Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 1 тур 17:00 Верес-Колос 19:30 Десна-Чорономорець. Зоря-Олександрія :warning2:

бля ахах шгахта на останній секунді зараз могла облизня схопити :facepalm:

м"яч так пройшов поміж усіх
   
Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк розповів історію про те, як на нього робили засідку. "Потрібно було перевезти 2 мільйони доларів з одного місця в інше. Але багато людей хотіли, щоб ці гроші, включно зі мною, в кінцевий пункт не доїхали. Я зайшов у кочегарню, віддав дублянку і шкіряну шапку якомусь працівникові, а сам начепив його порвану фуфайку. Взяв таксі і проїхав 14 постів, ніхто не думав, що я їду в цій машині. Так і довіз ці гроші. Доїхав і мені почали розповідати, що я повинен поділитися бізнесом. У них 4 машини, сумарно близько 20 осіб, а я один. Довелося дістати гранату, висмикнути чеку і сказати: "Все те що наше - наше, не дозволю нікому забрати". Розвернувся і пішов. Йшов і знав, що будуть стріляти в спину, але чомусь не стрельнули", - розповів Поворознюк в ефірі каналу "Бомбардир".

Показати зображення...

Італійські медіа обов"язково перекажуть цю історію.
Бо мафія - явище не тільки українське.
   
ми, сєньйор Ескузі, тоже нє ванькі...
   
не зважаючи на слабкість Інгульця, видно, що кроти не ті що були у Каштру

нема академічності, швидко переміщаються і досить злагоджено  комбінують

цікаво іще буде на оборону їх глянути, але це мабуть в іншому матчі
Да и в этом  оборону сыграла отлично...Ингулец и сравнять мог :)
   
Я так понимаю на Геббельс тв новый культ ..
Культ де дзербе ...теперь режиссер обязан его показывать каждые 7-10 минут в трансляции , а эксперты должны просто боготворить.
   
Не особо понравилась игра Шахтера. Команда сдохла за 20 минут до конца. Такого я давно не помню. Явно не хватает быстрого игрока типа Тайсона. Много ошибок при передачах. Посмотрим, что будет дальше.
   
А кто это сидел сегодня с палкиным и с хорватом ??
Какието два чувака, один вида типа боса какого-то ? ...шото за типы были ?? 
   
Я так понимаю на Геббельс тв новый культ ..
Культ де дзербе ...теперь режиссер обязан его показывать каждые 7-10 минут в трансляции , а эксперты должны просто боготворить.
Ну а як інакше.
Ця фуйня, маю на увазі гебельстб, гроші отримує за вилизування кротів.
   
Не особо понравилась игра Шахтера. Команда сдохла за 20 минут до конца. Такого я давно не помню. Явно не хватает быстрого игрока типа Тайсона. Много ошибок при передачах. Посмотрим, что будет дальше.
Думаешь здохли?
Мне кажется что просто остановились.
   
немає
треба із Бєсєдіна опорника робити як вичухається
Ха..ха..думаешь можно с него сделать опорника?
   
Угу, половина ліги -  фермери.
Першість "золота кукурудза", йопт.
Ну и нормально  :D
Разивают футбол
   
Ха..ха..думаешь можно с него сделать опорника?
А хто він?
З Андрія Гусина зробили опрника.
З Безсонова зробили захисника.
Чому з Бєсєдіна не зробити опорника?
Гірше не буде©
   
Думаешь здохли?
Мне кажется что просто остановились.
Если они так остановятся в ЛЧ или в матче с более сильным противником, то это плохо кончится. Тут скорее устали. Резко снизилась точность передач. Игроки перестали бежать вперед, по крайней мере часть игроков.
   
Ну и нормально  :D
Разивают футбол
Я тільки за.
Але ці команди для 1-2 ліги.
дєнєхнет но ви дєржитесь ™
   
там свиней трахають у 1 ж турі

ось ось і виіпуть

87
Рубин
Спартак Москва
1
 -
0
   
Я тільки за.
Але ці команди для 1-2 ліги.
дєнєхнет но ви дєржитесь ™
Покупаем больше украинских продуктов..будет больше хороших команд в УПЛ :)
Самое главное не державные команды как в Рашке.
   
хто та м казав ш о спартак потужно виглядає))
   
Ха..ха..думаешь можно с него сделать опорника?


шютка
хотя в каждой шуткє єсть токо доля шуткі
   
все забили свиню :rotate:
   
А кто это сидел сегодня с палкиным и с хорватом ??
Какието два чувака, один вида типа боса какого-то ? ...шото за типы были ?? 


цей?


   
Гилфи Сигурдссон был задержан полицией и допрошен в связи с преступлением сексуального характера против несовершеннолетних. В доме 31-летнего игрока провели обыск
   
хто та м казав ш о спартак потужно виглядає))
:shuffle:
   
цей?


Показати зображення...
Та вроде нет..шо этому чмырю делать с палкиным и серной в одной ложе,?
   
Гилфи Сигурдссон был задержан полицией и допрошен в связи с преступлением сексуального характера против несовершеннолетних. В доме 31-летнего игрока провели обыск
На футболах сказали..шо жинка уже свалила ( недавно родила) ..в Америку с командой не полител...писта наверное исландцу будет...б***ь долбоеб.
   
мда, педофілія тут не просто строк
тотальний суспільний остракізм
   
Аталанта відпустить Віктора Коваленка у Спецію, сторони вже узгодили майже усі деталі переходу українця, повідомляє La Gazzetta dello Sport.

Коваленко не тренувався зі загальною групою Аталанти

Хавбек приєднається до нової команди на правах оренди, угода розрахована на один рік.


   
"Олимпия", за которую выступает экс-динамовец Дерлис Гонсалес, в ответном матче 1/8 финала Кубка Либертадорес одолела "Интернасьонал", чьи цвета защищает бывший игрок "Шахтера" Тайсон.


Игра завершилась со счетом 0:0, а в серии пенальти парагвайская команда взяла верх над соперником. Решающий удар с 11-метровой отметки нанес отыгравший всю встречу Гонсалес. Вышедшего в старте "Интернасьоналя" Тайсона заменили на 83-й минуте.
   
Все буде добре, український футбол - це сила! Нехай будуть аграрні команди, ніж ніяких команд. Найнижча точка падіння українського футболу вже позаду. Нехай піаряться, воюючи з УАФ, нехай вчергове, можливо, якась команда типу фк Львів зникне. Але вже чітко простежується тенденціі росту, розвитку. Через рік приєднаються Металіст і кривбас, а ще через рік Карпати. Динамо і Шахтар теж зростуть
   
приєднаються кривбас і металіст, від'єднаються зоря і дніпро

у цьому сезоні фактично мінус десна і олександрія, недавні учасники єврокубків

а зростання де?
   
Чому так песимістично? Олександрія відєдналася (відстала) від претендентів на Єврокубки ще в середині минулого сезону. Дніпро-1 (це ніякий не Дніпро, але зараз не про це) навпаки, додав у другій половині чемпіонату. Десна здулась на самому фініші, прикро, втратила багатьох гравців, але все ж зберегла хорошого тренера і майже половину складу на цей сезон. Особливих передумов для падіння Зорі не бачу. Колос зміцнів. Два лідери аж ніяк не стали слабші, в порівнянні з минулим чемпіонатом. Потенційний аутсайдер Верес зайшов у лігу з бюджетом 3млн$, що неможливо було собі навіть уявити ще 3-4 роки тому. Кривбас може виявитися командою-одноденкою, але в Металісті все серйозно. Не виключаю, що додадуть в амбіціях Чорноморець, Рух. Картина набагато привабливіша, ніж в 16-17-18 роках
   
Знову ж таки, мова йде про великі гроші. Усі ці артисти, спортсмени… Мені досить кумедно спостерігати, як люди щоразу публічно обурюються, обговорюють такі от події, наче це якась новина. Просто прошарок цих персонажів мислить ось так, інакше. Тобі платять мільйони доларів, ти молодий, ти в душі не шариш ці політичні події. Тож публічно відгороджуєшся. Бо усвідомивши, що відбувається, будеш змушений взяти на себе відповідальність і відмовитись від грошей та можливостей. А це – важко. Набагато легше підсвідомо абстрагуватися від усіх цих речей і говорити дічь типу "творчість внє політікі", "спорт внє політікі". Це абсурд!

Як щось може бути "внє політікі"? Нічого не може бути "внє політікі". Це частина нашого життя в суспільстві. Це все політика. Політика в кожній нашій дії, кожному нашому слові. Тим паче, коли перетинаються культури і національні інтереси. Коли людина однієї нації їде в іншу країну, а надто – якщо ця країна є агресором. Це тим більше є політикою. Ти ж амбасадор країни. Як це може бути поза політикою? Ніяк.

Але якби у них хоча б вистачало сміливості заявити: "Чуваки, мені пох*й". Тоді вони викликали б у мене повагу. Я поважаю чесних людей. А якщо людина робить поганий чи навіть хороший вчинок ("це все для вас, мені не треба"), і я розумію, що вона бреше, ставлюся до цього скептично. Головне – бути чесним, не йти на угоду зі совістю.
https://football24.ua/intervyu_tag16/
   
Я хоть и болельщик Динамо например , но мне серавно сборная на первом месте, а украинский футбол считаю развивается как развивается , самое главное пускай молодежь развивается в евроклубах.
Пока у нас государство слабое и не может позволять вкладывать бабло в детский футбол..к сожалению.
   
Артур Чолач – перший українець із 2007 року, якого вибрали на драфті НХЛ

Цитувати
Українського захисника Артура Чолача обрали під 190-м номером драфту НХЛ.

18-річного хокеїста підписала команда «Вегас Голден Найтс». Починаючи з року свого заснування – 2017-го – «лицарі» кожного сезону грали в плейо-оф Кубка Стенлі, а у 2018-му дійшли до фіналу, де поступились «Вашингтон Кепіталз» з рахунком 1:4.

До слова, Чолач став першим українцем із 2007 року, якого обрали на драфті НХЛ. Востаннє таке ставалось із воротарем Сергієм Гайдученком – під 202-м номером його обрали «Флорида Пантерз».

Нагадаємо, що минулий сезон 18-річний Чолач провів у складі київського «Сокола» і виграв із командою срібло чемпіонату України. За сезон в національній першості захисник провів 31 матч і закинув 5 шайб.

До повернення в Україну хокеїст виступав за американський юніорський клуб «New Jersey Jr. Titans», а також за юнацькі команди московського ЦСКА.

На початку липня 2021 року, стало відомо, що послугами Чолача зацікавились юніорська хокейна команда «Беррі Колтс» із Канади. Вона обрала українця під третім номером драфту CHL.
   
Уже писал о французах, выступающих в Мексике

Пьер Жиньяк, например

Забивает во втором матче подряд

Уехал из Марселя в 29 лет. Уже 6 лет в Мексике

Интересно, почему он выбрал такой путь - много платят наркобароны?

   
Интересно, почему он выбрал такой путь - много платят наркобароны?
Там уже років 10 великі гроші. За американськими мірками, повно збірників з країн Південної Америки, загалом тьма легів з Аргентини та Колумбії.

Ще там грає Вінсент Янссен, якого з великою помпою купив два роки тому Тоттенгем, але Янссен там не заграв. 27 років, міг би спокійно грати за французькі топи (окрім ПСЖ), італійські, німецькі клуби з претензіями на єврокубки, в АПЛ.

Ще Товен, який у розквіті кар'єри з Марселю переїхав до тих же Тигрес к Жиньяку. Здається, він теж в складі олімпійців.

Мексика це футбольна країна із населенням 125 млн. та 15-м ВВП у світі, кількість поступово переходить у якість. Там уже давно промислово-фінансовово-торгово-комунікаційна еліта без усяких наркобаронів, вони володіють клубами. Американський бізнес шаленими темпами інтегрується щонайменше на півночі Мексики (виробництва, торговельні мережі).
   
Жиньяк - хет трик
   
Уже писал о французах, выступающих в Мексике

Пьер Жиньяк, например

Забивает во втором матче подряд

Уехал из Марселя в 29 лет. Уже 6 лет в Мексике

Интересно, почему он выбрал такой путь - много платят наркобароны?
Я как то присел на мексиканский футбол...в плане он интересней чем бразильский и аргентинский однозначно, плюс как в НХЛ в каждом матче чуть ли не махачи :) севропы много футболистов играло
   
Я как то присел на мексиканский футбол.
На такой?




   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія