Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бебифоксыч набирае обертив! (tu)

Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

:weep:  25   баксів
в мене майже 800 грівен.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

там 1300 можна викинути, бо не всі мають кандидата і клас

от 7к вчитель і отримує

за 7к навтіь грущики на Нову Пошту не йдуть (td)

11300 - 1300 у тебе виходить 7000 ?  ;o
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

11300 - 1300 у тебе виходить 7000 ?  ;o
десь так зі стажем й отримують. То ганьба!
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

десь так зі стажем й отримують. То ганьба!
Это зарплата старшего преподавателя в университете.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

11300 - 1300 у тебе виходить 7000 ?  ;o

читай уважно попередні дописи
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Это зарплата старшего преподавателя в университете.
вони не шібко відрізняються. Сергій кхн. Й стаж там добрячій.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

в мене майже 800 грівен.
:facepalm1: але хіміки можуть щось зварити вдома і заробити
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

вони не шібко відрізняються. Сергій кхн. Й стаж там добрячій.

Так на так и получится.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Фінансування галузі освіти в 2021 році становитиме 173,8 млрд гривень.

Це на 34 млрд грн більше, ніж у 2020 році.

Про це заявляють в Міністерстві освіти України.

"У проєкті Державного бюджету України на 2021 рік передбачено, що посадовий оклад працівника першого тарифного розряду змінюватиметься двічі: з 01 січня він становитиме 2 670 грн, з 01 липня – 2 893 грн.

Отже, з січня 2021 року розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників бюджетної сфери, зокрема й галузі освіти і науки, збільшаться на 20%, валисьа з липня – ще на 8,3%",  – йдеться у повідомленні.

так то щоб всякі порохоботи не дойобувались
а потім заморозять і скинуть все на дороги, тобіш розворують

   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

вони не шібко відрізняються. Сергій кхн. Й стаж там добрячій.

Стаж там поки що 5 років... НАНУ не рахується... Тількі педагогічний.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

:)

чиновники любят цей гурток  :laugh:
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

в мене майже 800 грівен.

 :-B (29*25)= 725

Якщо немає різниці, то какая разница  (tu) Просто надо перестать...
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

в мене майже 800 грівен.
У дружини +2000
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

але хіміки можуть щось зварити вдома і заробити
Breaking Bad )))) Але з сировиною в нас не дуже, одразу понуть вираховувати
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

У дружини +2000
від інстітута залежить. Дружина більше оримує за ступень. Вних шкідливості нема, тут наздогоняемо.

Останнє редагування: 8 жовтня 2020 00:29:52 від beggy
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Все одне - копійки. Невийде без пріработку.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Все одне - копійки. Невийде без пріработку.
Я про що і пишу. Поки в аптеках є йод і ліки від кашлю, хіміки виживуть!
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Это зарплата старшего преподавателя в университете.

Вища щкола в принципі заробляє ще гірше. Є знайомий старший викладач із НПУ Драгоманова, стаж роботи 50 років, вік - 76, на руки отримує 7300 грн на місяць. Ну і плюс пенсія 5100. Загалом на життя не скаржиться. 
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Показати зображення...

Вважаю, що це неповага учня до вчителя.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Вища щкола в принципі заробляє ще гірше. Є знайомий старший викладач із НПУ Драгоманова, стаж роботи 50 років, вік - 76, на руки отримує 7300 грн на місяць. Ну і плюс пенсія 5100. Загалом на життя не скаржиться. 

Мабуть бере гроші з учнів і їх батьків
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

До кінця року ціни на хліб зростуть на 15% – асоціація  (tu)

підвищили, Турч, нє ?
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

До кінця року ціни на хліб зростуть на 15% – асоціація  (tu)

підвищили, Турч, нє ?

Компенсували. Далеко не всім компенсують, але я вже казав, Сергій має отримувати вдвічі, а то і втричі більше ніж зараз, бо він як на лініі вогня
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Компенсували. Далеко не всім компенсують, але я вже казав, Сергій має отримувати вдвічі, а то і втричі більше ніж зараз, бо він як на лініі вогня

фактично ніякого підвищення не буде, бо ті 15-20+ підуть по всім продуктам і послугам
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Все одне - копійки. Невийде без пріработку.

В школі підробляє також! Приблизно, на 0,25
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

фактично ніякого підвищення не буде, бо ті 15-20+ підуть по всім продуктам і послугам

В ковід люди зовсім без грошей залишаються, втрачають дуже багато, з цієї точкі зору, Держава піклуеться до пана Сергія.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

В ковід люди зовсім без грошей залишаються, втрачають дуже багато, з цієї точкі зору, Держава піклуеться до пана Сергія.
так залишаються, але чомусь вимагають шоб діти вчились їх далі  :laugh:
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Небезпечна не хімія... Небезпечно що той гурток буде вище за рівнем, ніж в них є власне предмет.  :-B

Обіцяв свою розкладку за вересень 2020 от викладаю, з копійками. Без коментарів.

Нарахування
Пед. зарплата - 4607.14
Зар. вихователя - 2138.40
Зав. кабінетом - 592.35
Вислуга років - 674.56
Надбавка 373 (міська) - 2023.66
Допл. 20% п. 1096 - 888.40
Надб. скл.н п. 1298 - 839.35
Премія за 09.20 - 2961.00
Допл. "канд. наук" - 639.35

Відрахування
Податок з доходів 2863.72
Проф. внески 143.19
Війсковий збір 214.79

Підсумок 11303.16
А нахера так все розбивати замість того щоб просто платити зп 11к? Наєбалово комуняцьке. Типу нема стажу і кабінету - отримай 4600
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

А нахера так все розбивати замість того щоб просто платити зп 11к? Наєбалово комуняцьке. Типу нема стажу і кабінету - отримай 4600

Це щоб бухгалтерію - старих тіток виправдати, які все це обчислюють на паперах и калькуляторах, а потім у кінці дня

- ой, так втомилася, так втомилася.... а увесь педагогічний состав потім
- то щоб ми робили без Марі Петрівні, дуже поважний бухгалтер і фахівец. Ну і до речі в нас пів Держави таких факівців, яких ми отримуемо на свої податки.
Ось пане Сергію дійсно працюе як на фронті, в небезпечних умовах, несе світ і знання нашим дітлахам у цей дуже тривожний час
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Це щоб бухгалтерію - старих тіток виправдати, які все це обчислюють на паперах и калькуляторах, а потім у кінці дня

- ой, так втомилася, так втомилася.... а увесь педагогічний состав потім
- то щоб ми робили без Марі Петрівні, дуже поважний бухгалтер і фахівец. Ну і до речі в нас пів Держави таких факівців, яких ми отримуемо на свої податки.
Ось пане Сергію дійсно працюе як на фронті, в небезпечних умовах, несе світ і знання нашим дітлахам у цей дуже тривожний час
влучно підмічено  (tu)
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Я про що і пишу. Поки в аптеках є йод і ліки від кашлю, хіміки виживуть!
то гівно крімінальне, ніхто так не заробляє.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Це щоб бухгалтерію - старих тіток виправдати, які все це обчислюють на паперах и калькуляторах, а потім у кінці дня

- ой, так втомилася, так втомилася.... а увесь педагогічний состав потім
- то щоб ми робили без Марі Петрівні, дуже поважний бухгалтер і фахівец. Ну і до речі в нас пів Держави таких факівців, яких ми отримуемо на свої податки.
Ось пане Сергію дійсно працюе як на фронті, в небезпечних умовах, несе світ і знання нашим дітлахам у цей дуже тривожний час

Тітонька рахує, викладач викладає, а діточки на лабах фігню пишуть у зошитах... :( 

Пороть треба. Батьків.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Це щоб бухгалтерію - старих тіток виправдати, які все це обчислюють на паперах и калькуляторах, а потім у кінці дня

- ой, так втомилася, так втомилася.... а увесь педагогічний состав потім
- то щоб ми робили без Марі Петрівні, дуже поважний бухгалтер і фахівец. Ну і до речі в нас пів Держави таких факівців, яких ми отримуемо на свої податки.
Ось пане Сергію дійсно працюе як на фронті, в небезпечних умовах, несе світ і знання нашим дітлахам у цей дуже тривожний час

Бухгалтерії, звичайно, в школі немає. Бухгалтерія єдина на район, Дніпровська знаходиться у дворах біля Дарницької площі. У нас конкретно на завгоспа покладений обов"язок скидати туди файл в екселі хто скількічого відпрацював станом на 25 число та зміни у штаті, якщо вони є... Потім вони там невідомо що з цим роблять і розкидають по зарплатних картках номири яких теж вбиває завгосп.

Тобто нарахуваннями мала б займатись якась проста програма, там людей не треба зовсім. Ну може людини три на Київ - обробляти помилки та несистемні випадки.

Коли я там останній раз був, я нарахував там десь з 50 симпатичних тіточок десь від 50 до 70 років (там був дитячий садочок колись) і може я не бачив всі кабінети.

Інше їхнє завдання - обробляти зявки школи на матеріальні витрати - від ремонтів до шкільних обідів... Ну це власне все. Внутрішню інвентарізацію робить завгосп і раз на рік друкує їм талмуд десь 500 сторінок на затвердження. Не знаю, що вони з тим роблять. Ну, наприклад, на мені висить "Генератор звукової частоти, Грозненський єл. мех. завод 1954 р" балансова вартість 7 грн. 50 коп. - дивно, але працює, звіряко... :)

Або... "Таблиця "розтин двигуна вн. згоряння" 1шт, 4грн. 00 коп :)  Там взагалі є повна жесть, буде час, викладу... Це наше національне надбання, щоб його списати треба цілу комісію і купу паперів, я інколи починаю тим займатись... Але... потім думаю, та ну його на... краще нехай лежить. :)   
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Бухгалтерії, звичайно, в школі немає. Бухгалтерія єдина на район, Дніпровська знаходиться у дворах біля Дарницької площі. У нас конкретно на завгоспа покладений обов"язок скидати туди файл в екселі хто скількічого відпрацював станом на 25 число та зміни у штаті, якщо вони є... Потім вони там невідомо що з цим роблять і розкидають по зарплатних картках номири яких теж вбиває завгосп.

Тобто нарахуваннями мала б займатись якась проста програма, там людей не треба зовсім. Ну може людини три на Київ - обробляти помилки та несистемні випадки.

Коли я там останній раз був, я нарахував там десь з 50 симпатичних тіточок десь від 50 до 70 років (там був дитячий садочок колись) і може я не бачив всі кабінети.

Інше їхнє завдання - обробляти зявки школи на матеріальні витрати - від ремонтів до шкільних обідів... Ну це власне все. Внутрішню інвентарізацію робить завгосп і раз на рік друкує їм талмуд десь 500 сторінок на затвердження. Не знаю, що вони з тим роблять. Ну, наприклад, на мені висить "Генератор звукової частоти, Грозненський єл. мех. завод 1954 р" балансова вартість 7 грн. 50 коп. - дивно, але працює, звіряко... :)

Або... "Таблиця "розтин двигуна вн. згоряння" 1шт, 4грн. 00 коп :)  Там взагалі є повна жесть, буде час, викладу... Це наше національне надбання, щоб його списати треба цілу комісію і купу паперів, я інколи починаю тим займатись... Але... потім думаю, та ну його на... краще нехай лежить. :)   

комісія потрібно шоб ти часом не вкрав, бо там може по паспорту бути пара грам дорогоцінних металів  :weep:
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

я нарахував там десь з 50 симпатичних тіточок десь від 50 до 70 років (там був дитячий садочок колись) і може я не бачив всі кабінети.

Дитячих садочків нема, а кількість тьоток у віці від 50 до 70 росте...
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

комісія потрібно шоб ти часом не вкрав, бо там може по паспорту бути пара грам дорогоцінних металів  :weep:

 :facepalm:

А таки так...  (tu)

Якщо я спишу машину постійного струму 1974 р (або викуплю по балансу за 22 грн) та здам в металобрухт - отримаю десь 300+ грн. А може більше, бо воно важить 13 кг і наполовину мідне.

Але тут проблема - та штука працює і дуже наочна. Дітям подобається. От її не віддам :)

   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Тітонька рахує, викладач викладає, а діточки на лабах фігню пишуть у зошитах... :( 

Пороть треба. Батьків.

Страна самонаепалова. Все наяпуют друг друга и сами себя.. и говорят що так потрибно.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Бухгалтерії, звичайно, в школі немає. Бухгалтерія єдина на район, Дніпровська знаходиться у дворах біля Дарницької площі. У нас конкретно на завгоспа покладений обов"язок скидати туди файл в екселі хто скількічого відпрацював станом на 25 число та зміни у штаті, якщо вони є... Потім вони там невідомо що з цим роблять і розкидають по зарплатних картках номири яких теж вбиває завгосп.

Тобто нарахуваннями мала б займатись якась проста програма, там людей не треба зовсім. Ну може людини три на Київ - обробляти помилки та несистемні випадки.

Коли я там останній раз був, я нарахував там десь з 50 симпатичних тіточок десь від 50 до 70 років (там був дитячий садочок колись) і може я не бачив всі кабінети.

Інше їхнє завдання - обробляти зявки школи на матеріальні витрати - від ремонтів до шкільних обідів... Ну це власне все. Внутрішню інвентарізацію робить завгосп і раз на рік друкує їм талмуд десь 500 сторінок на затвердження. Не знаю, що вони з тим роблять. Ну, наприклад, на мені висить "Генератор звукової частоти, Грозненський єл. мех. завод 1954 р" балансова вартість 7 грн. 50 коп. - дивно, але працює, звіряко... :)

Або... "Таблиця "розтин двигуна вн. згоряння" 1шт, 4грн. 00 коп :)  Там взагалі є повна жесть, буде час, викладу... Це наше національне надбання, щоб його списати треба цілу комісію і купу паперів, я інколи починаю тим займатись... Але... потім думаю, та ну його на... краще нехай лежить. :)   

я б здох, пане сергию у такий системи. Усих би розтерзав.
До речи, тих титочок симпатичних, що ти нарахував, було бажання комусь з них встромити свого наукового прутня, чи ни?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія