Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

котоветка на главной фупа

Re: котоветка на главной фупа

Наше доросле кошеня (7,5 місяців) впало на деревяні сходи з поручня 2-го поверху. Коли йде то піднімає ліву задню лапку :(
ушиб, пройдет - но к врачу конечно надо съездить, чтобы вы не переживали
   
Re: котоветка на главной фупа

Наше доросле кошеня (7,5 місяців) впало на деревяні сходи з поручня 2-го поверху. Коли йде то піднімає ліву задню лапку :(
Моя так само любить спати на сходах, вже гепалась вночі не раз , ну  я подумала - що це її відучить! Але де там - то спала на третій сходинці знизу, тепер лізе спати на саму верхню! От що в неї в голові?
   
Re: котоветка на главной фупа

"Вітер дуба хитає, хитає
Козак дівку питає
Вітер дуба хитає, хитає
Козак дівку питає
Ой, дівчино, чия ти?..." (с)



   
Re: котоветка на главной фупа

Вибачте, пане. Незадохуя Мімі на головній?
   
Re: котоветка на главной фупа

Чудовий форум, Вільне спілкування на вас чекає.
   
Re: котоветка на главной фупа

Чудовий форум, Вільне спілкування на вас чекає.
Все життя коти були на головній!
Якщо Ви котоненависник, то для Вас є інші гілки - про собацюр чи двоногих
   
Re: котоветка на главной фупа

Все життя коти були на головній!
Якщо Ви котоненависник, то для Вас є інші гілки - про собацюр чи двоногих
в мене дві кіцкі та кіт. Я саме тут викладав. Та на головній, "а тепер Мімі попісає", кожну годину або дві, то зайве. НМД.
   
Re: котоветка на главной фупа

Собаків, мабуть, теж не погано би в вільне.
   
Re: котоветка на главной фупа

Пан любить щіро свою тваринку, це плюс ему назавжди в карму. Однак на політфорумі то висловлювати, ту любов?....
   
Re: котоветка на главной фупа

Пан любить щіро свою тваринку, це плюс ему назавжди в карму. Однак на політфорумі то висловлювати, ту любов?....
Пане Беггі , тут 55 сторінок хто хотів висловлював свою любов, аж Ви раптом прокинулись і причепились до хазяїна Мімі, та ще й з матюками.
Чого раптом? З'явилась модерація і Ви прозріли? Чи ця гілка заважає політичним теревеням? А інші гілки не заважають?
   
Re: котоветка на главной фупа

Пане Беггі , тут 55 сторінок хто хотів висловлював свою любов, аж Ви раптом прокинулись і причепились до хазяїна Мімі, та ще й з матюками.
Чого раптом? З'явилась модерація і Ви прозріли? Чи ця гілка заважає політичним теревеням? А інші гілки не заважають?
і сам висровлював, і моіх кішок тут фото. Та, мабуть, вже достатньо.
   
Re: котоветка на главной фупа

Вибачте, пане. Незадохуя Мімі на головній?
А не пошел бы ты на х.й мил человек? Мне шото сдается, что бегги на главной задохуя, а Мими в ветке посвященной кошкам : как раз нормально. Тебя да никто не звал в эту конкретную ветку, так шо барабан тормозной тебе не шею и пошло к ебениной матери
   
Re: котоветка на главной фупа

А не пошел бы ты на х.й мил человек? Мне шото сдается, что бегги на главной задохуя, а Мими в ветке посвященной кошкам : как раз нормально. Тебя да никто не звал в эту конкретную ветку, так шо барабан тормозной тебе не шею и пошло к ебениной матери
люсьрація, він сам достатньо все, що я мав на увазі пояснив?
   
Re: котоветка на главной фупа

На доповідь тиснути не буду
   
Re: котоветка на главной фупа

На доповідь тиснути не буду
Похий
Персонально для тебя.

   
Re: котоветка на главной фупа

Пане Беггі , тут 55 сторінок хто хотів висловлював свою любов, аж Ви раптом прокинулись і причепились до хазяїна Мімі, та ще й з матюками.
Чого раптом? З'явилась модерація і Ви прозріли? Чи ця гілка заважає політичним теревеням? А інші гілки не заважають?
Эта ветка мешает жертве Герасима покрасоваться. Он же никаким другим способом не может привлечь к себе внимания, как срачем.  B-)
   
Re: котоветка на главной фупа

Эта ветка мешает жертве Герасима покрасоваться. Он же никаким другим способом не может привлечь к себе внимания, как срачем.  B-)
:lol:  :give_rose:
   
Re: котоветка на главной фупа

Аж цілий Асмердей відписався, якій не може без фупу, аж став соусблядью. Оця людина мені не дозволяє колупатися в носі?
   
Re: котоветка на главной фупа

Та господь с тобой, Муму. Колупайся хоть в гузни. У нас свободная страна. Можешь даже пригласить своего друга, шоб он тебе поколупався.  :gigi:
   
Re: котоветка на главной фупа

Аж цілий Асмердей відписався, якій не може без фупу, аж став соусблядью. Оця людина мені не дозволяє колупатися в носі?
Скажи мне, beggy, к чему твои крики в этой ветке? Лишний раз показать какой ты даун? Так это и так всем видно. Котоветка ВСЕГДА была на главной странице, как бы тебе лично это не было противно. Тебя муляет много фотографий персонально моей кошки? Ну так я тебе расскажу один простой рецепт - отправь меня в игнор, и ты их больше не увидишь. Ветка же эта будет на главной странице (а не в "вильном") вне зависимости от твоего желания. Или тебе действительно просто вкрай необходимо обратить внимание на себя убогого?
   
Re: котоветка на главной фупа

Скажи мне, beggy, к чему твои крики в этой ветке? Лишний раз показать какой ты даун? Так это и так всем видно. Котоветка ВСЕГДА была на главной странице, как бы тебе лично это не было противно. Тебя муляет много фотографий персонально моей кошки? Ну так я тебе расскажу один простой рецепт - отправь меня в игнор, и ты их больше не увидишь. Ветка же эта будет на главной странице (а не в "вильном") вне зависимости от твоего желания. Или тебе действительно просто вкрай необходимо обратить внимание на себя убогого?
ви ще не дохла людина, людина, яка любить своіх тварин не може бути асмердеем. Я не можу вас ігнорувати. Ну так сталося, що занадто, нічого, пережевемо. Буду вдячним, як звертатися почнете ввічлівіше.
   
Re: котоветка на главной фупа

Вибачте, пане. Незадохуя Мімі на головній?
эта ветка генерирует контент  :punish:
   
Re: котоветка на главной фупа

Я не можу вас ігнорувати. Ну так сталося, що занадто, нічого, пережевемо.
Польщен, но "занадто чи ни" - это уж всяко не ваше дело.

Мими сегодня выдала замечательный гастроль.  :dance3: 
Таня была на Аква-плюс, где вернулся котик Манул (мы уж думали он пропал - весной исчез с концами). Но нет, как оказывается это был длительный весенний загул.
Так вот, Таня его накормила, он естественно потерся ей о штаны - ну как же, надо же своего человека пометить. Пришли они с тещей домой, эта дура ревнивая обнюхала танины брюки, пробралась в коридор и... пописяла возле ее ботинок. Благо не НА них, а ПОД них. Ооооочень ревнивая кошка, помню в Бургасе она зерно для синичек на балконе обссыкала - как это, тут кроме нее кого-то кормят, а потом сидела дура без кошачьего телевизора. А тут - вот такой "подарок" на собственную годовщину ;)
   
Re: котоветка на главной фупа

ЙВМ. Мовчу.
   
Re: котоветка на главной фупа

ЙВМ. Мовчу.
ЇС - НМБ - НРД. Мовчу.
   
Re: котоветка на главной фупа

Та мля зроби нову тему 'я і мімі", і не іпи мозги.
   
Re: котоветка на главной фупа

Та мля зроби нову тему 'я і мімі", і не іпи мозги.
о, пан беггунтій викотив свою кансєрву - за останні 12 місяців всі пости вмістилися на одну сторінку.
   
Re: котоветка на главной фупа

о, пан беггунтій викотив свою кансєрву - за останні 12 місяців всі пости вмістилися на одну сторінку.
це погано, пані калоффка? І взагалі, про що ви?
   
Re: котоветка на главной фупа

це погано, пані калоффка?
так, погано, бо це суперечить правилам форуму, пан какашка.
   
Re: котоветка на главной фупа

так, погано, бо це суперечить правилам форуму, пан какашка.
калоффка, пані, кнопка "доповідь" вам доступна.
   
Re: котоветка на главной фупа

калоффка, пані, кнопка "доповідь" вам доступна.
та я тебе й без кнопки заїбу.
   
Re: котоветка на главной фупа

та я тебе й без кнопки заїбу.
за що вас і люблю. В вас теж башні немає.
   
Re: котоветка на главной фупа

Едине, пані, будьте ввічливішемі і люди до вас ввічливо звертатимуться.
   
Re: котоветка на главной фупа

Наконец-то Муму удалось обратить на себя внимание. :pooh_lol:
   
Re: котоветка на главной фупа

Ага, аж сам соусблядь тіпа, язвіт.
   
Re: котоветка на главной фупа

Та я ж гуманист. Жалко смотреть, как ты извиваешься. :facepalm:
   
Re: котоветка на главной фупа

Та я ж гуманист. Жалко смотреть, как ты извиваешься. :facepalm:
так, я бачу.
   
Re: котоветка на главной фупа

Едине, пані, будьте ввічливішемі і люди до вас ввічливо звертатимуться.
ключове "звертатимуться". Заміть, не відповідатимуть, а звертатимуться. Отже, ти заздалегідь допускаєш, що до мене може звертатися тупе бидло, якому я змушена відповідати його ж рівнем, щоб воно краще мене зрозуміло.
   
Re: котоветка на главной фупа

Та я ж гуманист. Жалко смотреть, как ты извиваешься. :facepalm:
:D та я уже ухажу, банька завьот.
   
Re: котоветка на главной фупа

ключове "звертатимуться". Заміть, не відповідатимуть, а звертатимуться. Отже, ти заздалегідь допускаєш, що до мене може звертатися тупе бидло, якому я змушена відповідати його ж рівнем, щоб воно краще мене зрозуміло.
вас лише колода виправить. Ви тут, схоже, не надовго. То ваши справи, хочь з конями ебиться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія