Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: як підстригти чоловіка? 8-)

Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Купіть йому німецьку машинку Мозер за 1000 гриве і буде вам щастя...
...ось тут...наприклад...
:smile3:

Ти знущаєшся  :facepalm1:

Длина среза от 0,7 до 3 мм;
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Еще раз повторюсь:  https://bt.rozetka.com.ua/philips_hc3510_15/p42313920/

ЗЫ Почитал описание - надо брать ИМЕННО эту. Во первых от розетки (думал таких уже не делают, все как-то только от аккума попадались, а они слабее и стригут хуже). Во вторых новая технология Trim-n-Flow, которая отбрасывает состриженные волосы, и не надо каждые 2-3 секунды ее вытряхивать (когда волос много).
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Точно машинкою,  не  ножицями? Може ножицями також можна, на один раз то ?  :shuffle:
А яку машинку купувати, люба підійде?

машинкою і налисо хай сам себе постриже. і буде рости повільно, шо ще треба арештантам.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

А это нормально и углом обычной машинки делается, и маленькими ножничками если машинкой стремно. Просто все эти "триммеры/шмиммеры", позиционируются как и "для стрижки волос на голове", вот только ни хрена они эту самую голову не стригут - тупо мощности не хватает.
Проверено лично!

Та ладно. Я купил, нормально стрижёт. 12-16 мм мне отлично подходит, практически то же что и в парикмахерской. Причём не напряжно хоть каждую неделю.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

А это нормально и углом обычной машинки делается, и маленькими ножничками если машинкой стремно. Просто все эти "триммеры/шмиммеры", позиционируются как и "для стрижки волос на голове", вот только ни хрена они эту самую голову не стригут - тупо мощности не хватает.
Проверено лично!
...я ж кажу ...треба брати Мозер це професіональна і нормально стриже 1000 це не дорого...якщо є гроші, то можна і кращі, тільки професіональні...
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Ти знущаєшся  :facepalm1:

Длина среза от 0,7 до 3 мм;
... а читати не вміємо...там різні насадки... :smile3:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

А шо там за трик, щоб уші не зачепити, не дай боже? ( птху, птху, птху)...   бо чи довго не уміючи.... :facepalm:
Може забинтувати їх чи щось одіти на них ? :D 
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

... а читати не вміємо...там різні насадки... :smile3:

Вміємо читати:

• 1 насадка в комплекте (4,5 мм);

 :laugh:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

А шо там за трик, щоб уші не зачепити, не дай боже? ( птху, птху, птху)...   бо чи довго не уміючи.... :facepalm:
Може забинтувати їх чи щось одіти на них ? :D 
там пласмасові насадки ... та як одне  чи два ухо відріже. то чоловік стане гладеньки...то ж плюс... :smile3:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Вміємо читати:

• 1 насадка в комплекте (4,5 мм);
:laugh:
...це в даній моделі, першій попавшій  ...на цьому і других сайтах є з двома чи трьома насадками...тре вибрать... :smile3:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)
Via

А шо там за трик, щоб уші не зачепити, не дай боже? ( птху, птху, птху)...   бо чи довго не уміючи.... :facepalm:
Може забинтувати їх чи щось одіти на них ? :D 
Дві залізні кружки одягни на вуха, і хай руками тримає міцно. Сфотографуй і нам покажи.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

там пласмасові насадки ... та як одне  чи два ухо відріже. то чоловік стане гладеньки...то ж плюс... :smile3:

 :facepalm1:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

А шо там за трик, щоб уші не зачепити, не дай боже? ( птху, птху, птху)...   бо чи довго не уміючи.... :facepalm:
Може забинтувати їх чи щось одіти на них ? :D

Та то фігня. Ну трохи понервуєш, схуднеш як моя жінка  :laugh: але результат, враження і задоволення буде краще ніж смачного борщу наварила :)
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)
Via

там пласмасові насадки ... та як одне  чи два ухо відріже. то чоловік стане гладеньки...то ж плюс... :smile3:
Стане її чоловік, як Ван Гог. Може, ще й малювати почне, прославиться  :D
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Дві залізні кружки одягни на вуха, і хай руками тримає міцно. Сфотографуй і нам покажи.

Залізні кружки- це надійно таки...  Вія- голова ! :K
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

на розетці іх два......розетка... :smile3:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Ой боюсь, що після такого буде гірше, ніж є   :facepalm:

Нічого, з кожним разом буде краще...
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

...я ж кажу ...треба брати Мозер це професіональна і нормально стриже 1000 це не дорого...якщо є гроші, то можна і кращі, тільки професіональні...
А смысл? У меня Филипс сетевой 15 лет отпахала, и еще нормально работает, ножи не тупые. Дальше, купили тестя покойного стричь тоже Филипс, но уже аккумуляторную (не было тогда сетевых), чуть похуже, но ей уже тоже больше 5 лет, пока работает нормально.
НАХРЕНА для дома, где стричься будут в лучшем случае 2 раза в месяц ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ машинка?

Та ладно. Я купил, нормально стрижёт. 12-16 мм мне отлично подходит, практически то же что и в парикмахерской. Причём не напряжно хоть каждую неделю.
Понимаешь, я имею с чем сравнить. У меня есть И машинка Филлипс, и этот самый говнотриммер тоже Филлипс. Так вот, по сравнению с машинкой он можно сказать не стрижет вообще. У меня борода очень жесткая, так он на ней жОстко обламывается ;)
Не, в принципе подстричься то им тоже можно, только с кучей матюков. Зачем оно нужно, если задача - сделать стрижку ВОЛОС НА ГОЛОВЕ?

Останнє редагування: 15 квітня 2020 23:39:54 від Aleksandr_1
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)
Via

Залізні кружки- це надійно таки...  Вія- голова ! :K
Сміялася до сліз. Я свого чоловіка під страхом розстрілу стригти не буду, бо потім наслухаюся на все життя. Хай патлатий ходить.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Дві залізні кружки одягни на вуха, і хай руками тримає міцно. Сфотографуй і нам покажи.
Накладки на уши для покраски волос - Силиконовые накладки для ушей
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Стане її чоловік, як Ван Гог. Може, ще й малювати почне, прославиться  :D

взагалі це якась ганьба - дожити до такого віку і не мігти себе підстригти.  :weep:
ценітєлька йому і піжами прасує влітку, і шнурки.
цікаво, а він шо їй робить?  :laugh:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

...
А смысл? У меня Филипс сетевой 15 лет отпахала,
...вільному -- воля...у мене теж років 10 ...це ж не мені вибирати, а тому, хто хоче купити...  :smile3:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)
Via

взагалі це якась ганьба - дожити до такого віку і не мігти себе підстригти.  :weep:
ценітєлька йому і піжами прасує влітку, і шнурки.
цікаво, а він шо їй робить?  :laugh:
А ти вмієш сама себе стригти? І як результат?
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Сміялася до сліз. Я свого чоловіка під страхом розстрілу стригти не буду, бо потім наслухаюся на все життя. Хай патлатий ходить.
...зараз модно палити...один сірник і волосся зовсім не росте...тільки не все волосся відразу...щоб не спалити потрібні елементи вжитку... :smile3:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

А ти вмієш сама себе стригти? І як результат?

прекрасний! зачісую волосся наперед, роблю хвоста там, де волосся починається на лобі, в центрі,  далі ще вниз інтервалами в кілька см закріплюю хвіст резинками і обрізаю волосся. красота! довжину можна собі самій вибрати. я відрізаю на рівні носа десь.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)
Via

...зараз модно палити...один сірник і волосся зовсім не росте...тільки не все волосся відразу...щоб не спалити потрібні елементи вжитку... :smile3:
Тобто ти пропонуєш обсмалити чоловіка ,як кабана?  ;o
Я думаю, він буде дуже проти.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)
Via

прекрасний! зачісую волосся наперед, роблю хвоста там, де волосся починається на лобі, в центрі,  далі ще вниз інтервалами в кілька см закріплюю хвіст резинками і обрізаю волосся. красота! довжину можна собі самій вибрати. я відрізаю на рівні носа десь.
Треба завтра спробувати, цікавий спосіб.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

...зараз модно палити...один сірник і волосся зовсім не росте...тільки не все волосся відразу...щоб не спалити потрібні елементи вжитку... :smile3:

не треба цього робити ніколи. хіба шо хтось хоче себе покалічити, то це інша справа.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Моя парикмахерша отказалась приезжать и принимать у себя дома. Зато проинструктировала, как самому постричься при помощи моих двух навороченных триммеров для бороды. Пройебался более часа + 20 минут уборки. Получилось весьма сносно. Самая высокая насадка триммера 2 см. Коротковато, но к Пасхе будет нормально.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Треба завтра спробувати, цікавий спосіб.

потім вирівнюю ще.
роблю пробір по всій голові в центрі, і роблю два хвоста по боках. 
беру ці два хвоста і закріплюю їх ще однією резинкою в один, на рівні підборіддя. потім на всю довжину з інтервалами в декілька см далі закріплюю той вже один хвіст, поки не дойду до кінця, і - знову відрізаю шось нерівне там, які волоси ще якось виступають в різні сторони. знімаю всі резинки - і вуаля!
вія, підстрежеся, розкажеш результат. буде гарний, гарантую.  :)

Останнє редагування: 16 квітня 2020 00:12:28 від Vera
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

потім вирівнюю ще.
роблю пробір по всій голові в центрі, і роблю два хвоста по боках. 
беру ці два хвоста і закріплюю їх ще однією резинкою в один, на рівні підборіддя. потім на всю довжину з інтервалами в декілька см далі закріплюю той вже один хвіст, поки не дойду до кінця, і - знову відрізаю шось нерівне там, які волоси ще якось виступають в різні сторони. знімаю всі резинки - і вуаля!
... мене ви лаяли, як палія...а самі хочете, щоб жіночка все зайве у чоловіка відрізала...та ви гуманіст... :smile3:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)
Via

потім вирівнюю ще.
роблю пробір по всій голові в центрі, і роблю два хвоста по боках. 
беру ці два хвоста і закріплюю їх ще однією резинкою в один, на рівні підборіддя. потім на всю довжину з інтервалами в декілька см далі закріплюю той вже один хвіст, поки не дойду до кінця, і - знову відрізаю шось нерівне там, які волоси ще якось виступають в різні сторони. знімаю всі резинки - і вуаля!
вія, підстрежеся, розкажеш результат. буде гарний, гарантую.  :)
Дякую, спробую, розкажу.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

... мене ви лаяли, як палія...а самі хочете, щоб жіночка все зайве у чоловіка відрізала...та ви гуманіст... :smile3:

ну можеш теж так підстригтися. може моду започаткуєш на довге волосся знову.
я просто знаю чоловіків, які себе самі навесні отак налисо все збривають, і ходять все літо, загоряє лисина. а на зиму відпускають, там хуч пара волось, а все ж гріє трохи.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Дякую, спробую, розкажу.

будь ласка!
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

ну можеш теж так підстригтися. може моду започаткуєш на довге волосся знову.
я просто знаю чоловіків, які себе самі навесні отак налисо все збривають, і ходять все літо, загоряє лисина. а на зиму відпускають, там хуч пара волось, а все ж гріє трохи.
... а я свою машинку позичив...тепер принесуть мені назад...з коронавірусом...і загину безвинно...боже...я к хочеться жить...а прийдеться померти...майже молодим... :smile3:
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Під "нуль" найкраще. У мене в родині було четверо мужиків, то найкраще і найшвидше так стригти. Лише онуку його дружина змінила зачіску. :)
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

все просто, ставите на 1-чку і знімаєте все, що знімається

п.с. вуха можна залишити
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Під "нуль" найкраще. У мене в родині було четверо мужиків, то найкраще і найшвидше так стригти. Лише онуку його дружина змінила зачіску. :)

і я так думаю. такі часи настали. в таки часи з'являються воші, які, в свою чергу, також є розповсюджувачами всяких хвороб.
цікаво, а де стрижуться зараз всі світові підери? невже їх їхні жінки-чоловіки стрижуть?
і ще цікаво - чому вони виступають на всіх зомбі-шоу без намордників масок?
тут криється якась несправедливість, ви не знаходите?
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

і я так думаю. такі часи настали. в таки часи з'являються воші, які, в свою чергу, також є розповсюджувачами всяких хвороб.
цікаво, а де стрижуться зараз всі світові підери? невже їх їхні жінки-чоловіки стрижуть?
і ще цікаво - чому вони виступають на всіх зомбі-шоу без намордників масок?
тут криється якась несправедливість, ви не знаходите?
Знаходжу. :)
Добре розкрутили. Пізніше за кілька років стане видно в чому вигода.
Не буває худа без добра і навпаки.
   
Re: ФЗВ: як підстригти чоловіка?  8-)

Знаходжу. :)
Добре розкрутили. Пізніше за кілька років стане видно в чому вигода.
Не буває худа без добра і навпаки.

тобто ти вважаєш, шо манюпас навіть добре шось знайде в цій ситуації? типо як в фільмі "прекрасне життя" Roberto Benigni?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія