Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У кого таке було?

У кого таке було?

Ситуація: ви про щось думаєте (якась побутова річ, наприклад), просто думаєте і не озвучуєте вголос.

І помічаєте, що телефон дає вам рекламу на цю тему


Насправді, вже давно, років 4-5 помічаю такий збіг. Спочатку думав це випадково, але воно весь час повторюється.


От і сьогодні думав про фільтри для води, до цього жодного разу не промовляв це вголос, думка сама по собі була раптова. Телефон зараз дав рекламу.

Я далекий від шизофренії (сподіваюсь) і від теорій "всєвідящєє око".

Просто цікаво, чи хтось спостерігав таке саме?

   
Re: У кого таке було?

ти не просто думаєш,
а шукаєш в гуглі, чи відкриваєш веб-сайти на задану тему.
а це вже конкретика яку комп'ютер відслідковує і видає тобі контекстну рекламу
   
Re: У кого таке було?

Ситуація: ви про щось думаєте (якась побутова річ, наприклад), просто думаєте і не озвучуєте вголос.

І помічаєте, що телефон дає вам рекламу на цю тему


Насправді, вже давно, років 4-5 помічаю такий збіг. Спочатку думав це випадково, але воно весь час повторюється.


От і сьогодні думав про фільтри для води, до цього жодного разу не промовляв це вголос, думка сама по собі була раптова. Телефон зараз дав рекламу.

Я далекий від шизофренії (сподіваюсь) і від теорій "всєвідящєє око".

Просто цікаво, чи хтось спостерігав таке саме?
Постоянно такая хрень, но обычно все таки после общения на данную тему, будто смартфоны тупо пишут тебя, хз странно все это ;o 
   
Re: У кого таке було?

Це все наслідки того, що ти багато років поспіль прославляв Хуйла і паРашу, умлівав від одного лише слова "Расія"
   
Re: У кого таке було?

було. я от подумав, щоб телефон не видавав рекламу і він не видає.
   
Re: У кого таке було?

ти не просто думаєш,
а шукаєш в гуглі, чи відкриваєш веб-сайти на задану тему.
а це вже конкретика яку комп'ютер відслідковує і видає тобі контекстну рекламу
Часто бывает что это все еще не успеваешь сделать, а тебе уже вылазит в рекомендованную рекламу или видео. И я уже от многих людей  слышу про такую хрень.
   
Re: У кого таке було?

А це і є світ ШІ та машинного навчання
   
Re: У кого таке було?

ти не просто думаєш,
а шукаєш в гуглі, чи відкриваєш веб-сайти на задану тему.
а це вже конкретика яку комп'ютер відслідковує і видає тобі контекстну рекламу
Ні. Я ж акцентував на цьому увагу. Не було такого ні раніше ні зараз.

Я це розумію (пошук ітд)

Конкретно про фільтри. Подумав, що треба спуститися сьогодні після того як вип'ю кави, взяти води (у нас автомат під під'їздом). І подумав як класно тим хто має вбудований фільтр, не треба робити зайвих рухів


І так у всіх випадках які були. Просто думки протягом 1-3 хвилин
   
Re: У кого таке було?

В мене інше
Як тільки щось подумаю про політику, і раптом воно відбулося
   
Re: У кого таке було?

Ситуація: ви про щось думаєте (якась побутова річ, наприклад), просто думаєте і не озвучуєте вголос.

І помічаєте, що телефон дає вам рекламу на цю тему


Насправді, вже давно, років 4-5 помічаю такий збіг. Спочатку думав це випадково, але воно весь час повторюється.


От і сьогодні думав про фільтри для води, до цього жодного разу не промовляв це вголос, думка сама по собі була раптова. Телефон зараз дав рекламу.

Я далекий від шизофренії (сподіваюсь) і від теорій "всєвідящєє око".

Просто цікаво, чи хтось спостерігав таке саме?
Когнітивне спотворення - Систематична помилка вцілілого
   
Re: У кого таке було?

Є думки, що це просто психологічний ефект. Що ми пропускаємо через себе мільярди бітів інформації, погляд просто не помічає це.

Тобто може ці самі фільтри для води (рекламу) я бачу кожен день, а звернув увагу сьогодні бо думав про це години 4 тому


Якось читав книжку по психології, там навіть назва цьому ефекту була, і приклад: ви купуєте автомобіль якось марки і раптом помічаєте, що навкруги десятки таких авто повз вас рухаються. Хоча раніше не помічали саме цю марку і цей колір
   
Re: У кого таке було?

дружина щось шукає в інеті, потім обговорюємо це.
Згодом в мене з'являється реклама на її пошуки.
Так що телефони ще й підслуховують :)
   
Re: У кого таке було?

дружина щось шукає в інеті, потім обговорюємо це.
Згодом в мене з'являється реклама на її пошуки.
Так що телефони ще й підслуховують :)
Ну це давно відомо)

Навіть сказане слово, без пошуку - телефон реагує
   
Re: У кого таке було?

Ні. Я ж акцентував на цьому увагу. Не було такого ні раніше ні зараз.

Я це розумію (пошук ітд)

Конкретно про фільтри. Подумав, що треба спуститися сьогодні після того як вип'ю кави, взяти води (у нас автомат під під'їздом). І подумав як класно тим хто має вбудований фільтр, не треба робити зайвих рухів


І так у всіх випадках які були. Просто думки протягом 1-3 хвилин
Давай розглянемо варіант тобі давно приходила реклама фільтрів на яку ти не звертав уваги, але підсвідомість працює окремо. Потім тобі знов прийшла реклама, ну, як завжди, завдяки певного алгоритму. І тут твоя підсвідомість встигла пробитися на зовні, буквально на 2-3 хвилини раніше, ніж ти побачив рекламу.
   
Re: У кого таке було?

Давай розглянемо варіант тобі давно приходила реклама фільтрів на яку ти не звертав уваги, але підсвідомість працює окремо. Потім тобі знов прийшла реклама, ну, як завжди, завдяки певного алгоритму. І тут твоя підсвідомість встигла пробитися на зовні, буквально на 2-3 хвилини раніше, ніж ти побачив рекламу.
Це може бути. Я трохи вище таку думку висловив
І так по всіх інших випадках. Тобто мільярди інформації, яка проходить повз, чекає моменту
   
Re: У кого таке було?

Ще один приклад, можливо не на 100 відсотків точний, але щось таке було.

Якось звернув увагу на дорозі на авто з будкою, там якась реклама заморожених продуктів була

Ну пильно так дивився, чогось сподобалось мені. Секунд 30

Потім через деякий час  (в той же день), зустрічаю рекламу заморожених продуктів в телефоні (звичайно інша ТМ, але факт що заморожені)

Чому згадав цей випадок, тому що це був перший раз коли помітив цей ланцюжок
   
Re: У кого таке було?

спочатку телефон знає про що ви думаєтє,
потім він буде диктувати про що вам думати.
   
Re: У кого таке було?

Ефект Баадера- Майнгофа)
   
Re: У кого таке було?

Ефект Баадера- Майнгофа)
Ага, точно. Дякую, що нагадав назву


Феномен Баадера-Майнхофа — это частотное смещение. Вы замечаете что-то новое для себя, например, слово, породу собак, особый стиль дома, песню или что угодно еще. И начинаете встречаться с этим повсюду. На самом деле, количество явления или вещи не увеличивается, просто вы начинаете везде это замечать.


Иногда можно услышать название "синдром красной (или синей) машины". К примеру, на прошлой неделе вы решили купить красную машину, чтобы выделиться из толпы. Теперь каждый раз, когда вы едете на парковку, вас окружают красные машины. На ваш взгляд их стало гораздо больше. Но ведь на самом деле за один-два дня люди не могли броситься и купить много красных машин. Просто с тех пор, как вы приняли решение, ваш мозг тянет к красным машинам.
   
Re: У кого таке було?

Просто цікаво, чи хтось спостерігав таке саме?
Нащастя ні.
   
Re: У кого таке було?

Іншими словами, ми бачимо те, що хочемо бачити

   
Re: У кого таке було?

Звернися до антіка. Він знає, як з цим боротися. Там короче треба йти до ворожки, вона відсьреже в тебе нігті, змішає з подрібненими щурячими хвостами, потім цим натреш телефон і все.
   
Re: У кого таке було?

В церковь сходи, свечку поставь
   
Re: У кого таке було?

Була тема на фупі як позбавитися реклами від гугла бо пустійно вилазило як збільшити член та посилити ерецію
   
Re: У кого таке було?

Була тема на фупі як позбавитися реклами від гугла бо пустійно вилазило як збільшити член та посилити ерецію
Я про таке не думаю, у мене фільтр для води)
   
Re: У кого таке було?

Вакцинувався? То ото чіп починає діяти...
   
Re: У кого таке було?

Ситуація: ви про щось думаєте (якась побутова річ, наприклад), просто думаєте і не озвучуєте вголос.

І помічаєте, що телефон дає вам рекламу на цю тему


Насправді, вже давно, років 4-5 помічаю такий збіг. Спочатку думав це випадково, але воно весь час повторюється.


От і сьогодні думав про фільтри для води, до цього жодного разу не промовляв це вголос, думка сама по собі була раптова. Телефон зараз дав рекламу.

Я далекий від шизофренії (сподіваюсь) і від теорій "всєвідящєє око".

Просто цікаво, чи хтось спостерігав таке саме?

Якщо тобі за 40 то шизофренія малоймовірна,рідко трапляється.На ВЛК точно не повірять що це дебют) А взагалі зараз так делеко реклама і аналітика з нею пов*язана пішла вперед що навіть різні програми типу голосових помічників можуть нишком таку інформацію збирати про користувача. Зараз світ складний.
   
Re: У кого таке було?

Що до води. Просте відстоювання та збагачення повітрям/киснем очищує воду. Набрати в баклажку, забезпечити велику площу контакту з повітрям. Тобто набирати не повну.

А в фільтрах такої фішки то немає! Хе-хе.
   
Re: У кого таке було?

Насправді то спочатку була реклама, на яку ви не звертали увагу, но в підсвідомості інформація зафіксувалася. Потім, при повторній рекламі мозок відреагував на неї, як про те, про що ви вже думали.
   
Re: У кого таке було?

Насправді то спочатку була реклама, на яку ви не звертали увагу, но в підсвідомості інформація зафіксувалася. Потім, при повторній рекламі мозок відреагував на неї, як про те, про що ви вже думали.
та ні
ну звичайно кожен з нас час від часу чимось цікавиться

останній раз я гуглив фільтри роки зо два тому

сьогодні була банальна лінь і я подумав що зручно відрити кран і набрати фільтровану


думаю, ефект уже вияснили, я і здогадувався що це, але не пам'ятав назву (Феномен Баадера-Майнхофа)

було цікаво інше - чи  хтось таке помічав чи ні




   
Re: У кого таке було?

Давно ваші персональні чіпи все слухають.
   
Re: У кого таке було?

Іншими словами, ми бачимо те, що хочемо бачити
Так, і на що увага націлена.
   
Re: У кого таке було?

Що до води. Просте відстоювання та збагачення повітрям/киснем очищує воду. Набрати в баклажку, забезпечити велику площу контакту з повітрям. Тобто набирати не повну.

А в фільтрах такої фішки то немає! Хе-хе.


бльо............... ..........

доктори/модери  : скільки ще потрібно для "назавжди"???



чи у вас теж "оцетозалежність"?
   
Re: У кого таке було?

Так, і на що увага націлена.

на чому й побудоване мистецтво фокусників-ілюзіоністів
   
Re: У кого таке було?

Оце щойно, сиджу в голові формую, обкатую гарну фразу про читання думок.
Дружина з кухні: "Ти щось сказав?"
   
Re: У кого таке було?

А телефон нас дійсно підслуховує.
Експериментально перевряється як два пальці
   
Re: У кого таке було?
Agh

Дивно, а в мене на телефоні ніякої реклами 8-) Знищена під корінь :D
   
Re: У кого таке було?

Ні. Я ж акцентував на цьому увагу. Не було такого ні раніше ні зараз.

Я це розумію (пошук ітд)

Конкретно про фільтри. Подумав, що треба спуститися сьогодні після того як вип'ю кави, взяти води (у нас автомат під під'їздом). І подумав як класно тим хто має вбудований фільтр, не треба робити зайвих рухів


І так у всіх випадках які були. Просто думки протягом 1-3 хвилин

Нічого надзвичайного в цьому немає.

Просто раніше твій мозок на рекламу фільтрів уваги не звертав, ігноруючи непотрібну інформацію.
Мозок завжди так робить, аби уникнути перевантаження.
Коли тобі знадобився фільтр, твій мозок почав на цьому концентруватися.
От і вся ʼмістикаʼ.
   
Re: У кого таке було?

Іншими словами, ми бачимо те, що хочемо бачити

так. и не не только зрение - а и слух тоже.

охраник сидит ночью в большом офисе, на первом этаже.
когда "боковым слухом" начинает слышать, как в одном из кабинетов по коридору - явно раздаются голоса. Явно двое об чём то бормучут между собой. Мужчина и женщина....
Но всё закрыто и никого в помещении, кроме охраны.
Охраник тихоньку крадётся по коридору и приближается к кабинету, из которого явно идут эти звуки. Открывает дверь , а там никого. Только тихонько бормочет в туалетном бачке - неисправный наполнительный клапан.

Охраник услышал то, что хотел услышать....
мужчиной бормотал клапан, а женским голосом журчала водичка, через переливную трубку.....
   
Re: У кого таке було?

Це все всесвітнє єнергетичне поле в якому не тільки ми з вами а й енергетика наших пращурів +++.
І все це поле й є те, що ми називаємо Бог..
Тепер живіть з цим!  :pleasantr:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія