Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви розумієте, що нам дав Майдан?

А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Ми вперше по правильний бік залізної завіси  :shuffle:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Дуже сподіваюсь, що так і залишиться
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Дуже сподіваюсь, що так і залишиться

Я теж.

Але зелепням то муляє, хочуть на інший бік.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Завіса все ще формується, так що не поспішайте радіти
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Ми вперше по правильний бік залізної завіси  :shuffle:
(tu)
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

По сути страна отброшена в каменный век. А так - конечно. Езжай куда хочешь и трать деньги.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

По сути страна отброшена в каменный век. А так - конечно. Езжай куда хочешь и трать деньги.
в яких сферах ?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

По сути страна отброшена в каменный век. А так - конечно. Езжай куда хочешь и трать деньги.

Ти забула про "вкусний пломбір" згадати  :gigi:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

По сути страна отброшена в каменный век. А так - конечно. Езжай куда хочешь и трать деньги.
То лі дєло при віктарфьодоричі.

Тьфу, блін,  вата одна кругом
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Цп правда, хоч і туго,  але розвиваємось в правильному напрямку.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Не только это.Честные выборы,сменяемость власти.Как показывает опыт соседей,это тоже немало
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

То лі дєло при віктарфьодоричі.

Тьфу, блін,  вата одна кругом

Долбодятлы большевики тоже очень любили с 1905-м годом свою зону сравнивать. Денег нет, работы нет, народ прости Господи на трускавки разбегается. Успех однозначно.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

По сути страна отброшена в каменный век.
А ще укралі у дєтєй кусочєк счастья.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

А можна я розміняю "вкусний пломбір" на сирний торт "Brioch"? З персиком. Дуже вони мені подобаються :shuffle:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

По сути страна отброшена в каменный век. А так - конечно. Езжай куда хочешь и трать деньги.

з відкіля відкинута?

   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

А можна я розміняю "вкусний пломбір" на сирний торт "Brioch"? З персиком. Дуже вони мені подобаються :shuffle:

Вам что, кто-то пломбир предлагает? Вам предлагают сходить по холодку с бессмысленными моралями и засунуть тортик по адресу.  Тоже мне, тортов оно не нажралось убогое.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Так би мовити, продам коммуністічєскіє ідєали вкусного пломбіра в обмін на сирний торт  :gigi:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Не только это.Честные выборы,сменяемость власти.Как показывает опыт соседей,это тоже немало
Многим вот европейцам эта сменяемость не нравится, вот прямо многим, 25% или около того.

Слышал мнение что мудрый народ не мудрый, на самом деле, а быдло на 73%.

Сложно развиваться быстро когда интеллектуальные элиты считают собственный народ быдлом. Вполне очевидно что такие элиты не будут вкладывать в долгосрочные проекты, будут держать бабло в офшорах а детей по заграницам.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

з відкіля відкинута?

Это да, оно и до "революции" Достоинства было не особо.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

По сути страна отброшена в каменный век. А так - конечно. Езжай куда хочешь и трать деньги.

При чем тут ваши фрустрации к реальности?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

з відкіля відкинута?

Відповіді не буде. Мадам не по логіці, мадам по оціночним судженням ФСБ-шного майора.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

При чем тут ваши фрустрации к реальности?

Бляхарей огорчает ваше непонимание их потребностей.  Как и сборщиков янтаря.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Я теж.

Але зелепням то муляє, хочуть на інший бік.


Я за ЗЕЛЕНСЬКОГО голосував. Саме це потрібно було зробити на той час, щоб не пішло в інший бік. ) За моїми розрахунками, вибачайте.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Многим вот европейцам эта сменяемость не нравится, вот прямо многим, 25% или около того.

Слышал мнение что мудрый народ не мудрый, на самом деле, а быдло на 73%.

Сложно развиваться быстро когда интеллектуальные элиты считают собственный народ быдлом. Вполне очевидно что такие элиты не будут вкладывать в долгосрочные проекты, будут держать бабло в офшорах а детей по заграницам.

Угу.Когда в 14 году народ голосует за свина в один тур,то он мудрый,а когда в 19 против свина,то он быдло.Получается что Петро его в это было превратил?  :laugh:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Бляхарей огорчает ваше непонимание их потребностей.  Как и сборщиков янтаря.

Бляхари и сборщики янтаря очень интересны, но скорее маргиналы, коих везде хватает и потому не в счёт.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Вкусний пломбір - це був такий фетиш совків. По перше, як я казав, хто хоче попробувати зараз той "вкусний пломбір", може сходити в Макдональдс і взяти самий звичайний ріжок. Буде все те ж саме. А по друге, зараз є купа нових смачних речей, які ставлять далеко позаду ті жалюгідні фетиші совків  :facepalm:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Угу.Когда в 14 году народ голосует за свина в один тур,то он мудрый,а когда в 19 против свина,то он быдло.Получается что Петро его в это было превратил?  :laugh:

Нет, просто Петро не понял, шо его най., ой, манипуляции вполне заметны, он талантливый политик, но, увы, прошлого.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Как думали пузом так оно и осталось, вечно голодные манюпасы мечтают о тортиках  и колбаске.   :facepalm1:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Это да, оно и до "революции" Достоинства было не особо.

так раніш каменного віку і людини не було
то при януковичу ви обізяной були?

   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Вкусний пломбір - це був такий фетиш совків. По перше, як я казав, хто хоче попробувати зараз той "вкусний пломбір", може сходити в Макдональдс і взяти самий звичайний ріжок. Буде все те ж саме. А по друге, зараз є купа нових смачних речей, які ставлять далеко позаду ті жалюгідні фетиші совків  :facepalm:

Так, а Педро нам пропонував хіба не той самий пломбір? Тільки в шароварах?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Как думали пузом так оно и осталось, вечно голодные манюпасы мечтают о тортиках  и колбаске.   :facepalm1:

поэтому едут мыть сраки как ты,да?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Ми вперше по правильний бік залізної завіси  :shuffle:

боюсь "той бiк" не особо настаивает на нашем присутствии з "того боку"
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Угу.Когда в 14 году народ голосует за свина в один тур,то он мудрый,а когда в 19 против свина,то он быдло.Получается что Петро его в это было превратил?  :laugh:
Сто раз вже толкували тугим - не виправдав пєтя сподівань. В першу чергу, сподівань вати і амеб малоросійських. От і поквитались в 19-му. Але там справді кожен прошарок міг побачити щось для себе. Що можна було побачити в голобородька, голосуючи за нього в першому турі - ніколи не збагну, логіка дрімучих імбецилів мені недоступна.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Как думали пузом так оно и осталось, вечно голодные манюпасы мечтают о тортиках  и колбаске.   :facepalm1:

Да, тяжело Вам, высокодуховному майору, в этом захолустье приземленного фупа, но что поделаешь, служба... Сочувствую.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

По сути страна отброшена в каменный век. А так - конечно. Езжай куда хочешь и трать деньги.
Вам з рашки видніше...
Коли цю ватну курву вже забанять в ніколи?
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Как думали пузом так оно и осталось, вечно голодные манюпасы мечтают о тортиках  и колбаске.   :facepalm1:

Я якраз навпаки, все це немагаюсь подати вам з вашої точки зору. Ви нам тут весь час пропонували все обміняти на "вкусний пломбір", от я вам і кажу, що навіть зараз в Україні є набагато "вкусніші" речі за той ваш пломбір  :gigi:
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Я теж.

Але зелепням то муляє, хочуть на інший бік.

І тому Порошенко тягнув в Росію
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?
FAT

я вже котрий рік кажу друзям: якщо вночі прислухатись, то можно почути як скрегочуть тисячі тонн металу які відділяють цивілізацію від печерних дикунів... головне щоб нас не затягнуло до снігерії.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Бляхари и сборщики янтаря очень интересны, но скорее маргиналы, коих везде хватает и потому не в счёт.

Эти люди умудрились создать многодневные очереди на границе. Вы конечно извините, но вся Европа ржала когда доходила причина. Я тогда в Швейцарии была и было крайне стыдно даже просто объяснять.
   
Re: А ви розумієте, що нам дав Майдан?

Ми вперше по правильний бік залізної завіси  :shuffle:
(tu) московский бетон заменили польские трускавки.

повна і остаточна перемога Революції Кумів,або як її називають необачно в Україні,Гідності,хехе.
Українцям потрібна була смачна і дешевша ,,ковбаска,, а не Україна з смачною ,,ковбаскою,,

бо як по іншому вияснити масовий ексодус Українців,пабег з помайданного раю,хехе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія