Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Холодно - увімкнув опалення.

Re: Холодно - увімкнув опалення.

теж тількмищо увімкнув, глянув понеділок/вівторок -2
до середи хай покоптить
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

теж тількмищо увімкнув, глянув понеділок/вівторок -2
до середи хай покоптить
;o  а ти гасовою лампою обігріваєш своє помешкання?
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

+100500. Можна  дослівно розібрати що кажуть сусіди, коли голосно сваряться.
Але я не в курсі, шо дійсно тулили мінвату всередину панелей, які були між квартирами? :S
Зовнішні там вата або керамзит, або нічого якщо спи3дили..., а от панелі міжповерхові,то там тільки бетон з армотоясом-сіткою звареною у середині. Чутно дуже сильно вночі, навіть коли просто балакають, та якщо прислухатиися,то можна через слово розібрати. У нас на 8му поверсі живе неадекват що грає на електро гітарі після 12,та по ночам грає у комп. ігри та матюкаеться, верещить час від часу та ляпає мишкою по столу з усієї сили, тож я купив собі беруші і у мене усе чудово, а щось казати немає сенсу бо там дурка плаче. Воно йобнуте, ходить з татухами, пірсинг у носі, тунелі у вухах що грецький горіх скор влізе (поступово збільшує) та 19 років ще нема.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

;o  а ти гасовою лампою обігріваєш своє помешкання?

з чогоб це лампою, повернув ручку на котлі до бажаної температури, воно і включилось  ;)
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Я сьогодні до обіду трохи прогрів хату обігрівачами й вимкнув. Зараз у хаті +19, ну то й норм.
Треба звикати до єврокомфорту))) :K
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Я сьогодні до обіду трохи прогрів хату обігрівачами й вимкнув. Зараз у хаті +19, ну то й норм.
Треба звикати до єврокомфорту))) :K
:gigi: я тобі відкрию величезну таємницю: у мене в дверях балкону одинарне скло. Якби було подвійне, то було б +24. А на кухні сьогодні увесь день було мікропровітрювання, бо варила компот вранці.


Нічим не підігріваю, готовка на газу, підігрів у мікрі, електрочайник - рідко, як завжди. Чого так тепло - я не зна... Двері у кімнати всі позакривані, і тільки у спальні відкриті, коли я вдома.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

я тобі відкрию величезну таємницю: у мене в дверях балкону одинарне скло. Якби було подвійне, то було б +24. А на кухні сьогодні увесь день було мікропровітрювання, бо варила компот вранці.

То ти в нас буржуй, йопт. Бо в мене на балконі  нормальний склопакет,  усі щілини зароблені, просто хата вистигає, бо вистигає увесь будинок (((
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

То ти в нас буржуй, йопт. Бо в мене на балконі  нормальний склопакет,  усі щілини зароблені, просто хата вистигає, бо вистигає увесь будинок (((
:gigi: у мене балкон ззовні засклопакечений, а між кімнатою і балконом оці ще деревяні совдеповські двері з одинарним склом.

Я не знаю, шо у тебе там вистигає - то ти не умієш грітися.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

а між кімнатою і балконом оці ще деревяні совдеповські двері з одинарним склом. Я не знаю, шо у тебе там вистигає - то ти не умієш грітися.

Совдепівські двері давно пішли нафуй, бо вони криві й  там щілина була на півсантиметра. Зараз стоїть склопакет нормальний. Просто сусідські стіни, стеля та підлога - холодні, йопт (((
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Совдепівські двері давно пішли нафуй, бо вони криві й  там щілина була на півсантиметра. Зараз стоїть склопакет нормальний. Просто сусідські стіни, стеля та підлога - холодні, йопт (((
:gigi: я не знаю, чого вони тобі холодні.

У мене навіть холодна вода зараз іде літепла, бо стояки комунікацій проходять дуже поряд гаряча і холодна вода, тому прогрівається, а після заміни магістралей по району гаряча вода стала ще гарячішою, хоч і сушник у мене не підключений - все ніяк не перероблю.

Я думаю, може у мене стояк гарячої води ще додає додатковий градус? двері у санвузол постійно відчинені.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Так. Холодшає.  Незабаром котла вмикну. Вчора сміття спалив в грубі. Аж тепла стала та трохи піднялася температура. Завтра свято, три з чотирьох вчителі, будуть гості, знову грубу запалю. Однак, як не впала в домі нижче за 15, я з зазвичай, котла не вмикаю.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

провернул эксперимент  - в частном секторе поставил кондей с тепловым насосом
на отопление
и двухтарифный счетчик.
а газовый котел пока на прикол.
это оказалось дешевле,  проще и быстрее
чем геморрой с переделкой системы отопления ))

а по затратам на эксплуатацию еще  посмотрим ...
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Re: Холодно - увімкнув опалення.


А вмене воно саме і вмикається і виключається: і опалення і охолодження. Якщо 69F - то включеться опалення, а якщо 76F - то відповідно охолодження. По телефону можу з любої точки земного шару змінити установки.  Воно ще і дивиться що в хаті робиться. Наприклад, якщо нікого дома немає - то переключається в економний режим.
21 вік на дворі.  :buba:
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Сиджу на терасі - небо зоряне, океан спокійно бурчить. За бортом +24С, а вдень під 30С  :)
І про що це ви тут говорите, котли, поліна, каміни - брр.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Re: Холодно - увімкнув опалення.

А вмене воно саме і вмикається і виключається: і опалення і охолодження. Якщо 69F - то включеться опалення, а якщо 76F - то відповідно охолодження. По телефону можу з любої точки земного шару змінити установки.  Воно ще і дивиться що в хаті робиться. Наприклад, якщо нікого дома немає - то переключається в економний режим.
21 вік на дворі.  :buba:

Це самі прості компютерні комунальні речі
У нас в селі (у сина) це все працює
відео запис, звукова чи свілова сигналізація  - запис, повідомлення, виклик,
вкл,викл датчиків освітлення, опалення ...
 :)

Але є ще піч !!! і твердотопливний котел, 2 тн вугілля і 2 куб дров  :D
все працює, тестується  :)

   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Проснулся, закрыл окно, зашел в котельную, кинул пару дровишек, закурил, потянул рюмашку конины. Сижу вас читаю.
Ляпота.  :beach:
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Проснулся, закрыл окно, зашел в котельную, кинул пару дровишек, закурил, потянул рюмашку конины. Сижу вас читаю.
Ляпота.  :beach:

+ 21 сижу у футболці , пю сухарик і тобі ЗАЗДРЮ !  :D
вдень був на роботі, вечором спав ...

немає в мене на 5 поверсі на балконі котельні  :(
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

+ 21 сижу у футболці , пю сухарик і тобі ЗАЗДРЮ !  :D
вдень був на роботі, вечором спав ...

немає в мене на 5 поверсі на балконі котельні  :(
Лучше, частного дома, может, быть только частный дом на побережье океана или моря, если оно не Лаптевых  :gigi:
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Лучше, частного дома, может, быть только частный дом на побережье океана или моря, если оно не Лаптевых  :gigi:

згоден
у нас дом наслєдство ! в степу
рядом ставок і степ , степ , а я дитя лісу, з Полісся, тому я Поліщук  :)
Уже трошки звик, бо тільки в гостях, син там живе
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

У мене ноги холодні, у неї - теплі. ))
Кров, напевно, не доходить в потрібній кількості.
Позы меняйте
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

В селі є хата (наслєдство), зараз там син старший живе(сімя)
Є собака, не привязаний, гуляє по подвірю і садку,
живе в буді, при великих морозах іде в гараж(дірка для нього є),
а гараж(насправді це майстерня :-) ) зимою опалюється

в квартирі  зараз + 21
на роботі в кабінеті зранку + 19

ВКЛ обігравачі, коли йдуть дощі і сиро
Зараз сухо
Собаки справжні європєйці. Якщо не мокра, витримує будь-яку температуру без будки і не кашляє.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Є ще в планах запхнути над каміном теплообмінник і підключити теплу підлогу.
тепла підлога ходить на низьких температурах 28-32 градуси то не добра ідея
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Холодно - вимкнув холодільника . ))
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

жарко - стасік увімкнув холодільніка і залишив відчиненою дверцяту морозильної камери - щоб швидше прохолодити кімнату.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

+15
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Розумію - холодно - увімкнути опалення або посеред печери чі хвігваму багаттячко розпалити - розумію - зігрітись .

Але дещо дивним виглядає - у в обігрітому штучно приміщенні тримати увімкненим пристрій котрий всередині себе штучно нагріте повітря знов охолоджує .  Шось не шось і словосполучення - "дещо дивне" ма-ть занадто коректне . ))

Але .., враховуючи напрямок , тобто вектор змін свідомості людської , можна передбачати і холодильники із вбудованою всередині мікрохвильовкою .   ))
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

19 вже свіжо.
Підняв в хаті до 18.5-19 - пішло на це 10 кубів за дві доби.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Підняв в хаті до 18.5-19 - пішло на це 10 кубів за дві доби.
а ти ВСЮ хатку прогріваєш?

Прогрівай лише той поверх, де живеш.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

а ти ВСЮ хатку прогріваєш?

Прогрівай лише той поверх, де живеш.

Взимку так і роблю - в половині кімнат +15.5  +16, в інших -  17.5-18.5
Зараз нагрів всю хату, ще камін запалю завтра, бо вночі буде -2 -3.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Взимку так і роблю - в половині кімнат +15.5  +16, в інших -  17.5-18.5
Зараз нагрів всю хату, ще камін запалю завтра, бо вночі буде -2 -3.
тільки що подивився
2 термометри
коридор до кухні +20.5
загальний домашній коридор + 21
це хата(квартира )
у нас є на 2-х сусідів коридор, там завжди +24,
там проходить труба-обратка гарячої води
Коляска дитяча  стоїть в коридорі
Зайти в коридор загальний, треба 2 замки відкрити
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

тільки що подивився
2 термометри
коридор до кухні +20.5
загальний домашній коридор + 21
це хата(квартира )
у нас є на 2-х сусідів коридор, там завжди +24,
там проходить труба-обратка гарячої води
Коляска дитяча  стоїть в коридорі
Зайти в коридор загальний, треба 2 замки відкрити
:gigi: так би й сказав, шо це тамбур і лєстнічна клєтка, а то коридор для мене, коридор для сусідів, коридор загальний...
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

 Київська область сьогодні. Ось так українці зараз модернізують свою систему опалення і доводять її до рівня світових стандартів  :) :
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Київська область сьогодні. Ось так українці зараз модернізують свою систему опалення і доводять її до рівня світових стандартів  :) :
https://www.youtube.com/watch?v=pfA8fKuJ_o0
Тю,я уже 3 роки так опалюю дім, газ тільки у люті холода, тижні 3 - не більше підтягує, а так кондиціонер витягує увесь дім,щоправда цей рік розширилися,тож доведеться на мінімалку котел все ж таки вмикати, бо площа приросла +40 квадратів і кондиціонер не обігріє. І самий дешевий інвенторний то він у -7 уже вимикається =( Наш купер енд хантед до - 27 витримує не обігрів.
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Тю, мешкав у Києві, Одесі та Вінниці.
Вінниця рулить, не проміняю ні на які Черкаси чи Дніпро.
Дніпро до речі гірше Києва, а Харків гірше Дніпра.
по яким параметрам гірше?
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Тю,я уже 3 роки так опалюю дім, газ тільки у люті холода, тижні 3 - не більше підтягує, а так кондиціонер витягує увесь дім,щоправда цей рік розширилися,тож доведеться на мінімалку котел все ж таки вмикати, бо площа приросла +40 квадратів і кондиціонер не обігріє. І самий дешевий інвенторний то він у -7 уже вимикається =( Наш купер енд хантед до - 27 витримує не обігрів.

  (tu) То ви попереду не лише України, але і всього світу!  :)
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Тю,я уже 3 роки так опалюю дім, газ тільки у люті холода, тижні 3 - не більше підтягує, а так кондиціонер витягує увесь дім,щоправда цей рік розширилися,тож доведеться на мінімалку котел все ж таки вмикати, бо площа приросла +40 квадратів і кондиціонер не обігріє. І самий дешевий інвенторний то він у -7 уже вимикається =( Наш купер енд хантед до - 27 витримує не обігрів.



там на видео какой-то древний девайс с COP 3.5 и шумный

у современных  C&H COP - 4.5 и шумят меньше
и работают уже до -25 С
+ явно указано наличие теплового насоса и что как по мне большой плюс

а слово "инверторный" - как метод управления двигателем
и есть почти у всех уже
если это не явный ширпотреб и не древнее со складов




Останнє редагування: 6 жовтня 2019 19:40:05 від elipse
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

там на видео какой-то древний девайс с COP 3.5 и шумный

у современных  C&H COP - 4.5 и шумят меньше
и работают уже до -25 С
+ явно указано наличие теплового насоса и что как по мне большой плюс

а слово "инверторный" - как метод управления двигателем
и есть почти у всех уже
если это не явный ширпотреб и не древнее со складов

Точно, он считается тепловым насосом почему-то, хотя на вид обычный кондер, но энергоефективность в разы больше.  Но не у каждого есть 15 штук что б его установить...  Сейчас они стоят вообще 18500 на оф сайте. Заявленное 35 квадратов,но греет почти в 2 раза больше. Маслает не все время что интересно. Потребление энергии 400 киловатт в месяц. Дом утеплен пенопластом, +1 метр отмостка от дома довольно толстая. Огромный + для частного дома дак это то, что он влагу с воздуха вытягивает, у нас вечно плакали окна и цвели стены до его установки,хотя топилось нормально ... п.с. Как работает внешний блок вообще почти не слышно даже стоя возле него на улице. 
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

Но не у каждого есть 15 штук что б его установить
:weep:
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.
den

15 к це двухконтурний котел
   
Re: Холодно - увімкнув опалення.

:weep:
Давайте просто так сядем и поплачем, в Украине 50% населения если сводит концы с концами уже многие годы денег хватает только на пожрать и на жопу что-то натянуть, а за после последних 5 лет "ришучих реформ" дак наверное еще больше. Вот смешно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія