дивляться «пріколи» і слухають музику, навіть спілкуються між собою практично тільки в вайбері і в школі, і поза школою...

У нас всьо було краще! Нє? ))

Не знаю як на рахунок краще, я б це назвав природніше.
Людина повинна спілкуватись с собі подібною особисто, а не через железяку.
   
а пішла б на прогулянку з донькою, такого б не сталось
Дитина не пішла б
   
Дитина не пішла б
я змоделювала ситуацію приблизно так: спочатку: "купіть собаку, я буду з нею гуляти і її доглядати". потім пройшло декілька років, дитина підросла, їй вже цікаві соцмережі, друзі. прибирання, допомога батькам по хаті - йок.
маму вкурвило одного разу: "іди хоч погуляй зі своєю собакою". а в отвєт тішина.. посварилися, вирвала планшета. та накрученa до грані і стрибнула.

я вже, кхм.. підстаркувата. і то, дивлюся, що маму іноді штормить, коли я в монітор втикаю. от на днях: "ну як так можна, я приїхала до тебе і щось роблю на вулиці, листя згрібаю, а ти втикнеш в компютер, і навіть палець об палець не вдариш піти допомогти".
   
Стіві, я без особистого і партійного, як гадаєш, не будь мати тобою названого героя чиновницею ода, очолював би її син банду неповнолітніх?

У тебе анальна фіксація на чиновниках ода
Я сказал - колишня колега, це значить- з колишньої роботи.  Не на держслужбі. Тітка працювала в бухгалтерії крупного недержавного підприємства. Отака хуйня. Послаб сфінктера.
   
Хто має дочку -підлітка, знає,які вони неврівноважені років з 13 до 17. Більшість так ковбасить,що суцільний жах. Гормони. Депресняки. Хлопці не звертають уваги! Ну їм так здається... Навіть суїцидальні думки бувають. З синами зовсім не так...

 Та хочь в соцмережах спілкуються- це для них зараз вікно у світ. Мати-дура.
   
Хто має дочку -підлітка, знає,які вони неврівноважені років з 13 до 17. Більшість так ковбасить,що суцільний жах. Гормони. Депресняки. Хлопці не звертають уваги! Ну їм так здається... Навіть суїцидальні думки бувають. З синами зовсім не так...

 Та хочь в соцмережах спілкуються- це для них зараз вікно у світ. Мати-дура.

Дитину в такому віці, з явною інтернет-залежністю, треба було водити до психоаналітика. А то й терапевта.
   
Дитину в такому віці, з явною інтернет-залежністю, треба було водити до психоаналітика. А то й терапевта.
мені здається що інтернет-залежність десь на рівні з ігроманією.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія