Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЯ ЗЕЛЕНСКОГО В БРЮССЕЛЕ (НАЖИВО)

Да Зеботы до прихильники певної політсили не дотягивают
у прихильники певної політсили все же с интелектом было получше

Главное что у тебя самого хуже чем у первых и вторых,бывший математик  :facepalm1:
   
Я особисто задоволена,що Зє не зганьбився на міжнародному рівні.  :)
Дуже не хотілося б такої ганьби....
А ще маю моральне задоволення: все життя Зє-клоун насміхався з української мови, а тепер сам змушений нею розмовляти. Сам став тим україномовним "селюком", якого завжди принижував в своїй "творчості".))
   
Я щось не зрозуміла: петрушки, ви хочете повернути Донбас?

у вигляді автономії з рашинськими кураторами?? нам же тоді кінець
   
Я хочу повернути Донбасс  :(
це моя батьківщина.

а якщо міст на обох наших боках -чому така істерика у вадіка?

   
Я хочу повернути Донбасс  :(
це моя батьківщина.

а якщо міст на обох наших боках -чому така істерика у вадіка?
Потому что Вадик в отличчи от блондинки и местных тупых ЗЕботов немного в теме
   
Твой вопрос это и есть манипуляция в чистом виде
юліш і ховаєшся за шелухою слів.  :(
аргументів немає -тільки злоба, агресія, чорноротість.

ти на який теріторії України мешкаєш - окупованій чи вільній?
   
Re: ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЯ ЗЕЛЕНСКОГО В БРЮССЕЛЕ (НАЖИВО)

И Крым естественно, это тоже Украина.

Но я за 5 лет не увидел исков в суды о которых нам говорил министр юстиции Петренко. Там уже наверное миллиарды только по воздушному пространству, морю, радиоэфиру, телечастотам... это даже без имущества.

Где это всё? Петренко соответствует должности?
Вот видите сколько вопросов накопилось.
Значит, подтянет Зеля украинский, английский, деловую этику
и пусть переходит к этим юридическим вопросам.
Путь, конечно, трудный. Петрушкин.
Но он же кинза.
   
Потому что Вадик в отличчи от блондинки и местных тупых ЗЕботов немного в теме
я думаю і Вова Зе_ по статусу - немного в темі.
так що -не нагнітай.
   
Re: ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЯ ЗЕЛЕНСКОГО В БРЮССЕЛЕ (НАЖИВО)

Чим скорше Зеленський полетить з Коломойським та пір'ям у дупі, тим краще  буде для України і світу!
В чём лучше?И почему лучше?И кто прилети на его место?
[/quote]абинеZeбіл хештег
   
я думаю і Вова Зе_ по статусу - немного в темі.
так що -не нагнітай.
Так я же тоже хочу быть в теме
потому как в отличии от тебя
живу в 80 км от этого моста
   
Re: ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЯ ЗЕЛЕНСКОГО В БРЮССЕЛЕ (НАЖИВО)

"Украина стремится достичь высоких стандартов жизни,улучшить жизнь украинцев, искоренить коррупцию и модернизировать государство. Это возможно только обеспечив нашу национальную безопасность", - заявил Зеленский.

Он отметил, что Киев готов вести переговоры с РФ и выполнять Минские соглашения, но сначала Украина должна стать сильнее и обеспечить способность защищать себя.

"Мы готовы вести переговоры с РФ, готовы выполнять минские договоренности. Тем не менее, прежде мы должны быть способными защищать себя, стать сильнее в экономическом, политическом и военном смысле", - заявил Президент Украины.

якесь у мене дежа вю
десь я вже таке чула
ой
це ж риторика клятого бариги Пороха
ну просто один  в один  ;o
   
юліш і ховаєшся за шелухою слів.  :(
аргументів немає -тільки злоба, агресія, чорноротість.

ти на який теріторії України мешкаєш - окупованій чи вільній?
Тут все знают где я живу
в крайнем случае у своего сменщика спроси
у олдбоя например
или он еще не на смене
   
Пора снять пиджаки и стать нормальными людьми! :)

Особенно если на улице градусов под 30
   
відео не бачила,
але з того, що прочитала в новинах на УП, видно, що Зеленський повторив абсолютно всі ідеологеми Порошенка,
і про те, що курс на НАТО та ЄС закріплений в конституції, і ми будемо туди йти,
і про те, що мінські домовленості треба виконувати, але спочатку треба вирішувати безпекові питання,
і про рашу-агресора,
і все таке інше, відчувається підготовка нашого МЗС,
ну молодець! що тут скажеш,
коли є за що похвалити, то ми завжди похвалимо, особливо, коли це на користь країни,
не зганьбив Україну!
 
   
відео не бачила,
але з того, що прочитала в новинах на УП, видно, що Зеленський повторив абсолютно всі ідеологеми Порошенка,
і про те, що курс на НАТО та ЄС закріплений в конституції, і ми будемо туди йти,
і про те, що мінські домовленості треба виконувати, але спочатку треба вирішувати безпекові питання,
і про рашу-агресора,
і все таке інше, відчувається підготовка нашого МЗС,
ну молодець! що тут скажеш,
коли є за що похвалити, то ми завжди похвалимо, особливо, коли це на користь країни,
не зганьбив Україну!

спадкоємність влади ;)
   
до речі, найпритомніші призначення у Зеленського саме по лінії МЗС,
на щастя, у Бені там інтересів нема, тому він догадався, що треба спиратися на перевірені МЗС-івські кадри типу Пристайла та Зеркаль, і вони таки не підводять, підготували до візиту добре,
тут вони всі молодці!
   
Щойно почув Скабєєву.

Зеботи, розслабтесь. Вона прокричала, що він нічим не краще Петра.

Крім того, ще підловили його на логічній непослідовності (виділяю червоним):

Цитувати
Прилетел в Брюссель. Впереди — ряд встреч на высшем уровне. Но из головы не выходит 5-летний Кирилл. И ещё сотни детей, погибших от пуль взрослых на востоке Украины. По данным мониторинговой миссии ООН, на 1 июня этого года на Донбассе потеряли жизнь 147 маленьких украинцев.
Я пользуюсь случаем, чтобы еще раз напомнить нашим европейским друзьям эти ужасные цифры и призвать Россию прекратить войну. Ради того, чтобы сохранить жизнь, в том числе детей. Конечно, призывов мало. Поэтому мои разговоры с лидерами Европы начнутся сегодня по вопросу — как мы вместе будем давить на агрессора? Как мы будем принуждать его к миру?

Це дало привід Скабєввій і Попову репетувати, що він звинувачує Росію в загибелі Кирила.
   
Тут все знают где я живу
в крайнем случае у своего сменщика спроси
у олдбоя например
или он еще не на смене

тобто, спілкуватися нормальним чином ти не хочеш.

ну  то - вольному воля, спасенному -рай! (с)



Останнє редагування: 4 червня 2019 19:49:11 від эЛКа
   
Зеленський повторив абсолютно всі ідеологеми Порошенка,
і про те, що курс на НАТО та ЄС закріплений в конституції, і ми будемо туди йти,
і про те, що мінські домовленості треба виконувати, але спочатку треба вирішувати безпекові питання,
і про рашу-агресора,

Найбільше Зеленському має аплодувати його  ватний електорат. Зовнішня політика і безпека це ж основна діяльність президента і він їх не підвів.
   
а шо то за нова мода називати дітей кіріл,ілля і тд? :(
   
а шо то за нова мода називати дітей кіріл,ілля і тд? :(
Що, від стругання і колупання відволікає?

Ану давай свої коронні дебільні запитання про савуну і джакузі!
   
Щойно почув Скабєєву.

Зеботи, розслабтесь. Вона прокричала, що він нічим не краще Петра.

головна позитивна оцінка візиту  (tu)  :laugh:
   
Нато и ес осознало, нет больше единственного, который противостоит кремлю.
Зе ползет на коленях к хуйлу, за ним нато и ес ползет на коленях.
Только на пидротов с фупа вся надежда, предотвратить сие постом гневным, обличающим
   
Віталій Портников
3 год ·

Володимир Зеленський говорить в Брюсселі про необхідність посилення тиску на Росію і примусу цієї країни до миру шляхом спільних дій Заходу і України. Правильна і абсолютно логічна постановка питання новим президентом. Але є інші питання.
Перше - чи розуміє Володимир Зеленський, що ця його заява - визнання правильності і, що найголовніше, безальтернативності курсу, який всі ці роки проводив президент Петро Порошенко? Друге - чи розуміє Володимир Зеленський, що заявами про «примус Росії до миру» він фактично знищує навіть теоретичні можливості для діалогу з Володимиром хуйло. Навіть діалогу через посередників. Третє - чи розуміють українські олігархи, які ставили на Зеленського, щоб закінчити «ось це все», що «ось це все», швидше за все, не скінчиться, а посилиться і їм не бачити російських прибутків як своїх вух. Четверте - чи розуміє виборець Володимира Зеленського, який досі впевнений, що війна триває не тому, що це потрібно хуйло і Росії, а тому, що на ній «збагачувалося» українське керівництво, що конфлікт буде тривати і може навіть посилитися - якщо посилиться "примушення до миру". П'яте - коли мине кілька місяців, а війна все ще буде тривати, чи зрозуміє цей виборець, хто його справжній ворог або тепер вирішить, що війна не закінчується просто тому, що на ній збагачуються Зеленський і Коломойський?
І останнє питання - може нам потрібно сказати правду хоча б самим собі і зрозуміти, що український виборець, який не вважає Росію відповідальною за війну і шукає ворога у власній хаті, просто в цій війні на боці Росії, а не України?
   
Foxic
неадекват точно...

тільки вирішити той хто написав чи той про кого...
   
Ну шо, нормально сьодня выглядел Президент!  (tu)

Судя по всему и Юнкер, и Столтенберг довольны встречами.

Украине быть в НАТО и в Евросоюзе. А это главное.
педрилы собаки лают, караван идет
   
А шо правда, что наше прихильники певної політсили Животное, не смогло связать двух слов и отменила пресуху?
   
Зеленський у Брюсселі задекларував курс України до НАТО

Президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі заявив, що курс до НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

«Стратегічний курс до НАТО є закріплений в Конституції України. Він залишається нашим незмінним зовнішньополітичним пріоритетом. Рух України до високих європейських стандартів життя і безпеки є вимогою українського суспільства. Це є метою усіх наших реформ», – заявив Президент України.

Окрім цього, Володимир Зеленський повідомив, що Україна готова до перемовин із Росією та готова виконувати Мінські домовленості. Водночас він наголосив на тому, що Україна має захистити себе, стати сильнішою економічно, політично та у військовому плані.

Також Володимир Зеленський подякував за економічну й політичну підтримку, яку Україна отримує від НАТО. Він додав, що дуже хочу надати «нового імпульсу» відносинам України з Альянсом. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/06/04/zelenskyy_u_bryusseli_zadeklaruvav_kurs_ukrainy_do_nato_1586741
   
НГШ и Кучма в Минске говорит о том что будут переговоры по завязыванию войны на востоке. Теперь интересны условия))))
   
та готова виконувати Мінські домовленості.

От долбоеб.  :facepalm1:
   
А шо правда, что наше прихильники певної політсили Животное, не смогло связать двух слов и отменила пресуху?

Ваше прихильники певної політсили животное сегодня даже не пригласили,от чего оно все в слезах и соплях заливалось горилкой
   
От долбоеб.  :facepalm1:

говорити про виконання мінських домовленостей треба,
а виконувати тільки те, що вигідно нам, або зовсім не виконувати,
як Порох робив
   
НГШ и Кучма в Минске говорит о том что будут переговоры по завязыванию войны на востоке. Теперь интересны условия))))

так, це найцікавіше на сьогодні,
і найголовніше
   
Переглянув заяву Зе та Столтенберга. Дуже якось нервово з обох сторін. Зеля нервує від незвичної ситуаціі. А Сто чому? Мені здається він мало ручку не зломав, навушники кидав декілька разів. Всі заяви з обох сторін виглядають штучно та формально. Таке враження. Не вірю
   
А шо правда, что наше прихильники певної політсили Животное, не смогло связать двух слов и отменила пресуху?
він відмовився дати повноцінну прес-конференцію під час свого перебування у Брюсселі, сказав, що не відповідатиме на запитання журналістів.
   
Зовсім не сподобалось що чувак від паперця ні разу очей не відвів...
   
або зовсім не виконувати,
як Порох робив
(tu)
   
И Виталий П немножко попедрил..
Понимает ли Зеленский, вопрошает Виталий П.
Как ты надоел П..
   
так, це найцікавіше на сьогодні,
і найголовніше
Еще переговоры с кацапамы. Думаю что план по впихиванию нам лугандона перешёл в практическую плоскость
   
Столтенберг: продовжимо навчання у морський академії. Ну що ж, дякую хоч за це
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія