Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Москалі дали задню?

Re: Москалі дали задню?

є тепер підстава провести парад перемоги в києві. таки перемогли.  [ua]
   
Re: Москалі дали задню?

Интересна,что ученьки в Крыму начались буквально вчера,дадже нет,сегодня..... а сегодня уже хуяк и в МПД

?????????

Свыше 10 тыс. военнослужащих задействованы в межвидовых учениях ВС РФ в Крыму

22 АПР, 12:32

https://tass.ru/armiya-i-opk/11216411
   
Re: Москалі дали задню?

є тепер підстава провести парад перемоги в києві. таки перемогли.  [ua]

Вот чого ти домагаешся? Твоя точка зору тут всім вже відома. І ніхто її не поділяє. Зовсім ніхто. Тож може закінчуй вже своє самозаголення на публіку. Одного напису у день буде достатньо, я вважаю, щоб ти заспокоївся та не дуже вже й набридав іншим. Спробуй писати по темах гілок, а не одне й те саме смердяче в кожному кутку.
   
Re: Москалі дали задню?

Ага, учения в крыму длились полдня...
   
Re: Москалі дали задню?

Ага, учения в крыму длились полдня...


 :eyes:

Даже побухать толком не успели
   
Re: Москалі дали задню?

Ага, учения в крыму длились полдня...

Ага, как в  анекдоте..месяц собирали для однодневных учений..Ога..Ога..
   
Re: Москалі дали задню?

Аелітко, я повечеряв, от шніцеля, чі як там пласка котлета зветься, з зубів виковирюю, дякую, то за ваши гроши.
   
Re: Москалі дали задню?

   
Re: Москалі дали задню?

Интересна,что ученьки в Крыму начались буквально вчера,дадже нет,сегодня..... а сегодня уже хуяк и в МПД

?????????

Свыше 10 тыс. военнослужащих задействованы в межвидовых учениях ВС РФ в Крыму

22 АПР, 12:32

https://tass.ru/armiya-i-opk/11216411
про Крим не знаю, а на сході дехто вже більше ніж трі тижні табори будує та в них живе. Так і збухатися можна.
   
Re: Москалі дали задню?

То або нападати, або відводити, майже місяц, то предел, далі то буде банда, а не армія.
   
Re: Москалі дали задню?

То або нападати, або відводити, майже місяц, то предел, далі то буде банда, а не армія.

а зсу 8й рік тоді в що перетворилась? :laugh:

добалякаєшся ти до гауптвахти . прирівнювати величну зсу найбоєздатнрішу - янголів що тримають на плечах небо миру - до банди :facepalm1:
   
Re: Москалі дали задню?

а зсу 8й рік тоді в що перетворилась? :laugh:

добалякаєшся ти до гауптвахти . прирівнювати величну зсу найбоєздатнрішу - янголів що тримають на плечах небо миру - до банди :facepalm1:
плутаете божий дар з яешнею. Одна справа постійно в напруженні, друга -  "а хулі я тут роблю?"
   
Re: Москалі дали задню?

от іх навчання:

   
Re: Москалі дали задню?

плутаете божий дар з яешнею. Одна справа постійно в напруженні, друга -  "а хулі я тут роблю?"

ну. так якраз я нічого й не плутаю))) самі зсушники так і називають піврічні командіровки в зону - заробітки заробітчанство заробітчани)))) з невеликим ризиком бути випадково убитим. так само як і небратушки з того боку))))
військових ж рішень як не було так і не має. звільняти ні крим ні донбас - просраний ними ж - у нихі  вголову така думка не приходить)) то в чому ж різниця? [ua]
   
Re: Москалі дали задню?

час пізній вже. я спати  )

   
Re: Москалі дали задню?

я просто дивуюся, що таке чмо може рулити і прибирати все на своєму шляху
побрибирав олігархів, народ загнав в бідність і диктатуру, а він радісно кричить йому "Слава"
там щось не те в повітрі
Он получает информацию от папок которые ему кладут утром на стол. Ему кгб дует в уши то что им надо.
   
Re: Москалі дали задню?

Он получает информацию от папок которые ему кладут утром на стол. Ему кгб дует в уши то что им надо.

А нахєра це кгбістам?
Я розумію, тримати свій народ в уздє
Але воювати? Вони ж жирно живуть, гребуть бабло
Багатства і сім'ї на ненавистному Заході
   
Re: Москалі дали задню?

ну. так якраз я нічого й не плутаю))) самі зсушники так і називають піврічні командіровки в зону - заробітки заробітчанство заробітчани)))) з невеликим ризиком бути випадково убитим. так само як і небратушки з того боку))))
військових ж рішень як не було так і не має. звільняти ні крим ні донбас - просраний ними ж - у нихі  вголову така думка не приходить)) то в чому ж різниця? [ua]
то чого ж ви не заробляете? Свіже повітря, смачна іжа. Гроши нашару. Це ж рай!
   
Re: Москалі дали задню?

А нема тут аеліток гнойних, чомусь...
   
Re: Москалі дали задню?

а зсу 8й рік тоді в що перетворилась? :laugh:

добалякаєшся ти до гауптвахти . прирівнювати величну зсу найбоєздатнрішу - янголів що тримають на плечах небо миру - до банди :facepalm1:

Там постійно ротація і навчання проводять.
   
Re: Москалі дали задню?

Тіммі, завтра до ночі ближче буду вдома. Оце годину як прокинувся та папери, звіти набиваю. Маю здати до шостоі.
   
Re: Москалі дали задню?

от іх навчання:

https://youtu.be/q9A1RtIJZ7I

Это серьёзная сила. Тренируются гады.
   
Re: Москалі дали задню?

Это серьёзная сила. Тренируются гады.

технічно не дуже. отих десантних туканів у них всьго три на рф
   
Re: Москалі дали задню?

   
Re: Москалі дали задню?

Показати зображення...

Таки да, так кацы и сделали в 2008.
Сейчас пока все похоже.
   
Re: Москалі дали задню?

Это серьёзная сила. Тренируются гады.

Нехай бігають.

А висадка десанту на заздалегідь розрівняні бульдозерами рівненькі площадки з навізним грунтом, бо можна застряти в піску на березі - то картинка для ящика. А ще із спеціальними поглибленими місцями в морі для підходу десантних кораблів.

В реалі все зовсім інакше. Бардак, суцільний мат в ефірі, люті нестиковки. А ще море мілке, піски глибокі. Ну ще всякі міни на пляжах, ракети з берега і інші неприємності.
   
Re: Москалі дали задню?

.

Останнє редагування: 23 квітня 2021 18:13:58 від beggy
   
Re: Москалі дали задню?


Логічно. 2-го Травня вже буде тепло, купа народу від яких залежить обороноздатність на травневих. Тиждень до дев'ятомая щоб провести блітцкриг
   
Re: Москалі дали задню?

Хуйло вже старе, облізле, і слабшає...акела промахнувся
   
Re: Москалі дали задню?

После того как полностью раскрыли их военные планы им осталось сливать воду 
   
Re: Москалі дали задню?

https://twitter.com/view/status/1385613761407561735
Логічно. 2-го Травня вже буде тепло, купа народу від яких залежить обороноздатність на травневих. Тиждень до дев'ятомая щоб провести блітцкриг
Напевно треба окрему гілку
   
Re: Москалі дали задню?

Re: Москалі дали задню? Нове
Правильно: москалі дали взад
   
Re: Москалі дали задню?

   
Re: Москалі дали задню?

Вот чого ти домагаешся? Твоя точка зору тут всім вже відома. І ніхто її не поділяє. Зовсім ніхто. Тож може закінчуй вже своє самозаголення на публіку. Одного напису у день буде достатньо, я вважаю, щоб ти заспокоївся та не дуже вже й набридав іншим. Спробуй писати по темах гілок, а не одне й те саме смердяче в кожному кутку.
його є всі підстави забанити навіть за банальний флуд та оффтоп. Мовчу, що його дописи виглядають, як цілко навязувана думка. Він навіть не знає міри ніякої, в реальному житті таких посилають
   
Re: Москалі дали задню?

После того как полностью раскрыли их военные планы им осталось сливать воду 

аншлюс, товарищ, в белоруссии
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія