Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

40% доходів на продукти та безалкогольні напої

   За даними Державної служби статистики кінцеві споживчі витрати домашніх господарств українців за програмними цілями за II квартал 2021 року склали 873,5 млрд грн.

 Найбільша частка витрат за квартал припала на:
 продукти харчування та безалкогольні напої — 41,4%;
    житло, вода, електроенергія, газ та інші види палива — 13,7%;
    транспорт — 9,3%;
    алкогольні напої, тютюнові вироби та наркотики — 7,8%;
    охорона здоров'я — 6,1%;
    одяг та взуття — 4,2%.

на предмети домашнього вжитку, побутову техніку і поточне утримання житла" — 3,8%, на відпочинок і культуру — 3,4%, на зв'язок — 2,7%, на ресторани та готелі — 2,6%, на освіту — 1,1%.
   
це покращення, років з 10 було 60%
   
це покращення, років з 10 було 60%
ага покращення. за рахунок здорожчання комуналки
   
ага покращення. за рахунок здорожчання комуналки

вірно підмічено, 19 рік

44,5% своїх доходів українці витрачають на придбання продуктів харчування та безалкогольних напоїв. Це – дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, результати якого оприлюднила Державна служба статистики.

Зокрема, родина із двох людей у середньому витрачає на харчі трохи більше 3300 гривень щомісяця.

Частка витрат на одяг і взуття становить 6,3% (475 гривень), медицину – 4,2% (311), транспорт – 4,6% (343), відпочинок та культуру – 2,6% (192 гривні), освіту – 1,3% (99), ресторани й готелі – 3,8% (286 гривень).

На оплату комунальних послуг українці донедавна в середньому витрачали 8% своїх доходів – понад 600 гривень на місяц
   
вірно підмічено, 19 рік


Було транспорт – 4,6%
Зараз транспорт — 9,3%
   
Re: 40% доходів на продукти та безалкогольні напої

  Цены растут офигенно! Инфляция дикая. Я вааще не знаю,что люди едят. Мы вдвоём с женой проедаем в день порядка 1000 гривень. Ну с сигаретами. 1 бутылка рома в неделю литровая. ( это к тому,сколько я пью). В еде себя не ограничиваем,но едим то мало. Вкусно,но мало. Готовим. я люблю готовить. По кабакам как-то не шастаем особо.  Ну крайне редко. Но 1000 в день. То есть 1200 долларов в месяц. Коммуналка у меня под 4000... летом кондиционеры,зимой даже приходится подключать обогрев. Это без одежды,поездок,отдыха, лечения (а что делать?!!! Годы...). То есть напокушать,напожить (коммуналка), напобензин, короче на машинку, связь там... 2500 долляров в месяц. Если добавить налоги европейские, выходит одна среднеевропейская зарплата. Это чистА жисть. Без удовольствий,одежд,поездок,отдыха, ювелирки, как ба иногда, гаджетов и пррр и дррр.

 И как люди живут на 5000-7000 пенсии на двоих? Или там на 16000-20000 семейного дохода на двух работающих да еще с дИтями? ХЗ? А ЗЕ-скот у них последнее хочет отнять. Родаков в селе хотят налогами обложить. Причем, ПАДЛЫ, назвали ентот закон АНТИАХМЕТОВСКИМ! Це ж бля ваааще! А тупорылые все Пороха ругают.

Ну хай ЖРУТЬ!
   
та наркотики — 7,8%;

За даними Державної служби статистики

Упсь )) .а шо наркота вже легально торгуєцця , чі звідки цихвірь ..?

Чі може потенційного читача привчають до думки - "наркота добре , наркота має бути легальною" ..?  Друком ото такої маячні ..?

Але - тАк , згадуєцця оте "класичне" - "будьте такі ласкаві , оголосіть увесь перелік" (переклад) , наркоти проданої , котру тая державна служба здатна врахувати , та назви речовин , котрі тая Державна служба вважає наркотою , бо шось таки не шось . ))
   
Я вааще не знаю,что люди едят.

Олія , горох ( іноді , як розвага . двічі-тричі на рік - картопля - два-три кіла ) , цукор , борошно , кава , крашанки .

Городина з півтори-дві сотки , біля хати , своя . Іноді теж двічі-тричі на рік , якась часничина чі цибулина з базарю .

Влітку , близько двох місяців - риба з річки .

Взимку , як вдасця щось заощадити із субсидії - або оселедець коли бува , а бува витримка зраджує , то і - мняяяяясоо )) .

Цікаво ..?  ))


   
И как люди живут на 5000-7000 пенсии на двоих? Или там на 16000-20000 семейного дохода на двух работающих да еще с дИтями? ХЗ?
так же как и предыдущие 15 лет. А до того 15 лет было еще меньше.
   
Re: 40% доходів на продукти та безалкогольні напої

продукти харчування та безалкогольні напої — 41,4%;
    житло, вода, електроенергія, газ та інші види палива — 13,7%;


щож украінці ідять і де живуть з доходом 20-25тищ на сім'ю ?

   
И как люди живут на 5000-7000 пенсии на двоих?

Ти ба , а таке запитання і взівав . ))

Маю гіпотезу , що може і тяжче живуть , ув окремих випадках , ніж хтось одне на 21ХХ пенсії . ))
   
Re: 40% доходів на продукти та безалкогольні напої

  Цены растут офигенно! Инфляция дикая. Я вааще не знаю,что люди едят. Мы вдвоём с женой проедаем в день порядка 1000 гривень. Ну с сигаретами. 1 бутылка рома в неделю литровая. ( это к тому,сколько я пью). В еде себя не ограничиваем,но едим то мало. Вкусно,но мало. Готовим. я люблю готовить. По кабакам как-то не шастаем особо.  Ну крайне редко. Но 1000 в день. То есть 1200 долларов в месяц. Коммуналка у меня под 4000... летом кондиционеры,зимой даже приходится подключать обогрев. Это без одежды,поездок,отдыха, лечения (а что делать?!!! Годы...). То есть напокушать,напожить (коммуналка), напобензин, короче на машинку, связь там... 2500 долляров в месяц. Если добавить налоги европейские, выходит одна среднеевропейская зарплата. Это чистА жисть. Без удовольствий,одежд,поездок,отдыха, ювелирки, как ба иногда, гаджетов и пррр и дррр.

 И как люди живут на 5000-7000 пенсии на двоих? Или там на 16000-20000 семейного дохода на двух работающих да еще с дИтями? ХЗ? А ЗЕ-скот у них последнее хочет отнять. Родаков в селе хотят налогами обложить. Причем, ПАДЛЫ, назвали ентот закон АНТИАХМЕТОВСКИМ! Це ж бля ваааще! А тупорылые все Пороха ругают.

Ну хай ЖРУТЬ!

Чет у вас много на пожрать выходит, у нас на 3, тыщ 15. При этом мы тоде себе не отказываем ни в чем. Еще вское в офис заказываем поесть +5к.
   
Re: 40% доходів на продукти та безалкогольні напої

Олія , горох ( іноді , як розвага . двічі-тричі на рік - картопля - два-три кіла ) , цукор , борошно , кава , крашанки .

Городина з півтори-дві сотки , біля хати , своя . Іноді теж двічі-тричі на рік , якась часничина чі цибулина з базарю .

Влітку , близько двох місяців - риба з річки .

Взимку , як вдасця щось заощадити із субсидії - або оселедець коли бува , а бува витримка зраджує , то і - мняяяяясоо )) .

Цікаво ..?  ))
================================
Страшне! А Бубочка навіть пенсов на селі хоче обібрати. Скільки ж рятувалося за рахунок села,родаків,бабусь,дідусів? Кури,уті,городина, млеко,яйкі... а зараз буде "АНТІАХМЕТОВСЬКИЙ" оббірон. До чого тут Ахметов? Ринат Леонідич ригоче над довбнями! Які ж у нас інфантільні ідіоти! Минулі влади хочь може себе не забували, але на село та на рибу,та на мілкий заробіток забивали...Нехай нарід сам вижива і виживали ж.

А тут НІ! Тре останнє у них забрати. І що? Наріду віддати? А якому? ЗЕ-паЛікмахерам? Юзіку на 7-мий позашляховик та на віллу? Я то не маю сільского доходу,у мене свої мутки. А ви підтримуйте ЗЕ-скот,єрмаків та гетьманцевих.
   
Страшне!

Усе з'ясовуєцця у порівнянні . ))

Але - краще , а саме краще у грошовому вимірі , у купівельній спроможності , не буде ув осяжному майбутньму , хоч бубочка , хоч не бубочка , та оскільки революція розпочавшись , була "спущена на гальмах" і "кроки/дії" притаманні усім революціям не здійснились , не відбулись , то контрреволюція , воздаватиме усім , що-би мало не здавалось .

Прогноз . Лише прогноз з ознаками маячні звичайної . ))   
   
Re: 40% доходів на продукти та безалкогольні напої

Чет у вас много на пожрать выходит, у нас на 3, тыщ 15. При этом мы тоде себе не отказываем ни в чем. Еще вское в офис заказываем поесть +5к.
==================================
 Как тут пояснить? Мы едим немного. Но продукты берем хорошие. Ну там семгу филейки на посол, икорку чуток, хамончика капельку, сырков поплесневелых заради дешевизны, оленинки, баранинки ножку запечь,телятинки отборонй ну пару кг. в месяц-фигня, чуток того,сего,, возраст требует.
   
житло, вода, електроенергія, газ та інші види палива — 13,7%;

 :lol:
   
==================================
 Как тут пояснить? Мы едим немного. Но продукты берем хорошие. Ну там семгу филейки на посол, икорку чуток, хамончика капельку, сырков поплесневелых заради дешевизны, оленинки, баранинки ножку запечь,телятинки отборонй ну пару кг. в месяц-фигня, чуток того,сего,, возраст требует.
отой стас має більш здорове харчування.
   
Re: 40% доходів на продукти та безалкогольні напої

==================================
 Как тут пояснить? Мы едим немного. Но продукты берем хорошие. Ну там семгу филейки на посол, икорку чуток, хамончика капельку, сырков поплесневелых заради дешевизны, оленинки, баранинки ножку запечь,телятинки отборонй ну пару кг. в месяц-фигня, чуток того,сего,, возраст требует.

А не мы оленинку и баранину не берем, но вроде и икру  покупаем и сыр с плесенью в хододильнике есть. Мы правда алкоголь не пьем. Ок, спс.
   
==================================
 Как тут пояснить? Мы едим немного. Но продукты берем хорошие. Ну там семгу филейки на посол, икорку чуток, хамончика капельку, сырков поплесневелых заради дешевизны, оленинки, баранинки ножку запечь,телятинки отборонй ну пару кг. в месяц-фигня, чуток того,сего,, возраст требует.

и жили они очень бедно
денег хватало только на заплесневелый сыр и очень старое вино  :weep:
   
це покращення, років з 10 було 60%

Европа сколько лет уже неистово требует повышения цен на газ и электрику?
Они выровняют. Они же не знают как расшифровывается твой ник.
Будет 40% еда, 40% коммуналка.
Путешествовать и петь деферамбы дюнам должны
только избранные пейсатые представители метинвеста.

Печально всё это, но Украину евреи ведут к распаду.
   
и жили они очень бедно
денег хватало только на заплесневелый сыр и очень старое вино  :weep:
Т-с-с-с. Не спугни, он себе от страха 200 лет жить намерял :shuffle:
   
Европа сколько лет уже неистово требует повышения цен на газ и электрику?
Они выровняют. Они же не знают как расшифровывается твой ник.
Будет 40% еда, 40% коммуналка.
Путешествовать и петь деферамбы дюнам должны
только избранные пейсатые представители метинвеста.

Печально всё это, но Украину евреи ведут к распаду.
(tu)
До того ж при високій ціні на енергоносії буде висока собівартість промислової продукції, а значить вона не буде конкурентної. Не  треба нам машинобудування, сійте сою та рапс.
   
Re: 40% доходів на продукти та безалкогольні напої

Мы правда алкоголь не пьем. Ок, спс.
А шо вы с ним делаете?
   
Re: 40% доходів на продукти та безалкогольні напої
den

при високій ціні на енергоносії буде висока собівартість промислової продукції, а значить вона не буде конкурентної.

Висока вартість енергоносіїв для промисловості в нас з кінця 90 их
Коли ціну для населення штучно щанидуввои
А платив за це бізнес

Тариф на газ в 10 разів міг різнитись
На електрику от прямо зараз в 2.5 рази різниця - 1.6 населення - 4.2 бізнес

В Україні ціни на газ для бізнесу давно однакові з цінами в ЄС
На світло вище ніж в Польщі

Аби бабуся в селі платила мало

Але бізнесу кранти



   
А шо вы с ним делаете?
мы его не покупаем последние пол года)
   
Висока вартість енергоносіїв для промисловості в нас з кінця 90 их
Коли ціну для населення штучно щанидуввои
А платив за це бізнес

Тариф на газ в 10 разів міг різнитись
На електрику от прямо зараз в 2.5 рази різниця - 1.6 населення - 4.2 бізнес

В Україні ціни на газ для бізнесу давно однакові з цінами в ЄС
На світло вище ніж в Польщі

Аби бабуся в селі платила мало

Але бізнесу кранти
штучно ШО? ;o
какой нах бизнес?
в машиностроении, серьезно?
да в Украине уже лет 20 никакого бизнеса кроме купи - продай
это нытьё в виноватости бабушек в крантах промышленности
голимый соросячий чёс
воровать нужно меньше и в пользу алегархов не отлистывать
чёта им на яхты все эти 30 лет хватает и "алезки" не бедствуют
бабушки им гнидам виноваты :X
бабушки отхерячили не разгибаясь по 35 лет на вашу промышленность
и к старости кроме фуя деда ничего так и не поимели
   
Re: 40% доходів на продукти та безалкогольні напої

  Цены растут офигенно! Инфляция дикая. Я вааще не знаю,что люди едят. Мы вдвоём с женой проедаем в день порядка 1000 гривень. Ну с сигаретами. 1 бутылка рома в неделю литровая. ( это к тому,сколько я пью). В еде себя не ограничиваем,но едим то мало. Вкусно,но мало. Готовим. я люблю готовить. По кабакам как-то не шастаем особо.  Ну крайне редко. Но 1000 в день. То есть 1200 долларов в месяц. Коммуналка у меня под 4000... летом кондиционеры,зимой даже приходится подключать обогрев. Это без одежды,поездок,отдыха, лечения (а что делать?!!! Годы...). То есть напокушать,напожить (коммуналка), напобензин, короче на машинку, связь там... 2500 долляров в месяц. Если добавить налоги европейские, выходит одна среднеевропейская зарплата. Это чистА жисть. Без удовольствий,одежд,поездок,отдыха, ювелирки, как ба иногда, гаджетов и пррр и дррр.

 И как люди живут на 5000-7000 пенсии на двоих? Или там на 16000-20000 семейного дохода на двух работающих да еще с дИтями? ХЗ? А ЗЕ-скот у них последнее хочет отнять. Родаков в селе хотят налогами обложить. Причем, ПАДЛЫ, назвали ентот закон АНТИАХМЕТОВСКИМ! Це ж бля ваааще! А тупорылые все Пороха ругают.

Ну хай ЖРУТЬ!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія