Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ніхто не знає коли помре. це може бути навіть завтра ) ми постійно стукаємо в двері Неба

Тему кто открыл, непереймающийся?

де там в казано про страх суд гріх  вострєбованість)))  це все сюди вплів ти з свого життя) посил теми - спішити жити і творити добро - не марнуватись))) все решта сюди вплів ти)
   
Який файний релігійний брєд!
   
аеліт, не треба бути таким людоненависником. людина від природи прагне миру і добра для себе і своїх близьких.

і тому постійно всю історію вбиває одне одного - масово і поодинці - направляючи  весь свій хист на вдосконалення знарядь вбивства)) ен кажучи вже про варварске поводження з флорою і фауною. ))))
   
Який файний релігійний брєд!

і не кажи. тут так ен вистачало твого наукового погляду на життя (tu)
   
Угу, і витратив своє єдине життя на ФУПоманію і ФУПоголізм  :lol:

і хто тобі лєкарь))
   
так . потрібно побільше робити добра. робити добро і кидати його вводу.
Ти не віриш в БОГА, тому небо тобі точно не світить.  :facepalm1:
   
Який файний релігійний брєд!
Не переживай Син гебешника, ти уже записаний у пекло...
   
Ти не віриш в БОГА, тому небо тобі точно не світить.  :facepalm1:

а ти віриш в бога лиш зараи того щщоб тобі щось перепало?? от скотиняка .
   
і не кажи. тут так ен вистачало твого наукового погляду на життя (tu)
+=================================================================+
Хто вам дохтур? Майтесь дуркою!  :K  :shuffle:  :K
   
Не переживай Син гебешника, ти уже записаний у пекло...

тіміостолопом))))
   
Только дошло?

Да, человек смертен, но это было бы ещё полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чём фокус! Кирпич ни с того ни с сего никому и никогда на голову не свалится. Люди как люди.(С)
Бачу демон до атеїста тянеться... В чому немає нічого дивного.
   
а ти віриш в бога лиш зараи того щщоб тобі щось перепало?? от скотиняка .
Я вірю в НЬОГО, і знаю що він є. Але ти не віриш, і стібешся тут.
   
Ти не віриш в БОГА, тому небо тобі точно не світить.  :facepalm1:
+====================================================+
А як "вірити" в дірку від бублика? Тільки не маючи мізків!
   
Бачу демон до атеїста тянеться... В чому немає нічого дивного.

у тебе видіння? хутко перехрестиссь помолись постав свічку і господь тебе попустить.  альзо шпрах порошеннко
   
Я вірю в НЬОГО, і знаю що він є. Але ти не віриш, і стібешся тут.

та заспокойся заспокойся. є Порошенко є... він реальний. вірь у ньього. він є. ))
   
посил теми - спішити жити і творити добро - не марнуватись)))

А чем ты всю жизнь занимался, что на старости так заспешил добро делать?
   
Я вірю в НЬОГО, і знаю що він є. Але ти не віриш, і стібешся тут.
+========================================+
Покажи наочно! Чи визнай свою брехню!
   
тіміостолопом))))
Нічого подібного, віра вминяється в праведність, це навіть старий завіт, а тим більше новий.

А він тут кричить у сюди що буде Боротись з БОГОМ. І що в нього не вірить. Так що він сам вибрав свій шлях.
   
А чем ты всю жизнь занимался, что на старости так заспешил добро делать?

мені ще до старості рівно половина ))))) :lol:
   
+========================================+
Покажи наочно! Чи визнай свою брехню!
Для чого мені щось нечистивому доводити?

Бо ти і є таким.
   
Нічого подібного, віра вминяється в праведність, це навіть старий завіт, а тим більше новий.

А він тут кричить у сюди що буде Боротись з БОГОМ. І що в нього не вірить. Так що він сам вибрав свій шлях.

саме віра є жерелом  всього зла що творить людина. людина лиш тоді родить добро колиЗНАЄ
а вірити= обманюватисьь . коли тебе закикають врьмені це значить що не можуть навести  реальних доказів і це значить що вони хочуть тебе обдурити зараи  власних інтересів
   
Для чого мені щось нечистивому доводити?

Бо ти і є таким.

а ось тут ти тіпі - твориш гріх ГОРДИНІ

горіти тобі в пеклі)) ану швиденько прси пробачення у ближнього свого вкхавра ))
   
та заспокойся заспокойся. є Порошенко є... він реальний. вірь у ньього. він є. ))
От бачиш? Стібешся...

Хороші люди які не вірять в БОГА, горітимуть в пеклі. Бо їм повідомили благу вість а вони не чули її, якби їм ніхто не повідомив про благу вість а вони робили добро це одне, а їм повідомили і вони не вірили в БОГА. То згідно писання горітимуть в Пеклі. Це не залякування, просто так по християнській традиції. Ти маєш це знати.

   
а ось тут ти тіпі - твориш гріх ГОРДИНІ

горіти тобі в пеклі)) ану швиденько прси пробачення у ближнього свого вкхавра ))
Знову стібешся....  :(
   
От бачиш? Стібешся...

Хороші люди які не вірять в БОГА, горітимуть в пеклі. Бо їм повідомили благу вість а вони не чули її, якби їм ніхто не повідомив про благу вість а вони робили добро це одне, а їм повідомили і вони не вірили в БОГА. То згідно писання горітимуть в Пеклі. Це не залякування, просто так по християнській традиції. Ти маєш це знати.

анук давай цю  цитатку з біблії)))) я її памятааю
   
саме віра є жерелом  всього зла що творить людина. людина лиш тоді родить добро колиЗНАЄ
а вірити= обманюватисьь . коли тебе закикають врьмені це значить що не можуть навести  реальних доказів і це значить що вони хочуть тебе обдурити зараи  власних інтересів

От зараз говориш як атеїст, то чого вище брехав мені про те що в тебе є віра в НЬОГО?
   
Знову стібешся....  :(

чому стібусь. я вказую на те що ти грішиш гординею стосовно вкхавра. гординя це гріх - ти що не знав??
   
От зараз говориш як атеїст, то чого вище брехав мені про те що в тебе є віра в НЬОГО?

я тоіб не брехав))в мені взагалі віри не має. в мені є жадоба знати . і розуміти . )))
   
анук давай цю  цитатку з біблії)))) я її памятааю


Вчиш Біблію щоб вбивати душу людей? Чомусь не здивований тим що пророк антихриста так робить.
   
Вчиш Біблію щоб вбивати душу людей? Чомусь не здивований тим що пророк антихриста так робить.
от я вже й пророк антихриста  :facepalm1:
   
і тому постійно всю історію вбиває одне одного - масово і поодинці - направляючи  весь свій хист на вдосконалення знарядь вбивства)) ен кажучи вже про варварске поводження з флорою і фауною. ))))

не постійно, а коли на людей нападають. або люди нападають на інших. тут треба зрозуміти - чому існує така ворожнеча, яка призводить до насильства?
   
я тоіб не брехав))в мені взагалі віри не має. в мені є жадоба знати . і розуміти . )))
І тому стібешся. Сумно, людина без віри мертва.
   
от я вже й пророк антихриста  :facepalm1:
А ти думав кому ти вклоняєшся, коли так вчиняєш?
   
не постійно, а коли на людей нападають. або люди нападають на інших. тут треба зрозуміти - чому існує така ворожнеча, яка призводить до насильства?

постійно і безнастанно))
   
саме віра є жерелом  всього зла що творить людина. людина лиш тоді родить добро колиЗНАЄ
а вірити= обманюватисьь . коли тебе закикають врьмені це значить що не можуть навести  реальних доказів і це значить що вони хочуть тебе обдурити зараи  власних інтересів

віра не є джерелом зла, бо вірити можна і у перемогу, наприклад, добра над злом.
всі люди прагнуть добра і миру, нема таких, які самі по собі взяли і захотіли піти когось вбити.
   
А ти думав кому ти вклоняєшся, коли так вчиняєш?

нікому я не вклоняюсь))))
 то не я ото в церкві падаю на коліня і б.ю поклони ? не я . ой. переплутав . то тобі подібні віряни))
   
віра не є джерелом зла, бо вірити можна і у перемогу, наприклад, добра над злом.
всі люди прагнуть добра і миру, нема таких, які самі по собі взяли і захотіли піти когось вбити.

і тим не менше людство постійнно у війнах і вбивствах))

саме віра у перемогу добра над злом найбільше вбила людей. всі війни базуються саме на цій вірі. і всі вбивства. віра\бачення  в зло і добро у кожного різні . і єдиний аргумент для вірянина -- вбивство.
той хто прагне знань  шукає аргументиа не спосіб вбиити опонента
   
постійно і безнастанно))

ти в цю саму мить когось вбиваєш? поодинці, чи масово? ти береш участь в досконаленні знарядь вбивств? ти по-варварськи ставишся до природи? ні? так ти не один такий на світі. більшість людей на планеті точно так живе і з такими ж природними уявленнями про те, шо є добром, і шо є злом: від чого людина відчуває задоволення, і від чого вона страждає.
   
нікому я не вклоняюсь))))
 то не я ото в церкві падаю на коліня і б.ю поклони ? не я . ой. переплутав . то тобі подібні віряни))

Згадався фільм епізод.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія