Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу передати витання С.Шефиру и з другого боку попередити!!!

В Україне був вже такой себе Юра Иванющенко, он же "Юра Енакиевский", он же "Юра малый", последнее погоняло было ближе в блатной среде...

Так вот, Сергей Нахманович, хочу по старой дружбе оградить вас от такого "зала славы", понимаю, что сейчас есть желание управлять миром сего и телом ZE, но примеры попередников, должны послужить вам не примером для подражания, а инстинктом для самосохранения, бо "зал славы" может быстро перетворится в "аллею" и тогда точно, настанет полный пиZEдец!

Fantamaz попередив!!!

Останнє редагування: 23 травня 2019 11:50:31 від Fantamaz
   
Fantamaz Ви ж ніби вхожі в "до тєла", нє?
Слабо Шефіру то в лице сказати?:)
   
Спорт що сталось?)
   
Щось пішло не так? :)
   
шефір не читає фуп
до кого звертався...
   
Тіхо Шіфєром шурша єдєт Зєля нєспєша.
   
Fantamaz Ви ж ніби вхожі в "до тєла", нє?
Слабо Шефіру то в лице сказати?:)

Раньше Волька був строг и справедлив, теперь это переходящее знамя, которое он бросил о земь, поднял я
   
В Україне був вже такой себе Юра Иванющенко, он же "Юра Енакиевский", он же "Юра малый", последнее погоняло было ближе в блатной среде...

Так вот, Сергей Нахманович, хочу по старой дружбе оградить вас от такого "зала славы", понимаю, что сейчас есть желание управлять миром сего и телом ZE, но примеры попередников, должны послужить вам не примером для подражания, а инстинктом для самосохранения, бо "зал славы" может быстро перетворится в "аллею" и тогда точно, настанет полный пиZEдец!

Fantamaz попередив!!!
Спорт не мешай работать людям ,дай им проявить себя потерпи до осени ..
   
Бабло повезли ?  :D
   
И переобувание в связи с посыланием по Артемсоли заняло всего пару дней :)
Спорт интересно реально вообразил что с ним Зеля общаться будет :)
   
Спорт не мешай работать людям ,дай им проявить себя потерпи до осени ..
Восени вже може бути запізно щось робити з цими "товаріщамі".
   
Бабло повезли ?  :D

Пока этого нет
   
И переобувание в связи с посыланием по Артемсоли заняло всего пару дней :)
Спорт интересно реально вообразил что с ним Зеля общаться будет :)

Соль - это вообще на порядку деннлму 100500 в списке стоит и по теме соли я однозначно чуть папизже подниму воприс
   
Соль - это вообще на порядку деннлму 100500 в списке стоит и по теме соли я однозначно чуть папизже подниму воприс
   
Так вот, Сергей Нахманович, хочу по старой дружбе

А чего через ФУП?
   
кароче соль ні вєрнулі  :gigi:
   
В Україне був вже такой себе Юра Иванющенко, он же "Юра Енакиевский", он же "Юра малый", последнее погоняло было ближе в блатной среде...

Так вот, Сергей Нахманович, хочу по старой дружбе оградить вас от такого "зала славы", понимаю, что сейчас есть желание управлять миром сего и телом ZE, но примеры попередников, должны послужить вам не примером для подражания, а инстинктом для самосохранения, бо "зал славы" может быстро перетворится в "аллею" и тогда точно, настанет полный пиZEдец!

Fantamaz попередив!!!

шо!! вже зверхне общается с тобой??

не выдержал Шифер славы и три дня не прошло.
   
Спорт не мешай работать людям ,дай им проявить себя потерпи до осени ..

ха..ха..ха..
ты думаешь эта еврейская шайка-лайка будет для Украины работать,а не на свой карман?

поменяли шило бля на мыло. :weep:
   
Fantamaz Ви ж ніби вхожі в "до тєла", нє?
Слабо Шефіру то в лице сказати?:)
та сказал наверное.
   
шефір не читає фуп
до кого звертався...
донесут..
не переживай ;)
   
Пока этого нет
значит я угадал..

уже зверхне посмотрел..ненашел время на встречу..не взял трубку телефона.

так! B-)
   
В Україне був вже такой себе Юра Иванющенко, он же "Юра Енакиевский", он же "Юра малый", последнее погоняло было ближе в блатной среде...

Так вот, Сергей Нахманович, хочу по старой дружбе оградить вас от такого "зала славы", понимаю, что сейчас есть желание управлять миром сего и телом ZE, но примеры попередников, должны послужить вам не примером для подражания, а инстинктом для самосохранения, бо "зал славы" может быстро перетворится в "аллею" и тогда точно, настанет полный пиZEдец!

Fantamaz попередив!!!

Рєліз для прєсьі по ітогам встрєчі в АП?
   
А шо Іванющєнко, наче свободний чєловєк?
   
Мда, зі Спортсменом щось вчора вночі в АП сталося...
Пішов туди восторженим зе!білом вернувся....еее... сумнівающімся...
Хтось його там наврочив.... :lol:
   
Спорт  ты же не порохобот  почему наезжаешь на новую команду ?  ;)
   
ха..ха..ха..
ты думаешь эта еврейская шайка-лайка будет для Украины работать,а не на свой карман?

поменяли шило бля на мыло. :weep:
Верил в первый майдан во второй  поверил президенту Зеленскому
   
Похоже Тело шлюха, пользуются все :)   
   
И переобувание в связи с посыланием по Артемсоли заняло всего пару дней :)
Спорт интересно реально вообразил что с ним Зеля общаться будет :)
зачем еврейской мафии делиться с грузинской? Еврейская мафия делиться только с теми кто ее нагнул. Например с хуйло.
   
Показати зображення...

Такий солідний мужчинка і ...такий тупенький. За зе порвав труси Армані на британський прапор, а зараз плачеться - за що??

Несексуально якось  8-)
   
В Україне був вже такой себе Юра Иванющенко, он же "Юра Енакиевский", он же "Юра малый", последнее погоняло было ближе в блатной среде...

Так вот, Сергей Нахманович, хочу по старой дружбе оградить вас от такого "зала славы", понимаю, что сейчас есть желание управлять миром сего и телом ZE, но примеры попередников, должны послужить вам не примером для подражания, а инстинктом для самосохранения, бо "зал славы" может быстро перетворится в "аллею" и тогда точно, настанет полный пиZEдец!

Fantamaz попередив!!!

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/28/7216367/


Заступник голови Адміністрації президента Кирило Тимошенко заявив, що найближчими до президента є новопризначений керівник АП Андрій Богдан і його перший помічник Сергій Шефір.



Fantamaz предупреждает и наказывает
   
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/06/4/7217025/


Журналісти зараз не зовсім розуміють, як працює нова Адміністрація, хто за що відповідає. Можете нам допомогти у цьому розібратися? Наприклад, я більш-менш розумію, за що відповідає голова АП, але не розумію за що відповідає перший помічник президента Шефір?

– По суті, Сергій Нахманович допомагає президенту організувати всю роботу, влаштовувати повсякденні зустрічі, якось їх фільтрувати і так далі. Головне його завдання – організувати кожен день роботи президента.
Це дуже складне завдання: нереально велика кількість листів, дзвінків, прохань, якихось завдань, складних рішень, підписів. Сергій Нахманович допомагає саме у вирішенні цих питань. Є ще заступники голови АП.
   
Кошкина пишет, что с Юры Иванюшенко снимают все обвинения
   
Спорт що сталось?)
Солі вже не дають..
   
Соль - это вообще на порядку деннлму 100500 в списке стоит и по теме соли я однозначно чуть папизже подниму воприс
:-o а які перші питання?
   
Кошкина пишет, что с Юры Иванюшенко снимают все обвинения

Еще бы, 50ть лямов отслюнявил пидрам
   
Еще бы, 50ть лямов отслюнявил пидрам
Как раз стоимость вертолёта Апач)))). Видать Юрий ВиталичЬ решил подарить армии
   
Журналісти зараз не зовсім розуміють, як працює нова Адміністрація
=======================================

та походу нова Адміністрація теж ще не розуміє як вона працює :)))
   
Золотой человек этот Фантомас, всё о народе печётся :)
   
Еще бы, 50ть лямов отслюнявил пидрам

ше новим 100 дасть ?  :D
і наступним  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія