Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто має вдома газ: ставте датчики газу. Нова Одеса.

уже давно 230
Тобто, вираз "харчування 230 в" тебе влаштовує?
   
Re: Хто має вдома газ: ставте датчики газу.  Нова Одеса.

Тобто, вираз "харчування 230 в" тебе влаштовує?
:laugh: так і знав, шо хтось та й купиться
   
Я Як Петро вдома російською [ua]
   
Тепер Кам’янське

"20 грудня о 16 год. 45 хв. у м. Кам’янське в квартирі на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку стався вибух газоповітряної суміші з послідуючим горінням", - повідомили у ДСНС.
Вогнем пошкоджено домашнє майно у квартирах № 15 та №16 на загальній площі 50 кв. м.

Внаслідок вибуху постраждав чоловік, 1994 року народження. З попереднім діагнозом "50% опіки тіла" працівниками екстреної медичної допомоги постраждалого госпіталізовано до реанімаційного відділення "Міської лікарні швидкої медичної допомоги".

Вибухом пошкоджено вікна та двері у квартирі №15, зруйновано міжкімнатні перестінки у квартирі № 15 та між квартирами № 15 і № 16. Після ліквідації пожежі виявлено тріщини та деформацію міжповерхової плити перекриття у квартирі № 19 на п’ятому поверсі.

Від газопостачання повністю відключено перший під’їзд будинку (квартири 1-20).

На гасіння пожежі залучено 12 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.




   
Прикупив вчора ще один датчик (Maxi/C), третій, хай сторожить. Ще один на батарейках повішу.
   
А я вже багато разів казав, то є неможливо навіть теоретично.

Немає таких потужностей генерації. Тупо немає. Немає мереж, немає підстанцій, немає розводки в багатоквартирних та й в приватних будинках, які б витримали електроопалення навіть у 50% споживачів. Тупо немає. То все треба будувати з нуля... Починаючи з 50-70 додаткових електростанцій або 15-20 атомних енргоблоків що будуть працювати лише в сезон і лише на опалення... :(

Сумно, що дехто цього не розуміє. Візьмить калькулятор... Мінімум 10 млн. домогосподарств мінімум по 5 кВт потужності. :(

Це коли не дуже холодно

Що за маячня висмоктана з хоботу? Хтось каже тут про опалення? У Києві безліч багатоквартирних будинків де газ тільки для плити і все це потенційні аварії з жертвами, треба забороняти такий сценарій використання. У нас духова електропіч, яка на піку до 3квт здається вживає, а будинок старий, ще з газом і все норм. Воно ж не цілодобово використовується, там у місяць до 20квт.
   
Крім того палити дорогий газ у плитах це повний тупняк, великі втрати тепла.
   
Я поставив датчик диму. Бо забути щось включене на плиті більше шансів що загориться якийсь рушник чи пластик поруч. А датчик газу на це ніяк не відреагує.

Останнє редагування: 22 грудня 2021 10:17:24 від DeL1T
   
Я поставив датчик диму. Бо забути щось включене на плиті більше шансів що загориться якийсь рушник чи пластик поруч. А датчик газу на це ніяк не відреагує.
Ну, димові у мене майже в кожній кімнаті. Деякі автономні.
   
Запоріжжя

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія