Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні
Via

А ти цю думку свою можеш чимось підтвердити?
Хоча, кого я питаю, зараз вона скаже "сам пітверди, а я точно знаю"
Життя підтвердить. Була б у нас статистика - показала б, але то замовні смітники.
   
Re: короновірус в Україні

1. Його стан потребував стаціонару.
2. Брат приїхав додому сам на таксі.
Йому 45 років, а не 5, в мене дозволів не питав. Моїх порад він не слухає, та я й їх не даю, його дружина до лікаря його завела тиждень тому, а зараз безпорадно розвела руками.
Вдома будуть лікуватися "бо їм так сказали".
А я сюди це все написала, щоб ілюструвати вашу срану "ковідоборотьбу". Щось інопланетяни мовчать, як же ж воно в Канаді, таке саме?
А вчасно вакцинуватися що заважало?
   
Re: короновірус в Україні
Via

А вчасно вакцинуватися що заважало?
Чим саме - шмурдяками на власний ризик?
   
Re: короновірус в Україні

Короче, кто еще не в красной зоне, не жуйте сопли, пока ваш регион не покраснел и быренько привейтесь. У вас есть в запасе еще две-три недели.
   
Re: короновірус в Україні

Маю протилежну думку - вакцинація підвищує шанси здохнути в українських реаліях. Ти ж інопланетянин, тобі не зрозуміти. Читай мій репортаж з села у гілці про тестування Дельти.
Так дядько, інші померлі з села і захворівші всі були вакциновані?
Чи ви таки врятували дядьку від неперевіреної вакцини?
   
Re: короновірус в Україні

Так дядько, інші померлі з села і захворівші всі були вакциновані?
Чи ви таки врятували дядьку від неперевіреної вакцини?

зараз Вія напише, що від вакцини він би вмер ще швидше.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Так дядько, інші померлі з села і захворівші всі були вакциновані?
Чи ви таки врятували дядьку від неперевіреної вакцини?
Не знаю, хтось був, хтось не був, вмирають і хворіють однаково. Кожен випадок окремо деталізувати не маю змоги, по сусідах з опитуванням не піду точно.
   
Re: короновірус в Україні

Життя підтвердить. Була б у нас статистика - показала б, але то замовні смітники.
тобто ти це все видумала. Ніхто не здивований. Ти ще недайбог тітку з братом поховаєш в найближчі два тижні, але не покаєшся. І цьому ніхто не здивується
   
Re: короновірус в Україні

зараз Вія напише, що від вакцини він би вмер ще швидше.
:weep:  :facepalm:  але ми того уже ні узнаєм
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні
Via

зараз Вія напише, що від вакцини він би вмер ще швидше.
А хтозна, русская рулетка.
Шахтар, 30 років під землею, потім останні 30 років цукровий діабет, жив на інсуліні. Прожив 72 роки, дуже себе беріг, його ровесники давно вимерли.
Брат з Німеччини звонив, каже, його тещу 82 років не вакцинували, бо протипоказання. Це тільки у нас шмурдяк всім колють, а там як буде.
   
Re: короновірус в Україні

Это не штампы, это очень упрямая вещь. Статистика называется.

угу - сьогодні статистиа одна, а через місяць новий штам і зовсім інша статистика...
   
Re: короновірус в Україні

А хтозна, русская рулетка.
Шахтар, 30 років під землею, потім останні 30 років цукровий діабет, жив на інсуліні. Прожив 72 роки, дуже себе беріг, його ровесники давно вимерли.
Брат з Німеччини звонив, каже, його тещу 82 років не вакцинували, бо протипоказання. Це тільки у нас шмурдяк всім колють, а там як буде.
тебе совість не гризе, шо дядьдько міг вижити завдяки щепленню? Що в нього був шанс, а ти його йому не дала?
   
Re: короновірус в Україні
Via

тебе совість не гризе, шо дядьдько міг вижити завдяки щепленню? Що в нього був шанс, а ти його йому не дала?
Ти хворий на всю бошку? Дорослі люди самі оцінюють свої шанси.
   
Re: короновірус в Україні

У вас пам’ять як у рибок. Відмотайте рік назад, коли вакцин не було і гляньте які тезіси і сподівання на вакцини просувались в інформ. просторі в той час - «при досягненні стадного імунітету через вакцинацію вірус зникне». Не зник.
+++
саме такі очікування і були.
вакцини виявилися не такі ефективні.

але: НМД колективний імунітет може виникнути, коли всі прохворіють (під захистом вакцин, які все ж почасти захищають від важкого перебігу). треба чекати і дивитися наприклад на Британію чи Ірландію.
   
Re: короновірус в Україні
Via

+++
саме такі очікування і були.
вакцини виявилися не такі ефективні.

але: НМД колективний імунітет може виникнути, коли всі прохворіють (під захистом вакцин, які все ж почасти захищають від важкого перебігу). треба чекати і дивитися наприклад на Британію чи Ірландію.
Це не колективний, це індивідуальний імунітет. У всіх.
   
Re: короновірус в Україні

А хтозна, русская рулетка.
Шахтар, 30 років під землею, потім останні 30 років цукровий діабет, жив на інсуліні. Прожив 72 роки, дуже себе беріг, його ровесники давно вимерли.
Брат з Німеччини звонив, каже, його тещу 82 років не вакцинували, бо протипоказання. Це тільки у нас шмурдяк всім колють, а там як буде.
А, діабетик з ковідом - це вірна смерть
Вакцина б допомогла, скоріш за все
   
Re: короновірус в Україні

Мені незрозуміло, чому люди, які бояться української медицини так біжать від вакцинації?
Вакцина якраз до нашої медицини ніякого відношення не має, і різко знижує шанси стикнутись з нею
   
Re: короновірус в Україні

А хтозна, русская рулетка.
Шахтар, 30 років під землею, потім останні 30 років цукровий діабет, жив на інсуліні. Прожив 72 роки, дуже себе беріг, його ровесники давно вимерли.

о, все таки є невеликий прогрес! за 5 днів вже не так категорично!
ще трохи, і Вія задумається, чи варто таки вколоти собі шмурдяк  :D


Ага, ага, "був би". 30 років жив на інсуліні, діабет. Ваш шмурдяк його добив би ще швидше.
   
Re: короновірус в Україні
Via

о, все таки є невеликий прогрес! за 5 днів вже не так категорично!
ще трохи, і Вія задумається, чи варто таки вколоти собі шмурдяк  :D

Виключено. Не буду колотися шмурдяками ні за яких умов.
   
Re: короновірус в Україні

Виключено. Не буду колотися шмурдяками ні за яких умов.

я б не був таким категоричним  :D
   
Re: короновірус в Україні

Это не штампы, это очень упрямая вещь. Статистика называется.
Ститистику надо уметь правильно понимать. Сравнивать сравнимые вещи, выводить тренд, динамику. Вы же упёрлись в текущую смертность среди вакцинированных и невакцированных, и на этом понимание остановилось. За несколько месяцев проведения вакцинации летальность вируса увеличилась, это факт, хотя бы на примере Украины. Ведь сравнивать надо невакцинованых тогда и невакцинованных сейчас. И это несмотря на то, что наиболее слабых вирус выбил в предыдущую волну, плюс многие переболели и имеют естественный иммунитет. Вирус стал агрессивнее и умирают уже не только старики. Ещё сравним сравнимое - тенденцию поведения вируса в отношении вакцинированных по прошествии времени. Для стран, которые практически достигли насыщения вакцинированности 2-3 мес назад эта тенденция неутешительная - смертность растёт и молодеет. Это только два элементарных факта. Из статистики.
   
Re: короновірус в Україні


ну шо, панове, встречаем новый релиз коронасрани?
   
Re: короновірус в Україні
Via

я б не був таким категоричним  :D
Думаєш, будуть ловити на вулицях і штрикати примусово?
Ну так і грабують, і гвалтують, всяке буває.
   
Re: короновірус в Україні

Думаєш, будуть ловити на вулицях і штрикати примусово?
Ну так і грабують, і гвалтують, всяке буває.

ні, все буде добровільно  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні
Via

ні, все буде добровільно  :gigi:
Не буде. Це злочин проти людства і виробники шмурдяків ще за це будуть відповідати
   
Re: короновірус в Україні

 И мои родственники сразу провакцинировплись.
Но коллеги, кумовья, друзья тупо не хотят
Два довода которые чаще всего слышу
1) не верят в статистику, от слова совсем. При этом везде упоминают знакомых врачей и т.д. которые отговаривают делать укол
2)Репродукция. Только мужики.
3) что подождут когда другие привьються и тогда им не надо будет))
4) воспитательница -кума , сказала даже под угрозой неоплачиваемого отпуска, все равно делать укол не будет. То есть есть еще и упертые
   
Re: короновірус в Україні

18912
495
   
Re: короновірус в Україні

На етапі, коли стало зрозуміло, що вакцинація не запобігае зараженню та передачі вірусу необхідно було негайно припинити масову вакцинацію. Зроблено цього не було.
в україні масова вакцинація ще не розпочиналась, то ж ми маємо вижити.
   
Re: короновірус в Україні

колективний імунітет може виникнути, коли всі прохворіють

ця зараза має хитру структуру шипа. Навіть невеличка мутація - і три складові шипа закручуються геть по іншому. Тому він з легкістю обходить захист антитілами. Що щеплених, що перехворавших.
   
Re: короновірус в Україні

ця зараза має хитру структуру шипа. Навіть невеличка мутація - і три складові шипа закручуються геть по іншому. Тому він з легкістю обходить захист антитілами.

Невеличка мутація - і він нічого не заражає. Потрібна нереальна кількість мутацій для того, щоб підібрати компліментарну до ACE2 просторову конформацію.  Так, при цьому, вона може виявитися некомпліментарна до антитіл, але, на щастя, поки ні. Природній відбір триває. Йому потрібні реплікації, багато реплікацій.
Дельта страшна не шипом, вона тупо продуктивніша, тобто генерується значно більша кількість вірусних часток. Шип змінений мало, "старі" антитіла до нього чудово "липнуть".
Бета варіант, із зміненим шипом, виявився малозаразним і зник. До антитіл він менш споріднений, але і заразність втратив.
З Дельтою, вважай, що пощастило.
   
Re: короновірус в Україні

Думаєш, будуть ловити на вулицях і штрикати примусово?
Ну так і грабують, і гвалтують, всяке буває.

Дійде й до такого
а як інакше з дебілами

ЗАКОН УКРАЇНИ
Основи законодавства України про охорону здоров'я

Стаття 10. Обов'язки громадян у сфері охорони здоров'я

Громадяни України зобов'язані:
а) піклуватись про своє здоров'я та здоров'я дітей, не шкодити здоров'ю інших громадян;
б) у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення;
   
Re: короновірус в Україні

Дійде й до такого
а як інакше з дебілами

ЗАКОН УКРАЇНИ
Основи законодавства України про охорону здоров'я

Стаття 10. Обов'язки громадян у сфері охорони здоров'я

Громадяни України зобов'язані:
а) піклуватись про своє здоров'я та здоров'я дітей, не шкодити здоров'ю інших громадян;
б) у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення;

У нас верховенство права.

Конституция говорит:

Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.

Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.


Даже в условиях военного или чрезвычайного положения:

Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.
   
Re: короновірус в Україні

у нас фуйове законодавство
бо надто багато протиріч
його давно пропонували відмінить і все по новій
я за
   
Re: короновірус в Україні

Невеличка мутація - і він нічого не заражає. Потрібна нереальна кількість мутацій для того, щоб підібрати компліментарну до ACE2 просторову конформацію.  Так, при цьому, вона може виявитися некомпліментарна до антитіл, але, на щастя, поки ні. Природній відбір триває. Йому потрібні реплікації, багато реплікацій.
Дельта страшна не шипом, вона тупо продуктивніша, тобто генерується значно більша кількість вірусних часток. Шип змінений мало, "старі" антитіла до нього чудово "липнуть".
Бета варіант, із зміненим шипом, виявився малозаразним і зник. До антитіл він менш споріднений, але і заразність втратив.
З Дельтою, вважай, що пощастило.

шип складається з трьох стеблин, які загнуті в спираль. На кінцях стеблин умовні бутони - частина яка зв'язується з декількома мембранними білками.

Вірус легко уходить від розпізнавання тим, що модифікує стеблини. Йому легко поміняти геометрію свого шипа за рахунок нового скручування стеблин. Виставив назовні іншу частину стеблини - вже антитіла не розпізнають.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

он воно шо
цікаво на мацквє вони теж так чинять? чи спутнік освячують?
   
Re: короновірус в Україні

сірьога вія ви де там  :weep:  :facepalm:


   
Re: короновірус в Україні

он воно шо
цікаво на мацквє вони теж так чинять? чи спутнік освячують?

на маскве кізяки їх п***а сцяними тапками
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія